تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 32 1234567811 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 415

نام گفتگو: رانا، دومين محصول ملي ايران خودرو

زمان پیوستن
    03 Dec 2008

Talking رانا، دومين محصول ملي ايران خودرو

مديرعامل ايران‌خودرو قيمت دومين محصول ملي ايران‌خودرو را كه بهمن‌ماه امسال رونمايي خواهد شد 10ميليون تومان عنوان كرد.
    منوچهر منطقي كه در حاشيه مراسم يكصدمين شماره نشريه پيام ايران‌خودرو در جمع خبرنگاران سخن مي‌گفت ضمن اظهار اين مطلب افزود: 12 X دومين خودرو ملي ايران‌‌خودرو به حساب آمده و طي ايام دهه فجر رونمايي خواهد شد و قيمت آن 10ميليون تومان در نظر گرفته شده است.
    البته 12 X ايران‌خودرو كه بنا به گفته يكي از مسوولان اين شركت، بر پايه پلت‌فرم پژو 206 ساخته شده، از همين ابتدا با قيمت 10ميليون تومان معرفي شده است.
    هرچند تجربه محصولاتي چون سمند و تندر-90 نشان داد كه به همين 12 X، ا10ميليوني نيز اميدي نبوده و چندان تضميني براي تحقق آن وجود ندارد. 12 X به نوعي همان پروژه پيكان جديد (NP) است كه از ظاهري كاملا شبيه پژو 206 صندوق‌دار بهره مي‌برد. ايران‌خودرويي‌ها هنوز جزئيات مربوط به مشخصات فني و همچنين هزينه طراحي 12 X را اعلام رسمي نكرده‌اند.

منبع : دنياي اقتصاد با اندکي تغيير

اين هم تصاوير شبيه به x12 از سايت cariran که البته هنوز هيچ تصوير رسمي به دليل محرمانه بودن منتشر نشده :

Super Oli:
    به علت تغییر نام این خودرو به رانا، نام تاپیک در تاریخ 31/1/88 ویرایش شد.
    آخرین ویرایش به وسیله Super Oli : 21 April 2009 در 11:41 PM دلیل: توضیحات
    »»
    »»
    »»

زمان پیوستن
    28 Mar 2007
    شهر
    دزفول
    گوشی موبایل
    Nokia 5800 Xpress Music

پیش گزیده

بازهم حاضر نشدند قوس درب عقبش رو مثل خوروهای سدان (صندوقدار) کنند و همون درب 206 رو که رو Sd گذاشته بودن اینجا هم گذاشتن فقط به خاطر اینکه مجبور نشن برای یک خودروی به گفته خودشون "ملی" هم که شده یکم بیان خرج کنن و شکل(قالب) بدنه رو یکم تغییر بدن

زمان پیوستن
    22 Dec 2007
    شهر
    شاهین شهر
    اتومبيل
    ریو
    گوشی موبایل
    SE w810i - HTC WildFire S

پیش گزیده

خیلی جالبه.
    وافعا ایران خودرو عالی کار میکنه توی طراحی؟
    با 206 اس دی مو نمیزنه که این.
    فقط تلق چراغ عوض شده.

زمان پیوستن
    26 Mar 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    لوگان E2LP + پرايد + ريو

پیش گزیده

قوس درب صندوق هم تغيير كرده و مثل SD مقعر نيست و برآمده شده.
    فرض كنيم كه يه موتور 1400 هم روش بزارن و امكانات 206 رو حذف كنند؛ چطور ادعا مي كنند كه 10 ميليون بيشتر قيمت نخواهد داشت؟؟
    خوب اين همه هزينه و تحقيقات شبانه روزي مي كنند كه چي بشه؟
    به جاي اينا يكم تيراژ SD رو ببرن بالا.
    قطعا پژو به اين مفتي ها اجازه استفاده از پلت فرم 206 رو نخواهد داد. حالا يه عالمه پول به پژو بدن كه اين ماشين آرم اون كله اسب روش بره، چه نفعي به حال مصرف كننده داره؟

زمان پیوستن
    28 Oct 2007
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    Peugeot 206 1.6 Sedan
    گوشی موبایل
    W902

پیش گزیده

مثل اینکه من در مورد قیمت اطلاعات غلتی به دشت آورده بودم...
    ولی به نظر من این X12 خیلی بهتر از مینیاتور سایپا خواهد بود.

یک نکته ی دیگر...
    عکس های X12 اصلا این عکس هایی که گذاشته اید نیستند بلکه فقط ممکن است شییه به آن ها باشد.
    یک نکته ی دیگر...
    این اتومبیل از یک موتور از خانواده ی EF7 استفاده می کند که 1.4 لیتر حجمش است.
    همانطور که می دانید خانواده ی EF7 سه موتور است(تا جایی که یادم است):
    1-EF7 توربوشارژر با حجم 1.7 لیتر و قدرتی معادل 150 اسب بخار
    2-EF7 با حجم 1.7 لیتر و قدرتی معادل 110 اسب بخار(که روی سمند های جدید نصب می شود)
    3-EF7 با حجم 1.4 لیتر(قدرتش را به خاطر ندارم)

البته فکر کنم در این میان یک موتور 1.5 لیتری هم بود ولی چون خودم اطلاعی از آن ندارم از اساتید محترم می خواهم که اگر 1.5 لیتر وجود دارد اطلاعاتی درباره ی آن به ما بدهند.
    آخرین ویرایش به وسیله Abolfazl2006_p : 9 December 2008 در 06:45 PM دلیل: ادغام دو پست پیاپی

زمان پیوستن
    21 Jan 2005
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    206
    گوشی موبایل
    iphone 3GS 32 / HTC HD2

پیش گزیده

من نمیدونم چرا تو کاری که بلد نیستیم وارد میشیم چه دلیلی داره با صرف این همه هزینه ماشینی را سوار بشیم که از استاندارد های جهانی نتنها پائین تره بلکه بدوره

ما با این کار نمی تونیم مدعی بیشیم ماشین ساختیم یا طراحی کردیم ماشینی که موتورش مربوط به پیکانه ساخت 50 سال پیشه یه کشور غربیه بدنش مربوط به پژو و حداقل استاندارد را هم نداره .
    ما حتی قادر به مونتاژ صحیح هم نیستم این امرا به راحتی می تونید از قالب گیری اکثر قطعات و نحوه سوار شد نشون توی سمند پراید پیکان آردی همون روا مسخره ریو و ...............

اینا افتخار نیست افتضاحه ..................................
    البته دوستان تولید ماشین یه نوع سیاست برای حکومت چون نوعی در آمده دولت هم بودجه (وام) میده برای مثلا طراحی و راه اندازی خط تولید جدید

چون از اون ور از کارخانه ها مالیات و بهره وام میگیره که حلاللللللله
    از اون ور دوبرابر قیمت واقعی ماشین را از مصرف کننده بیچاره می گیره برای حکومت که دیگه از شیر ماردم براشون حلال تره

در نتیج اینجوری کسی نمی فهمه پراید 2 تومنی را چرا با حداقل امکانات خریده 8 تومن پرایدی که دیگه تو کره هم تولید نمیشه

والا به خدا ایرانی حقش این نیست که این گاری ها را سوار بشه ولی خدائیش با این جاده هایی که ایران داره همون پیکان از سرمونم زیاده

به نظر من این ماشینم تا بیاد دست من و شما میشه 13 تومن که به مفت ارزش نداره
    سایپا هم که کم نیماره 141 132 12323123123123123123 هی عدد میزاه چراغ عوض میکنه
    مگه ایران خودرو چشه اونم چراغ عوض میکنه تو موتور دست کاری میکنه یه خط تولید راه می نداره
    اونیم که داره میگه .............. بقیه میره یه ماشین وارداتی را به 4 برابر قیمت میخره حالشو می بره
    عذز می خوام ما ملت گاری سواریم و دیگر هیچ

لطفا برای تشکر از
    استفاده نمایید

Les Larmes Les larmes sont le language muet des douleures

Laptop : Dell XPS 1530 / Sony SZ 740N4
    Iphone 3GS 32g B ..... HTC HD2

زمان پیوستن
    28 Oct 2007
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    Peugeot 206 1.6 Sedan
    گوشی موبایل
    W902

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط چشم عسلي مشاهده گفتگو
    من نمیدونم چرا تو کاری که بلد نیستیم وارد میشیم چه دلیلی داره با صرف این همه هزینه ماشینی را سوار بشیم که از استاندارد های جهانی نتنها پائین تره بلکه بدوره

ما با این کار نمی تونیم مدعی بیشیم ماشین ساختیم یا طراحی کردیم ماشینی که موتورش مربوط به پیکانه ساخت 50 سال پیشه یه کشور غربیه بدنش مربوط به پژو و حداقل استاندارد را هم نداره .
    ما حتی قادر به مونتاژ صحیح هم نیستم این امرا به راحتی می تونید از قالب گیری اکثر قطعات و نحوه سوار شد نشون توی سمند پراید پیکان آردی همون روا مسخره ریو و ...............

اینا افتخار نیست افتضاحه ..................................
    البته دوستان تولید ماشین یه نوع سیاست برای حکومت چون نوعی در آمده دولت هم بودجه (وام) میده برای مثلا طراحی و راه اندازی خط تولید جدید

چون از اون ور از کارخانه ها مالیات و بهره وام میگیره که حلاللللللله
    از اون ور دوبرابر قیمت واقعی ماشین را از مصرف کننده بیچاره می گیره برای حکومت که دیگه از شیر ماردم براشون حلال تره

در نتیج اینجوری کسی نمی فهمه پراید 2 تومنی را چرا با حداقل امکانات خریده 8 تومن پرایدی که دیگه تو کره هم تولید نمیشه

والا به خدا ایرانی حقش این نیست که این گاری ها را سوار بشه ولی خدائیش با این جاده هایی که ایران داره همون پیکان از سرمونم زیاده

به نظر من این ماشینم تا بیاد دست من و شما میشه 13 تومن که به مفت ارزش نداره
    سایپا هم که کم نیماره 141 132 12323123123123123123 هی عدد میزاه چراغ عوض میکنه
    مگه ایران خودرو چشه اونم چراغ عوض میکنه تو موتور دست کاری میکنه یه خط تولید راه می نداره
    اونیم که داره میگه .............. بقیه میره یه ماشین وارداتی را به 4 برابر قیمت میخره حالشو می بره
    عذز می خوام ما ملت گاری سواریم و دیگر هیچ
    دوست عزیز, نظر شما محترم است ولی اینقدر هم نمی شود منفی نگر باشیم!
    این اتومبیل(X12) نه موتورش مال 50 سال پیش است و نه اتومبیلی است که حد اقل استاندارد را داشته باشد.
    بعدش هم, پژو به این راحتی ها اجازه ی استفاده از پلتفرم اتومبیل های خود را به هیچ شرکتی نمی دهد و اگر ایران خودرو توانسته باشد از یکی از پلتفرم های پژو برای تولید این اتومبیل استفاده کرده باشد جای تحسین دارد!

در هر صورت من که خیلی به ارزان بودن این اتومبیل ایمان دارم و می دانم چیزی نخواهد بود که بشود به آن لقب افتضاح را داد.

زمان پیوستن
    04 Nov 2008
    شهر
    کرج

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Warrior-- مشاهده گفتگو
    بعدش هم, پژو به اين راحتي ها اجازه ي استفاده از پلتفرم اتومبيل هاي خود را به هيچ شرکتي نمي دهد و اگر ايران خودرو توانسته باشد از يکي از پلتفرم هاي پژو براي توليد اين اتومبيل استفاده کرده باشد جاي تحسين دارد!

.
    ايرانخودور به عنوان يه خودروساز بايد توانايشو توي طراحي و ساخت نشون بده, نه تو چونه زدن با پژو. چونه زدن رو که هر آدم بي سوادي هم ميتونه.نيازي به اون همه تشکيلات عريض و طويل نيست.

زمان پیوستن
    18 May 2005
    اتومبيل
    samand lx-rd-به تازگی تندر
    گوشی موبایل
    سونی اریکسون w

پیش گزیده

این عکس ها مربوط به خیلی قبله x12 مدل ارتقا یافته x11 است که تغییرات عمده ای در بدنه کرده همچنین داشبورد کاملا عوض شده است .فکر میکنم از هر لحاظ از خودروی ملی سایپا بهتر باشد.

خودروی ملی سایپا= پلتفرم قدیمی و ارتقا یافته پراید +سیستم تعلیق ریو+موتور تغییر یافته پراید که سریع به اسطحلاک میافتد چون پایه گازسوز نیست و گازسوزش کردن یعنی همون روآ خودمون با 80 اسب بخار

x12 =پلتفرم 206 +موتور ملی پایه گازسوز 1.4 با 90 اسب بخار
    به امید پیشرفت صنعت خودرو کشور

زمان پیوستن
    03 Dec 2008

پیش گزیده

آره دوستان ، من هم قبل گفتم به هيچ وجه اين عکس x12 نيست و مدل ارتقا يافته x11 است و هيچ عکسي به دليل محرمانه بودن آن منتشر نشده ... ولي طبق گفته سايت cariran شما با ديدن اين عکسها مي توانيد مدل جديد پيکان را در ذهن خود شبيه سازي کنيد ... شايد يه چيزايي تو مايه هاي اين .!!
    »»
    »»
    »»

زمان پیوستن
    28 Mar 2007
    شهر
    دزفول
    گوشی موبایل
    Nokia 5800 Xpress Music

پیش گزیده

پروتوتایپ و طرح اولیه قاتل مینیاتور را اینجا ببینید :

http://cariran.ir/content.php?action=show_content&value=242

زمان پیوستن
    14 Jan 2008
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    X6

پیش گزیده

واقعا مینیاتور رو میخوره

فقط خدا کنه تغییرش بدن که شباهتش به 206 کمتر بشه

زمان پیوستن
    10 Dec 2007

پیش گزیده

واقعا اگر با تغییر جلو پنجره و چراغ عقب بشه خودروی ملی تولید کرد که بابا ما عجب عوجوبه هایی تو کوچه خیابون داریم. می تونیم خودمون تو خونه هامون خودروی ملی تولید کنیم میگید نه؟ 206 ور دارید چراغاشو عوض کنید ببینید از این بهتر می تونید در بیارید یا نه؟

البته واقفم که این تصویر، تصویر نهایی نیست و ممکنه تغییر کنه! بازم 100 هزار رحمت به همون محصول سایپا لااقل ظاهرش با ریو که می گن مینیاتور رو از روی پلتفرم اون ساختن خیلی تفاوت داره، اما این محصول منوچ دیزاین که دیگه واقعا معذرت می خوام به شعور ملت توهین کرده، 206 صندوق دار رو بردن فیس لیفت کردن!

صفحه 1 از 32 1234567811 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد