تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 113 اولاول 1234567891252102 ... آخرآخر
نمایش نتایج 14 به 26 از 1469

نام گفتگو: مشکلات ریو

زمان پیوستن
    28 Jul 2008

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط arash_2006 مشاهده گفتگو
    سلام
    مبارکت باشه
    1-این مشکل نیست و بخاطر خشک بودن ماشین و عایق درست و حسابی که به مرور درست میشه و روون تر میشه نگران نباش
    2- مال من هم همین جوری بود و بخاطر همین هم صدا میکرد و لرزش داشت که با راهنمایی دوستان متوجه شدم باید سیم کلاچ ریگلاژ بشه ولی من که هنوز درست نکردم چون بردم نمایندگی ولی سر در نیاوردن میخواستم نمایندگی بهتری ببرم ولی هنوز وقت نکردم در کل قابل حل و مشکلی نیست
    3- احتمال داره بخاطر همون مشکل شماره دو باشه
    4- این صدا هم به مرور کمتر میشه ولی بهترین راه حل اینه که ماشین رو بندازی تو جاده و خوب بگازونیش اونوقت راضیت میکنه
    5- قیمت از نمایندگی با سیم کشی و کلید فابریک و هزینه نصب 125 تومن البته بخاطر اینکه قاب دور اونو همرنگ بدنه نمیکنند من نصب نکردم و بیرون هم زیاد اعتماد ندارم
    6- بنظر من 185/65 بنداز یا نهایتا 185/70 هم ارتفاع بالاتر میره و هم پهن تر میشه البته اگر رینگ 14 بندازی خیلی بهتر میشه ولی از سایز غیر استاندارد استفاده نکن که ارزش نداره
    خواهش میکنم
    سلام
    با تشكر از شما (arash_2006) و كليه دوستاني كه جواب دادند.راستي يك مارك خوب براي همون لاستيك 185/70 يا 185/65 سايز 14 چند در مي آيد.لاستيكهاي خودش رو چند مي برن؟
    با تشكر

2. کاربر زیر از دوست گرامی pmn4004 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

arash_2006 (20 October 2008)

زمان پیوستن
    22 Dec 2007
    شهر
    شاهین شهر
    اتومبيل
    ریو
    گوشی موبایل
    SE w810i - HTC WildFire S

پیش گزیده

بهتره از لاستیک کومهو و رینگ های آلومینیومی استفاده کنید.
    توی سرعت و شتابتون خیلی تاثیر میزاره و چیزی حدود 1 سانت ماشین بالاتر میره البته فابریک خود ماشین 185/65/14 بوده که سایپای عزیز حذف کرده.

4. کاربر زیر از دوست گرامی hosseinabd به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    28 Jul 2008

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط hosseinabd مشاهده گفتگو
    بهتره از لاستیک کومهو و رینگ های آلومینیومی استفاده کنید.
    توی سرعت و شتابتون خیلی تاثیر میزاره و چیزی حدود 1 سانت ماشین بالاتر میره البته فابریک خود ماشین 185/65/14 بوده که سایپای عزیز حذف کرده.
    سلام
    يعني اينكه سرعت و شتاب كم ميشه يا زياد ميشه؟در مورد جلوبندي چي ؟
    با تشكر از راهنمائي شما

زمان پیوستن
    20 Jul 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سمند LX TU5 صادراتی
    گوشی موبایل
    نوکیا

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط pmn4004 مشاهده گفتگو
    سلام
    با تشكر از شما (arash_2006) و كليه دوستاني كه جواب دادند.راستي يك مارك خوب براي همون لاستيك 185/70 يا 185/65 سايز 14 چند در مي آيد.لاستيكهاي خودش رو چند مي برن؟
    با تشكر
    من ACHilles انداختم .
    محصول اندونزی و هم قیمت کامهوست .(البته طبق تحقیق من از کامهو نرمتر و بهتره)
    185/70/13 واقعا" عالیه . چند سانتی هم ارتفاع ماشینم را بالا اورد .
    فرمونم سفت تر نشد و شتاب ماشین حفظ شده .

7. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی adolf1945 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (20 October 2008), TheZ (19 October 2008)

زمان پیوستن
    17 Oct 2008

پیش گزیده

با سلام
    لاستیکای ریو های تحویل امسال چه مارکیند و اگه بخوام عوضشون کنم چند بفروشم خوبه و 185/70/13 با چه مارکی بخرم که هم نرم و واسه ترمز خوب باشه هم تو بورس باشه و بعدها مشکلی واسم پیش نیاد ؟؟؟؟؟؟

زمان پیوستن
    05 Apr 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    دوو سی یلو و موهاوی
    گوشی موبایل
    Apple Iphone 4 16Gb

پیش گزیده

سایز فابریک ریو چنده واسه لاستیک هاش ؟؟؟

زمان پیوستن
    20 Jul 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سمند LX TU5 صادراتی
    گوشی موبایل
    نوکیا

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط kiyantop مشاهده گفتگو
    با سلام
    لاستیکای ریو های تحویل امسال چه مارکیند و اگه بخوام عوضشون کنم چند بفروشم خوبه و 185/70/13 با چه مارکی بخرم که هم نرم و واسه ترمز خوب باشه هم تو بورس باشه و بعدها مشکلی واسم پیش نیاد ؟؟؟؟؟؟
    مارک همشون کویر تایر با سایز 175/70/13 هست .
    و برای تعویض بهتره 185/14یا 185/13 با متغیر 70 نصب کنید .

نقل قول نوشته شده توسط XELTEK مشاهده گفتگو
    سایز فابریک ریو چنده واسه لاستیک هاش ؟؟؟
    فابریک ایران 175/70/13 هست ولی فابریک کره که به یغما رفته ، 195/65/14 هست.

11. کاربر زیر از دوست گرامی adolf1945 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

TheZ (19 October 2008)

زمان پیوستن
    22 Dec 2007
    شهر
    شاهین شهر
    اتومبيل
    ریو
    گوشی موبایل
    SE w810i - HTC WildFire S

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط pmn4004 مشاهده گفتگو
    سلام
    يعني اينكه سرعت و شتاب كم ميشه يا زياد ميشه؟در مورد جلوبندي چي ؟
    با تشكر از راهنمائي شما
    سلام دوست عزیز.
    رینگهای ریو که 13 هستند به دلیل سنگینی بیش از حد کمی شتاب و سرعت شما رو میگیرند.
    بنابراین اگر رینگ 14 با لاستیک 185/65 بندازید البته آلومینیومی نه تنها شتاب کم نمیشه بلکه بیشتر هم میشه و به عددی نزدیک به 10 میرسید.
    در سرعت نهایی هم هر چه سایز رینگ بزرگتر سرعت نهایی بیشتر و شتاب کمتر.البته در شتاب زیاد محسوس نیست ولی در سرعت محسوسه.
    جلوبندی هم به هیچ عنوان خراب نمیشه.چون فابریک کره 185/65/14 هست.
    آخرین ویرایش به وسیله hosseinabd : 20 October 2008 در 12:24 AM

13. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی hosseinabd به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

adolf1945 (20 October 2008), arash_2006 (20 October 2008)

زمان پیوستن
    28 Jul 2008

پیش گزیده

سلام
    سايز 175/65/13و مارك بارز

زمان پیوستن
    08 Jul 2008

پیش گزیده

سلام دوستان
    من چند تا مشکل دارم با ریوم که امیدوارم با راهنمایی های شما حل بشه.
    1- مصرف ماشینم با توجه به تجربیات دوستان خیلی بالاست!!!!! چیکارش کنم؟ مصرف ترکیبیش (2بار کرج-تهران رو رفتم و اومدم با داخل شهر ) تقریبا صدی 10 لیتر سوزونده!!!!!! کیلومتر ماشین هم خیلی کم نیست (چون میگفتند که اولش مصرف بالاست) حدود 8000 تا کار کرده.
    2- ترمزام تو 40 کیلومتر خوب میگیره!!!! ولی با افزایش سرعت (حتی 60) اگه اضطراری بزنم رو ترمز خیلی راحت ماشین واسه خودش لبز میخوره چندین متر رو زمین کشیده میشه و اگه هنر کنه و منحرف نشه میزنه به جسم جلوییش!!!!! خیلی خطرناکه و نگرانشم!!!
    3- یکی دو هفته پیش با 140 تا میرفتم ، احساس خوبی نداشتم !!! فکر میکردم ماشین داره پرواز میکنه ، یه جورایی تعادل نداشت!!!! چرا؟! ریو نباید اینجور باشه که ، نه؟ (دفعه اولم نیست که با ماشین تند میرما!!! D: )
    4- یه چیز دیگه هم اینکه چند بار شده اومدم میدون رو دور بزنم (نه با سرعت) یهو پشت ماشین منحرف شده و عملیات ژانگولر ایجاد شده!!!! اینم خیلی خطرناکه!!!
    * ببخشید اینقد زیاد شد ، خیلی لطف میکنید کمک کنید
    مرسی

زمان پیوستن
    20 Jul 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سمند LX TU5 صادراتی
    گوشی موبایل
    نوکیا

پیش گزیده

1- مصرف ماشینم با توجه به تجربیات دوستان خیلی بالاست!!!!! چیکارش کنم؟ مصرف ترکیبیش (2بار کرج-تهران رو رفتم و اومدم با داخل شهر )
    سایز لاستیک شما چنده؟ (امیدوارم 205 ننداخته باشید)
    شما تر کیبش رو ول کن .سیکل ترکیبی رو نمیشه به راحتی به دست آورد .
    توی جاده چقدر میسوزونی ؟ تا صدی 7 هم با توجه به متغیرهای مختلف رانندگی ، عادیست .
    توی شهر هم صدی 9 مصرف عادیست .

ترمزام تو 40 کیلومتر خوب میگیره!!!! ولی با افزایش سرعت (حتی 60) اگه اضطراری بزنم رو ترمز خیلی راحت ماشین واسه خودش لبز میخوره چندین متر رو زمین کشیده میشه و اگه هنر کنه و منحرف نشه میزنه به جسم جلوییش!!!!! خیلی خطرناکه و نگرانشم!!!
    این به نظر من مشکل هست و غیر طبیعیه .
    باید ببری نمایندگی هم هوا گیری کنند و هم یه نگاهی به لنتات بندازن .
    یکی دو هفته پیش با 140 تا میرفتم ، احساس خوبی نداشتم !!! فکر میکردم ماشین داره پرواز میکنه ، یه جورایی تعادل نداشت!!!! چرا؟! ریو نباید اینجور باشه که ، نه؟ (دفعه اولم نیست که با ماشین تند میرما!!!
    نمیتونم در مورد احساس دیگران نظر بدم چون گاهی ذهن در تشخیص حالات فیزیکی که پیرامونش هست دچار خطا میشه ولی آنچه که طبیعیست ، ریو با وزنی سنگینتر از 405 نمیتونه اینقدرها هم سبک باشه که بال بال بزنه ولی سرویس لاستیک هم در مراجعه فراموش نکنید .

17. کاربر زیر از دوست گرامی adolf1945 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

sepehram (20 October 2008)

زمان پیوستن
    28 Nov 2005
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    KIA Rio
    گوشی موبایل
    WAVE(S8500) & GALAXY S2

پیش گزیده

چرا کسی جواب منو در پست 8 نمیده؟
    sepehram جان شما سایز رینگ و لاستیکت رو میشه بگی؟
    در ضمن قیمت لاستیک های فابریک رو طرف از من 135 برداشت شهریور ماه با 1000 کیلومتر کارکرد
    بنظر من لاستیک کومهو در حال حاضر یکی از بهترین مارک هاست هم از لحاظ نرمی و هم از لحاظ چسبندگی البته به شرطی که از جنس اصلی اون استفاده بشه و نه قلابی اون من از سایز 1955/55/15 اون استفاده میکنم که البته بخاطر سایزش چینی اون هنوز به بازار نیومده بود و واقعا ازش راضی ام این لاستیک بقدری نرم که حتی با فشار دست هم مشخص میشه
    در مورد سایز رینگ هم به تجربه توصیه میکنم حتما از رینگ 14 استفاده کنید تا لذت واقعی رو از این ماشین ببرید
    موفق باشید

19. کاربر زیر از دوست گرامی arash_2006 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

sepehram (20 October 2008)

زمان پیوستن
    09 Jan 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    LS 1500
    گوشی موبایل
    Nokia 8800 Arte

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط arash_2006 مشاهده گفتگو
    یک مشکلی که البته بیشتر حسی هست و من متوجه اون شدم اینه که من بخاطر اینکه مصرف بنزینم بالا نره غالبا با دنده سبک تر حرکت میکنم و دور موتور هم نهایتا تا 3500 بیشتر نمیذاشتم بره ولی بعد از مدتی که این ار رو میکردم احساس میکنم که صدای موتور در دورهای بالاتر کمی بیشتر شده و از اون نرمی موتور کم شده حالا نمیدونم ربطی به سرد شدن هوا هم داره یا نه
    اینم اضافه کنم که تا الان 7000 تا با این ماشین رفتم و به غیر از سرویس اولیه هیچ کاری براش نکردم نمیدونم احتیاجی هست که فیلتر هوا رو عوض کنم یا روغن رو بنظر شما از اینها هم میتونه باشه؟
    مورد دیگه اینکه فکر میکنم اگر با دور بالاتری حرکت کنم مثل سابق چون من غالبا عادت دارم با دور موتور بالا حرکت کنم رو نرمی و کم شدن صدا تاثیری داره؟
    یادمه بعد از اینکه از مسافرت اومدم بخاطر اینکه تو جاده همیشه با دور موتور بالا حرکت میکردم ماشین خیلی نرم شده بود و صداش هم خیلی کمتر شده بود
    ارش جان مشکل شما به احتمال زیاد با تعویض فیلتر هوا حل میشه . فیلتر هوا را بسته به فصل و کارکرد باید عوض کنید ... من شخصا هر دو یا سه هزار کیلومتر عوض میکنم . پیشنهاد میکنم جدا از باد گرفتن فیلتر های سلولوزی (جدید) خودداری کنید چون گرد و غبار به جای پراکنده شدن ازشون به داخلشون میرن و راه تنفس موتور را میبندن. روغنتون هم زمانش داره میگذره و باید عوض کنید.

دور بالای موتور صدای زیاد تولید میکنه و از لحاظ روانی اگر 1 ساعت با دور بالای 5000 رانندگی کنید ، صدای موتور را زیر دور 4000 اصلا نمیشنوید . (حدودا البته! )فکر کنم همین باشه ... به هر حال همیشه باید حد میانه را رعایت کرد و نه سنگین حرکت کرد و نه سبک ... دور 3500 تا 4500 به نظرم سالمترین دور کارکرد موتور در این خودروست .

21. کاربر زیر از دوست گرامی TheZ به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

صفحه 2 از 113 اولاول 1234567891252102 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند