تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 20 اولاول 12345678912 ... آخرآخر
نمایش نتایج 14 به 26 از 259

نام گفتگو: مباحث سیستمهای صوتی ریو

زمان پیوستن
    28 Nov 2005
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    KIA Rio
    گوشی موبایل
    WAVE(S8500) & GALAXY S2

پیش گزیده

رامتین عزیز که دیگه توضیجات بیشتری در مورد اون سیستمی که فرمودند ندادند ولی به صورت اتفاقی من لینکی رو دیدم که به نظرم جالب اومد گفتم با شما دوستان هم در میان بذارم و ببینم نظر شما چیه؟
    البته من هنوز نفهمیدم که این مارک محصول چه کشوری ولی فکر میکنم چینی باشه
    ولی به نسبت امکاناتی که نوشته قیمت های خیلی مناسبی داره
    میخواستم ببینم کسی از دوستان تجربه ای از این نوع پخش ها داره؟
    بنظر شما سایزهایی که داره به پنل بزرگ ریو میخوره؟
    اگر بخوره که به نسبت قیمت و امکاناتش خیلی خوبه حالا کیفیت رو نمیدونم ولی برای امثال من که زیاد عادت به بلند کردن ندارند و البته بازم مثل من از داشتن چندین سی دی در ماشین بدشون میاد، خیلی مورد خوب و مناسبی میتونه باشه
    اینم لینکش:
    http://www.kimiaonline.com/otherproducts.html

زمان پیوستن
    22 Dec 2007
    شهر
    شاهین شهر
    اتومبيل
    ریو
    گوشی موبایل
    SE w810i - HTC WildFire S

پیش گزیده

من یه مدل پایونیر دیدم که جی پی اس و همه امکاناتی داشت و بزرگ بود و به ریو میخورد.
    دوستان اطلاعی ازاین ضبط ندارند یا قیمتش رو نمیدونند؟

زمان پیوستن
    13 Jan 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ریو و پژو 405
    گوشی موبایل
    K750

پیش گزیده

دوستان عزیز
    خواهش میکنم اگر کسی راه حلی برای نصب باند عقب ریو داره ارائه بده.
    من جایی که نصب کردم گفت یا باید طاقچه بذاری که رنگش سیاه بود و چراغ ترمز سوم هم حذف می شد!!!
    یا باید طاقچه خودشو ببری (بدون درآوردن توری باند فابریک که مگنتش به فنر صندوق گیر نکنه!!!)
    من گزینه دوم رو انتخاب کردم که اصلا هم راضی نیستم! چون به علت وجود توری پلاستیکی زیر باند فضای پشت باند به فضای اتاق راه داره و چون باکس پشت باند تشکیل نشده صداش خوب نیست(مخصوصا بیس)
    خواهش میکنم راهنمایی کنید.
    آیا کسی طاقچه MDF که هم طوسی باشه و هم جای چراغ ترمز رو داشته باشه جایی دیده؟
    با تشکر

زمان پیوستن
    08 Oct 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Rio
    گوشی موبایل
    Samsung U700

دوستان من ديگه تقريباً مطمئن شدم اين ضبطاي جديد ريو (پرولينك) فولدر عوض نمي‌كنه. اگه كسي تونسته اين كارو بكنه به منم بگه.

5. کاربر زیر از دوست گرامی farmo به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

sany1 (20 October 2009)

زمان پیوستن
    13 Jul 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ريو
    گوشی موبایل
    htc Desire HD

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط farmo مشاهده گفتگو
    دوستان من ديگه تقريباً مطمئن شدم اين ضبطاي جديد ريو (پرولينك) فولدر عوض نمي‌كنه. اگه كسي تونسته اين كارو بكنه به منم بگه.
    دوست گرامي
    با درود
    من (با عرض پوزش) فكر مي كنم شما اشتباه مي كني. چون همون ضبط هاي قديمي پنل بلاريك هم با كليد هاي شماره 5 و 6 كه روي آنها نوشته بود D- و D+ فولدر عوض مي كرد. پس قطعا مال شما هم فولدر عوض مي كنه. ضمنا ضبط شما داراي ريموت كنترل فابريك هم هست (خوش به حالت) كه با قيمت اندكي (فكر كنم حدود 5 هزار تومان) مي توني از نمايندگي خدمات پس از فروش ضبط تهيه كني. با داشتن ريموت شايد خيلي از كارها رو راحت تر انجام بدي و يا اينكه شايد اصلا با استفاده از ريموت بتوان فولدرها رو عوض كرد (البته بنده هنوز هم معتقدم كه بدون ريموت هم مي توني فولدر عوض كني) با اين حال دوستان لطفا راهنمايي كنند. خود شما هم دوست عزيز اگر مطلب گير آوردي بگذار تا بچه ها استفاده كنند. اصلا اگر شد ببين شركتش دفترچه راهنما رو اگر به صورت فرمت PDF داره همينجا آپلود كن تا همه استفاده كنند.
    با احترام
    اين يك جمله تاريخي است و در بردارنده توهين به هيچ شخصي نمي باشد:
    بقول ناپلئون اون چيزي كه حدي نداره خريته (از جملات تاريخي دائي جان ناپلئون)

زمان پیوستن
    28 Oct 2008
    شهر
    کرج
    اتومبيل
    ریو
    گوشی موبایل
    nokia

پیش گزیده

دوست عزیز شما از روی پنل ضبط میتونید فولدر(دایرکتوری) رو عوض کنید که تو دفترچه راهنماش هم نوشته: مراحل به این ترتیبه:
    1- دکمه AMS رو دو بار فشار دهید تا حرف d در سمت راست روشن شود.
    2- بلافاصله با دکمه های 5 و 6 دایرکتوری(فولدر) مورد نظرتون رو انتخاب کنید.
    3-دکمه play/pause رو فشار بدید تا فولدر مورد نظر انتخاب بشه. در این زمان اولین آهنگ فولدر انتخاب شده شروع به پخش میکنه.

کنترل ضبط هم 5 تومن از نمایندگی که تو دفترچه نوشته میتونید تهیه کنید/
    البته تعویض فولدر با کنترلش بدلیل اینه lcd ضبط رو برداشتن و اطلاعات cd نمایش داده نمیشه، تقریبا نیاز به قلق داره که اگه خواستید بعدا براتون میزارم.

راستی نگفتید چطوری باس و تربل رو فعال کردید. مال من که فقط تنظیم چپ و راست و عقب و جلوش فعاله.؟

8. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی eslami_re به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

farmo (18 January 2009), farzadba (18 January 2009), hosseinabd (18 January 2009), kakoo_pesar (26 January 2009)

زمان پیوستن
    13 Jul 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ريو
    گوشی موبایل
    htc Desire HD

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط eslami_re مشاهده گفتگو
    دوست عزیز شما از روی پنل ضبط میتونید فولدر(دایرکتوری) رو عوض کنید که تو دفترچه راهنماش هم نوشته: مراحل به این ترتیبه:
    3-دکمه play/pause رو فشار بدید تا فولدر مورد نظر انتخاب بشه. در این زمان اولین آهنگ فولدر انتخاب شده شروع به پخش میکنه.

البته تعویض فولدر با کنترلش بدلیل اینه lcd ضبط رو برداشتن و اطلاعات cd نمایش داده نمیشه، تقریبا نیاز به قلق داره که اگه خواستید بعدا براتون میزارم.

راستی نگفتید چطوری باس و تربل رو فعال کردید. مال من که فقط تنظیم چپ و راست و عقب و جلوش فعاله.؟
    دوست گرامي
    با درود
    حالا كه شما به اين بحث علاقمند هستيد من جسارتا چند تا سوال مطرح مي كنم:
    1- آيا اين LCD رو كه فرموديد برداشتند از روي خود ضبط برداشتند و يا منظورتون چيز ديگري است چون تا اونجا كه من مي دونم اين نوع ضبط با يك سيم امكان نصب LCD رو به صورت آپشن داره و خوب منطقي نيست كه نشه بدون LCD باهاش كار كرد
    2- آيا LCD فابريك اين مدل ضبط هم مثل كنترلش توسط نمايندگي عرضه مي شه؟ اگر عرضه مي شه ممكنه مشخصات، قيمتش و همچنين جاي نصبش رو بفرماييد (مثلا مثل بعضي از ضبط ها بالاي خود ضبط و به صورت كشويي وصل مي شه يا طور ديگري)
    3- آيا دفترچه راهنماي اين نوع ضبط رو به فرمت pDF يا جور ديگري داريد كه بتوانيم اينجا بگذاريم
    4- نمايندگي اين نوع ضبط كجا است و آيا وب سايت هم داره؟
    5- آيا كار تعويض فولدر در ضبط هاي قديمي پنل باريك هم مثل همين ضبط قابل انجام است؟ اگر هست ممكنه مراحلش رو بفرماييد؟
    (ضمنا اين سوالاتي كه من مطرح كردم خيلي كلي است و اگر ساير دوستان هم اطلاعات دارند بفرمايند تا همه استفاده كنيم)
    با احترام

زمان پیوستن
    28 Oct 2008
    شهر
    کرج
    اتومبيل
    ریو
    گوشی موبایل
    nokia

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط farzadba مشاهده گفتگو
    دوست گرامي
    با درود
    حالا كه شما به اين بحث علاقمند هستيد من جسارتا چند تا سوال مطرح مي كنم:
    1- آيا اين LCD رو كه فرموديد برداشتند از روي خود ضبط برداشتند و يا منظورتون چيز ديگري است چون تا اونجا كه من مي دونم اين نوع ضبط با يك سيم امكان نصب LCD رو به صورت آپشن داره و خوب منطقي نيست كه نشه بدون LCD باهاش كار كرد
    2- آيا LCD فابريك اين مدل ضبط هم مثل كنترلش توسط نمايندگي عرضه مي شه؟ اگر عرضه مي شه ممكنه مشخصات، قيمتش و همچنين جاي نصبش رو بفرماييد (مثلا مثل بعضي از ضبط ها بالاي خود ضبط و به صورت كشويي وصل مي شه يا طور ديگري)
    3- آيا دفترچه راهنماي اين نوع ضبط رو به فرمت pDF يا جور ديگري داريد كه بتوانيم اينجا بگذاريم
    4- نمايندگي اين نوع ضبط كجا است و آيا وب سايت هم داره؟
    5- آيا كار تعويض فولدر در ضبط هاي قديمي پنل باريك هم مثل همين ضبط قابل انجام است؟ اگر هست ممكنه مراحلش رو بفرماييد؟
    (ضمنا اين سوالاتي كه من مطرح كردم خيلي كلي است و اگر ساير دوستان هم اطلاعات دارند بفرمايند تا همه استفاده كنيم)
    با احترام
    دوست گرامی با سلام
    - مطالبی که راجع به تعویض فولدر عرض شد در مورد ضبط سری جدید PROLINK هست.
    - اینکه عرض شد lcd برداشته شده، از این جهته که تو دفترچه راهنمای انگلیسی که خود شرکت داده، در بند مربوط به تغییر دایرکتوری، از نمای گرافیکی lcd برای توصیف مراحلش استفاده کرده، و این نشون میده که اطلاعات محتوای cd فقط روی lcd که بصورت default همراه ضبط بوده قابل نمایشه و نمایشگر dotmatrix روی خود ضبط این اطلاعات رو نشون نمیده.
    - آدرس نمایندگی های ضبط برای شهرهای مختلف روی یه برگه A4 به دفترچه راهنماش الصاق شده.
    - ظاهرا شرکت تولید کننده این ضبط ها چندان اسم و رسم دار نیست که حتی به خودش زحمت نداده یه وبسایت بزنه و ... (حداقل من چیزی پیدا نکردم)
    با تشکر

11. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی eslami_re به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

farzadba (18 January 2009), hosseinabd (18 January 2009)

زمان پیوستن
    08 Oct 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Rio
    گوشی موبایل
    Samsung U700

Arrow

نقل قول نوشته شده توسط eslami_re مشاهده گفتگو

ممنون از راهنماييت. البته هنوز نرفتم امتحان كنم تو ماشين. ولي يادم نمياد اينو تو دفترچه نوشته باشه. هرچند من با دقت نخوندم. درباره سؤالت بايد بگم كه احتمالاً اشتباه منو كردي، چون يه دكمه داره رو پنل كه نوشته EQ كه مثلاً اكوالايزره كه نيست و فقط يه سري تنظيم از پيش آماده‌شده رو برات مياره فكر كنم 4-5 تاست. وقتي اون دكمه رو فشار ميدي اونا به ترتيب انتخاب ميشن. وقتي تو هر كدوم از اون حالتاست ديگه تنظيمات bass و غيره قابل انتخاب نيستن چون از پيش تعيين شدن. پس چند بار اون دكمه رو فشار بده وقتي اين كارو ميكني روي display گوشه پايين-راست يه علامتي عوض مي‌َشه تا جايي كه كلاً ميره. تو اون حالت مي‌توني تنظيماتيو كه ميخواي عوض كني. يه كم به نظرم پيچيده شد ولي سادست. اگه باز مشكلي بود بپرس.

13. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی farmo به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

eslami_re (19 January 2009), hosseinabd (18 January 2009)

زمان پیوستن
    28 Oct 2008
    شهر
    کرج
    اتومبيل
    ریو
    گوشی موبایل
    nokia

Talking

ممنون از راهنماييت. البته هنوز نرفتم امتحان كنم تو ماشين. ولي يادم نمياد اينو تو دفترچه نوشته باشه. هرچند من با دقت نخوندم. درباره سؤالت بايد بگم كه احتمالاً اشتباه منو كردي، چون يه دكمه داره رو پنل كه نوشته EQ كه مثلاً اكوالايزره كه نيست و فقط يه سري تنظيم از پيش آماده‌شده رو برات مياره فكر كنم 4-5 تاست. وقتي اون دكمه رو فشار ميدي اونا به ترتيب انتخاب ميشن. وقتي تو هر كدوم از اون حالتاست ديگه تنظيمات bass و غيره قابل انتخاب نيستن چون از پيش تعيين شدن. پس چند بار اون دكمه رو فشار بده وقتي اين كارو ميكني روي display گوشه پايين-راست يه علامتي عوض مي‌َشه تا جايي كه كلاً ميره. تو اون حالت مي‌توني تنظيماتيو كه ميخواي عوض كني. يه كم به نظرم پيچيده شد ولي سادست. اگه باز مشكلي بود بپرس.
    دوست عزيز ممنون از راهنماييتون. حق با شماست. امتحان كردم و جواب داد.

زمان پیوستن
    13 Jan 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ریو و پژو 405
    گوشی موبایل
    K750

Question

نقل قول نوشته شده توسط homayoon_az مشاهده گفتگو
    دوستان عزیز
    خواهش میکنم اگر کسی راه حلی برای نصب باند عقب ریو داره ارائه بده.
    من جایی که نصب کردم گفت یا باید طاقچه بذاری که رنگش سیاه بود و چراغ ترمز سوم هم حذف می شد!!!
    یا باید طاقچه خودشو ببری (بدون درآوردن توری باند فابریک که مگنتش به فنر صندوق گیر نکنه!!!)
    من گزینه دوم رو انتخاب کردم که اصلا هم راضی نیستم! چون به علت وجود توری پلاستیکی زیر باند فضای پشت باند به فضای اتاق راه داره و چون باکس پشت باند تشکیل نشده صداش خوب نیست(مخصوصا بیس)
    خواهش میکنم راهنمایی کنید.
    آیا کسی طاقچه MDF که هم طوسی باشه و هم جای چراغ ترمز رو داشته باشه جایی دیده؟
    با تشکر
    دوستان کسی جواب مارو نمی ده؟!!!

زمان پیوستن
    13 Jul 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ريو
    گوشی موبایل
    htc Desire HD

پیش گزیده

با درود خدمت دوستان
    من خيلي قبل تر در يك فرومي عضو بودم كه در اونجا در ارتباط با ضبط ريو بحث مي كرديم كه متاسفانه اون فروم بسته شد و بحث جالبي كه داشتيم نيمه تمام ماند. من موقعيت رو در اينجا مناسب ديدم كه اون بحث رو اينجا هم مطرح كنم تا شايد دوستان بتوانند كمك كنند:
    در اون موقع بحث بر سر اين بود كه كليه شركتهاي سازنده ضبط و پخش يكسري پكيجهاي نرم افزاري براي بروز رساني توليداتشان دارند كه مي توانند مثلا باند SW را روي ضبطي كه تنها MW و FM داره اضافه كنند. اين موضوع در اون بحث تاييد شده بود ولي قبل از اينكه به نتيجه اي برسيم بهم خورد. حالا دوستان و اگاهان بفرمايند كه آيا از اين امر اطلاعي دارند و يا كسي تا حالا اين كار رو كرده يا خير
    با احترام

17. کاربر زیر از دوست گرامی farzadba به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

hosseinabd (11 February 2009)

زمان پیوستن
    12 Aug 2008
    شهر
    بندرعباس
    اتومبيل
    ریو

پیش گزیده

با سلام خدمت دوستان
    من پخش ماشین رو ( پرولینک ) با پایونیر 6050 ( پانل بزرگ ) عوض کردم .کیفیت صدا و پخش که اصلا" قابل مقایسه نیست . کیفیت باندهای فابریک هم خیلی خوبه و راحت جواب میده.
    با کمی ظرافت با قابی که در پکیج 6050 بود ، فضای خالی دور ضبط را هم پوشاندم.
    از نظر ظاهری هم ، داشبورد قیافه بدی پیدا نکرده.

19. کاربر زیر از دوست گرامی ramtin1 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

hosseinabd (11 February 2009)

صفحه 2 از 20 اولاول 12345678912 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند