تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمایش نتایج 14 به 26 از 45

نام گفتگو: 6500 کیلومتر رانندگی با آزرا و مقایسه اون با دیگر اتومبیل‌ها

زمان پیوستن
    29 Jun 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    206 -> فروخته شد ، آزرا -> فروخته شد، 111، بزودی 206+ و پرشیا Lx
    گوشی موبایل
    w995

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Warrior-- مشاهده گفتگو
    با نظر شما کاملا موافقم ولی به نظر من این هایی که گفتید اشکال و ضعف خاصی نیستند ولی واقعا فرد را دچار مشکل می کنند.
    راستی, این مرسدس ها و بی ام دابلیو ها که قیمتشان از 120 تومان شروع می شود هم ممکن است راحتی ای که آزرا دارد را نداشته باشند؟
    من اینطور حس می کنم که این دو شرکت بیشتر پول معروفیتشان را می گیرند.
    نظر شما چیست؟
    دوست عزیز اگر فقط مد نظرتان راحتی باشه باید خدمتتون عرض کنم بنده 530 لاکچری را سوار شدم خیر راحتی آزرا را نداره اما اگر مسایلی مثل دینامیک هم مطرح باشه باید بگم که 100% ب م و بهتره در این موارد باید دید چی میخوایین!! آزرا به عنوان خودرو بزرگ لوکس سال 2006 موتور ترند انتخاب شده پس مطمئن باشین در این ضمینه یعنی راحتی و لوکسی حرف های زیادی واسه گفتن داره. بزارین آزرا را اینجوری معرفی کنم تا بدونبن واسه کیا بهترین هست!!
    بهترین خودرو برای یک خانواده راحت طلب 4- 5 نفره که خواهان امکانات زیاد + قدرت موتور زیاد با دینامیک متوسط هستن و بابت راحتی ، امکانات و قدرت موتور حاضرن مصرف سوخت بالاتری هم نسبت به کمری و سوناتا داشته باشن!
    براي حذف نام جعلی خليج عربي و برگرداندن نام خليج فارس به نقشه ماهواره اي و آنلاين گوگل ارت نياز به 1 ميليون امضا داريم. به عنوان يک ايراني خواهشمندم روي لينک زير کليک کرده و براي حذف نام خليج عربی آنرا امضا نماييد.
    http://www.petitiononline.com/sos02082/petition.html

2. کاربر زیر از دوست گرامی arash_viva_66 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Alireza_g (8 July 2009)

زمان پیوستن
    30 Jun 2006
    گوشی موبایل
    p 910i بهترین موبا&#

پیش گزیده

اگه دینامیک زیاد تو رنج زیر 70 بخواهیم چی بهتره؟

زمان پیوستن
    29 Jun 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    w995

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط gongsta_021 مشاهده گفتگو
    اگه دینامیک زیاد تو رنج زیر 70 بخواهیم چی بهتره؟
    دوست عزیز فکر میکنم یا باید دنبال یک ب م و 320 کم کارکرد باشین یا هیوندای کوپه ما بقی یا در حد آزرا هستن یا ضعیف تر ولی این 2 تا هیچ کدوم از نظر کلاسی در کلاس آزرا نیستن اما اگر منظورتون به دینامیک بالا در کلاس آزرا باشه خدمتتون عرض کنم زیر 70 بهتر از آزرا نداریم.
    آخرین ویرایش به وسیله arash_viva_66 : 8 November 2008 در 02:06 AM
    براي حذف نام جعلی خليج عربي و برگرداندن نام خليج فارس به نقشه ماهواره اي و آنلاين گوگل ارت نياز به 1 ميليون امضا داريم. به عنوان يک ايراني خواهشمندم روي لينک زير کليک کرده و براي حذف نام خليج عربی آنرا امضا نماييد.

زمان پیوستن
    29 Jun 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    w995

پیش گزیده

کمترین مصرف سوختی که با این ماشین تونستم ثبت کنم دقیقا 5 لیتر بود در کروز روی 60 با 3 سرنشین در خیابان فرهنگ شهر شیراز همه کف کرده بودن!!!

6. کاربر زیر از دوست گرامی arash_viva_66 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

ar1358 (16 November 2008)

زمان پیوستن
    22 Dec 2007
    شهر
    شاهین شهر
    اتومبيل
    ریو
    گوشی موبایل
    SE w810i - HTC WildFire S

پیش گزیده

مگه مصرف عادی آزارا چنده؟
    کلا میزان مصرف در سیکلهای مختلف چنده؟

زمان پیوستن
    29 Jun 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    w995

پیش گزیده

والا اون مصرف 5 لیتر در 100 کیلومتر برای یک ماشین 6 سیلندر 3300 سی سی خیلی عجیب بود با وجود 3 سرنشین اگه اون 2 تای دیگه نبودن احتمالا به 4.7-4.8 میرسد که واسه من تعجب بر انگیز بود البته سرعت روی 60 کروز بود و کمی شیب به نفع ما بود اما بازم جالب بود در کل مصرف جاده در کروز روی 110-120 حدود 7.5-8 لیتر هست و توی شهر در سیکل ترکیبی(اتوبان و ترافیک) حدود 10 لیتر و در ترافیک حدود 11.5- 11 البته رنندگی ها متفاوتن. به عبارتی اگه اهل گاز دادن نباشین و سرعت را کروز کنین مثلا روی 80 و یک اتوبان روان باشه که نیاز به ترمز نداشته باشه حدود 6.5 مصرف میکنین که واسه همچین ماشینی عالیه

زمان پیوستن
    30 Sep 2005
    شهر
    قم
    اتومبيل
    206 ، آزرا
    گوشی موبایل
    iPhone 3GS

پیش گزیده

ازرا مصرفش میشه گفت تقریبا زیاده

در شهر از 13.5 و 14 به بالا

در جاده هم با سرعت 120 حدود 9 و 9.5

زمان پیوستن
    28 Oct 2007
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    Peugeot 206 1.6 Sedan
    گوشی موبایل
    W902

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Mohsen1001 مشاهده گفتگو
    ازرا مصرفش میشه گفت تقریبا زیاده

در شهر از 13.5 و 14 به بالا

در جاده هم با سرعت 120 حدود 9 و 9.5
    طبق گفته ی دوستمان مصرف بیش تر به راننده بستگی دارد...

نقل قول نوشته شده توسط arash_viva_66 مشاهده گفتگو
    کمترین مصرف سوختی که با این ماشین تونستم ثبت کنم دقیقا 5 لیتر بود در کروز روی 60 با 3 سرنشین در خیابان فرهنگ شهر شیراز همه کف کرده بودن!!!

5 لیتر؟!!!!!!!!!!!!!!
    چقدر کم!!
    واقعا که عالیه برای اتومبیلی مثل آزرا!
    آقا خیلی خوب بود, اگر شد دفعه ی دیگر هم که رفتید بیرون سرعت را روی 60 کروز کنید و ببینید مصرف را چقدر می زند.
    ممنون.

11. کاربر زیر از دوست گرامی Warrior-- به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

arash_viva_66 (19 November 2008)

زمان پیوستن
    29 Jun 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    w995

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Warrior-- مشاهده گفتگو
    طبق گفته ی دوستمان مصرف بیش تر به راننده بستگی دارد...

5 لیتر؟!!!!!!!!!!!!!!
    چقدر کم!!
    واقعا که عالیه برای اتومبیلی مثل آزرا!
    آقا خیلی خوب بود, اگر شد دفعه ی دیگر هم که رفتید بیرون سرعت را روی 60 کروز کنید و ببینید مصرف را چقدر می زند.
    ممنون.
    موضوع دیگه ای که هست اینه که من از بنزین سوپر استفاده میکنم و فیلتر هوا را 4000 تا تمیز میکنم چون اگه فیلتر کثیف بشه رو مصرف خیلی تاثیر داره در ضمن اون 5 لیتر که گفتم در شرایط خیلی خاص اتفاق میافته در کل در یک رانندگی معمولی که سیکل ترکیبی باشه باید روی 10 حساب کنین که باز هم واسه این ماشین خیلی خوبه یادتون باشه آزرا ماتیز نیست!!!

محسن عزیز اینکه شما روی کیلومتر 120 9.5 مصرف دارین احتمالا واسه اینه که فیلتر هوای شما کثیفه
    در شهر هم بستگی به نوع رانندگی و نوع ترافیک داره مصرف من حدود 11 -11.5 هست با رانندگی من و سیستم ترافیک شیراز.

زمان پیوستن
    28 Nov 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    avante
    گوشی موبایل
    htc touch pro

پیش گزیده

دوستان عزیز سلام
    این دفعه اوله که دارم پیام میدم و اصلا تمیدونم کسی تحویلم میگیره یا نه ؟

داشتم تو اینترنت جستجو میکردم درباره آزرا که رسیدم به این سایت و دیدم خیلی جالبه و چه مطلبه کاملی درباره آزرا نوشته شده.

یک سوال داشتم مبنی بر اینکه به نظر شما دوستان بین آزرا و آریون کدوم انتخابه بهتریه ؟

14. کاربر زیر از دوست گرامی R_bahrampour به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

arash_viva_66 (29 November 2008)

زمان پیوستن
    28 Oct 2007
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    Peugeot 206 1.6 Sedan
    گوشی موبایل
    W902

Smile

نقل قول نوشته شده توسط R_bahrampour مشاهده گفتگو
    دوستان عزیز سلام
    این دفعه اوله که دارم پیام میدم و اصلا تمیدونم کسی تحویلم میگیره یا نه ؟

داشتم تو اینترنت جستجو میکردم درباره آزرا که رسیدم به این سایت و دیدم خیلی جالبه و چه مطلبه کاملی درباره آزرا نوشته شده.

یک سوال داشتم مبنی بر اینکه به نظر شما دوستان بین آزرا و آریون کدوم انتخابه بهتریه ؟
    آریون انتخاب بهتری است دوست عزیز, البته من از روی شنیده هایم می گویم.
    آریون اتومبیلی بسیار بسیار مجهز است و من فکر کنم اصلا به این سادگی ها آزرا به پایش نرسد.
    چون آریون تازه به ایران وارد شده است نمی شود نظر قطعی را داد ولی من فکر می کنم آریون 100% باید بهتر از آزرا باشد.

زمان پیوستن
    27 Nov 2008
    شهر
    شيراز
    اتومبيل
    206-New Mazda
    گوشی موبایل
    N8

پیش گزیده

سلام
    دوست عزيز شما در بحثتون فقط از سوناتا تعريف كرديد ولي به نظر من رانندگي در شيراز با مزدا 3 خيلي از سوناتا دلچسب تره چون هم جم و جوره هم موتورش واقعا باب گاز دادنه در حليكه سوناتا ماشينه تنبليه و از نظره ابعادم از مزدا 3 بزرگتره ضمنا مصرف سوختشم تو ترافيك عاليه ولي سوناتا بسيار پر مصرفه.
    من به دوستان توصيه ميكنم مزدا3 رو امتحان كنن تا خودشون ببيننن

زمان پیوستن
    28 Oct 2007
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    Peugeot 206 1.6 Sedan
    گوشی موبایل
    W902

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط moore مشاهده گفتگو
    سلام
    دوست عزيز شما در بحثتون فقط از سوناتا تعريف كرديد ولي به نظر من رانندگي در شيراز با مزدا 3 خيلي از سوناتا دلچسب تره چون هم جم و جوره هم موتورش واقعا باب گاز دادنه در حليكه سوناتا ماشينه تنبليه و از نظره ابعادم از مزدا 3 بزرگتره ضمنا مصرف سوختشم تو ترافيك عاليه ولي سوناتا بسيار پر مصرفه.
    من به دوستان توصيه ميكنم مزدا3 رو امتحان كنن تا خودشون ببيننن
    می توانم بپرسم چه کسی درباره ی سوناتا در اینجا بحث کرده؟!!!!!!

18. کاربر زیر از دوست گرامی Warrior-- به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

arash_viva_66 (29 November 2008)

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند