تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 64

نام گفتگو: آموزش باز کردن و رگلاژ اجزای مختلف لوگان(داشبورد، تسمه و...)

زمان پیوستن
    15 Sep 2008
    اتومبيل
    LOGAN SLX+LP

پیش گزیده

دوستان باتوجه به این که تندر خودروی تازه ای است و تقریبا هیچ یک از مصرف کنندگان آن با راه های باز کردن اجزای مختل مثلا داشبورد تعویض لامپ و یا هرچیز دیگر تجربیات خود رو در رابطه با نحوه صحیح باز کردن آن ها در اختیار سایر دوستان قرار بدبد.
    در ضمن اگر در قسمت خاصی مشکل دارین اعلام کنید تا دوستان زودتر به شما کمک کنن.

اولین سوال رو خودم می پرسم لطفا اگر کسی نحوه ی باز کردن داشبورد رو بلده آموزش بده چون بیشتر دوستان با صدای داشبورد مواجه هستن و معدود افرادی که این کار رو بلدن هم مبلغی حدود 50000 تومان برای انجام این کار می خوان.
    آخرین ویرایش به وسیله mehdizadeh04 : 24 January 2009 در 11:56 PM دلیل: ادغام 2 پست
    من پرورده ی آزادیم، استادم علی است، مرد بی بیم و بی ضعف و پر صبر، و پیشوایم مصدق، مرد آزاد.
    "دکتر علی شریعتی"

زمان پیوستن
    31 Oct 2005
    شهر
    استان البرز
    اتومبيل
    LOGAN (E2+LP) X 2, RIO
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy NOTE II

پیش گزیده

سلام
    دوستان ميخواستم در مورد نحوه تعويض قيلتر روغن نكته اي رو بگم كه شايد بعضي ها ندونند.
    معمولا تعويض روغني ها براي تعوض فيلتر دستشون رو از جلو به زور به زير محافظ انژكتور ها ميبرند و فيلتر رو باز ميكنند.
    اما ساده ترين راه هان طور كه در عكس ميبينيد اون هست كه قطعه چدني (محافظ انژكتور) رو كه 2 تا مهره داره به راحتي باز كنيد و در نتيجه فيلتر قشنگ رؤيت ميشه و كلا 5 دقيقه بيشتر طول نميكشه و در نهايت محافظ رو سر جاش ميبنديد.
    اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي
    الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري
    الصّدّيق الشَّهيد صَلَاةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه
    كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.

3. 22 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mohammad1983 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ahmedrashidi (2 March 2009), ara_kamandar (1 March 2009), اینجانب (12 January 2009), enginer03 (27 December 2014), FARZAD_1975 (22 June 2009), gandolf05 (2 March 2009), hasoj (21 January 2009), hesam90 (24 January 2009), imanrio (2 December 2009), khoshdel (25 January 2009), kian99 (12 January 2009), mehdizadeh04 (12 January 2009), mori_230 (12 January 2009), Navid_Aref (26 January 2009), pooyan.tt (19 January 2009), ramin-new pride (5 April 2009), raminazad (16 April 2009), rayanreza (28 February 2009), shahab.aghaei (24 January 2009), sutlimited (28 February 2009), taba (12 January 2009), پيمان52 (24 January 2009)

زمان پیوستن
    25 May 2008

پیش گزیده

دوستان عزیز اگه کاری کنن تا در مورد اجزای اصلی که نیاز به باز بینی و تعمیرات داره مثل همین موارد اشاره شده بحث بشه و عکس گذاشته بشه خیلی خوب می شه

زمان پیوستن
    23 Aug 2008

Question باز كردن سپر و متعلقات تندر

با سلام خدمت شما
    ببخشيد تايپيك جداگانه باز كردم
    مي خواستم بدونم بازكردن سپر براي اينكه فاصله بين چراغ و سپر را كم كنيم چگونه است ؟؟

***** چگونگي باز كردن فيلتر روغن يا فيلتر هوا يا داشبورد و ....

با تشكر

زمان پیوستن
    15 Sep 2008
    اتومبيل
    LOGAN SLX+LP

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mohammad1983 مشاهده گفتگو
    سلام
    دوستان ميخواستم در مورد نحوه تعويض قيلتر روغن نكته اي رو بگم كه شايد بعضي ها ندونند.
    معمولا تعويض روغني ها براي تعوض فيلتر دستشون رو از جلو به زور به زير محافظ انژكتور ها ميبرند و فيلتر رو باز ميكنند.
    اما ساده ترين راه هان طور كه در عكس ميبينيد اون هست كه قطعه چدني (محافظ انژكتور) رو كه 2 تا مهره داره به راحتي باز كنيد و در نتيجه فيلتر قشنگ رؤيت ميشه و كلا 5 دقيقه بيشتر طول نميكشه و در نهايت محافظ رو سر جاش ميبنديد.
    دوست عزی بسیار ممنونم البته یه سوال من که تعویض روغن رفتم سینی زیر ماشین رو که 4 تا پیچ داشت باز کرد و این کار رو حدود 3 دقیقه انجام داد حالا شما می تونی زمان رو دقیق تر بگی؟
    البته فکر می کنم اینجا که شما گفتی دم دست تره ولی اون هم یه راهیه. اگه بگی کدوم بهتره ممنون میشم.
    من پرورده ی آزادیم، استادم علی است، مرد بی بیم و بی ضعف و پر صبر، و پیشوایم مصدق، مرد آزاد.
    "دکتر علی شریعتی"

زمان پیوستن
    31 Oct 2005
    شهر
    استان البرز
    اتومبيل
    LOGAN (E2+LP) X 2, RIO
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy NOTE II

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط shahab.aghaei مشاهده گفتگو
    دوست عزی بسیار ممنونم البته یه سوال من که تعویض روغن رفتم سینی زیر ماشین رو که 4 تا پیچ داشت باز کرد و این کار رو حدود 3 دقیقه انجام داد حالا شما می تونی زمان رو دقیق تر بگی؟
    البته فکر می کنم اینجا که شما گفتی دم دست تره ولی اون هم یه راهیه. اگه بگی کدوم بهتره ممنون میشم.
    بابا ايول كدوم تعويض روغني ميري كه سيني رو 3 دقيقه باز ميكنه
    نميدونم من ايني رو كه شما ميگيد امتحان نكرده ام.
    اما ترجيح ميدهم كه از بالا كار بشه.
    براي من سريع 2 تا مهره رو با آچار بكس باز كرد.فيلتر رو بست و 2 تا مهره رو سريع بست.
    ايراد پايين اين هست كه گاهي ممكنه زير ماشين خيس باشه يا گلي باشه و هميشه عملي نيست.
    الصّدّيق الشَّهيد صَلَاةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه

8. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mohammad1983 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

enginer03 (27 December 2014), mehdizadeh04 (24 January 2009), shahab.aghaei (26 January 2009)

زمان پیوستن
    12 Sep 2008

پیش گزیده

از دوستان ایا کسی شمع تندر را باز کرده ؟نوع اچار شعی که باید استفاده کرد را میدانید.ایا اچار شمع ماشینهای دیگر به ان میخورد؟

زمان پیوستن
    03 Apr 2007

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط cirus مشاهده گفتگو
    از دوستان ایا کسی شمع تندر را باز کرده ؟نوع اچار شعی که باید استفاده کرد را میدانید.ایا اچار شمع ماشینهای دیگر به ان میخورد؟
    با سلام
    دوست عزیز اچار شمع پژو 405 قابل استفاده جهت شمعهای تندر میباشد ولی بنده بخاطر راحتتر شدن کار دسته این اچار رو بریده و مقداری به طول ان اضافه کردم . شما هم میتونی این کار رو انجام بدی.موفق باشی

با سلام جناب شهاب اقائی باز کردن سینی زیر موتور بدلیل این میباشد که روغن از پیچ کارتر تخلیه شود ودراین روش باز هم باز کردن فيلـتر روغن از پائین خودرو بسیار مشکل میباشدو تنها مزیت ان تخلیه روغن از پیچ کارتر است که تمام روغن و لجن کارتر تخلیه میشود .ولی در روشی که جناب محمد1983 ذکر کردند میتوان به روش ساکشن روغن را تخلیه و تعویض فيلـتر روغن نیز بسیار ساده میشود.
    که به نظر بنده با تلفیق دو روش فوق تعویض روغن خودرو ساده و اساسی انجام میگیرد .با تشکر
    آخرین ویرایش به وسیله mehdizadeh04 : 24 January 2009 در 11:55 PM دلیل: ادغام 2 پست

11. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mori_230 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

enginer03 (27 December 2014), khoshdel (25 January 2009), mohammad1983 (25 January 2009), shahab.aghaei (26 January 2009), taba (25 January 2009)

زمان پیوستن
    15 Sep 2008
    اتومبيل
    LOGAN SLX+LP

پیش گزیده

براي من سريع 2 تا مهره رو با آچار بكس باز كرد.فيلتر رو بست و 2 تا مهره رو سريع بست.
    ايراد پايين اين هست كه گاهي ممكنه زير ماشين خيس باشه يا گلي باشه و هميشه عملي نيست.
    دوست عزیز اولا تعجب نکن بابا 3 دقیقه رو با دست که باز نکرد با پیچ گوشتی برقی که اتفاقا چیز خوبی هست و بنده خودم یک عدد تهیه کردم و پیشنهاد می کنم شما هم برای راحتی کار تهیه کنید.
    در ضمن روغن رو ساکشن کرد و از اون زیر خالی نکرد و فقط فیلترو از اونجا عوض کرد. البته با توجه به این که دستش تا کتف تو موتور بود دیگه مطمئن شدم که روش شما بهتره.
    به هر حال باز هم ممنون
    "دکتر علی شریعتی"

13. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی shahab.aghaei به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

hesam90 (30 January 2009), mohammad1983 (26 January 2009)

زمان پیوستن
    06 Feb 2006

پیش گزیده

کسی از نحوه باز کردن قسمت زیر فرمان چیزی می دونه ؟ آخه دو تا سوراخ داره ولی داخلش هیچ پیچی نیست

زمان پیوستن
    11 Apr 2007

پیش گزیده

سلام دوست عزيز اين قسمتي رو كه شما تو عكس اشاره كردين مانيفيلد هستش نه محافظ انژكتور و فكر نميكنم كار معقولانه اي باشه كه براي تعويض فيلتر روغن مانيفليد باز بشه

زمان پیوستن
    31 Oct 2005
    شهر
    استان البرز
    اتومبيل
    LOGAN (E2+LP) X 2, RIO
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy NOTE II

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط vahidpsr مشاهده گفتگو
    کسی از نحوه باز کردن قسمت زیر فرمان چیزی می دونه ؟ آخه دو تا سوراخ داره ولی داخلش هیچ پیچی نیست
    سلام
    قسمت زير فرمان همان محافظ دور مغزي سوئيچ رو ميفرماييد؟؟والا ما بازكرديم پيچ داشت و پس از باز كردن 2 تيكه رو از هم جدا ميكني.

نقل قول نوشته شده توسط golpesar056 مشاهده گفتگو
    سلام دوست عزيز اين قسمتي رو كه شما تو عكس اشاره كردين مانيفيلد هستش نه محافظ انژكتور و فكر نميكنم كار معقولانه اي باشه كه براي تعويض فيلتر روغن مانيفليد باز بشه
    نه عزيز جان اون مانیوفیلد نيست.اون قطعه چدتي فقط هموني هست كه ميبيني و 2 تا مهره رو كه باز ميكني قلفتي مياد تو دستت و براي اين هست كه اگر خدايي نكرده ماشين از جلو تصادف كرد راديات و غيره نياد بچسبه به انژكتور ها و ريل سوخت.
    آخرین ویرایش به وسیله mohammad1983 : 28 February 2009 در 09:13 PM

17. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mohammad1983 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

khoshdel (5 March 2009), kian99 (28 February 2009), shahab.aghaei (1 March 2009), vahidpsr (1 March 2009)

زمان پیوستن
    10 Feb 2009
    شهر
    بهبهان
    اتومبيل
    206v9 سفيد
    گوشی موبایل
    Htchd2-sonyericsonK970

پیش گزیده

راه اصلی تعویض فیلتر لوگان همین بازکردن محافظ انژکتور است که شما فرمودید ،تعویض از طریق سینی زیر موتور ممکنه به شیلنگ هیدرولیک و همچنین سنسور روغن لطمه بزنه فقط دوستان بدونن بعضی از تعویض روغنی ها این روش رو نمی دونن اگه دیدین خواستن سینی رو بازکنن بهشون بگین با یه بکس شماره 13 دوتا مهره رو بازکنن وبه راحتی فیلتر رو از بالا تعویض کنن تازه واستون دعا هم می کنن
    display type b ،كفپوش چرمي،روكش صندلي،پخش پايونير7250 وباند 6975 ،كروزكنترل،نمدكاپوت،چراغ داشبورد

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد