تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 25 1234567811 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 318

نام گفتگو: بحث در مورد سیالات تندر 90

زمان پیوستن
    30 Jul 2008

Lightbulb بحث در مورد سیالات تندر 90

در این قسمت به بحث در مورد سطح سیالات انواع آن و... از جمله روغن موتور و ترمز و شیشه شوی و غیره میپردازیم.

زمان پیوستن
    20 Oct 2008

پیش گزیده

ماشیم من سطح مایه خنک کننده آن تقریبا نزدیک مینیمم رسیده ، دوستان چه مایعی رو پیشنهاد میکنین تا بهش اضافه کنم؟
    ممنون پیشاپیش.

زمان پیوستن
    30 Jul 2008

پیش گزیده

دوست عزیز اگر هنگامی که موتور گرمه به مینیموم رسیده باید سطح آن را زیاد کرد. باتوجه به صحبت های دوستان شما میتونید از آب مقطر استفاده کنید. از ضد یخ دیگری استفاده نکنید چون قاتی شدن با همین ضد یخی که توش هست باعث آسیب رسانی به رادیاتور میشه.چون ضد یخ بخار نمیشه میتونید از آب مقطر استفاده کنید ما از آب برفک یخچال تو پرایدمون استفاده میکردیم ولی توی این تا حالا چیزی نریختیم.
    راستی دوستان 2تا سوال دارم:
    یکی اینکه ضد یخ رو هر چند وقت یه بار باید عوض کنیم؟ اصلا خراب میشه؟
    بعد اصلا این مایع خنک کننده برای چی کم میشه؟ جایی هم که نداره که بخارش بره بیرون.
    باتشکر

4. کاربر زیر از دوست گرامی لوگان به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Amir-SH (2 November 2008)

زمان پیوستن
    01 Jun 2004
    گوشی موبایل
    SIEMENS SL45i

پیش گزیده

سلام

با توجه به نزدیک شدن فصل سرما، استفاده از مایع شیشه شور که در سرمای زمستان یخ نزنه ضروریه.

اکثر مایع شیشه شور که در لوازم یدکی ها به فروش میرسه، در سرمای زمستان یخ می زنند.

دوستان مایع شیشه شور مناسب برای تندر ۹۰ که هم یخ نزنه و هم مقرون به صرفه باشه سراغ دارند؟

با تشکر

6. کاربر زیر از دوست گرامی persia به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

لوگان (2 November 2008)

زمان پیوستن
    25 Jun 2008

پیش گزیده

من امروز سطح روغن موتور ماشین رو چک کردم دیدم یه کم روغن بالاتر از حد ماکزیمم است. در دفترچه نوشته که اگر سطح روغن بالاتر از حد ماکزیمم باشه ماشین رو روشن نکنید و به نمایندگی زنگ بزنید چون احتمال آسیب جدی به موتور وجود داره. من که مطمئن بودم از نمایندگی نمیان ماشین رو برداشتم و مستقیم رفتم نمایندگی و نشون دادم. مهندس گفت که حدود 350 میلی لیتر روغن اضافی داره اما اشکالی درست نمی کنه.
    خواستم از دوستان بپرسم که امکان داره این مسئله برای موتور مشکل ایجاد بکنه؟

زمان پیوستن
    07 Aug 2008
    شهر
    كردستان
    اتومبيل
    e1+cp+sp
    گوشی موبایل
    nokia6220

Smile

نقل قول نوشته شده توسط ahmad123 مشاهده گفتگو
    من امروز سطح روغن موتور ماشین رو چک کردم دیدم یه کم روغن بالاتر از حد ماکزیمم است. در دفترچه نوشته که اگر سطح روغن بالاتر از حد ماکزیمم باشه ماشین رو روشن نکنید و به نمایندگی زنگ بزنید چون احتمال آسیب جدی به موتور وجود داره. من که مطمئن بودم از نمایندگی نمیان ماشین رو برداشتم و مستقیم رفتم نمایندگی و نشون دادم. مهندس گفت که حدود 350 میلی لیتر روغن اضافی داره اما اشکالی درست نمی کنه.
    خواستم از دوستان بپرسم که امکان داره این مسئله برای موتور مشکل ایجاد بکنه؟
    اقای ahmad123اگرتا حالاسرویس10000راانجام نداده ایدسطح روغن بالاتر از ماکزیموم اشکال نداردبرای اگاهی بیشتر به صفحه زیر نگاه کنید
    http://www.phalls.com/showthread.php?t=42404&page=2

9. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی kian99 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ac800fr (3 November 2008), ahmad123 (3 November 2008), لوگان (3 November 2008)

زمان پیوستن
    30 Jul 2008

پیش گزیده

امروز رفتیم نمایندگی در مورد کم شدن ضد یخ پرسیدیم گفت که مایع خنک کننده بریزید. آیا مایع خنک کننده همون ضد یخ هستش یا چیز دیگه ایه؟

زمان پیوستن
    28 Oct 2007
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    Peugeot 206 1.6 Sedan
    گوشی موبایل
    W902

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط لوگان مشاهده گفتگو
    دوست عزیز اگر هنگامی که موتور گرمه به مینیموم رسیده باید سطح آن را زیاد کرد. باتوجه به صحبت های دوستان شما میتونید از آب مقطر استفاده کنید. از ضد یخ دیگری استفاده نکنید چون قاتی شدن با همین ضد یخی که توش هست باعث آسیب رسانی به رادیاتور میشه.چون ضد یخ بخار نمیشه میتونید از آب مقطر استفاده کنید ما از آب برفک یخچال تو پرایدمون استفاده میکردیم ولی توی این تا حالا چیزی نریختیم.
    راستی دوستان 2تا سوال دارم:
    یکی اینکه ضد یخ رو هر چند وقت یه بار باید عوض کنیم؟ اصلا خراب میشه؟
    بعد اصلا این مایع خنک کننده برای چی کم میشه؟ جایی هم که نداره که بخارش بره بیرون.
    باتشکر
    مایع رادیاتور را هر 2 سال یک بار عوض کنید!
    اصلا اصلا به این سادگی ها قدرت عمل خود را از دست نمی دهد و لازم نیست خیلی اش کنید و دوباره پرش کنید.

نقل قول نوشته شده توسط لوگان مشاهده گفتگو
    امروز رفتیم نمایندگی در مورد کم شدن ضد یخ پرسیدیم گفت که مایع خنک کننده بریزید. آیا مایع خنک کننده همون ضد یخ هستش یا چیز دیگه ایه؟

شد یخ و مایع خنک کننده یکی هستند. اصلا در رادیاتور فقط می شود آب مقطر و ضد یخ(مایع خنک کننده) ریخت نه چیز دیگری که بشود آن را مایع شماره سوم برای ضد یخ گذاشت.
    آخرین ویرایش به وسیله Warrior-- : 24 November 2008 در 04:08 PM

12. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Warrior-- به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

لوگان (24 November 2008), kian99 (24 November 2008), mehdizadeh04 (24 November 2008), taba (24 November 2008)

زمان پیوستن
    28 Oct 2007
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    Peugeot 206 1.6 Sedan
    گوشی موبایل
    W902

پیش گزیده

اصلاح می کنم...
    ضد یخ و مایع خنک کننده یکی هستند. اصلا در رادیاتور فقط می شود آب مقطر و ضد یخ(مایع خنک کننده) ریخت نه چیز دیگری که بشود آن را مایع شماره سوم برای رادیاتور گذاشت.

زمان پیوستن
    04 Apr 2007
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    L90-E2ایران لجن
    گوشی موبایل
    k800

پیش گزیده

با سلام
    آقا من مایع خنک کننده ی ماشینم به علامت مینیمم نزدیک شده حالا چی اضافه کنم؟ (با توجه به خوندن تایپیک ها این سوالات برام پیش اومد)
    1-cool elf
    2-آب مقطر
    3-آب جوشیده

چرا؟

زمان پیوستن
    11 Aug 2008
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    L90-E2
    گوشی موبایل
    Sony Ericsson K750i

پیش گزیده Glaceol RX - TYPE D

نقل قول نوشته شده توسط 3284 مشاهده گفتگو
    با سلام
    آقا من مایع خنک کننده ی ماشینم به علامت مینیمم نزدیک شده حالا چی اضافه کنم؟ (با توجه به خوندن تایپیک ها این سوالات برام پیش اومد)
    1-cool elf
    2-آب مقطر
    3-آب جوشیده

چرا؟

من براي جبران سطح مايع خنك كننده ماشينم از نمايندگي مايع ضد يخ اصلي لوگان يا همان Glaceol RX - TYPE D خريدم و استفاده كردم - همان مايع اصلي لوگان است با همان رنگ و همان كيفيت - و مهمتر اينكه مسئله و مشكل ناشي از اختلال و تركيب كردن مايعات مختلف بوجود نمي آيد.
    موفق باشيد

16. 9 نفر از کاربران ، از دوست گرامی ac800fr به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

3284 (16 December 2008), لوگان (8 December 2008), fazarayan (30 November 2008), kian99 (28 November 2008), mehdizadeh04 (28 November 2008), mohammad1983 (30 November 2008), Navid_Aref (29 November 2008), reza engine (30 November 2008), taba (29 November 2008)

زمان پیوستن
    16 Jan 2008
    اتومبيل
    تندر 90 E2+LP
    گوشی موبایل
    HTC HD7

پیش گزیده

دوست عزیز این مایع رو از کدوم نمایندگی خریدید و چند حساب کردن؟

زمان پیوستن
    11 Aug 2008
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    L90-E2
    گوشی موبایل
    Sony Ericsson K750i

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط pooyan.tt مشاهده گفتگو
    دوست عزیز این مایع رو از کدوم نمایندگی خریدید و چند حساب کردن؟
    سلام
    اين مايع را در بسته يك ليتري 8000 تومان خريدم.
    نمي دونم گرون خريدم يا نه؟؟
    تو اينترنت و در يك سايت خريد اينترنتي انگليسي قيمت زده بود 5 دلار با تحويل 24 ساعته در هر نقطه انگلستان!!!!
    اين مايع خنك كننده را كه همان مايع اصلي رنو است را در اصفهان از نمايندگي حافظ قطعات خريدم.
    فكر مي كنم ساير نمايندگي ها هم داشته باشند.
    در بسته بندي هاي آكبند و دقيقا" مطابق عكسي كه روي سايت قرار دادم.
    جهت اطلاع شما دوستان، روي بسته بندي نوشته بود مقدار يك ليتر از مايع ضد يخ Glaceol RX را با حداكثر 2.5 ليتر آب مخلوط كنيد و نه بيشتر!!
    و مثل اكثر ضد يخ هاي استاندارد ، ضد يخ و ضد جوش و ضد خوردگي و ضد ژل مي باشد.
    موفق باشيد
    آخرین ویرایش به وسیله ac800fr : 29 November 2008 در 04:32 PM

19. 8 نفر از کاربران ، از دوست گرامی ac800fr به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

citroen (19 May 2009), kian99 (29 November 2008), mehdizadeh04 (29 November 2008), mohammad1983 (30 November 2008), Navid_Aref (29 November 2008), pooyan.tt (29 November 2008), ramin-new pride (9 April 2009), taba (29 November 2008)

صفحه 1 از 25 1234567811 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد