تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمایش نتایج 14 به 26 از 39

نام گفتگو: رنگ آوانته و صافكاري

زمان پیوستن
    23 May 2007
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    Avante Automatic-Matiz
    گوشی موبایل
    HTC Touch DiAMOND

پیش گزیده

من نگاه کردم روی پلاک سینی موتور کد رنگ حک شده

2. کاربر زیر از دوست گرامی VITO CORLEONE به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

firstfreelove (10 October 2009)

زمان پیوستن
    23 May 2007
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    Avante Automatic-Matiz
    گوشی موبایل
    HTC Touch DiAMOND

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط VITO CORLEONE مشاهده گفتگو
    عکس ماشین قبل از صافکاری
    امروز متوجه شدم چراغ سمت شاگرد پشت تلقش خاک گرفته (چون از پشت چای پیچ هاش شکسته بود و چسبونده بودن )
    ابوی فرمودند چراغش رو عوض کنم از دوستان که توی شهر های دیگه هستند خواهشی دارم اگه گذارشون به قطعات یدکی و نمایندگی افتاد قیمت چراغ آوانته رو بپرسن آخه اینجا نمایندگی میده 171000
    و قطعات یدگی میده 15000 !!
    سوال دیگه ای هم داشتم به نظر دوستان جنس این 2 چراغ فرق داره یا نه

زمان پیوستن
    27 Jul 2009
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    AVANTE ** New MAZDA3 ** 206 Type3
    گوشی موبایل
    IPHONE4G & S-ericsson W960

پیش گزیده

مال من يه بار 2 ماه پيش چراغم شكست نمايندگي گفت 2 جور داره اصلي كه واسم 145 يا 150 حساب كرد و غير اصل كه گفت توي بازار هست و قيمتش رو نگفت يه سري چرت و پرتم در مورد تفاوتهاي ظاهري اصل و فرع گفت كه الان يادم نيست .

5. کاربر زیر از دوست گرامی firstfreelove به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

VITO CORLEONE (2 January 2010)

زمان پیوستن
    23 May 2007
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    Avante Automatic-Matiz
    گوشی موبایل
    HTC Touch DiAMOND

پیش گزیده

اگه فرق هایی دارن من همون اصل رو می ندازم چون از بیمه خسارت میگیریم اون موقع 100 تومن اجرت صافکاری شد که نگرفتیم گفتیم باشه تا آخر سال اگه خدایی نکرده تصادف سنگینی بشه 20 درصد فرانشیز کم میشه ولی با این وضع میرم چراغ رو عوض می کنم با فاکتور صافکاری که میشه 270 تومن می برم بیمه

زمان پیوستن
    27 Jul 2009
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    AVANTE ** New MAZDA3 ** 206 Type3
    گوشی موبایل
    IPHONE4G & S-ericsson W960

پیش گزیده

منكه از موقعي كه اين چراغ جديد رو انداختم ، همش از داخل بخار ميكنه ، ديگه كلافم كرده . نميدونم چيكار كنم ؟

زمان پیوستن
    23 May 2007
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    Avante Automatic-Matiz
    گوشی موبایل
    HTC Touch DiAMOND

پیش گزیده

به خواطر خوب نبودن جنسش درز داره که هوا میره داخلش و هوای شهر شما هم رطوبت بالایی داره این طوری میشه
    چراغ رو باز کنید محل طلقشو با جسب حرارتی (لحیم پلاستیک) عایق کنید

9. کاربر زیر از دوست گرامی VITO CORLEONE به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

firstfreelove (4 January 2010)

زمان پیوستن
    10 Nov 2007
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    پراید141 مدل ، پارس ، آوانته دنده ای 88
    گوشی موبایل
    n96

پیش گزیده

امروز در عقب طرف شاگرد زمان خروج از پارکینگ یه اداره به سپر یه پژو گرفت. یه کم ولی در طول 40 سانت قسمت ماهیچه ای روش رفته داخل . جوریکه از نزدیک نگاه می کنیم دیده میشه و با دست هم کاملا لمس میشه . یه کم در وسط شیار نوک تیز هست اما رنگ اصلا نریخته و ترکم نخورده. میشه کاریش کرد ؟ داخل در دو لایه نیست ؟

زمان پیوستن
    18 Mar 2008
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    آوانته
    گوشی موبایل
    samsung d803 - siemens s65

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط omid_npc مشاهده گفتگو
    امروز در عقب طرف شاگرد زمان خروج از پارکینگ یه اداره به سپر یه پژو گرفت. یه کم ولی در طول 40 سانت قسمت ماهیچه ای روش رفته داخل . جوریکه از نزدیک نگاه می کنیم دیده میشه و با دست هم کاملا لمس میشه . یه کم در وسط شیار نوک تیز هست اما رنگ اصلا نریخته و ترکم نخورده. میشه کاریش کرد ؟ داخل در دو لایه نیست ؟
    آقا امید گل...من تا دلت بخواد از این دسته گل ها دور تا دور ماشین دارم..کلاً ورق این ماشین خیلی نازک هست و به راحتی و حتی با یه ضربه دست هم تو میره...اما برای رفع اون به نظر من یه صاف کار خوش انصاف این کارو به تمیزی هر چه تمام در میاره...اون قسمت رو حرارت میدند و با یه ضربه از پشت میدن بیرون...باید تویی در باز بشه...زیاد بهش فکر نکن...اگه بخوای درستش کنی شاید خرجش منصرفت کنه.

12. کاربر زیر از دوست گرامی chormang به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

omid_npc (18 July 2010)

زمان پیوستن
    01 Jan 2010

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط omid_npc مشاهده گفتگو
    چند روز پیش برای دوست من که از قضا اوانته سفید هم داره همین اتفاق افتاد داشته پارک می کرده در عقب سمت شاگرد رو مالونده بود البته اون بالای زه بود
    بردیمش نمایندگی صافش کرد ولی کمی موج می زنه 20 تومن هم گرفت البته تجربه ی جدید که کسب کردم صافکاری نمایندگی محتشم (ایران خودرو ) خیلی سریع تر و بهتر کار می کنه ! ازش پرسیدم روی ماشین های دیگه هم کار می کنه ولی خوب ممکنه بلد نباشه تو دری رو باز کنه نمی خوام از صافکار نمایندگی هویندا بد بگم ولی توی در آوردن بدون خیلی ماهر نیست
    El Padrino. VITO CORLEONE Innovation
    دوستان عزیز به دللایلی دیگه نمی تونم به سایت سر بزنم اگه امری فرمایشی بود در یاهو منسجر در خدمتم !
    Azera_2000@yahoo.com

14. کاربر زیر از دوست گرامی Innovation به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

omid_npc (18 July 2010)

زمان پیوستن
    10 Nov 2007
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    پراید141 مدل ، پارس ، آوانته دنده ای 88
    گوشی موبایل
    n96

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Innovation مشاهده گفتگو
    چند روز پیش برای دوست من که از قضا اوانته سفید هم داره همین اتفاق افتاد داشته پارک می کرده در عقب سمت شاگرد رو مالونده بود البته اون بالای زه بود
    بردیمش نمایندگی صافش کرد ولی کمی موج می زنه 20 تومن هم گرفت البته تجربه ی جدید که کسب کردم صافکاری نمایندگی محتشم (ایران خودرو ) خیلی سریع تر و بهتر کار می کنه ! ازش پرسیدم روی ماشین های دیگه هم کار می کنه ولی خوب ممکنه بلد نباشه تو دری رو باز کنه نمی خوام از صافکار نمایندگی هویندا بد بگم ولی توی در آوردن بدون خیلی ماهر نیست
    ممنون یکی از دوستام یه آشنا افغونی داره که کارش عالیه و فقط ماشینای مدل بالا رو درست میکنه دیروز یه تویوتا آریون رو که گلگیرش خورده بوده بدون رنگ در آورده بود واقعا محشر بود فقط مشکلم پرچهای تو دری برای باز کردن نمیدونم اگه بازشون کنه دوباره فیت میشن یا نه. چون ماشینو میگیره و میبره خونه درست میکنه حالا فردا عکسشو میذارم ببینید چیکار کنم

زمان پیوستن
    01 Jan 2010

پیش گزیده

امید جان اونا پرچ نیستند ! قاب روی پیچ هستند باید با سر کارد اون دایره های خاکستری رو در بیارید تا پیچ زیرش رو مشاهده کنید
    اگه منظورتون هم خار های تو دری هست باید بگم که خیلی حساسند و معمولا موقع باز کردن تو دری ها توی در می مونن و موقع در آوردن می شکنن ولی راحت گیر میان
    دوستان عزیز به دللایلی دیگه نمی تونم به سایت سر بزنم اگه امری فرمایشی بود در یاهو منسجر در خدمتم !
    Azera_2000@yahoo.com

17. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Innovation به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

firstfreelove (20 July 2010), omid_npc (20 July 2010)

زمان پیوستن
    01 Jan 2010

پیش گزیده

این بنده خدا سر 3 راه وایساده بوده که یک کمپرسی می زنه بهش ! 50 متر خط ترمز داشته راننده هیچیش نمی شه و فقط توی پیشونیش چند تا بخیه می خوره ! ایمنی یعینی این !!!

Azera_2000@yahoo.com

19. 9 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Innovation به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ertiholiday (27 August 2010), haftsin (23 September 2010), mani60060 (28 September 2010), mask42163 (19 August 2010), meamari2 (14 September 2010), mehdi_mi (26 September 2010), Moriss (21 August 2010), pouramiri (18 August 2010), vroom (18 August 2010)

زمان پیوستن
    13 Sep 2008
    شهر
    Esfahan

پیش گزیده

سلام دوستان
    یک انسان نما .... 1 خط خیلی عمیق روی ماشین انداخته.....خط هم حدود 5 سانته
    حالا به نظرتون چیکارش کنم؟ کسی تا حالا از این قلم ها خش گیر استفاده کرده؟

ممنون

21. کاربر زیر از دوست گرامی vroom به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

vroom (10 October 2010)

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند