تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 17 اولاول 1234567891013 ... آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 215

نام گفتگو: سیستم صوتی آوانته

زمان پیوستن
    30 Jun 2006
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    آوانته اتوماتیک - ماتیز
    گوشی موبایل
    HTC P3350

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط chormang مشاهده گفتگو
    من با تنها مسئله ای که حال نمی کنم اینه که پخشش خیلی دیر Load میکنه یعنی وقتی روشن میشه حوصلم سر میره و همچنین folder عوض نمیکنه و ده تا ده تا track عوض میشه.... دوستان گرام شما هم همین مشکل رو دارید؟
    کدوم پخشش همین Se یا اوریجینالش؟
    اگه منظورتون Se هست بله دیر لود میکنه ولی فلدر رو با کلید های 5 و 6 عوض می کنه مشکلی نداه شاید سی دی شما هر 10 تا آهنگ را روی یک فلدر گذاشته

2. کاربر زیر از دوست گرامی El Padrino. به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

chormang (22 April 2008)

زمان پیوستن
    18 Mar 2008
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    آوانته
    گوشی موبایل
    samsung d803 - siemens s65

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط El Padrino. مشاهده گفتگو
    کدوم پخشش همین Se یا اوریجینالش؟
    اگه منظورتون Se هست بله دیر لود میکنه ولی فلدر رو با کلید های 5 و 6 عوض می کنه مشکلی نداه شاید سی دی شما هر 10 تا آهنگ را روی یک فلدر گذاشته
    آره همین se این مشکل رو داره .... دقیقاً همین 5 و 6 ده تا ده تا عوض میکنه ..... به شماره track دقت کنید منظورم رو میگیری....اورجینالش رو از کجا باید تهیه کرد ... چند پام آب می خوره...

زمان پیوستن
    15 Dec 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206 - آوانته
    گوشی موبایل
    HTC TyTN II

پیش گزیده

آیا رادیو پخش آوانته ریموت کنترل دارد؟ در دفترچه راهنما ریموت آمده است ولی تحویل بنده نشد! البته امروز از طریق نمایندگی پیگیری خواهم کرد ولی می خواستم تجربه دوستان را بدانم.
    ضمنا نتوانسته ام هنوز از رادیو و یا پخش cd و نوار استفاده کنم پیغام playing می دهد ولی هیچ صدایی شنیده نمی شود؟

زمان پیوستن
    27 Jun 2004
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سوناتا
    گوشی موبایل
    نوكيا

پیش گزیده

ريموت دارد ولي بليد جداگانه بخريد با همان تلفن تو دفترچه ضبظ تماس بگيريد فكر كنم 25 هزار تومان است

6. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی azma به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

El Padrino. (3 May 2008), skyx433 (3 May 2008)

زمان پیوستن
    26 Aug 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    آوانته و .....
    گوشی موبایل
    HTC Touch Pro-Samsung D780

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط skyx433 مشاهده گفتگو
    آیا رادیو پخش آوانته ریموت کنترل دارد؟ در دفترچه راهنما ریموت آمده است ولی تحویل بنده نشد! البته امروز از طریق نمایندگی پیگیری خواهم کرد ولی می خواستم تجربه دوستان را بدانم.
    ضمنا نتوانسته ام هنوز از رادیو و یا پخش cd و نوار استفاده کنم پیغام playing می دهد ولی هیچ صدایی شنیده نمی شود؟

ریموت داره , ضبطش ارزش نداره که بخواهید براش هزینه کنی . قیمتش هم 15000 تومن شرکت ستاره طلائی کیش !
    -0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-
    بي تو مهتاب شبي باز از آن كوچه گذشتم
    -0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-
    www.Bellman.Persianblog.ir

زمان پیوستن
    30 Jun 2006
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    آوانته اتوماتیک - ماتیز
    گوشی موبایل
    HTC P3350

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط sazgari مشاهده گفتگو
    ریموت داره , ضبطش ارزش نداره که بخواهید براش هزینه کنی . قیمتش هم 15000 تومن شرکت ستاره طلائی کیش !
    پخش دابل لاین ریموت داره ؟ این معمولی ها چی ؟

زمان پیوستن
    06 Feb 2006
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    Avante-- 206
    گوشی موبایل
    Iphone <<K800 - N gage QD

پیش گزیده

از بچه ها کسی امتحان کرده که ضبط ها دوطبقه بهش می خوره یا نه ؟؟

زمان پیوستن
    09 Apr 2007
    شهر
    خیلی دور خیلی نزدیک
    اتومبيل
    bmw x5, bmw 540
    گوشی موبایل
    hTC Sensation xe

پیش گزیده

بله
    فکر کنم تو همین تاپیک یکی از دوست ها گفته بودن که jvc دو طبقه گذاشته بودن و ست شده بود .

11. کاربر زیر از دوست گرامی drnariman به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

El Padrino. (31 May 2008)

زمان پیوستن
    30 Jun 2006
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    آوانته اتوماتیک - ماتیز
    گوشی موبایل
    HTC P3350

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Moriss مشاهده گفتگو
    بله علی آقا JVC دو سبقه انداختند الان هم روی خودشون دو طبقه اوریجینال آوانته می اندازند
    رفته بودم نمایندگی پرسیدم دارید گفت نه ولی اگه بخوای براتون سفارش می دم ولی به نظر من همین SE باشه بهتره درسته مونتاژ ایرانه ولی ژاپنیه و این پخش های اوریجینال چینی هستند و کیفیت خوبی ندارند من توصیه نمی کنم

دزدگیر خودش خوبه امرن ژاپن هست فقط شوک سنسور نداره شیشه هاشم به دزدگیر وصل هستند اگه شیشه بشکنه دزدگیر آزیر می زنه اگه روی شیشه راننده دقت کنید نوشته Hyundai Securuty system سیستم ضد سرقت هم که داره پخشش هم که کد می خواد ! فقط باید برید نمایندگی یک شوک سنسور نصب کنید که دوستمون جناب فرزان در همین تاپیک آموزش نصبش رو ترجه کرده بودنند

من توی یک سایت دیدم که پخش و جای سی دی زیر پخش رو برداشته بود و به جاش یک ال سی دی انداخته بود که به یک کامپوتر وصل بود و نویگیشن داشت ! حالا اگه پیداش کردم می زارم

نقل قول نوشته شده توسط Moriss مشاهده گفتگو

اینم چند تا عکس از چراغ های متفاوت

اینم عکسی از دسته چراغ اتوماتیک آوانته مشابه ش رو توی سایت هیوندا دیدم (چرا توی ایران نیستند!!!!)
    آخرین ویرایش به وسیله po2ya : 1 June 2008 در 12:57 PM

13. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی El Padrino. به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

afarzam (1 June 2008), chormang (1 June 2008), drnariman (2 June 2008), Moriss (2 June 2008), rezasx1 (1 June 2008), shahram2006_m (1 June 2008)

زمان پیوستن
    03 Jun 2008

پیش گزیده

از دوستان یه سوالی دارم:
    این سیستم پخش doble line با usb کارش چیه و هنگام تحویل ماشین از کجا می شه فهمید که روی ماشین نصب شده یا نه؟
    این نصب بودنش را برای این پرسیدم چون یکی از دوستان(آقا بهروز) زمانی که ماشین را تحویل گرفته بود تو پستش نوشته بود که روی ماشینش این سیستم نصب نبوده.
    اگه یک نفر از دوستان هم لطف کنه از سیستم صوتیش که این سیستم usb را داره یه عکس قرار بده ممنون می شم.

زمان پیوستن
    17 Jun 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    هيونداي آوانته
    گوشی موبایل
    Nokia 6210 Navigator

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط rivaldo مشاهده گفتگو
    از دوستان یه سوالی دارم:
    این سیستم پخش doble line با usb کارش چیه و هنگام تحویل ماشین از کجا می شه فهمید که روی ماشین نصب شده یا نه؟
    این نصب بودنش را برای این پرسیدم چون یکی از دوستان(آقا بهروز) زمانی که ماشین را تحویل گرفته بود تو پستش نوشته بود که روی ماشینش این سیستم نصب نبوده.
    اگه یک نفر از دوستان هم لطف کنه از سیستم صوتیش که این سیستم usb را داره یه عکس قرار بده ممنون می شم.
    اين سيستم ها جديد هستش،در واقع از مدل هاي 87 به اين ور اين سيستم هارو كرمان موتور رو آونته بسته كه هم كاست مي خوره هم CD هم USB.سيستم خوبي هم بايد باشه،من ديدمشون ولي صداشون رو نشنيدم.تا جايي كه من اطلاع دارم سري ها اول آوانته با ضبط نوار خور بود(single din)بعد از اون ضبط هاي cd خور بستن روش كه با فابريك ريو و زانتيا يكي بود(مال من از همين اين ها بود).
    من مال خودم رو عوض كردم و Pioneer P-6050UB انداختم كه doble din هستش و فوق العاده شيك.مشخصاتشم:
    -4 خروجي 50 وات
    -2 خروجي ساب
    -خروجي آمپيلي
    -پورت USB (كه سيمش رو آوردم تو داشبورد)
    -پورت AUX (كه سيمش رو آوردم تو داشبورد)
    -قابليت اتصال IPod
    -قابليت اتصال بلوتوث و خيلي امكانات ديگه...
    البته من خيلي سعي كردم كه ازش عكس بذارم ولي upload نمي شد فكر كنم اشكال سايته

16. کاربر زیر از دوست گرامی Homayoun_el به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

rivaldo (20 October 2008)

زمان پیوستن
    28 Oct 2007
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    Peugeot 206 1.6 Sedan
    گوشی موبایل
    W902

Smile

نقل قول نوشته شده توسط Homayoun_el مشاهده گفتگو
    اين سيستم ها جديد هستش،در واقع از مدل هاي 87 به اين ور اين سيستم هارو كرمان موتور رو آونته بسته كه هم كاست مي خوره هم CD هم USB.سيستم خوبي هم بايد باشه،من ديدمشون ولي صداشون رو نشنيدم.تا جايي كه من اطلاع دارم سري ها اول آوانته با ضبط نوار خور بود(single din)بعد از اون ضبط هاي cd خور بستن روش كه با فابريك ريو و زانتيا يكي بود(مال من از همين اين ها بود).
    من مال خودم رو عوض كردم و Pioneer P-6050UB انداختم كه doble din هستش و فوق العاده شيك.مشخصاتشم:
    -4 خروجي 50 وات
    -2 خروجي ساب
    -خروجي آمپيلي
    -پورت USB (كه سيمش رو آوردم تو داشبورد)
    -پورت AUX (كه سيمش رو آوردم تو داشبورد)
    -قابليت اتصال IPod
    -قابليت اتصال بلوتوث و خيلي امكانات ديگه...
    البته من خيلي سعي كردم كه ازش عكس بذارم ولي upload نمي شد فكر كنم اشكال سايته
    در سایت www.tinypic.com آپلود کنید و بعد لینکش را اینجا بگذارید.

18. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Warrior-- به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Homayoun_el (20 October 2008), rivaldo (20 October 2008)

زمان پیوستن
    12 Jul 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    آوانته
    گوشی موبایل
    Nokia 1101

پیش گزیده ضبط های جدید

نقل قول نوشته شده توسط rivaldo مشاهده گفتگو
    از دوستان یه سوالی دارم:
    سلا به ریوالدو عزیز
    دوست خوبم ، سیستمی که روی ماشین من بسته شده و تحویل دادن همین سیستم های ضبط جدیده که یک شرکت کره ای برای آوانته اونها رو ساخته ولی تو چین منتاژ میشه ، کیفیتش هم خدایش خوبه ، هم سیستم CD که MP3 رو عالی و باکیفیت بسیار شفاف پخش میکنه ، USB و کاست اون هم که فوق العاده است ، ریموت کنترل هم داره ، از نظر امکاناتش خوبه ولی شاید مثل ضبطهای معروف نباشه ، ولی من واقعا دوست ندارم تعویض کنمش ، چون رنگش و همه چیز اون به کنسول میخوره.
    عکسش رو هم امروز برات میگیرم و Upload میکنم و لینکش رو بهت میدم.

20. کاربر زیر از دوست گرامی rezamastour به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

rivaldo (20 October 2008)

صفحه 3 از 17 اولاول 1234567891013 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند