تبليغات در پي‌هالز

صفحه 25 از 25 اولاول ... 151819202122232425
نمایش نتایج 313 به 318 از 318

نام گفتگو: بحث در مورد سیالات تندر 90

زمان پیوستن
    21 Feb 2009
    شهر
    شهر اولین ها (تبریز)
    اتومبيل
    Logan E2 LP
    گوشی موبایل
    Nokia

پیش گزیده

با سلام
    تا اونجايي که من ميدونم روغن گيربکس مناسب تندر از نوع 80-75 TRJ هست. منتها الان توي بازار نايابه و فقط نوع NFJ موجوده. بعد از 110 هزار کيلومتر قصد تعويض واسکازين رو براي دومين بار دارم. منتها يک ليتر از نوع TRJ رو از قبل دارم ولي تا حالا نتونستم 2 ليتر ديگه رو پيدا کنم و فقط NFJ توي بازار موجوده. فروشنده ها هم شديدا علاقمند هستند که واسکازين TRJ را با NFJ عوض کنند که منو به شک ميندازه.
    جالبه بر اساس اطلاعات مندرج در وبسايت شرکت ELF ديگه نه روغن موتور competition توليد ميشه و نه واسکازين TRJ. ولي لوگان تو ليست خودروهاي مناسب براي استفاده از واسکازين NFJ قرار نداره!
    کسي از دوستان اطلاعي در خصوص گريد واسکازين و مناسب بودن نوع NFJ براي تندر داره؟ چه تفاوتي بين نوع NFJ با TRJ وجود داره؟

ممنون
    آفتاب باش تا اگر خواستی روزی بر کسی نتابی، نتوانی.
    روزگاریست که شیطان فریاد می زند: آدم پیدا کنید! سجده خواهم کرد. ( دکتر علی شریعتی )
    ساعتها را بگذارید بخوابند! بیهوده زیستن را نیاز به شمردن نیست. ( دکتر علی شریعتی )

زمان پیوستن
    26 Jan 2015

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط shaban306 مشاهده گفتگو
    با سلام
    تا اونجايي که من ميدونم روغن گيربکس مناسب تندر از نوع 80-75 TRJ هست. منتها الان توي بازار نايابه و فقط نوع NFJ موجوده. بعد از 110 هزار کيلومتر قصد تعويض واسکازين رو براي دومين بار دارم. منتها يک ليتر از نوع TRJ رو از قبل دارم ولي تا حالا نتونستم 2 ليتر ديگه رو پيدا کنم و فقط NFJ توي بازار موجوده. فروشنده ها هم شديدا علاقمند هستند که واسکازين TRJ را با NFJ عوض کنند که منو به شک ميندازه.
    جالبه بر اساس اطلاعات مندرج در وبسايت شرکت ELF ديگه نه روغن موتور competition توليد ميشه و نه واسکازين TRJ. ولي لوگان تو ليست خودروهاي مناسب براي استفاده از واسکازين NFJ قرار نداره!
    کسي از دوستان اطلاعي در خصوص گريد واسکازين و مناسب بودن نوع NFJ براي تندر داره؟ چه تفاوتي بين نوع NFJ با TRJ وجود داره؟

ممنون
    سلام
    بين روغن NFJ و TRJ تفاوت چنداني نيست در واقعNFJ ورژن جديد روغن قبلي هست . موفق باشيد
    آخرین ویرایش به وسیله a_taromi : 1 February 2015 در 08:49 AM

3. کاربر زیر از دوست گرامی a_taromi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

shaban306 (21 February 2015)

زمان پیوستن
    20 Jan 2015
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    206 t5وmazda 3N
    گوشی موبایل
    Sony Z1

پیش گزیده

تا جايي که من تحقيق کردم trj ويسکوزيته بالاتري داره و در 4فصل سال تقريبا با يک گرانروي وظايفش را انجام ميدهد ولي nfg چگال تر بوده و در فصول سرد سال به صورت نامحسوسي در زمان سرد بودن گيربکس دنده ها سفت تر تعويض ميشوند ولي trj 75.80 گزينه بهتري است که متاسفانه ناياب هست.

5. کاربر زیر از دوست گرامی silver 206 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

shaban306 (21 February 2015)

زمان پیوستن
    01 Mar 2015

پیش گزیده

سلام به همه دوستان.
    مشکل بنده اینه که شل گیر های جلو و عقب تندر چطوری نصب میشن؟
    از هر یک از همکارا هم پرسیدم کسی یاد نداشت و بی خبر بود.لطفا سریع تر کمک کنین چون نزدیک به عید هستش

زمان پیوستن
    20 Jan 2015
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    206 t5وmazda 3N
    گوشی موبایل
    Sony Z1

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط الياس کلايي مشاهده گفتگو
    سلام به همه دوستان.
    مشکل بنده اينه که شل گير هاي جلو و عقب تندر چطوري نصب ميشن؟
    از هر يک از همکارا هم پرسيدم کسي ياد نداشت و بي خبر بود.لطفا سريع تر کمک کنين چون نزديک به عيد هستش
    درود
    شل گير هر طرف رو بگيريد پشت گلگير مشاهده ميکنيد که سه تا سوراخ وجود دارد که بايد با پيچ يا پرچ به لبه همان قسمت گلگير فيکس شود.
    در کمتر از 20 دقيقه ميتونيد 4تاشو نصب کنيد.

زمان پیوستن
    17 Apr 2010

پیش گزیده

سلام به دوستان عزيز
    بدليل نشتي پمپ هيدروليک در مسافرت مجبور به استفاده از روغن هيدروليکهاي متفاوتي شدم. بعداز رفع عيب ميخوام روغن هيدروليک کلا عوض کنم. کسي مي تونه راهنمائيم کته

صفحه 25 از 25 اولاول ... 151819202122232425

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد