تبليغات در پي‌هالز

صفحه 113 از 113 اولاول ... 1363103106107108109110111112113
نمایش نتایج 1,457 به 1,469 از 1469

نام گفتگو: مشکلات ریو

زمان پیوستن
    08 Jul 2011

پیش گزیده

سلام دوستان کسی میدونه قیمت اگزوز ریو چنده؟ آیا قابل تعمیر هست؟ ممنونم

زمان پیوستن
    07 Mar 2013

پیش گزیده

با سلام
    چراغ ترمز ریو من دیر عمل میکنه
    یعنی حداقل باید تا نصف پدال ترمز رو فشار بدم تا تازه چراغ ترمزهای عقب روشن بشه
    لطفاً راهنمایی کنید چجوری باید این مشکل رو برطرف کرد، آیا جایی برای تنظیم حساسیت این سوییچ وجود دارد یا باید قطعه رو کامل تعویض کرد؟
    با تشکر

زمان پیوستن
    13 Jun 2012

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Moon Trance مشاهده گفتگو
    با سلام
    چراغ ترمز ریو من دیر عمل میکنه
    یعنی حداقل باید تا نصف پدال ترمز رو فشار بدم تا تازه چراغ ترمزهای عقب روشن بشه
    لطفاً راهنمایی کنید چجوری باید این مشکل رو برطرف کرد، آیا جایی برای تنظیم حساسیت این سوییچ وجود دارد یا باید قطعه رو کامل تعویض کرد؟
    با تشکر
    سلام دوست عزیز
    عکسی که گذاشتم قسمت بالای پدال ترمز وکلاچ رو نشون میده طبیعتا سمت راستی مربوط به ترمز میشه قطعه ای که سوکت سفید رنگ بهش وصله کلید چراغ ترمزه که با پاین رفتن پدال مدار رو وصل میکنه وطوری رگلاژ شده که با کمی فشردن پدال چراغ روشن میشه شاید شل شده واز رگلاژ در اومده اگه دست به اچار هستی میتونی درستش کنی اگه نه بده برقکار درستش میکنه نهایتا اگه خراب بود تعویضش نه هزینه زیادی داره نه وقت زیادی میبره
    [IMG][/IMG]

4. کاربر زیر از دوست گرامی vahid134 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Moon Trance (17 March 2013)

زمان پیوستن
    07 Mar 2013

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط vahid134 مشاهده گفتگو
    سلام دوست عزیز
    عکسی که گذاشتم قسمت بالای پدال ترمز وکلاچ رو نشون میده طبیعتا سمت راستی مربوط به ترمز میشه قطعه ای که سوکت سفید رنگ بهش وصله کلید چراغ ترمزه که با پاین رفتن پدال مدار رو وصل میکنه وطوری رگلاژ شده که با کمی فشردن پدال چراغ روشن میشه شاید شل شده واز رگلاژ در اومده اگه دست به اچار هستی میتونی درستش کنی اگه نه بده برقکار درستش میکنه نهایتا اگه خراب بود تعویضش نه هزینه زیادی داره نه وقت زیادی میبره
    [IMG][/IMG]

ممنون از راهنماییتون
    اون فیش سفیدی که به کلید وصله رو که هر کاری کردم باز نشد، واسه همین گفتم فعلا فیش رو بیخیال بذار مهره رو شل کنم که بتونم سوییچ رو یه ذره بپیچونم
    مهره پایینی به نظرم میومد که جوش خورده به بدنه
    مهره بالایی هم هر چقدر که زور زدم باز نشد که نشد
    از خیرش گذشتم، مثل اینکه باز بشو نیست که نیست، باید ببرمش بدم نمایندگی بگم سوییچ رو عوض کم

زمان پیوستن
    07 Mar 2013

پیش گزیده

با درود
    ریو من در حالتی که حرکت نمیکنه و در واقع دنده خلاصه، دور موتورش کمتر از 1000 هست (حدود 700 دور در دقیقه)
    یه جا خونده بودم ریو تنظیم موتور نداره و از این حرفا، پس من باید ماشینمو چیکار کنم که دور موتورش تنظیم بشه؟

زمان پیوستن
    13 Jun 2012

پیش گزیده

سلام
    دوست عزیز ریوی من هم زیر 1000 وباید هم اینطور باشه .اگه اشتباه نکنم باید 50_+750 باشه . ماشینتون چی شه که میخواهید تنظیم کنید ؟منظور از تنظیم کارهایی هست که رو ماشینهای کاربراتوری انجام میشد مثل تنظیم سوخت وهوای کاربراتور یا تنظیم پلاتین و اوانس دلکو و... ولی ماشین های انژکتوری نیازی به تنطیم ندارند مگر .تمیز کردن استپر -دریچه گاز و تعویض شمع. اگه تو این دور نرم وروان کار میکنه ولرزش نداره .خوبه

8. کاربر زیر از دوست گرامی vahid134 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Moon Trance (3 June 2013)

زمان پیوستن
    30 Sep 2014

پیش گزیده

با درود خدمت دوستان گرامي از شما دوستان تقاضا ميکنم من را از دو راهي تصميم گيري نجات بديد من تا ديشب پرايد داشتم فروختم قصدم خريد 206 مدل 88يا89 است توسايت ديوار خيلي گشتم مواردزيادي هم پيدا کردم تا تو سايت ديوار چشمم خورد به ريو سفيد مدل 89 کارکردش 55 تا بود انصافا تميز واستثنائي بودحالا موندم کدام را انتخاب کنم هر دو چه ريو و چه 206 قيمتش نزديک به هم بود باجناقم من ريو مدل 89 داره ميگه خيلي صداي موتور داخل کابين رو اعصاب است مثل دقيقا تيبا تيبا هم همين مشکل را داردميگفت بزرگترين ايراد ريو اينکه تو تابستان ازش کوتر بگيري جون ماشين گرفته ميشه ميگفت ريو تو گرماي هوا واقعا آجزاست خواهشا کساني که ريودارند از تجربياتشون و ايرادهاي اساسي ريومارا مطلع کنند منتظر پاسخ شما هستم با تشکر از اساتيد محترم

زمان پیوستن
    07 Jul 2011

پیش گزیده

دوست عزيز اينکه وقتي کولر ميگيري قدرت موتور کم ميشه که صد در صد طبيعيه و تو تمام ماشينا هست.حالا يه ماشين مثل پرايد بيشتر و يه ماشين ديگه کمتر.
    والا ما که از شهريور 90 تا الان ريو داريم هيچ مشکلي باهاش نداشتيم و خدارو شکر هيچ خرجي رو دستمون نذاشته البته بجز يه خرجاي جزئي که ميگم خدمتتون.
    از معايب ريو که همگي روش متفق القول هستن انتقال صداي زياد موتور ريو به داخل کابين هست که برميگرده به عدم عايق کاري مناسب توسط سايپا.
    تسمه تايم اين ماشين هم خيلي حساسه و بايد سر نهايتا 50 هزارتا تعويض شه اونم با مارک معتبر و خوب که خداي نکرده مشکلي پيش نياد.
    وگرنه در حالت کلي هيچ عيب ديگه اي نداره.
    ضمنا لوازم يدکي اصلي کيا اين ماشين به شدت کميابه ولي مثل سمند پژو تا دلت بخواد قطعات با مارک متفرقه يا شرکتي و ايراني موجود هست.

اما خرجهايي که تو مدت برا اين ماشين انجام داديم.
    يکيش خراب شدن باطريش بود که سر دوسال باطري اسيدي فابريک که مارکش سپاهان سليد بود خراب شد و با مارک سولايت تعويض شد.
    سرويس جلوبندي ماشين انجام شد که کليه قطعات سالم بودن فقط ميل رابط موجگير دو طرف عوض شد که قيمت يدکي ايرانيش با برند اميرنيا که بسيار با کيفيت هست 20 تومن بود برا هر طرف.
    تعويض فيلتر بنزين
    تعويض شمعها بعد از 55 هزار تا کارکرد.
    خرج ديگه فقط بنزين و روغن بوده.همين و بس.

کولرش هم بسيار عاليه.سرماي خوبي داره.اينکه فاميل شما ميگفت جون ماشين گرفته ميشه بايد بگم اگه گاز کولر بيش از حد باشه رو عملکرد موتور و قدرتش تاثير داره .چون خودم تجربشو داشتم کهيبار گازش رو بيش از اندازه زدم که جون ماشين خيلي گرفته شد ولي وقتي استاندارد شد و به همون ميزان حدود 500 گرم رسيد مشکلي نبود.البته نه اينکه جون ماشين کمتر از حالت بدون کولر نشه.طبيعيه که قدرتش کمتر ميشه ولي نه به اون حد که جونش خيلي گرفته شه و طبيعيه.

اين کل اطلاعات و تجربياتم در باره اين ماشين بود.

11. کاربر زیر از دوست گرامی vahidreza_sh به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mithridath (21 June 2015)

زمان پیوستن
    13 Jul 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ريو
    گوشی موبایل
    htc Desire HD

پیش گزیده

با درود خدمت دوستان عزيز
    من يه مشکلاتي براي ماشينم پيش آمده که دوستان اگر لطف بفرماييند راهنمايي کنند
    1- ماشين رو وقتي روشن مي کنم و يه ده يا بيست ثانيه مي گذره از روشن شدنش، دور موتور خيلي افت مي کنه و اگر گاز ندم خاموش مي شه. چند بار هم اول حرکت يا سر کوچه که ترمز مي کردم ماشن خاموش شد. علت چيه و بايد چي رو تعمير يا تعويض کنم
    2- در سرعت هاي بالا مثلا 120 يا 110 وقتي ترمز شديد مي گيرم فرمون ماشين بدجوري مي زنه
    با احترام
    اين يك جمله تاريخي است و در بردارنده توهين به هيچ شخصي نمي باشد:
    بقول ناپلئون اون چيزي كه حدي نداره خريته (از جملات تاريخي دائي جان ناپلئون)

زمان پیوستن
    28 Dec 2014

پیش گزیده

با سلام
    دوست عزيز با توضيحات شما واگر توي توقفها يعني بعد از طي مسير توقف ميکنين و خاموش ميشه با 5000 تومن قابل اصلاحه . اگر ميدونين استپر گاز کجاس خودتون بازش کنين و يدونه اسپري تميز کننده بگيرين بزنين داخلش درست ميشه وگرنه ببرين تعمير گاه و قبل از اين که تعمير کار کلي عيب اساسي روش بذاره ازش بخواين استپر گاز ماشينتون را تميز کنه .
    در مورد زدن فرمون توي ترمزهاي با سرعت بالا منظورتون از زدن فرمون چيه ؟ يعني ماشين به يه سمت هل داده ميشه (يه دست ميکشه )؟ اگر اينجوريه اول لنتها بعد ابزار ترمز و آخر دست بوستر ترمز را چک کنيد ولي اگر فرمون توي دستتون ميلرزه ايراد از موارد اول و دوم ( لنت و ابزار ترمز ) و بالانس و درجه باد چرخاتون ميتونه باشه بستگي به نوع زدن فرمون داره اگر لطف کنين دقيقتر توضيح بدين شايد بشه بهتر کمک کرد

14. کاربر زیر از دوست گرامی m.dehkordi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

farzadba (3 February 2015)

زمان پیوستن
    19 Dec 2015

Question

سلام دوستان. اين درسته که ريو «واشر» سرسيلندر نداره؟ يعني سرسيلندر مستقيما نصب شده.

زمان پیوستن
    11 Jun 2016

پیش گزیده

با سلام خدمت دوستان . من یک مشکل دارم با ریو . اونم اینکه در دور آرام در حالت ایست کامل ماشین خیلی لرزش داره مخصوصا وقتی کولر روشن میشه بدتر میشه و لحظه اول دور موتور از نیم هم پایین تر میاد و بعدش درست میشه ولی لرزش ادامه داره طوری که وقتی موتور رو نگاه میکنم لرزش خیلی زیادی داره. انژکتورهاشو شستم . شمعها رو چک کردم . صبحها راحت روشن میشه و ساسات به موقع عمل میکنه. اگر کمک کنید ممنون میشم.

زمان پیوستن
    24 May 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MAZDASPEED CONCEPT LINE ELEVEN
    گوشی موبایل
    SonyEricsson U1i

پیش گزیده

با سلام.
    مشکل لرزش موتور در دور آرام خودرو(اکثر خودروهای انژکتوری)بویژه موقع درگیری بودن کمپرسور کولر اکثرا به کثیفی دریچه گاز و مف سنسور و مپ سنسور بر میگرده که با تمیز کردن و شستشوی اون ها مشکل برطرف میشه.
    در وحله بعدی شکستگی یکی از دسته موتور ها میتونه علت این لرزش باشه.
    اگر کارکرد خودروی شما بیش از 50-60 هزار کیلومتر هست درصد بالای اون به کثیفی ورودی هوا تا دریچه گاز برمیگرده که با شستشو رفع خواهد شد.

یا حق ...!

صفحه 113 از 113 اولاول ... 1363103106107108109110111112113

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند