تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 10 اولاول 12345678910 آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 122

نام گفتگو: هزینه بیمه L90 چنده؟

زمان پیوستن
    11 Jun 2007
    اتومبيل
    ال90
    گوشی موبایل
    P1

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط gsg_sms مشاهده گفتگو
    شما این کار رو کردی؟
    پارس خودرو بودی یا ایران خودرو؟
    میتونی بیشتر توضیح بدی!
    شما تو ی چه بیمه ای اینکار رو کردی؟
    ممنون
    آره من 10 روز پیش بیمه کردم
    پارس خودرو
    من ماشین رو از نمایندگی سایپا از شیراز خریدم و گفتن از تاریخ سند خوردن به مدت 1 ماه میتونی از 20% تخفیف استفاده کنی منم رفتم اونو با 20%تخفیف باقیمتی که نوشتم بیمه کردم .
    بیمه ایران

2. کاربر زیر از دوست گرامی alenkita به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

gsg_sms (21 January 2009)

زمان پیوستن
    07 Oct 2007

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mehdizadeh04 مشاهده گفتگو
    دوست عزیز در کجای این مطلب ذکر شده که از افزایش قیمت بیمه بنده داره اعتراض میشه؟؟؟
    این پست رو به دقت مطالعه کنید:

به نظر شما دیه برای بیمه بنده هستش؟؟؟
    یا بنده اشتباه متوجه شدم؟
    در هر صورت اگه اشتباه از بنده باشه به بزرگی خودتون ببخشید و به موضوع تاپیک بپردازید.
    سلام،

اختيار داريد، شما بزرگواريد. اولين پست اين تاپيك كه براي آن ايجاد شد و تمامي پستهاي بعدي آن كه نشان دهنده افزايش حق بيمه است، مربوط به بيمه بدنه بود و پست من به نوعي پاسخ كسي هم بود كه در اين حال و هوا فرمودند "ما كه هنوز افزايش مبلغ ديه نداشتيم".

به هرحال ما هميشه از راهنمايي هاي شما بهره برده ايم و همانطور كه فرموديد بهتر است به موضوع تاپيك بپردازيم.

4. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی tibo به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

abbas123 (22 January 2009), آكاتور (1 March 2009), bahahs (5 March 2010), mehdizadeh04 (21 January 2009)

زمان پیوستن
    04 Jan 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    لوگان E2+LP ، پراید 141
    گوشی موبایل
    W850i

پیش گزیده

با درود

دوستان ، هرمطلبی رو که عزیزان می نویسند ، خلاصه بدرد یکی از بازدید کنندگان می خوره .

پس از شما بخاطر صبوری و تامل در پاسخگوئی متشکرم . (لطفا با ایجاد فضای رعب و .... سوال کنندگانی چون بنده را از پرسیدن سوال پشیمان نکنید .)

باز هم از راهنمائی های همه ی دوستان سپاسگذارم

6. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی abbas123 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

آكاتور (1 March 2009), kian99 (22 January 2009)

زمان پیوستن
    15 Oct 2008

پیش گزیده

بیمه ثالث من در حال اتمام بود، به زحمت یه نمایندگی بیمه ملت یافتم و قیمت گرفتم، تخفیفی هم بهم میخورد، طرف اصرار داشت که بیمه بدنه هم بکن فقط 140 تومن میشه...
    خلاصه سفری پیش اومد و از اتمام بیمه بدنه مدتی گذشت، تخفیف پرید! ایندفعه که رفتم بیمه ملت( 1 ماه پس از بار اول) بیمه بدنه بجای پیشنهاد و التماس اجباری شده بود یعنی نمی کردی ثالث هم نمی داد...
    رفتم چند تا بیمه دیگه دیدم بازم قیمت این ملت پایین تره، به ناچار رفتم ملت! گفتم 140 مفته بیمه بدنه( قبلا به یکی گفتم باور نکرد، جلو روش تلفونو گذاشتم آیفون و قیمت گرفتم همون 140) خلاصه وقتی حساب کتاب کرد دیدم بیمه بدنه رو زده 260 تومن!!! این هم از ماجرای تمدید بیمه ماشین!
    ...آزادي حق نيست...

8. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی rza_bgy به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

آكاتور (1 March 2009), bahahs (5 March 2010)

زمان پیوستن
    02 Sep 2008

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط alenkita مشاهده گفتگو
    آره من 10 روز پیش بیمه کردم
    پارس خودرو
    من ماشین رو از نمایندگی سایپا از شیراز خریدم و گفتن از تاریخ سند خوردن به مدت 1 ماه میتونی از 20% تخفیف استفاده کنی منم رفتم اونو با 20%تخفیف باقیمتی که نوشتم بیمه کردم .
    بیمه ایران
    سلام
    من هم يكشنبه پيش ماشينمو تحويل گرفتم دوشنبه بردمش واسه بيمه با 20 درضد تخفيف
    با بيمه شكست خودبخود شيشه و پاشيده شدن مواد شيميايي شد 289 هزار و خورده اي. 89 تومن رو پيش دادم 4 تا قسط 50 تومني
    بيمه ايران بود و ماشين رو از سايپا هاشمي نژاد شيراز تحويل گرفتم

زمان پیوستن
    05 Oct 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سي يلو* لوگان LP

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط rza_bgy مشاهده گفتگو
    بیمه ثالث من در حال اتمام بود، به زحمت یه نمایندگی بیمه ملت یافتم و قیمت گرفتم، تخفیفی هم بهم میخورد، طرف اصرار داشت که بیمه بدنه هم بکن فقط 140 تومن میشه...
    خلاصه سفری پیش اومد و از اتمام بیمه بدنه مدتی گذشت، تخفیف پرید! ایندفعه که رفتم بیمه ملت( 1 ماه پس از بار اول) بیمه بدنه بجای پیشنهاد و التماس اجباری شده بود یعنی نمی کردی ثالث هم نمی داد...
    رفتم چند تا بیمه دیگه دیدم بازم قیمت این ملت پایین تره، به ناچار رفتم ملت! گفتم 140 مفته بیمه بدنه( قبلا به یکی گفتم باور نکرد، جلو روش تلفونو گذاشتم آیفون و قیمت گرفتم همون 140) خلاصه وقتی حساب کتاب کرد دیدم بیمه بدنه رو زده 260 تومن!!! این هم از ماجرای تمدید بیمه ماشین!
    سلام برهمه دوستان
    عزيزان چند وقت پيش خودم خواستم تاپيكي براهمين موضوع بازكنم گفتم شايد مديران سايت اعتراض كنند درهرصورت بنده درخدمت شماعزيزان هستم (براي امور بيمه )خودمم مثل شماها لوگان سوارم وانتخابم هم ازروي همين سايت وازنوشته هاي دوستان بوده وبلاگ بيمه اي بنده هم براي راهنمايي دوستان تو امضا مشخص ميباشد اميدوارم بتونم كمكي برا دوستان كرده باشم
    ببخشين سرتون رو به درد آوردم
    سلام دوستان : جهت برخورداري ازخدمات بيمه وتخفيف ويژه كاربران اين سايت ازوبلاگ من ديدن فرماييد.ممنون

http://hamedi2009.blogfa.com/cat-2.aspx

11. کاربر زیر از دوست گرامی آكاتور به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

bahahs (5 March 2010)

زمان پیوستن
    06 Feb 2006

پیش گزیده

جناب آکاتور من امروز بیمه بدنه ال 90 مدل 87 را از بیمه ایران سوال کردم گفت پایه حدود 310 تومن و کاملش حدود 330 تا 340 تومن در می آد. آیا این قیمتها درسته؟
    اگه میشه در مورد نحوه انصراف از بیمه بدنه هم توضیح بدید. مثلا اگر من الان ماشین را بیمه بدنه کنم و بعد از عید (حدود یکماه بعد) بخواهم فسخ کنم چقدر از حق بیمه داده شده از من کسر میشه؟

13. کاربر زیر از دوست گرامی vahidpsr به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

آكاتور (2 March 2009)

زمان پیوستن
    05 Oct 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سي يلو* لوگان LP

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط vahidpsr مشاهده گفتگو
    جناب آکاتور من امروز بیمه بدنه ال 90 مدل 87 را از بیمه ایران سوال کردم گفت پایه حدود 310 تومن و کاملش حدود 330 تا 340 تومن در می آد. آیا این قیمتها درسته؟
    اگه میشه در مورد نحوه انصراف از بیمه بدنه هم توضیح بدید. مثلا اگر من الان ماشین را بیمه بدنه کنم و بعد از عید (حدود یکماه بعد) بخواهم فسخ کنم چقدر از حق بیمه داده شده از من کسر میشه؟
    دوست عزيز
    محاسبه حق بيمه براساس ارزش وسيله نقليه مورد محاسبه قرارميگيرد واشاره اي به ارزش اتومبيل خودتان نفرمودين ولي اگه ال90 شما e2lp باشه حدود 300 تومان درمياد كه اگه تمايل داشتين به صورت اقساطي قابل پرداخت ميباشد(ضمنآ كارشناسان ما بازديد رادرمحل خودتان انجام ميدهند ونيازي به مراجعه شما به مراكزبازديد نميباشد)

درمورد فسخ نيزاگه بخواهيد فسخ كنيد شركت بيمه براساس تعرفه كوتاه مدت محاسبه ميكند كه درنهايت به نفع بيمه گذار نميباشد
    ازهمه دوستان خواهشمندم كه هرنوع بيمه نامه اي كه دريافت ميكنند حتمآ حتمآپشت بيمه نامه كه شرايط عمومي بيمه نامه درآن درج شده مطالعه فرمايند
    سلام دوستان : جهت برخورداري ازخدمات بيمه وتخفيف ويژه كاربران اين سايت ازوبلاگ من ديدن فرماييد.ممنون

15. کاربر زیر از دوست گرامی آكاتور به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

bahahs (5 March 2010)

زمان پیوستن
    05 Oct 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سي يلو* لوگان LP

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط gandolf05 مشاهده گفتگو
    بنظر دوستان بیمه بدنه ایران بکنم بهتره یا برم دنبال کارت طلایی؟
    چند نمونه کارت طلایی هست؟چجور میشه قیمتش رو فهمید

مزاياي بيمه بدنه بيمه ايران نسبت به كارت طلایی چيست؟
    1- پرداخت کل خسارت بصورت نقدی (نه تعمیر و تامین قطعات)
    2- قابلیت انتقال بیمه بدنه به اتومبیل جدید در صورت تعویض اتومبیل
    3- دارا بودن تخفیفات عدم خسارت ( سال اول 25%- سال دوم 35%-سال سوم 45% - از سال چهارم به بعد 60%) حتی اگر اتومبیل تعویض گردد.
    4- مزیت ویژه بیمه ایران: دارا بودن بزرگترین و گسترده ترین مراکز پرداخت خسارت در شهرهای مختلف کشور و بهره گیری ازکارشناسان حرفه ای

17. کاربر زیر از دوست گرامی آكاتور به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

bahahs (5 March 2010)

زمان پیوستن
    24 Jan 2006
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    Galaxy Nexus

پیش گزیده

ما امروز بیمه بدنه کردیم
    تخفیف نخوردیم بیمنه تکمیلی هم نخواستم شد 321000 تومان دفتر مرکزی بیمه ایران بهبهان

زمان پیوستن
    06 Oct 2008

پیش گزیده

آیا این بیمه نامه شما شامل شارژ ایربگ هم می شود؟

زمان پیوستن
    26 Mar 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    لوگان E2LP + پرايد + ريو

پیش گزیده

من مهر ماه كه بيمه كردم براي اي يك فول 341.200 تومان شد كه همه پوششهاي تكميلي رو به غير از نوسان ارزش قيمت و سرقت درجاي قطعات رو انتخاب كردم. سقف بيمه (قيمت خودرو) رو هم 13.000.000 ميليون

حالا چند سوال:
    1) چرا بيمه ايران هيچ تخفيفي براي صفر بودن ماشين نداد در حاليكه اين طور كه دوستان در بالا اشاره كردند، برخي شركت ها تا يك ماه از تاريخ تحويل تخفيف هم در نظر ميگيرند.

2) چرا قيمت بيمه هاي شركتهاي مختلف در شرايط يكسان و انتخاب هاي يكسان با هم متفاوت هست. مثلا پارسيان قيمت بيشتري به من گفت.

3) قيمت خودرو بر اساس اعلام صاحب ماشين هست يا قيمت كارخونه و يا قيمت مصوب بيمه؟ چون اون موقع قيمت E1 فول تو دوره هردمبيلي قيمت ها بود و من خودم بيمه رو تا سقف 13 ميليون خواستم و اون موقع قيمت ثبت نامي ها حدود 11 بود.

4) چرا اول كه ميخواي بيمه كني، مي پرسن ماشين دزدگير داره يا نه؟ به بيمه چه ارتباطي داره؟

5) ماشين ايربگ دار و ايربگ ندار و اين كه چند تا ايربگ داشته باشه آيا تو حساب كتاب بيمه دخيله و آيا پول تعويض ايربگ رو ميده؟

6) آيا ميشه از ابتدا بيمه بدنه رو براي بازه زماني 6 ماهه انتخاب كرد؟

21. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی reza engine به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

آكاتور (2 March 2009), bahahs (5 March 2010)

زمان پیوستن
    31 Oct 2005
    شهر
    استان البرز
    اتومبيل
    LOGAN (E2+LP) X 2, RIO
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy NOTE II

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط reza engine مشاهده گفتگو
    من مهر ماه كه بيمه كردم براي اي يك فول 341.200 تومان شد كه همه پوششهاي تكميلي رو به غير از نوسان ارزش قيمت و سرقت درجاي قطعات رو انتخاب كردم. سقف بيمه (قيمت خودرو) رو هم 13.000.000 ميليون

حالا چند سوال:
    1) چرا بيمه ايران هيچ تخفيفي براي صفر بودن ماشين نداد در حاليكه اين طور كه دوستان در بالا اشاره كردند، برخي شركت ها تا يك ماه از تاريخ تحويل تخفيف هم در نظر ميگيرند.

2) چرا قيمت بيمه هاي شركتهاي مختلف در شرايط يكسان و انتخاب هاي يكسان با هم متفاوت هست. مثلا پارسيان قيمت بيشتري به من گفت.

3) قيمت خودرو بر اساس اعلام صاحب ماشين هست يا قيمت كارخونه و يا قيمت مصوب بيمه؟ چون اون موقع قيمت E1 فول تو دوره هردمبيلي قيمت ها بود و من خودم بيمه رو تا سقف 13 ميليون خواستم و اون موقع قيمت ثبت نامي ها حدود 11 بود.

4) چرا اول كه ميخواي بيمه كني، مي پرسن ماشين دزدگير داره يا نه؟ به بيمه چه ارتباطي داره؟

5) ماشين ايربگ دار و ايربگ ندار و اين كه چند تا ايربگ داشته باشه آيا تو حساب كتاب بيمه دخيله و آيا پول تعويض ايربگ رو ميده؟

6) آيا ميشه از ابتدا بيمه بدنه رو براي بازه زماني 6 ماهه انتخاب كرد؟
    سلام
    آقا رضا در مورد شماره 5 يكي از بچه ها تو تاپيك مزدا انگار هزينه ايربگ ها رو كه در تصادف باز شده بود از بيمه گرفته.
    اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي
    الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري
    الصّدّيق الشَّهيد صَلَاةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه
    كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.

23. کاربر زیر از دوست گرامی mohammad1983 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

آكاتور (2 March 2009)

صفحه 3 از 10 اولاول 12345678910 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند