تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 45

نام گفتگو: 6500 کیلومتر رانندگی با آزرا و مقایسه اون با دیگر اتومبیل‌ها

زمان پیوستن
    29 Jun 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    206 -> فروخته شد ، آزرا -> فروخته شد، 111، بزودی 206+ و پرشیا Lx
    گوشی موبایل
    w995

پیش گزیده 6500 کیلومتر رانندگی با آزرا و مقایسه اون با دیگر اتومبیل‌ها

قسمت اول:
    دوستان در این تایپیک میخوام تجربه 6500 کیلومتر رانندگی آزرا که در اتوبان ، جاده های شمال ، و داخل شهر بوده را براتون بگم همینطور سعی میکنم انو با ماشین هایی که داشتم و یا تجربه رانندگی باهاشون داشتم را مقایسه کنم خواه این ماشین ها در کلاس آزرا باشین یا نباشن چون بسیاری ممکنه اون ماشین ها را داشته باشن و بخوان بدونن مثلا آزرا چه فرقی با ماشین اونها داره! ماشین هایی که شخصا داشتم شامل : 206 ، ماکسیما ، 405 ، پراید بوده و ماشینهایی هم که به مدت کوتاه و یا بلند تجربه تستشون را داشتم شامل : پرشیا ، سمند ، 323 و ماشین هایی که تجربه سوار شدنشون را داشتم 530 و کمری و سوناتا و سانتافه و X3 و ES 350 .
    اولا باید بگم که من با آزرا نهایتا 85 کیلومتر در 2000 کیلومتر اول بیشتر سرعت نرفتم. یه موضوع که تو این مدت توجه منو جلب کرد مصرف نسبتا کم این ماشین در حالت کروز و با سرعت پایین در اتوبان بود به طوری که در اتوبان شیراز - مرودشت با 4 سرنشین و کروز روی 80 مصرف به 6.4 رسید که برام بسیار جالب بود این هم به خاطر سبک بودن بسیار زیاد در دنده 5 بود که روی سرعت 120 به 2100 دور و سرعت 160 به 2600 دور میرسید که این به خاطر مدیریت سوخت در حالت کروز و نیروی ترک نسبتا بالای این ماشین بوده. و این به نظرم نقطه اصلی برتری نیرو محرکه این ماشین نسبت به ماکسیما بود چون هم مصرف کمتر به همراه کشش بیشتر برای این ماشین به ارمغان میاورد. گیربکس آزرا در حالت رانندگی نرمال بسیار روان وبا کمترین میزان تکان در حالت تعویض دنده برخورداره و از این نظر ماکسیما هم در همین حد هست.

حالا بریم سراغ امکانات آزرا که به نظرم در این رده واقعا جالب هست و لیست بسیار کاملی را شامل میشه که در صورت عادت به اون کنار اومدن با بقیه ماشین ها کمی مشکل میشه!

صندلی های با روکش چرم طبیعی. فرمان برقی به صورت تلسکوپی، چراغ زنون با قابلیت خودکار روشن و خاموش شدن. صندلی راننده دارای 8 جهت به صورت برقی با 2 حافظه برای راننده (تنظیم آینه ها و فرمون و صندلی برای 2 نفر) همراه با پر کن گودی کمر. و 4 جهت برقی برای کمک راننده. سانروف برقی. سیستم صوتی فراگیر 7.1 اینفینیتی همراه 8 بلندگو و ساب وفر و آمپلی فایر به همراه * LCD و DVD پلیر و TV و سیستم رهیاب ماهواره که در ایران کار نمیکنه و فقط موقعیت جقرافیایی شما را نشون میده ( * این مورد در مدل های شرکتی وجود ندارن) . پرده عقب برقی کانال کولر عقب. دارا 2 کولر و قابلیت تنظیم جداگانه دما برای راننده و شارگرد به صورت اتوماتیک. سنسور های دنده عقب به علاوه دوربین دید در زور و شب عقب که با قرار دادن دنده در عقب به صورت خودکار روشن میشه و پرده به صورت اتوماتیک پایین میاد و آینه های جانبی به سمت پایین متمایل میشن( دوربین دید عقب در مدل های شرکتی وجود ندارن). آینه که به صورت الکترونیکی تیره میشه و سنسور باران. همچنین در مدل های شرکتی شیشه شور چراغ جلو و گرمکن صندلی وجود داره که در مدل های وارداتی وجود نداره کروز کنترل و کنترل سیستم صوتی از روی فرمان، تریپ کامپیوتر ، 12 عدد ایربگ ، ترمز دستی پدالی و ...
    براي حذف نام جعلی خليج عربي و برگرداندن نام خليج فارس به نقشه ماهواره اي و آنلاين گوگل ارت نياز به 1 ميليون امضا داريم. به عنوان يک ايراني خواهشمندم روي لينک زير کليک کرده و براي حذف نام خليج عربی آنرا امضا نماييد.
    http://www.petitiononline.com/sos02082/petition.html

2. 22 نفر از کاربران ، از دوست گرامی arash_viva_66 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

1111 (4 November 2008), ?!...sia (31 August 2009), Alireza_g (8 July 2009), amir_foad (7 November 2008), athlon64x2 (27 December 2008), ATOS (28 November 2008), A_R_Z (6 November 2008), diyaco (6 November 2008), irharrier (6 November 2008), mads_7454 (12 February 2009), majid_mc (8 July 2009), n@vid (5 November 2008), natsihit (8 July 2009), Nima_Afsordeh (1 February 2009), R_bahrampour (28 November 2008), Senator (4 November 2008), shahram2006_m (5 November 2008), sina1808 (6 November 2008), vexer (6 November 2008), Warrior-- (4 November 2008), XELTEK (6 November 2008), yaghini (17 June 2009)

زمان پیوستن
    29 Jun 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    w995

پیش گزیده

قسمت دوم:

حالا میخوام به راحتی کلی و صندلی ها و فضای پا و سیستم تعلیق این ماشین بپردازم:
    به جرعت میتونم بگم صندلی این ماشین از تمامی ماشین هایی که تست کرده بودم راحت تر بوده حتی از 530 و این در مورد صندلی عقب بیشتر نمود پیدا میکنه که به نظر من حتی از صندلی جلو نیز راحت تر بوده و فضای کافی نیز در اختیار دارین. و 3 نفر به راحتی در عقب جا میگیرن و حتی 4 نفره از نظر فضا در حد اتومبیلی همچون 206 و پراید در حالت 2 نفره هست ولی از نظر راحتی بسیار راحت تر هست!! و از این نظر فقط اوپیروس با این ماشین قابل مقایسه هست و کمری و سوناتا و حتی 530 و ماکسیما کاملا در جایگاه پایین تری قرار دارن البته بیشتر از تظر راحتی صندلی ها هست تا فضای پا و سر. به عبارتی کاملا احساس لم دادن روی کاناپه دارین!
    از نظر فضای بار فضای کامل و زیادی در اختیار دارین که البته تفاوت کمی با بقیه در این کلاس داره و تقریبا میشه گفت 10% بزرگتر از بقیه هست.(صندوق 530 و اوپیروس را ندیدم ولی فکر کنم اوپیروس بزرگتر باشه)

در مورد سیستم تعلیق این ماشین باید خدمتتون عرض کنم که نرمتر و آرامتر از ماکسیما هست و از تکان های قسمت عقب ماکسیما در این ماشین خبری نیست. حتی 530 آرامش آزرا را نداره و از نظر نفوذ صدا به کابین بسیار کم میباشد صدای موتور این ماشین و ماکسیما در دور کم تقریبا برابره ولی در دور بالا صدای موتر آزرا کمتره اما نفوذ صدای چرخها در این ماشین کاملا کمتر از ماکسیما هست.

از نظر کیفیت کلی و ظاهر کابین با توجه به چوب کاری و چرم طبیعی به کار رفته در این ماشین همینطور شکل صندلی ها کاملا لوکس تر از ماکسیما ، کمری و سوناتا هست و رقیب مستقیم اون اوپیروس هست.

از نظر تجهیزات فعال و غیر فعال ابمنی لیست بلند بالایی داره تجهیزاتی همچون 12 ایربگ ، ESP ، TCS ، کمربند های ایمنی پیش کشنده و پشت سری هایی که در موقع تصادف تقییر حالت میدن حس آرامش و اطمینان خاصی را برای شما به ارمغان میاره و در این مورد میشه گفت رقیب نداره. و ماسیما هیچ حرفی برای گفتن نداره حتی سوناتا و کمری در فول ترین مدل ها تمامی این تجهیزات را ندارن!
    آخرین ویرایش به وسیله arash_viva_66 : 4 November 2008 در 10:42 PM
    براي حذف نام جعلی خليج عربي و برگرداندن نام خليج فارس به نقشه ماهواره اي و آنلاين گوگل ارت نياز به 1 ميليون امضا داريم. به عنوان يک ايراني خواهشمندم روي لينک زير کليک کرده و براي حذف نام خليج عربی آنرا امضا نماييد.

4. 15 نفر از کاربران ، از دوست گرامی arash_viva_66 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

1111 (4 November 2008), ?!...sia (31 August 2009), Alireza_g (8 July 2009), amir_foad (7 November 2008), athlon64x2 (27 December 2008), ATOS (28 November 2008), A_R_Z (6 November 2008), castilla_ht (5 November 2008), irharrier (6 November 2008), mads_7454 (12 February 2009), n@vid (5 November 2008), OH_MSS (4 November 2008), Senator (4 November 2008), sepasi (22 November 2008), XELTEK (6 November 2008)

زمان پیوستن
    29 Jun 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    w995

پیش گزیده

قسمت سوم:

خوب حالا میریم سر اصل کار و اونم تست این ماشین هست!! در این مورد من فقط میتونم آزرا را با ماشین هایی که خودم تستشون کردم مقایسه کنم نه ماشین هایی که در اونها نشستم اما به وضوخ مشخصه که مثلا 530 بسیار برتر از آزرا در این مورد عمل مبکنه!!

خوب آزرا با داشتن موتور 3300 با قدرت 235 و تورک 309 نیوتون متر پرقدرت و جالب به نظر میرسه اما باید در عمل دید. این ماشین از شتاب گیری خوبی چه در حالت اتومات و چه در حالت تیپ ترونیک داره اما در حالت اتومات در حرکت از سکون کمی تنبل به نظر میرسه که این مورد در هنگام استفاده از تیپ ترونیک خیلی کمتر میشه از این نظر بهتر از ماکسیما هست چون ماکسیما حالت تیپ ترونیک نداره و این یک ضعف بزرگ به حساب میاد مخصوصا در جاده های پر پیچ و خم. از نظر قدرت موتور باید خدمتتون عرض کنم بسیار فراتر از نیاز جاده های ایران هست رسیدن به سرعت 210 کیلومتر(حد اکثر سرعتی که با اون در اتوبان کاشان برای چند لحظه رفتم) با وجود 4 سرنشین و صندوق پر بسیار سریع اتفاق افتاد جالب ترین نکته این بود که در سرعت 205 ناگهان تخته گاز کردم و دنده از 5 به 4 معکوس شد! و عتش ماشین برای افزایش سرعت در این سرعت جالب بود ماکسیما از این نظر کاملا در یک فاز پایین تر هست البته شاید بیشتر مربوط به گیربکس ماکسیما باشه! و مورد دیگه تعادل ماشین و حس در کنترل بودن ماشین در سرعت بالا هست که باز هم 1 فاز بالا تر از ماکسیما مخصوصا در پیچ ها هست چون عقب ماکسیما دارای تکان های اضافه هست و با وجود نرمتر بودن آزرا اما کاملا چسبنده تر از ماکسیما هست و با داشتن سیستم ESP با جرعت و امنیت بسیار بیشتری در پیچ ها میتونید با اون برونید یادتون باشه که آزرا دارای رینگ 17 و لاستیک 235 هست ولی ماکسیما رینگ 16 و لاستیک 215 هست که این مورد هم بی تاثیر نیست. اما در مورد حس فرمان پذیری ماشین باید خدمتتون عرض کنم که با وجود اینکه ماشین هیچ گونه حرکت اضافی به چپ یا راست نداره اما حس چندان جالبی نیست و اطلاعات دقیقی از طریق فرمان دریافت نمیکنین نیاز به عادت کردن داره البته از این نظر ماکسیما هم همین جور هست اما فرمان پذیری ماشینی مثل 206 یا 405 بسیار جالب تر این ماشین هست در مورد حسی که در پیچ ها هم به شما دست میده هم همین طوره یعنی ممکنه احساسی از عدم پایداری بکنید که این در حد یک حس هست و جالب اینه که اتومبیلی مثل 206 یا 405 این حس را نمیکنید و بر عکس این موضوع یعنی ماشین راحتر منحرف میشه! در کل از نظر لذتی که از فرمان و فرمان پذیری دارید 206 و 405 جذاب تر آز آزرا هست!!! ولی آزرا بهتر از ماکسیما هست در مورد ترمز باید خدمتتون عرض کنم که بسیار پرقدرت هستن و خیلی کمتر از ماکسیما ABS تو مدار میاد تا حالا کمتر از 5 مرتبه تو مدار اومده که یه بار خودم عمدی محکم ترمز زدم تا ببینم چطوری هست!! در مورد کشش موتور باید عرض کنم در هیچ جایی احساس کمبود نیرو نداشتم نه در جاده پر پیچ و خم چالوس و رودهن ونه در اتوبان 4 بانده و 6 بانده و 2 بانده کشش موتور بسیار خوب و شتابگیری سریع هست. در جایی هنگام سبقت گیری از یک کمری در جاده چالوس کمری گاز ماشین را فشار داد تا نذاره رد بشم (طرف حالش خوب نبود) من هم که از تیپ ترونیک استفاده میکردم از 5 به 3 معکوس کردم و به راحتی کمری را تو آینه نگاه کردم!! و در جای دیگه باز این مضوع اتفاق افتاد این بار یه زانتیا نمیدونم چرا اینجوری میکردن!! در جاده اصفهان به شیراز در هنگام سبقت گیری از زانتیا معکوس کشید و گاز را تخته کرد من هم تخته کردم این بار خود ماشین از 5 به 3 معکوس کرد یه لحظه دیدم دنده 4 رو سرعت 200 هستم و زانتیا هم تو آینه 1 کیلونتر هم بیشتر عقب هست!!! سرعت کم کردم!. در کل برای یک راننگی طولانی مدت ماشین جالبی هست. اما مصرف سوخت در جاده با توجه به موتور و قدرت اون و وزن ماشین کم هست و موضوع مهم کروز کنترل هست که میتونه مصرف شما را تا 2 لیتر کاهش بده یعنی اگه شما با همون سرعت ولی بدون کروز برین 2 لیتر افزایش مصرف دارین! مصرف ماشین در سرعت کروز 120 در اتوبان با 4 سرنشین و صندوق پر 7.6 - 7.8 بود و جالب این بود که با افزایش سرعت افزایش شدیدی در مصرف ندارین! به طوری که در سرعت 160-170 بدون کروز به 8.8 - 9 میرسه و این درست برعکس 206 هست چون 206 با سرعت 90 و تک سرنشین حدود 5.5 مصرف داره ولی در سرعت 140 و با 4 سرنشین و صندوق پر به 10 هم میرسه! این کاملا طبیعی هست چون 206 در این سرعت دور موتور در حدود 4000-4500 هست و چون موتور ضعیف هست فشار بیشتری به موتور وارد میشه! ولی در آزرا این سرعت حالت سر گاز داره و دور موتور در حدود 2300 هست!! میانگین مصرف ما طوری بود که با یک باک آزرا از شیراز حرکت کردیم و با حدود 5 لیتر بنزین به تهران رسیدیم! اما من عموما روان رانندگی میکنم و در آزرا با پر گاز و پر شتاب روندن مصرف تصاعدی زیاد میشه.

6. 21 نفر از کاربران ، از دوست گرامی arash_viva_66 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

1111 (4 November 2008), ?!...sia (31 August 2009), Alireza_g (8 July 2009), amir_foad (7 November 2008), athlon64x2 (27 December 2008), ATOS (28 November 2008), A_R_Z (6 November 2008), castilla_ht (5 November 2008), good_rally (5 November 2008), irharrier (6 November 2008), mads_7454 (12 February 2009), n@vid (5 November 2008), natsihit (8 July 2009), OH_MSS (4 November 2008), rezasx1 (28 November 2008), Senator (4 November 2008), sepasi (22 November 2008), sina1808 (6 November 2008), soroush_lion (2 September 2009), XELTEK (6 November 2008), yaghini (17 June 2009)

زمان پیوستن
    29 Jun 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    w995

پیش گزیده

قسمت 4:

اما رانندگی در شهر :
    ابعاد آزرا بزرگ هست اما کنترل اون مخصوصا در دنده عقب راحتتر از ماکسیما هست با وجود سنسور دنده عقب و دوربین دید عقب کاملا قابل کنترل تر از ماکسیما هست به عبارتی دنده عقب رفتن با ماکسیما شبیه کابوس هست!!
    مصرف سوخت هم بسیار کمتر از ماکسیما هست با رنندگی من مصرف ماکسیما حدود 14 بود ولی با آزرا حدود 11 تا 12 اما در سیکل ترکیبی(خیابان های روانتر) حدود 10 هست. توضیح اینکه من معمولا روان میرونم. اما ابعاد بزرگ ماشین باعث میشه مثل ماکسیما در ترافیک ها دچار نوعی استرس بشین در شهر شدیدا ترجیح میدم یک 206 داشته باشم تا آزرا مخصوصا 206 اتومات چون هم راحتر میتونم از مخمصه ترافیکی فرار کنم هم ماشین تو دست تره هم مصرف کمتره و استرس کمتری بهتون وارد میشه. به عبارتی میتونم بگم به نظرم برای شهر کمری و سوناتا با امکانات دید عقب بهتر از آزرا هستن چون کمتر احساس بزرگی ماشین به شما الغا میشه و مصرف کمتری دارین!

نتیجه گیری:
    این نتیجه گیری با توجه به تحقیاتم در مورد ماشین های مختلف قبل از خرید آزرا و تجربه با ماشین های مختلف رسیدم:
    اگر شما خواهان یک ماشین کلاس بالا هستین که بیشتر در شهر از اون استفاده کنین برین سراغ کمری و سوناتا مدل 2009 چون با وجود موتور 175 اسبی بسیاری از نیاز های جاده شما هم برطرف میکنه و اصولا برای جاده های ایران این قدرت زیادی هم هست و از طرفی مصرف سوخت کمتری هم در شهر دارین و ماشین تو ترافیک تو دست تره. بی دلیل نیست که در امریکا فروش سوناتا بیش از 5 برابر آزرا هست همین نسبت هم در مورد کمری و آوالون وجود داره. اما اگر خواهان یک ماشین صرفا لوکس با تجهیزات بالا و قدرت زیاد هستین و استفاده زیادی هم در جاده دارین و یک راحت طلب هستین آزرا را به شما توصیه میکنم در مورد اوپیروس باید عرض کنم با توجه به تحقیقاتی که من کردم و اطلاعات در مورد این ماشین دارم اگر مسیر شما صرفا اتوبانی هست و پر پیچ و خم نیست و شما یک راحت طلب مطلق هستین برین سراغ این ماشین اما اگر خواهان استفاده در شهر و جاده های پر پیچ و خم هستین این ماشین را به شما توصیه نمیکنم چون قدرت 266 اسبی این ماشین به هیچ روی به درد شما نمیخوره و اصلا با توانایی های حرکتی این ماشین همخونی نداره مثلا شما نمیتونید مثل آزرا تو پیچ ها با اون گاز بدبن چون از دینامیک ضعیفتری برخورداره و از طرفی مصرف بیشتری هم داره و در شهر استفاده ار اوپیروس با 5 متر طول بدون دوربین عقب(در فول ترین مدل هم وجود نداره) و با مصرف بالاترش شبیه کابوسه!! و موضوع دیگه اینه تو پارکینگ استاندارد جا نمیشه و من به همین دلایل از خریدش منصرف شدم! اما ماکسیما یک ماشین پرقدرت و با استهلاک کم در قیمت خودش(حتی نسبت به 206 هم کم استهلاک تر و کم خرج تره) که به نظرم دیگه قدیمی شده! من اگه بخوام در این قیمت انتخاب کنم در کل سوناتا 2009 را به ماکسیما ترجیح میدم چون 11 سال جدیدتره مصرف خیلی کمتری داره امکانات بیشتری داره قدرت موتورش هم برای ایران کافیه اما اگر مشتاق قدرت موتور هستین در این قیمت ماکسیما انتخاب خوبیه.

8. 17 نفر از کاربران ، از دوست گرامی arash_viva_66 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Alireza_g (8 July 2009), amir_foad (7 November 2008), athlon64x2 (27 December 2008), ATOS (28 November 2008), A_R_Z (6 November 2008), castilla_ht (5 November 2008), good_rally (5 November 2008), irharrier (6 November 2008), mads_7454 (12 February 2009), n@vid (5 November 2008), Nima_Afsordeh (8 August 2009), nowroozi (27 May 2009), OH_MSS (4 November 2008), Senator (4 November 2008), sepasi (22 November 2008), XELTEK (6 November 2008), yaghini (17 June 2009)

زمان پیوستن
    29 Jun 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    w995

پیش گزیده

خوب من بر خلاف بسیاری از دوستان تمامی 4 قسمت را همزمان در این تایپیک قرار دادم تا دوستان منتظر نمونن!!

10. 9 نفر از کاربران ، از دوست گرامی arash_viva_66 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Alireza_g (8 July 2009), amingzj (5 November 2008), Nima_Afsordeh (8 August 2009), OH_MSS (4 November 2008), omid49 (8 November 2008), po2ya (5 November 2008), Senator (4 November 2008), XELTEK (6 November 2008), yaghini (17 June 2009)

زمان پیوستن
    28 Oct 2007
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    Peugeot 206 1.6 Sedan
    گوشی موبایل
    W902

پیش گزیده

بسیار بسیار از اطلاعات ارزشمندتان ممنونم, این آزرا یی که شما خریده اید چقدر پایتان در آمد؟
    آیا آزرا هایی که در ایران هستند دارای گارانتی هستند؟
    اگر هستند گارانتیشان شامل چه مواردی از اتومبیل می شود؟

12. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Warrior-- به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_viva_66 (27 February 2011), ATOS (28 November 2008), haftsin (14 February 2011)

زمان پیوستن
    29 Jun 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    w995

پیش گزیده

دوست عزیز من آزرا به صورت وارداتی خریدم 52.5 قیمت شد مدل 2009 و فول شامل گارانتی ایران نمیشه اما گارانتی امارات هست. مدل های شرکتی مدل 2008 بودن و از نظر ظاهر بیرون و امکانات کاربردی داخل کمتر از مدل وارداتی بودن و قیمتشون 49.8 بود البته این قیمت ها مال قبل از تعرفه جدید هست از قیمت فعلی اطلاعی ندارم. به نظر من با وجود اختلافی بین 2.5 تا 3 تومن با توجه به اختلاف مدل یکساله و اختلاف امکانات و تفاوت ظاهری مدل شرکتی تنها پول گارانتی را از شما میگیره که در مورد آزرا بعید میدونم این گارانتی تا کیلومتر 100 هزار به کار بیاد و حتی اگه مشکل حادی برای شما بوجود بیاد مثلا موتور جام کنه میتونین بفرسین امارات چون اگه تو ایران همچین مشکلی برای شما بوجود بیاد حتی اگه گارانتی ایران باشه ماشین چندین ماه میخوابه چون امکانات لازم را ندارن به همین علت من مدل وارداتی را ترجیح دادم

14. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی arash_viva_66 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Alireza_g (8 July 2009), hosseinabd (5 November 2008)

زمان پیوستن
    22 Dec 2007
    شهر
    شاهین شهر
    اتومبيل
    ریو
    گوشی موبایل
    SE w810i - HTC WildFire S

پیش گزیده

پس شما کلا آزارا 2009 وارداتی رو بهتر از شرکتی میدونید.

16. کاربر زیر از دوست گرامی hosseinabd به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

arash_viva_66 (5 November 2008)

زمان پیوستن
    29 Jun 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    w995

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط hosseinabd مشاهده گفتگو
    پس شما کلا آزارا 2009 وارداتی رو بهتر از شرکتی میدونید.
    بله به نظرم منطقی تر از مدل شرکتی هست چون از نظر ظاهری با توجه به تغییر رینگ و هم رنگ بودن زیر رکابی ماشین با بدنه + زه کرومی روی سپر ها و آنتن سقفی جلوه جذاب تری دارن! همینطور جدابیت داخل هم با وجود پکیج نویگیشن اینفینیتی همراه با کارکیت و TV و DVD پلیر همراه با نور پردازی آبی و مورد خیلی مهم دوربین دید عقب که توانایی دید در شب هم داره به نظرم جالب تره. تمامی اینها به علاوه یک مدل بالاتر بودن فقط 2.7 ملیون تفاوت قیمت داره!

18. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی arash_viva_66 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Alireza_g (8 July 2009), hosseinabd (5 November 2008)

زمان پیوستن
    29 Jun 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    w995

پیش گزیده

دوستان پس از خوندن 4 قسمت این تایپیک اگر سوالی در مورد آزرا دارن یا میخوان در ضمینه های خاصی با ماشین های دیگه مقایسه کنن بپرسن در خدمتم!

زمان پیوستن
    28 Oct 2007
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    Peugeot 206 1.6 Sedan
    گوشی موبایل
    W902

پیش گزیده

یعنی شما می گویید که با این قیمت(حدود 50) نمی شود هیچ اتومبیلی در ایران بهتر از آزرا پیدا کرد. درست است؟

21. کاربر زیر از دوست گرامی Warrior-- به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

arash_viva_66 (6 November 2008)

زمان پیوستن
    29 Jun 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    w995

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Warrior-- مشاهده گفتگو
    یعنی شما می گویید که با این قیمت(حدود 50) نمی شود هیچ اتومبیلی در ایران بهتر از آزرا پیدا کرد. درست است؟
    نه من اصلا همچین حرفی نزدم!!! میتونین به نتیجه گیری من در پست 4 نگاه کنین گفتم آزرا به درد چه کسانی میخوره!!!!!

من تجربه خودم را با این ماشین گفتم و اونو با ماشینایی که داشتم و دارم و یا تست کردم مقایسه کردم فکر کنم کاملا واضح نقات ضعف و قوت این ماشین را گفتم!!! چون هم ضعف داره و هم قوت. مثلا قد من 186 و وزنم 87 کیلو هست با این وجود میگم تو ترافیک شهر یه 206 اتومات خیلی بهتر از آزرا هست و بزرگی آزرا میتونه اذیت کننده باشه(تو ترافیک های گره خورده که از چپ و راستتون موتور رد میشه و باید قابلیت مانور و فرار داشته باشین) دوباره و کامل پست های منو نگاه کنین!! به نظر من هرکس باید با توجه به نیازش ماشین بخره

23. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی arash_viva_66 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Alireza_g (8 July 2009), amir_foad (7 November 2008), OH_MSS (7 November 2008), vexer (6 November 2008)

زمان پیوستن
    28 Oct 2007
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    Peugeot 206 1.6 Sedan
    گوشی موبایل
    W902

Question

نقل قول نوشته شده توسط arash_viva_66 مشاهده گفتگو
    نه من اصلا همچین حرفی نزدم!!! میتونین به نتیجه گیری من در پست 4 نگاه کنین گفتم آزرا به درد چه کسانی میخوره!!!!!

من تجربه خودم را با این ماشین گفتم و اونو با ماشینایی که داشتم و دارم و یا تست کردم مقایسه کردم فکر کنم کاملا واضح نقات ضعف و قوت این ماشین را گفتم!!! چون هم ضعف داره و هم قوت. مثلا قد من 186 و وزنم 87 کیلو هست با این وجود میگم تو ترافیک شهر یه 206 اتومات خیلی بهتر از آزرا هست و بزرگی آزرا میتونه اذیت کننده باشه(تو ترافیک های گره خورده که از چپ و راستتون موتور رد میشه و باید قابلیت مانور و فرار داشته باشین) دوباره و کامل پست های منو نگاه کنین!! به نظر من هرکس باید با توجه به نیازش ماشین بخره
    با نظر شما کاملا موافقم ولی به نظر من این هایی که گفتید اشکال و ضعف خاصی نیستند ولی واقعا فرد را دچار مشکل می کنند.
    راستی, این مرسدس ها و بی ام دابلیو ها که قیمتشان از 120 تومان شروع می شود هم ممکن است راحتی ای که آزرا دارد را نداشته باشند؟
    من اینطور حس می کنم که این دو شرکت بیشتر پول معروفیتشان را می گیرند.
    نظر شما چیست؟

25. کاربر زیر از دوست گرامی Warrior-- به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

arash_viva_66 (9 November 2008)

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند