تبليغات در پي‌هالز

صفحه 25 از 25 اولاول ... 151819202122232425
نمایش نتایج 313 به 323 از 323

نام گفتگو: آپشنهای آوانته

زمان پیوستن
    13 Feb 2010
    شهر
    لاهیجان
    اتومبيل
    آوانته
    گوشی موبایل
    Iphone

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Aurora مشاهده گفتگو
    سلام دوست خوبم
    به نظر شما که از مگافورس استفاده میکنی ، جی پی اس مگافورس بهتره یا جی پی اس موبایل ؟
    چون الان رو بیشتر گوشیهای نوکیا این امکان هست که جی پی اس رو فعال کنید و همیشه همراهتون باشه. به نظر شما مگافورس کاربردی تره یا روی گوشی؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    جی پی اس موبایل بدلیل ابعاد آنتن دارای قابلیت محدودی از بابت دریافت سیگنال بوده و در بهترین حالت با 20 متر خطا موقعیت را نشان می دهد آنهم با لگ 3 ثانیه ای .
    به این ترتیب به هیچ وجه انتظاری که از GPS برای خودرو داریم را موبایل جواب گو نیست و بعنوان کسی که این موضوع را تجربه نموده عرض می کنم

2. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی pouramiri به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amirvania (5 October 2010), astiak (5 October 2010), Aurora (5 October 2010), firstfreelove (5 October 2010)

زمان پیوستن
    10 Dec 2009
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    آوانته اتوماتیک ، پراید 111
    گوشی موبایل
    ای پود

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط pouramiri مشاهده گفتگو
    جی پی اس موبایل بدلیل ابعاد آنتن دارای قابلیت محدودی از بابت دریافت سیگنال بوده و در بهترین حالت با 20 متر خطا موقعیت را نشان می دهد آنهم با لگ 3 ثانیه ای .
    به این ترتیب به هیچ وجه انتظاری که از GPS برای خودرو داریم را موبایل جواب گو نیست و بعنوان کسی که این موضوع را تجربه نموده عرض می کنم
    دوستان گرامی به عن.ان کسی که هر دو را تجربه نموده ام نظر آقای پورامیری را کاملا تائید می کنم.اصلا قابل مقایسه نمی باشند. هم از لحاظ سرعت عمل و دقت و هم از لحاظ کیفیت و رزولوشن نقشه ها

4. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی atheena به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Aurora (5 October 2010), firstfreelove (5 October 2010)

زمان پیوستن
    27 Jul 2009
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    AVANTE ** New MAZDA3 ** 206 Type3
    گوشی موبایل
    IPHONE4G & S-ericsson W960

پیش گزیده

سلام دوست خوبم
    به نظر شما که از مگافورس استفاده میکنی ، جی پی اس مگافورس بهتره یا جی پی اس موبایل ؟
    چون الان رو بیشتر گوشیهای نوکیا این امکان هست که جی پی اس رو فعال کنید و همیشه همراهتون باشه. به نظر شما مگافورس کاربردی تره یا روی گوشی؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    من هم نظر دوستان خوبم رو تایید میکنم و تاکید میکنم از نظر کارایی به هیچ وجه قابل قیاس نیست.

6. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی firstfreelove به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amirvania (5 October 2010), Aurora (5 October 2010)

زمان پیوستن
    08 Jan 2010
    شهر
    kermanshah
    اتومبيل
    آوانته
    گوشی موبایل
    k800

پیش گزیده

سلام دوست خوبم
    ممنون میشم راهنمایی کنید

من بخاطر شغلم از GPS استفاده میکنم که مارک garmin هستش در بهترین حالت یک متر خطا همیشه وجود داره البته یه مدل GPS هم هست که به دو فرکانسه مشهوره و خطاش در حد میلیمتره که قیمتشم خیلی بالاست اما خوب همونطور که میدونین واسه ماشین نیازی به این دقت نیست ظاهرا مگافورس خوب جواب میده منم اگه جور شه مگافورس نصب میکنم

8. کاربر زیر از دوست گرامی tanhaa به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mehdi_mi (6 October 2010)

زمان پیوستن
    17 Mar 2009
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    پارس LX
    گوشی موبایل
    Nokia N97

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط pouramiri مشاهده گفتگو
    سلام
    نه عزیزم به خاطر محدودیت آنتن نیست
    به خاطر اینکه کسی نتونه تجهیزات کنترل از راه دور ( مثل موشک کروز ) با دقت بالا بسازه دشمنان اسلام ( آمریکای و متحدان جهان خوارش )یک تابع خطا وارد دیتاها میکنن و در جاهایی که خودشون میخوان اون تابع رو ( چون دقیقا میدونن چیه ) حذف میکنن.

10. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdi_mi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Innovation (6 October 2010), tanhaa (8 October 2010)

زمان پیوستن
    13 Feb 2010
    شهر
    لاهیجان
    اتومبيل
    آوانته
    گوشی موبایل
    Iphone

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mehdi_mi مشاهده گفتگو
    سلام
    نه عزیزم به خاطر محدودیت آنتن نیست
    به خاطر اینکه کسی نتونه تجهیزات کنترل از راه دور ( مثل موشک کروز ) با دقت بالا بسازه دشمنان اسلام ( آمریکای و متحدان جهان خوارش )یک تابع خطا وارد دیتاها میکنن و در جاهایی که خودشون میخوان اون تابع رو ( چون دقیقا میدونن چیه ) حذف میکنن.
    ضمن اینکه به شما توصیه می کنم از درج مسائل سیاسی در فروم خودداری نمایید ( با اجازه مدیریت ) پیشنهاد می کنم یک سری به سایت www.garmin.com بزنید ، دستگاهای Handheld با خطای کمتر از 20 سانتیمتر است و فقط به واسطه نوع آنتن آن می باشد در ضمن مصرف باطری آنها نیز بالاست و به همین دلیل امکان بکارگیری در موبایلهای عمومی " تکنولوژی رایج " امکانپذیر نمی باشد .
    در ضمن این نوع GPS ها که مصرف عموم دارد به هیچ وجه قابلیت کنترل تجهیزات را ندارد چون ففط گیرنده است در ضمن مرکز کنترل GPS و ماهواره های آن فقط و فقط در انحصار پنتاگون می باشد در صورت لزوم در پیامهای خصوصی بیشتر توضیح می دهم.

12. کاربر زیر از دوست گرامی pouramiri به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

astiak (8 October 2010)

زمان پیوستن
    02 Mar 2009

پیش گزیده

سلام

دوستان کسی میدونه آرم صندوق عقب آوانته چقدر قیمتشه؟! نمایندگی داره؟!
    نمی دونم کدوم از خدا بی خبری اومده آرم و کنده!

زمان پیوستن
    22 Aug 2009
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    آوانته

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط ghasem.m مشاهده گفتگو
    سلام

دوستان کسی میدونه آرم صندوق عقب آوانته چقدر قیمتشه؟! نمایندگی داره؟!
    نمی دونم کدوم از خدا بی خبری اومده آرم و کنده!
    دست کامل 15000 تومن

15. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی 8cylinder به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

astiak (3 March 2012), firstfreelove (14 October 2010), ghasem.m (14 October 2010), Validator (13 October 2010)

زمان پیوستن
    01 Jan 2010

پیش گزیده

آرم جلو پنجره ی اسپرت هم بهش می خوره 5 تومنه
    El Padrino. VITO CORLEONE Innovation
    دوستان عزیز به دللایلی دیگه نمی تونم به سایت سر بزنم اگه امری فرمایشی بود در یاهو منسجر در خدمتم !
    Azera_2000@yahoo.com

17. کاربر زیر از دوست گرامی Innovation به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

firstfreelove (14 October 2010)

زمان پیوستن
    04 May 2010
    اتومبيل
    111وآوانته و e2lp
    گوشی موبایل
    nokia n 96

پیش گزیده

قیمت کروز کنترل آوانته الان (اسفند 90) چنده؟ تابستون 420 بود.

زمان پیوستن
    31 Jan 2011

پیش گزیده

حدود 700

صفحه 25 از 25 اولاول ... 151819202122232425

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید