تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 10 اولاول 12345678910 آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 122

نام گفتگو: اپشن های گل

زمان پیوستن
    11 Oct 2007
    اتومبيل
    فیات سی ینا
    گوشی موبایل
    سامسونگ

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط behzadms مشاهده گفتگو
    خدمت دوستي كه قصد فروش سورن و خريد گل را داشت عرض كنم.من همين كارو كردم.سورن هيچ فرقي با سمند ال ايكس نداره جز يك ايربگ سمت راننده و بهبود عملكرد كمربند.بقيه اش فقط تغييرات ظاهري در بيرون ماشين است.من كه فروختم.قيمتش كاذب بالا بود و بهترين موقع براي فروش.خوشبختانه هنوز قيمت گل بشكل فضائي بالا نرفته!
    سلام دوست من بهزاد جان:
    من هم در این مورد 100% با شما موافقم!!!
    ولی چند تا سوال دارم!
    1.سورنتو چند فروختی؟
    2.گل چند پات درومد؟

مر30!

زمان پیوستن
    17 Feb 2006
    شهر
    بندر انزلي
    اتومبيل
    206 تيپ 3
    گوشی موبایل
    HTC cha cha

پیش گزیده

آقا ما حالا تصمیم داریم گل بگیریم هیچ نمایندگی فروش و تعمیرات تو استان گیلان نیست؟!!!!!آخه چرا باید اینقدر خدمات محدود باشه؟
    >>حاصل عشق مترسک به کلاغ مرگ یک مزرعه است.

زمان پیوستن
    11 Oct 2007
    اتومبيل
    فیات سی ینا
    گوشی موبایل
    سامسونگ

پیش گزیده

آقایون حالا فکر میکنید چی میشه؟ یعنی میتونن گازسوزش کنند؟؟؟

( james_hetfiel ) عزیز میشه بگید مارک ضبطش چی هست؟؟؟

زمان پیوستن
    05 Apr 2006

پیش گزیده

ضبطش معلوم نیست کجاییه ؟ من خیلی گشتم ولی نفهمیدم : ولی خوبه و همه چی می خونه .
    من یه چند تا مشکل باش داشتم (3000 تا بیشتر نرفتم ) : از سمت کمک راننده . تقریبا جای باتریش یه صدایی میاد . البته خیلی صداش کمه ولی آدم اذیت می کنه . داخل کاپوت هم نزدیک باتریش زرد شده . ؟؟؟!!!! نمایندگی می گفت همشون همین جورین !!!!! شما هم این مشکل رو داشتید ؟ راستی وقتی از روی دست انداز رد می شم از عقب ماشین یه صدایی میاد . مثل اینکه یه آهن بالا و پایین می پره !!!!!! نمی دونم چیه !!!!!
    ولی در کل ماشین خوبیه .
    راستی از زمان دادن پول آخر تا دادن ماشین یه 3 . 4 ماهی شاید طول بکشه ولی خسارت دیرکرد رو تمام و کمال می ده .
    من زمان تحویل هیچ مشکلی نداشت . تو ایران خیلی مهمه .
    لرزش موتورش هم حال می ده .
    نمیشه گازسوز بشه .
    An engineers mind ,the pilots hearts

زمان پیوستن
    18 Mar 2007

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط علی م مشاهده گفتگو
    ضبطش معلوم نیست کجاییه ؟ من خیلی گشتم ولی نفهمیدم : ولی خوبه و همه چی می خونه .
    من یه چند تا مشکل باش داشتم (3000 تا بیشتر نرفتم ) : از سمت کمک راننده . تقریبا جای باتریش یه صدایی میاد . البته خیلی صداش کمه ولی آدم اذیت می کنه . داخل کاپوت هم نزدیک باتریش زرد شده . ؟؟؟!!!! نمایندگی می گفت همشون همین جورین !!!!! شما هم این مشکل رو داشتید ؟ راستی وقتی از روی دست انداز رد می شم از عقب ماشین یه صدایی میاد . مثل اینکه یه آهن بالا و پایین می پره !!!!!! نمی دونم چیه !!!!!
    ولی در کل ماشین خوبیه .
    راستی از زمان دادن پول آخر تا دادن ماشین یه 3 . 4 ماهی شاید طول بکشه ولی خسارت دیرکرد رو تمام و کمال می ده .
    من زمان تحویل هیچ مشکلی نداشت . تو ایران خیلی مهمه .
    لرزش موتورش هم حال می ده .
    نمیشه گازسوز بشه .
    دوست من اون صدای ترترترتر سمت شاگرد مربوط به کارکرد یه شیره که بخار بنزینو میبره سر منیفول
    اگر سر جاش نباشه صداش زیاده
    صدای عقب بیشتر جپ مال شیر فشار روغن ترموزاست که با یه فنر به اکسل وسله و هرجه ماشین سنگین تر شه باز تر میشه و عمل کرد ترموزا بهتر
    که با یه روغن کاری به کل حل میشه
    پیشنهاد میکنم سرویس 5000تا شو ببر نمایندکی مرکزی تو کیلومتر 16 هردو شو برات حل میکنن

6. کاربر زیر از دوست گرامی hamed8295 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

علی م (8 December 2007)

زمان پیوستن
    26 Nov 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Cerato & 207i
    گوشی موبایل
    HTC-Touch 2

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط omidh81 مشاهده گفتگو
    سلام
    جناب behzadms
    بلندگوهای درب جلو فقط دایره میخوره اندازه اش فکر کنم بین 14 الی16 سانت باشد من اینفینتی که عمقش زیاد بود به شیشه گیر می کرد مجبور شدم یه تخت ام دی اف نازکی بزارم تا کمی بیاد بیرون روکش تقریبا 1 سانت با بدنه فاصله داره- در موردتیوتر به اندازه (خودش خالیه ولی یه سیم داره) تقریبا 8 سانت فضا داره تیوتر که گذاشتم حدود 6 سانت هست( در مورد باز کردن روکش جای تیوتر باید خیلی مواظب کرد تا پایه هاشون نشکند)

در مورد إABS نشنیدم اگه واقعی باشد خیلی عالیه( به نظر خودم ترمز خودش خوبه وکافیه)

موفق باشید
    سلام جناب اميد.
    ممنون از راهنمائي كه فرموديد.من چون قبلا ماشين هاچ بك نداشتم به سيستم صوتي مناسب اين نوع ماشينهاي بخصوص گل با فضاي صندوق و اطاق آشناي ندارم.در عين حال هم نميخوام به تركيب اصلي ماشين بجز تعويض باندها و سيستم دست بزنم.يعني از فضاهاي استاندارد موجود خودرو بايد استفاده كنم.آيا از اينفينتي كه انداختيد راضي هستيد(چه مدلي است)؟هد يونيتتون چه ماركي است(پايونير).آيا روي ولوم بالاي 60 ديستورشن نداريد؟
    ممنون

زمان پیوستن
    26 Nov 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Cerato & 207i
    گوشی موبایل
    HTC-Touch 2

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط pedram_p7 مشاهده گفتگو
    سلام دوست من بهزاد جان:
    من هم در این مورد 100% با شما موافقم!!!
    ولی چند تا سوال دارم!
    1.سورنتو چند فروختی؟
    2.گل چند پات درومد؟

مر30!
    سلام پدرام جان.
    من سورن مشكي متاليك كه كمي گرون تر از بقيه رنگهاست با يك سيستم صوتي سفارشي فروختم نوزده و هفتصد فروختم.
    گل مشكي هم برام 15900 در آومد.(تحويلش حداقل 3 هفته طول كشيده)

زمان پیوستن
    26 Nov 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Cerato & 207i
    گوشی موبایل
    HTC-Touch 2

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط james_hetfiel مشاهده گفتگو
    ماشین کلا گرون شد. خودروسازان بم هم بخاطر جلوگیری نیروی انتظامی از شماره گذاری گل وضعیت خوبی نداره. من چون منتظر تحویل ماشینم هستم زیاد اونجا زنگ می زنم. گفتن که نیرو انتظامی فشار آورده که یا گازسوزش کنید یا تعطیلش کنید که اینها هم همچنان مقاومت می کنند!(میبینید!!!! دیگه حق داشتن ماشین بنزین سوز رو تو این مملکت نداریم!!! )
    سری جدیدش فقط ضبط هاش فرق کرده و هم MP3 می خوره هم قدرت خروجیش خیلی رفته بالا و کلا برای کسایی که صدای بلند نمیخوان و وضوح براشون مهمه فکر می کنم راضی کننده باشه گرچه مطمئنا ایونیر نمیشه! شدت نور LCD ضبطش با شدت نور عقربه هاش تنظیم میشه نمی دونم ضبط های قبلی اینطوری بود یا نه.

ABS نداره کماکان

باندهای جلوی اون 16 هست و عقبش 10

محسن جان اگر شما ثبت نام هم کنی و ماشین رو تحویل بگیری فکر کنم برای تعمیرش نزدیکترین نمایندگی بهت نمایندگی نوشهر باشه!!!!
    من اوایل آبان ثبت نام کردم 15 و 200 ولی الآن دیگه ثبت تحویل فوری ظاهرا نداره . یکسری هم شنیدم اواخر آبان ثبت نام کرد 16 ملیون. الان هم که حدود 17 و 50 قیمتشه.

اصولا تحویل فوری این ماشین 50 روز طول میکشه در صورتیکه می گن 30 روزه!!! مال من که 40 روز شده بهم می گن منتظر حمل از کرمانه!!!!!!!!!!

ولی هرچی باشه خیلی بیشتر از 206 و پرشیا و سمند و ریو می ارزه. کیفیت ساختش فوق العادس. استهلاکش خیلی کمه ولی قیمت قطعاتش زیاده

از توضيحاتتون خيلي ممنون
    من مدتي است منتظر دريافت خودروام هستم.امروز نمايندگي گفت سند خورده و تا آخر هفته تحويل ميديم!
    با توجه به تجربه جديد شما:
    1- فكر ميكنيد واقعا تا آخر هفته تحويل بدن!!؟
    2- چه مواردي رو بعد از تحويل ديديد كه بعنوان مشكل بشه ازش نام برد.بعبارتي حواسم به چه چيزهايي موقع تحويل خودرو جمع باشه؟
    يكي از دوستان توصيه كردند كه پرون صندوق را كنترل كنم و صداي عقب ماشين رو هم با تكان دادن چك كنم.نكته ديگيري هم وجود داره؟
    3- با توجه به اينكه فرموديد باندهاي جلو 16 هستند آيا بلندگوهاي كامپوننت پايونير كه كراس اور و توييتر مجزا داره (مدل 160R) انتخاب مناسبي ميتونه باشه؟ مارك سيستم چيه؟
    ممنون

زمان پیوستن
    26 Nov 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Cerato & 207i
    گوشی موبایل
    HTC-Touch 2

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط james_hetfiel مشاهده گفتگو
    آقا مباركه. وقتي گفته سند خورده حتي همون روز هم ميتونه تحويلتون بده. جالبه بدوني مال من رو بعد از 20 روز تاخير هنوز مي گه سند نخورده.
    مشگل صداي فنر عقب رو دوست من هم كه هفته پيش گرفت داشت ولي اونجا كاري برات انجام نمي ده.
    اگه ماشين رو گرفتي ديدي مه شكن عقب راستش روشن نميشه عصباني نشو چون نداره اصولا!!!!
    والا باند هم سليقه ايه.فقط همين نكته كه 16 باشه مهمه. جاي تيوتر هم كه روي دسته درش داره. من خيلي تو انتخاب مدل حرفه اي وارد نيستم.
    اگر براي ماشينت بال عقب فابريك يا چراغ پلي كربنات دور مشكي فابريك يا رينگ آلماني خواستي ميتوني تو نمايندگي شيخ بهايي پيدا كني قيمت رينگش با لاستيك حدود 2 تومن در مياد. حتما روكش صندلي مخصوص خود گل بنداز چون روكش هاي متفرقه گوشه هاي ابرهاي صندليت رو خراب مي كنه
    مبارك باشه
    قربان از راهنمائي تون سپاسگذارم.با صحبت شما به گرفتن ماشين تو اين هفته اميدوار شدم.

من تو كاتالوگ پايونير ديدم كه براي ماشين هاي هاچ بك مثل گل سيستم كامپوننت TSC160R را پيشنهاد داده.اين پك شامل 2 تا بلندگوي اصلي 16 سانتيمتري با دو توييتر 25 ميليمتري است بعلاوه سيستم كراس اور براي هر طرف.سايز 16 كه براي باندهاي جلو حله ولي داستان تويتر فقط با امتحان عملي روي فضاي دستگيره امكان پذيره.دنبالش هستم.اگر گرفتم و تست كردم خبرشو براي اطلاع بقيه ميذارم.
    به اميد خدا ماشين شما هم همين روزها سند ميخوره...

زمان پیوستن
    09 Dec 2007
    شهر
    آبادان
    اتومبيل
    206
    گوشی موبایل
    w810 - N5500 - N1200 اما هیچی سونی اریکسون نمیشه

پیش گزیده

سلام می خواستم بپرسم اگه برای گل رینگ 16 -45-205 بندازی مشکلی پیش میاد ؟ اگه 15-50 -205 بندازی بهتر نیست ؟ اما فکر کنم زشت میشه اگه رینگش کوچیک باشه و اگه میشه خواهشا چند تا عکس از گل رینگ اسپرت بذارید ممنون میشم

زمان پیوستن
    11 Oct 2007
    اتومبيل
    فیات سی ینا
    گوشی موبایل
    سامسونگ

پیش گزیده

سلام دوستان:
    میشه بپرسم برای خودرو گل چه دزدگیری رو پیشنهاد میکنید؟؟؟

مرسی.

زمان پیوستن
    26 Apr 2006
    شهر
    تهران، ولنجک
    اتومبيل
    VW GOL 1.8 ( تیپ 6 صفر میفروشم البته)
    گوشی موبایل
    SE K770i , NOKIA 1202

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط pedram_p7 مشاهده گفتگو
    سلام دوستان:
    میشه بپرسم برای خودرو گل چه دزدگیری رو پیشنهاد میکنید؟؟؟

مرسی.
    دوست عزیز گل احتیاج به دزدگیر نداره چون خودش ایموبیلایزر داره و ضد سرقته. من از نمایندگی سوال کردم گفت هیچ قفل و بستی هم نمی خواد به ماشینت بزنی و الکی فرمون و پدال ماشینت رو زخمی کنی!
    بنظرم اگه به سیستم برق ماشین هرچی کمتر دست بزنی بهتره حالا خود دانی

زمان پیوستن
    09 Dec 2007
    شهر
    آبادان
    اتومبيل
    206
    گوشی موبایل
    w810 - N5500 - N1200 اما هیچی سونی اریکسون نمیشه

پیش گزیده

مثل اینکه اینجا کسی دلش نمی خواد جواب مارو بده .
    برای خوابوندن ماشین فنر مخصوصی برای گل هست یا همین فنر اسپرتا که تو بازار میندازن زیر ماشین بش میخوره؟ک البته شک دارم بخوره آخه من از یکی پرسیدم گفت من بریدم فنر جلو رو حرفه ایی هم پیدا نکردم حالا فابریکشم گیرم نمیاد .میگفت که یدکیش خیلی کمه,این موضوع ماله پارسال هستش. گفته بودم میخوام 206 تیپ 2 بفروشم گل بگیرم رای منو زد , البته من از ماشینم خیلی راضیم واقعا عالیه چون سری اول تقریبا .اما با این تعریفایی که اینجا از گل میشه واقعا دوباره نظرم برگشت .
    خواهشا اگه کسی از دوستان عکس اسپرت داره بذاره از گل . عکسهایی هم که تو پستای قبل گذاشتین هیچکدوم برای من باز نمیشه.

صفحه 3 از 10 اولاول 12345678910 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد