تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 25 اولاول 1234567891013 ... آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 318

نام گفتگو: بحث در مورد سیالات تندر 90

زمان پیوستن
    27 Jan 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206 تیپ5 مدل83-تندر LP 87
    گوشی موبایل
    LG 3D MAX

پیش گزیده

من نشنیدم غیر از اتیلن گلیکول از چیز دیگری بعنوان ضد یخ ماشین استفاده بشه. در ضمن همانطور که میدونید روغن موتور، روغن هیدرولیک، روغن ترمز، واسکازین، گریسها هرکدام استانداردهای خاص خود را دارند. ولی در مورد ضد یخ اینطور نیست و روی خیلی از آنها حتی نسبت مخلوط کردن با آب را هم ننوشته و این از نظر من یعنی همه یک فرمول بیشتر ندارند. رنگ های مختلف هم مربوط به رنگدانه هایی است که اضافه می شود. بنابراین مشکلی در مخلوط کردن انواع مختلف وجود ندارد.
    البته تاکید می کنم که این نظر من، شخصی و غیر تخصصی است ولی نظر متخصصی را هم خلاف آن ندیدم.

2. کاربر زیر از دوست گرامی اینجانب به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mh1981ir (12 July 2009)

زمان پیوستن
    07 Aug 2008
    شهر
    كردستان
    اتومبيل
    e1+cp+sp
    گوشی موبایل
    nokia6220

پیش گزیده

چند روزقبل یک فیلتر روغن خریدم وقتی این فیلتر راباعکسی ازفیلتر اصلی مقایسه میکنم شبیه هم نیستند ورفتم فیلتر روی خودرو را که در سرویس10000عوض کردندرا نگاه کردم مثل فیلتری که اینجا عکسش راگذاشتم ایاازاین فیلتر هم استفاده میکنند؟

زمان پیوستن
    31 Oct 2005
    شهر
    استان البرز
    اتومبيل
    LOGAN (E2+LP) X 2, RIO
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy NOTE II

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط kian99 مشاهده گفتگو
    چند روزقبل یک فیلتر روغن خریدم وقتی این فیلتر راباعکسی ازفیلتر اصلی مقایسه میکنم شبیه هم نیستند ورفتم فیلتر روی خودرو را که در سرویس10000عوض کردندرا نگاه کردم مثل فیلتری که اینجا عکسش راگذاشتم ایاازاین فیلتر هم استفاده میکنند؟
    تا اون جايي كه ميدونم اين فيلتراصلي نست.و فيلتر اصلي رنگ سرمه اي كدر داره.خيلي مراقب باش.شايد عكسي كه گرفتيد اين جور نشون ميده اما ارتفاع اين فيلتر خيلي بلند هست!!!
    اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي
    الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري
    الصّدّيق الشَّهيد صَلَاةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه
    كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.

5. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mohammad1983 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

kaveh25 (13 December 2008), kian99 (12 December 2008), Navid_Aref (16 December 2008)

زمان پیوستن
    14 Jun 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    تندر90
    گوشی موبایل
    1200نوکیا

پیش گزیده

سلام
    آقا ناصر این فیلتر از جعبه اش داد میزنه که من تقلبی هستم یه موقع نبندی که کار دستت میده
    حالا چند خریدی؟

7. کاربر زیر از دوست گرامی hesam90 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Navid_Aref (16 December 2008)

زمان پیوستن
    07 Aug 2008
    شهر
    كردستان
    اتومبيل
    e1+cp+sp
    گوشی موبایل
    nokia6220

Smile

نقل قول نوشته شده توسط hesam90 مشاهده گفتگو
    سلام
    آقا ناصر این فیلتر از جعبه اش داد میزنه که من تقلبی هستم یه موقع نبندی که کار دستت میده
    حالا چند خریدی؟
    این فیلتر بافیلتر اصلی که برایم فرستادی خیلی فرق میکنه ارتفاع ان بلندترواصلا"نامی از رنو ندارد وقیمت ان5500که فردا میرم پس میدم

زمان پیوستن
    31 Oct 2005
    شهر
    استان البرز
    اتومبيل
    LOGAN (E2+LP) X 2, RIO
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy NOTE II

پیش گزیده

دوست عزيز اين عكس از فيلتر اصلي.از كسي كه ميخرم 100 درصد مطمئن هستم.

البته رنگش به دليل فلش دوربين آبي شده و سرمه اي تيره هست.

من يك مدل فيلتر ديده بودم كه اين سوپاپ وسط رو نداشت كه حسابي تقلبي بود
    اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي
    الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري
    الصّدّيق الشَّهيد صَلَاةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه
    كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.

10. 9 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mohammad1983 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

اینجانب (13 December 2008), hesam90 (16 December 2008), kaveh25 (13 December 2008), kian99 (13 December 2008), mehdizadeh04 (13 December 2008), mosafer1 (13 December 2008), Navid_Aref (16 December 2008), reza engine (13 December 2008), taba (15 December 2008)

زمان پیوستن
    04 Apr 2007
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    L90-E2ایران لجن
    گوشی موبایل
    k800

پیش گزیده

آقا یه پستی بود راجب سیالات استاندارد تندر که همش ساخت کارخونه elfبود
    راجب روغن دنده و روغن هیدرولیک و سیال خنک کننده بدون نیاز به آب گفته بود فقط یادمه انگار تو تایپیک جامع دیدمش مثل اینکه پست آقای نوید عارف بود من هر چی گشتم پیداش نکردم در ضمن این پست را هم دیدم ولی اون نبود
    اگه لطف کنن و آدرسش را بدن ممنون میشم
    البته اینجاهم یه چیزایی گفته(تو سایت carnp) ولی من دنبال اونم

12. کاربر زیر از دوست گرامی 3284 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

لوگان (16 December 2008)

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

Exclamation

نقل قول نوشته شده توسط 3284 مشاهده گفتگو
    آقا یه پستی بود راجب سیالات استاندارد تندر که همش ساخت کارخونه elfبود
    راجب روغن دنده و روغن هیدرولیک و سیال خنک کننده بدون نیاز به آب گفته بود فقط یادمه انگار تو تایپیک جامع دیدمش مثل اینکه پست آقای نوید عارف بود من هر چی گشتم پیداش نکردم در ضمن این پست را هم دیدم ولی اون نبود
    اگه لطف کنن و آدرسش را بدن ممنون میشم
    البته اینجاهم یه چیزایی گفته(تو سایت carnp) ولی من دنبال اونم

باسلام خدمت شما دوستان عزیز
    فکر کنم شما دنبال این پست میگردید:

دوستان پارسال از سایت قبلی "شرکت گسترش خدمات پارس خودرو " یک فایل تخصصی مرتبط با روغن ها و سیالات مورد تایید و استاندارد برای خودروی مگان دانلود کردم که چون نوع 1600شباهت زیادی به لوگان خودمون از لحاظ موتوری و گیربوکسی داره احتمالا قابل استفاده ما هم می تونه باشه. در حال حاضر در سایت فعلی" پ خودرو" موجود نیست برای همین خودم آپلودش کردم. حجمش هم خیلی کمه و راحت قابل دانلود کردن هست.( 142 کیلو بایت).

http://rapidshare.com/files/89938587...Oiles.pdf.html
    درسته؟؟؟

با تشکر از دوست خوبم آقا نوید عزیز
    با تشکر

14. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdizadeh04 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

3284 (16 December 2008), لوگان (16 December 2008), Navid_Aref (16 December 2008), ramin-new pride (9 April 2009)

زمان پیوستن
    04 Apr 2007
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    L90-E2ایران لجن
    گوشی موبایل
    k800

پیش گزیده

نه دوست من ،من تو همون پست خودم به این پست اشاره کرده بودم وگفته بودم که این نیست

زمان پیوستن
    02 Sep 2006
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    رنو لوگان
    گوشی موبایل
    Lumia 930

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط 3284 مشاهده گفتگو
    نه دوست من ،من تو همون پست خودم به این پست اشاره کرده بودم وگفته بودم که این نیست
    براي تعويض روغن تندر 90 چه پيشنهادي داريد؟

17. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Navid_Aref به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

3284 (17 December 2008), ac800fr (16 December 2008), لوگان (16 December 2008), mehdizadeh04 (16 December 2008), ramin-new pride (9 April 2009)

زمان پیوستن
    26 May 2006
    اتومبيل
    لوگان (تندر 90)

پیش گزیده

مايع خننک کننده اي که در کارخونه داخل موتور ريختن، تا چه دماي زير صفري رو ميتونه تحمل کنه و يخ نزنه؟

آخه زمستون پارسال در اينجا تا 25 درجه زير صفر! هم رسيد.

ممنون از هم بر و بچه هاي گل!
    آخرین ویرایش به وسیله mehdirpg7 : 17 December 2008 در 12:39 AM

زمان پیوستن
    04 Apr 2007
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    L90-E2ایران لجن
    گوشی موبایل
    k800

پیش گزیده

با سلام وتبریک عید
    چند تا سوال داشتم
    1-طبق فایل زیر الان مایع خنک کننده ی داخل رادیاتور تندر کدامیک از موارد درج شده در این فایل است(فایل کارخونه الف)
    http://www.lubadmin.com/Restitution....Parametre1=142
    آیا coolelf classic -26 است یا coolelf auto supra -26داخل آن است با توجه به اینکه نمایندگیelfتوایران(http://www.carnp.com/newsdetail-fa-891.html) فقط coolelf33%داره که فک کنم همون مدل کلاسیک است ولی اگه به data sheet prodouctاون مراجعه کنید(توسایت الف اصلی) رنگ اون (کلاسیک الف)رازده آبی روشن ولی تو مخزن تندر مایع به رنگ سبز روشنه؟؟؟؟؟
    2-آب مقطر چه عیبی داره که بعضی ها میگن بده وحتی آب جوشیده را به اون ترجیح میدن
    شما اگه یه ظزف آب مقطر را کامل بجوشونی میبینی که چیزی ته ظرف باقی نمیمونه ولی اگه یه ظرف آب جوشیده ی سرد شده را بجوشونی باز هم املاح کف ظرف باقی میگذاره
    اتفاقا دیروز من زنگ زدم چند تا نمایندگی همشون میگفتن آب رادیاتور بریز وآب مقطر نه کسی علت را میدونه ؟
    3-
    به هر حال اگر پشت صفحه اول دفترچه گارانتي خودرويتان را مشاهده كنيد. كليه مايعات مورد نياز خودرويتان را به همراه استاندارهاي آنها را ذكر كرده است.
    دوست عزیز کجا دفتر چه نوشته من که هر چی میگردم چیزی نمیجورم فقط یه روغن را گفته ولی حرفی از سیالات دیگه نزده
    4-اصلا چرا حتما باید coolelf اضافه کرد به نظر من باید آب رادیاتور یا مقطر اضافه کرد تا غلظت طبیعی سیستم به حالت اولیه خودش برگردد به عنوان مثال شما یه باطری نو که میخری اول داخل اون آب و اسید میریزی
    ولی وقتی که آب کم کرد دیگه نمیای اسید بریزی بلکه آب خالی اضافه میکنی پس به نظر من اینجا هم باد آب خالی بریزیم
    5-مرسی آقا نوید ولی اینم نبود انگار یه فایلی بود مال پارس خودرو که توش از لوگان اسم برده بود شایدم همون فایل مگان است ومن توی توهمم
    6-
    مايع خننک کننده اي که در کارخونه داخل موتور ريختن، تا چه دماي زير صفري رو ميتونه تحمل کنه و يخ نزنه؟
    اگه coolelf33%توش باشه که احتمال زیاد هم هست تا منهای 26 درجه را تحمل میکنه که البته برا منطقه شما که تا منهای25 دما رسیده بهتره که یک مقدار ضد یخ اضافه کنی از نوعglacelf supraهست اون که نمایندگی ها دارن

7-یه خواهشی هم که از دوستان دارم اینه که عکس های بزرگ را تو صفحه قرار ندید یا حداقل دیگه اون عکس را توی نقل قول هاتون نیارید ، صفحه خیلی دیر بالا میاد.
    آخرین ویرایش به وسیله 3284 : 17 December 2008 در 10:00 AM

زمان پیوستن
    30 Jul 2008

پیش گزیده

دوستان من مایع ضد یخ همونی که یکی از دوستانمون عکسشو گذاشته بود خریدم و میخوام برم اضافه کنم. فقط یه سوال داشتم اونم اینه که:
    الان مایع به مینیموم رسیده ویکم پایینتر(در حالت سرد) نسبتی که باید رعایت شه 2.5 قسمت آب و 1 قسمت ضد یخ هستش. من الان باید چه قدر لیوان آب و چند لیوان ضد یخ بریزم.به زبون دیگه منظورم اینه که از ماکسیموم تا مینیموم توی مخرن چند سی سی هستش؟
    ویه سوال دیگه اینکه آب برفک یخچال خوبه بریزم توش؟
    باتشکر

صفحه 3 از 25 اولاول 1234567891013 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند