تبليغات در پي‌هالز

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمایش نتایج 40 به 45 از 45

نام گفتگو: 6500 کیلومتر رانندگی با آزرا و مقایسه اون با دیگر اتومبیل‌ها

زمان پیوستن
    29 Jun 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    206 -> فروخته شد ، آزرا -> فروخته شد، 111، بزودی 206+ و پرشیا Lx
    گوشی موبایل
    w995

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط pesarkhale مشاهده گفتگو
    باز هم ممنون از توجه شما.
    فکر میکنم در مورد رنگ کرم صحیح میفرمایید احتمالا رنگ مشکی باعث کوچکتر نشون دادن فضا خواهد شد.اگر هم رنگ کرم کثیف بشه خوب احتمالا به راحتی امکان تمیز کردن هست .الان ماشین خود شما مشکلی از این لحاظ نداشته که؟به راحتی تمیز میشه؟
    در مورد اون پکیج هم چون یکی از آشناها داشته و متاسفانه شیشه ماشین رو شکستند و کل مانیتور و اینها رو به راحتی و به سرعت دزدیده بودند ،دیگه پدر من علاقه ای به داشتن اون سیستم روی ماشین نداره و درواقع اون داشتن اون پکیج رو یه امتیاز منفی میدونه برای ماشینی که میخوای پارک کنی با خیال راحت بری دنبال کارت!!!
    اینکه میفرمایید رنگ بدنه وارداتیها بهتر هست خوب من خیلی وارد نیستم و شاید به دید من تفاوتی مشاهده نشده ولی از دید یه حرفه ای واضح بوده.
    میدونید که همیشه ماشینهای صفر کیلومتر یک سری سرویسهای دوره ای دارند.مثل ایران خودرو و سایپا و گروه بهمن که همه این سرویسهارو دارند.یعنی بر اساس جداولی که دارند یک سری سرویسهای مشخصی رو انجام میدهند.ظاهرا آسان موتور هم داره.یعنی من فکر میکنم که داره تو سایتش که اینطور نوشته.البته درست میفرماییید که برای لنت و لوازم پول دریافت میشه که خوب فکر کنم همه جا همینطور هست.اما نگرانی من از اینه که ظاهرا این سرویسها یک مسئله مهم برای ماشین هست.شما بخواهید این سرویسها رو انجام بدید به کجا مراجعه میکنید؟به نمایندگی برید ماشین رو قبول میکنه؟اگه قبول نکنند باید به کجا مراجعه کرد که مورد اطمینان باشه؟
    در مورد مالیات هم درست میفرمایید من تماس گرفتم گفتند که اخیرا این مالیات هم اضافه شده .پس قیمت شرکتی بیشتر از 49.8 خواهد شد.
    در نهایت فکر کنم پدر من راضی نمیشه که ماشین رو با مانیتور و این لوازم اضافی بخره!!!
    در مورد رنگ شاید تو نگاه اول رنگ یه پژو با این ماشین فرقی نبینیم اما در طولانی مدت و نگاه دقیق تر این فرق معلوم میشه
    بله ماشین کثیف میشه ولی راحت تمیز میشه
    سرویس های دوره ای قبول میکنن مشکلی نیست اما هزینه داره اگه نیاز باشه( اون هزینه را از گارانتی دار ها هم میگیرن حتی هزینه بالانس چرخ ها و میزان فرمان)
    واسه من دنده عقب رفتن با این غول 5 متری بدون دوربین دید عقب در شب وحشتناکه!! به نظرم صدمه ای که از عدم وجود این سیسیتم میخوره ماشین بیش از وجود اونه ، اگه دقت کرده باشین شرکتی های زیادی هستن که سپر عقبشون زخم شده این به خاطر عدم وجود دوربینه بعد فکر نمیکنم کار عاقلانه ای باشه ماشین 50 ملیونی را کنار خیابون به امان خدا ول کنیم بریم ، یه خط رو این ماشین 3-4 تومن از قیمتش کم میشه من واسه تو دست یه 206 دارم که تمام این بلا ها سرش اومده یعنی روی ماشین اسید پاشیدن!!!(باورت شاید نشه اما 2 تا از در های ماشین یه همین علت رنگ شدن) دور تا دور ماشین خط عمیق کشیدن 3-4 بار به ماشین تو پارک مالیدن! یعنی یکی از این بلا ها کافی بود که دیگه آزرا را بندازیم دور ، فکر اینکه ماشین را جایی جز پارکینگ امن پارک کنین از سرتون بیرون کنین در ضمن واسه شما که میخوایین ماشین 52- 53 ملیونی بخرین 3 تومن پول پکیج چیز مهمی نیست آزرا واسه همین امکاناتشه که آزرا شده!!!
    آخرین ویرایش به وسیله arash_viva_66 : 15 February 2009 در 03:26 AM
    براي حذف نام جعلی خليج عربي و برگرداندن نام خليج فارس به نقشه ماهواره اي و آنلاين گوگل ارت نياز به 1 ميليون امضا داريم. به عنوان يک ايراني خواهشمندم روي لينک زير کليک کرده و براي حذف نام خليج عربی آنرا امضا نماييد.
    http://www.petitiononline.com/sos02082/petition.html

2. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی arash_viva_66 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

am!n (17 February 2009), Senator (16 February 2009)

زمان پیوستن
    09 Mar 2009
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    (ببری)206
    گوشی موبایل
    lg ke990

پیش گزیده

ممنون از اينكه اين تست را انجام دادي مخصوصاً در مقايسه با آپيروس مباركت باشه

4. کاربر زیر از دوست گرامی king soltan به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

arash_viva_66 (27 February 2011)

زمان پیوستن
    06 Mar 2008
    اتومبيل
    ماکسیما-سمند

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط arash_viva_66 مشاهده گفتگو
    مطمئن نیستم مدل 2009 شرکتی ظاهر مشابه مدل وارداتی داشته باشه اما چیری که مطمئنم شرکت واسه نصب همین مدل اینفینیتی که روی مدل های وارداتی هست با نصب دوربین , TV از ما 2.7 میخواست بگیره و با مارک های متفرقه تا 700 - 800 هم کم میشه اما دیگه اینفینیتی نیست ، تعداد باند های هردو برابره مدل شرکتی 8 ایربگ داره و وارداتی 12 تا (شخصا شموردم) وارداتی گرم کن نداره شرکتی داره، وارداتی چراغ شور نداره شرکتی داره، هردو سولار گلاس هستن ، بعضی از مدل های وارداتی آینه بغل الکترو کرومیک هستن که شرکتی نیست ، فکر نکنم هیچ وقت گارانتی شرکتی به دردت بخوره!!!! چون لوازم مصرفی مثل لنت و شمع و دیسک ها شامل گارانتی نیستن و سرویس ها هم رایگان نیستن(تو سایت آسان موتور قید کرده که لوازم مصرفی و میزان فرمان و بالانس چرخ ها که همون سرویس ها هستن رایگان نیستن) و موارد مورد گارانتی به نظرم هیچگاه در 100 هزار کیلومتر برای آزرا مشکلی ایجاد نمیشه و در صورتی که مشکل حادی داشته باشه مثل سوختن موتور یا ... گارانتی امارات هست! در کل اگر پکیج نویگیشن + DVD player + TV + دوربین دید عقب(که به نظرم خیلی به درد بخوره خیلی بیشتر از یک گارانتی ضعیف) مورد نیازت نباشه که به طبع آنتن سقفی هم دیگه بدردت نمیخوره که 100% در مدل های شرکتی نیست. اونوقت همون مدل شرکتی بهتره، یه مورد دیگه رنگ ماشین ها هست به طور کاملا واضحی کیفیت و درخشندگی مدل های وارداتی به نظرم بهتر اومد اون زمان الان نمیدونم!
    در مورد رنگ کابین من هم مدل قرمز هم طوسی هم مشکی و هم کرم را دیدم ، مشکی کابین گرمتری نسبت به کرم و طوسی داره در تابستان و عمر قطعات مشکی هم کمتره به خاطر جذب آفتاب اما کرم سریعتر کثیفی را نشون میده در عوض مشکی خاک را بیشتر نشون میده مشکی در ابتدا جذاب تره اما کرم دلباز تر و بزرگ تره ، در کل کرم را به مشکی ترجیح دادم باید تو هر 2 بشینی تا تصمیم بگیری من کابین مشکی احساس تنگی و گرفتگی بهم دست داد این دیگه به سلیقه بر میگرده! در ضمن کابین طوسی خیلی بی روحه و فقط به درد رنگ بدنه نقره ای می خوره کابین قرمز هم به نطرم قشنگ تر از مشکیه اما همون معایب مشکی را داره

ببخشید دیگه تایپیک نمیشد ویرایش بشه اشتباه شد تو قیمت فارکو 1.7 اینفینیتی با پکیج کامل 3 از این مارک های بی نام و نشون هم 700 - 800 میشه اما چیز دیگه ای هم که هست اینه که کیفیت وارداتیا کلا به نظرم بهتر اومد از چوب داخل بگیر تا رنگ روی ماشین

یه موضوع دیگه اینکه شما باید 1.5 واسه مالیات بر ارزش افزوده بدین + 1 ماه دیگه تحویلتون میدن از طرف نمایندگی به عبارتی شرکتی حدود 51.3 در میاد
    دوست عزیز ممکنه همون طور که فرمودید جای ایرگ ها رو شمردین .اینجا هم توضیح بدید که چطور 12 تا ایربگ تو آزرا وجود داره؟
    چون حتی اگه ایربگ زانو واسه سرنشین های جلوی خودرو در نظر بگیریم نهایتا 10 تا ایربگ وجود داره(در حالی که نداره)
    تو سایت هیوندای هم صحبتی از 12 تا ایربگ نکرده اصلا
    http://www.hyundainews.com/Media_Kit...ss_Release.asp
    آخرین ویرایش به وسیله mores1365 : 7 July 2009 در 11:44 PM

زمان پیوستن
    27 Aug 2009
    شهر
    خوزستان-ماهشهر
    اتومبيل
    مزدا 3 تیپ3
    گوشی موبایل
    nokia6680

پیش گزیده

با سلام خدمت آرش خان
    میخواستم بدونم ارتفاع کف ازرا از سطح جاده چقدره نسبت به ماشین های دیگه البته بجز شاسی باندها
    من خودم mazsa3 دارم و به خاطر ارتفاع کمش که واقعاً اعصاب ادمو تو رانندگی خراب میکنه میخوام ردش کنم
    حالا نظر شم چیه؟

زمان پیوستن
    04 May 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    E2-LP ++ آزرا فول تیپ 4
    گوشی موبایل
    W7OO-D780-N82

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mores1365 مشاهده گفتگو
    دوست عزیز ممکنه همون طور که فرمودید جای ایرگ ها رو شمردین .اینجا هم توضیح بدید که چطور 12 تا ایربگ تو آزرا وجود داره؟
    چون حتی اگه ایربگ زانو واسه سرنشین های جلوی خودرو در نظر بگیریم نهایتا 10 تا ایربگ وجود داره(در حالی که نداره)
    تو سایت هیوندای هم صحبتی از 12 تا ایربگ نکرده اصلا
    http://www.hyundainews.com/Media_Kit...ss_Release.asp
    سلام

ایربگ پرده ای ستون ها 3 تا حساب میشن دو طرف میشه 6 تا بقیه هم تو عکس واضحه جمعاً 12 تا

8. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی shahramyou به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amingzj (12 September 2009), arash_viva_66 (27 February 2011), Farhad LX (12 September 2009)

زمان پیوستن
    09 Feb 2010
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy CORE

پیش گزیده

آزرا در نوع خودش بسيار عاليه
    خداوندا، اين کشور {ايران} را از سه چيز دور بدار* دروغ، دشمن، خشکسالي*
    کلوپ آزرا TG "نسل قديم" https://t.me/joinchat/AAAAAEJD5FGypbQAwMbBmA

آيا مي‌دانيد کاربرد دکمه سپاس چيست؟

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری