تبليغات در پي‌هالز

صفحه 19 از 19 اولاول ... 91213141516171819
نمایش نتایج 235 به 244 از 244

نام گفتگو: مراحل خريد خودرو (شماره گذاري ، هزینه انتقال سند و...)

زمان پیوستن
    29 Jan 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Citroen New C5
    گوشی موبایل
    iPhone 4

پیش گزیده

دوست عزیز
    آدرسی که در زمان ثبت نام اعلام میکنی ملاک قرار میگیره و اگر با ادرسی که قبلا داشتی فرق کنه بعدا ازت سند مکان جدید را برای اثبات مکان جدید میخواهند
    به احتمال زیاد اگر پلاک در شیراز فک بشه و ادرس ثبتی شما در تهران باشه ایران خودرو به شما مدارک لازم رو تحویل میده تا شما بری و در شیراز پلاک فکی رو شخصا تحویل بگیری
    Nokia 2110 > Sony Z5 > Sonyericsson T68i > Sonyericsson P800 > Sonyericsson K750 > Imate K-Jam > HTC HD > HTC HD2 >iPhone4 > ​iPhone5
    Renault 5 & mitsubishi Pajero 92> pride hatchback & citroen xantia> peugeot 206 T4> T2> T5> T6> Mazda 3 T3 & Camry 2007> ​Citroen New C5
    تجربه رانندگي با سيتروئن C5 X7 و مقايسه آن با خودروهاي ديگر

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    شهر
    تهرون
    اتومبيل
    پژو 206 V8 SD
    گوشی موبایل
    Nokia

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط bigbang001 مشاهده گفتگو
    دوست عزیز
    آدرسی که در زمان ثبت نام اعلام میکنی ملاک قرار میگیره و اگر با ادرسی که قبلا داشتی فرق کنه بعدا ازت سند مکان جدید را برای اثبات مکان جدید میخواهند
    به احتمال زیاد اگر پلاک در شیراز فک بشه و ادرس ثبتی شما در تهران باشه ایران خودرو به شما مدارک لازم رو تحویل میده تا شما بری و در شیراز پلاک فکی رو شخصا تحویل بگیری
    اگر پلاک تهران را در شیراز فک کنند بلافاصله قیچی می شود و برای گرفتن همان پلاک باید دوباره ساخته شود؛ اگر در تهران تقاضا دهید یک روزه و در شهرستانها تا یک هفته طول می کشد تا از تهران ساخته و برسد؛ البته اگر نشانی شما به همان پلاک قدیمی بخورد.

مردم دو گروهند: يا در دين با تو برادرند؛ يا در انسانيت با تو برابر

زمان پیوستن
    12 Apr 2012

پیش گزیده سلام

ببخشید من یک پژو 206 sd رو فروختم چند روز پیش حالا میخوام سند به نام طرف بزنم کارت سبزش هنوز تا هنوز بعد از 2 ماه نیومده چیکار کنم اگه بخوام توی محل شماره گذاری سند به نامش بزنم ایا کلا راهی هست بدون داشتن کارت سبز سند به نام زد با تشکر عجله دارم

زمان پیوستن
    04 Sep 2006

Question

درود به همگي!
    من 3 ماه پيش ماشينم رو فروختم و پلاكش فك شد (تهران) الان يه 405 ثبتنام كردم كه فاكتور شده و دارم تحويل ميگيرم (تهران)الان با توجه به اينكه تو اين3 ماه حتماً پلاك قيچي نشده و تو انباره، من خودم بايد برم دنبال پلاك فك شدم يااينكه نه خود نمايندگي پلاك رو از انبار برام ميگيره؟ و ماشين رو پلاك شده تحويل ميده؟؟
    آخرین ویرایش به وسیله hajarash : 21 April 2012 در 03:46 PM

زمان پیوستن
    26 Jun 2005
    شهر
    تهران

پیش گزیده

سلام به دوستای قدیمی

یک 206 ثبت نام کرده بودم تو برنامه فوش نقدیشون و ماشین الان تو نمایندگی آمادست

تو همشهری برای فروشش آگهی زدم، حالا مشتری که پیدا شد مراحل فروشش چطور هست ؟ شسته رفته و مرحله به مرحله می خوام بدونم

پیشاپیش سپاسگذارم

زمان پیوستن
    26 Jun 2008
    شهر
    بچه شهر
    اتومبيل
    ندارم+پراید بابا
    گوشی موبایل
    K800

پیش گزیده

من پلاکم را که در شهرستانی در جنوب صادر شده اگه در تهران فک بشه،چه بر سرش میاد،شنیدم میگن قیچی میشه؟بعد برای ماشین صفر بعدی که بخام از کمپانی در شهرستان جنوب بگیرم همون پلاک فک قبلی را از نو صادر میکنن یا باید برم تهران بگیرمش؟کلا چی میشه؟و آیا در گرفتن پلاک تاخیری ایجاد نمیشه؟

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    شهر
    تهرون
    اتومبيل
    پژو 206 V8 SD
    گوشی موبایل
    Nokia

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط aminkhan2008 مشاهده گفتگو
    من پلاکم را که در شهرستانی در جنوب صادر شده اگه در تهران فک بشه،چه بر سرش میاد،شنیدم میگن قیچی میشه؟بعد برای ماشین صفر بعدی که بخام از کمپانی در شهرستان جنوب بگیرم همون پلاک فک قبلی را از نو صادر میکنن یا باید برم تهران بگیرمش؟کلا چی میشه؟و آیا در گرفتن پلاک تاخیری ایجاد نمیشه؟
    اگر نشانی شما همان نشانی مربوط به پلاک قبلی باشد همان پلاک را دوباره می سازند و می فرستند البته به گفته خودشان 2-1 روز طول می کشد

8. کاربر زیر از دوست گرامی amahdavi2004 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

aminkhan2008 (30 June 2012)

زمان پیوستن
    26 Jun 2008
    شهر
    بچه شهر
    اتومبيل
    ندارم+پراید بابا
    گوشی موبایل
    K800

پیش گزیده

خیلی ممنون
    نشانی همان هست و میدانم که پلاک متعلق به خودم هست چون 3-4 بار فک کردم،درضمن شما منظورتون اینه که یعنی 1-2 روز بعد از پلاک شدن خودرو صفرکیلومتر در سایت ناجا و صدور شناسنامه مالکیت،پلاک را دوباره میسازند یا 1-2 روز بعد از فک و قیچی شدن پلاک در تهران؟این 1-2 روز بابت تحویل پلاک نو ساخته شده از تهران به شیراز هست یا بابت چیز دیگری است؟من منظورم این بود که پلاک را نیازی نیست که از تهران تحویل بگیرم؟کلا تحویل پلاک برام تاخیری یا هزینه ای داره یا نه؟مثلا یک یا دوهفته؟بازم ممنون

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    شهر
    تهرون
    اتومبيل
    پژو 206 V8 SD
    گوشی موبایل
    Nokia

پیش گزیده

مي بخشيد 2-1 مربوط به تهران است ولي شهرستانها از زمان درخواست پلاك تا ساختن و رسيدن به گفته خودشان يك هفته طول مي كشد.

زمان پیوستن
    14 Oct 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Pride+L90 E2 LP
    گوشی موبایل
    Nokia-Sony Ericsson-hTc

پیش گزیده

سلام دوستان
    من يه ماشين وارداتي ثبت نام کردم وحالا چند تا سوال دارم :
    1- مدارک تحويلي ماشين وارداتي چه چيزهائي هست؟ چون مثلا اون برگه شرکت خودروساز رو نداره
    2- ظاهرا ماشين بدون پلاک تحويل ميشه تا بعدا (ميگن 10-12 روز بعد از تحويل) مدارکش بياد! آيا اين درسته؟
    3- من يک پلاک آزاد تهران (فک شده) دارم، اما الان آدرس خونه ام در تهران تغيير کرده. ميگن اگر منطقه آدرس در تهران عوض شده باشه يک پلاک ديگه ميدن ! اين درسته؟
    ممنون

صفحه 19 از 19 اولاول ... 91213141516171819

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند