تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 113 123456781151101 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 1469

نام گفتگو: مشکلات ریو

زمان پیوستن
    22 Apr 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سوناتا 2008 و رنو لوگان (E2 LP)
    گوشی موبایل
    Nokia Lumia 925

پیش گزیده مشکلات ریو

دوستان، از این به بعد همه مشکلات ریو رو تو این تاپیک مطرح کنید.

2. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Raminium2001 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

adolf1945 (19 October 2008), hosseinabd (15 October 2008), naserkiane (31 December 2009), sany1 (15 November 2009)

زمان پیوستن
    28 Nov 2005
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    KIA Rio
    گوشی موبایل
    WAVE(S8500) & GALAXY S2

پیش گزیده

امروز اتفاقی افتاد که خیلی تو ذوقم خورد
    چند روزی که شب ها هوا خیلی سرد میشه و اتفاقا در همین روزها من احساس میکردم که ماشین خیلی میکوبه و فکر میکردم که اشکال از باد لاستیک هاست بخاطر همین رفتم و تنظیم کردم ولی بازم تغییری احساس نمیکردم و امروز صبح که داشتم میرفتم سرکار احساس کردم که خیلی بیشتر شده و در دست اندازها داشبورد خیلی صدا میده در حدی که یاد پراید خدابیامرز افتادم
    خیلی حالم گرفته بود تا اینکه ظهر که میخواستم بیام خونه ماشین یک ساعتی تو آفتاب بود و داخل ماشین خوب گرم شده بود که موقع حرکت متوجه نرمی ماشین و عدم وجود اون خشکی و کوبش در دست اندازها شدم که یهو یاد حرف دوستان در تاپیک ریو افتادم که گفته بودند داشبورد ریو به دلیل جنس خشکی که داره در سرما به صدا میافته
    واقعا همین جوری بود و صدای بدی میداد ولی زمانی که آفتاب بهش خورده بود و گرم شده بود خیلی نرم و خوب شده بود حالا نمیدونم تو سرمای زمستون چجوری میتونم این صدا رو تحمل کنم
    به کسانی که پشت سرتان حرف میزنند بی اعتنا باشید، آنها به همانجا تعلق دارند!
    دقیقاً پشت سرتان!!

4. کاربر زیر از دوست گرامی arash_2006 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

ATOS (18 January 2010)

زمان پیوستن
    22 Apr 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سوناتا 2008 و رنو لوگان (E2 LP)
    گوشی موبایل
    Nokia Lumia 925

پیش گزیده

جنس داشبورد ریو چنگی به دل نمیزنه، اما علت صدایی که شنیدید این بی کیفیتی نیست. برای همه خودروها (خصوصا اگه کمک روغنی یا بدتر گازی روغنی داشته باشند) در سرما این اتفاق میفته که در اثر انقباض روغن یا حتی گاز داخل کمک و سخت شدن فنر اصلی که مجموعا باعث خشکی سیستم تعلیق میشه ماشین تا حدی بکوبه و البته این امر هم خودش صداهایی رو به همراه داره که آدم رو به همه چیز ماشین خصوصا داشبورد مشکوک میکنه.
    در صورت کوبیدن زیاد از حد و خرابی سیستم تعلیق ممکنه داشبورد مشکل پیدا کرده و به صدا بیفته، ولی اگه صدا رو فقط صبح هنگام سردی ماشین دارید زیاد نگران نباشید.

6. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Raminium2001 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (16 October 2008), ATOS (18 January 2010), hosseinabd (16 October 2008), naserkiane (31 December 2009)

زمان پیوستن
    30 Apr 2005
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    پرايدABS & ريو اتوماتیک
    گوشی موبایل
    Nokia E71

پیش گزیده

سلام

جدیدا وقتی از روی سرعتگیرها و دست اندازها رد می شوم دیگه صدای روغن کمکهای عقب اصلا شنیده نمی شه (( فیش فیش )) . فقط کمک های جلو صدا می ده. احساس کمی کوبش بیشتر در عقب را هم دارم. به نظرتون کمکهای عقب خراب شده؟؟ شما هر چهارتا کمک تون صدای روغنشو می شنوین؟؟

زمان پیوستن
    28 Nov 2005
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    KIA Rio
    گوشی موبایل
    WAVE(S8500) & GALAXY S2

پیش گزیده

کامیل جان شما باید ببینی که این تغییر صدا در سرماست یا در گرما به عنوان مثال ماشین رو بذار تو آفتاب و بعد از یکی دو ساعت باهاش رانندگی کن ببین بازم این مشکل رو داری یا نه من که بعد از راهنمایی های جناب Raminium2001 که دقت کردم دیدم فرمایش ایشون درسته و این اتفاق فقط زمانی اتفاق میافته که خیلی هوا سرد باشه و به محض اینکه کمی ماشین گرم میشه کاملا ماشین نرم میشه و همون صدای روغن شنیده میشه
    موفق باشی

9. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی arash_2006 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

kamil81 (18 October 2008), naserkiane (31 December 2009)

زمان پیوستن
    30 Apr 2005
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    پرايدABS & ريو اتوماتیک
    گوشی موبایل
    Nokia E71

پیش گزیده

سلام

ممنون از راهنمایینون آرش جان ولی فکر نکنم صدای روغن کمک ها ارتباطی با سرما یا گرما داشته باشه. این صدا که در اکثر خودروهای با کمک روغنی وجود دارد که در رد شدن از سرعت گیرها و دست اندازها بصورت صدای " فیش فیش " در بیرون خودرو شنیده می شود که این صدا حاکی از سالم بودن کمک است و در کمک هایی که روغن پس داده اند یا در هنگام بازی این صدا را نمی دهند نشان از معیوب بودن آنهاست. در خودروی من کمک های عقب این صدا را نمی دهند ولی کمک های جلو این صدا را به وضوح دارند.

11. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی kamil81 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (18 October 2008), naserkiane (31 December 2009)

زمان پیوستن
    22 Dec 2007
    شهر
    شاهین شهر
    اتومبيل
    ریو
    گوشی موبایل
    SE w810i - HTC WildFire S

پیش گزیده

من فکر کنم کمکهای عقبتون ایراد پیدا کرده.
    اگر خودروتون گارانتی داره ببرید نشون بدید تا اگر ایراد داره رایگان عوض کنند.

13. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی hosseinabd به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

kamil81 (19 October 2008), naserkiane (31 December 2009)

زمان پیوستن
    28 Nov 2005
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    KIA Rio
    گوشی موبایل
    WAVE(S8500) & GALAXY S2

پیش گزیده

یک مشکلی که البته بیشتر حسی هست و من متوجه اون شدم اینه که من بخاطر اینکه مصرف بنزینم بالا نره غالبا با دنده سبک تر حرکت میکنم و دور موتور هم نهایتا تا 3500 بیشتر نمیذاشتم بره ولی بعد از مدتی که این ار رو میکردم احساس میکنم که صدای موتور در دورهای بالاتر کمی بیشتر شده و از اون نرمی موتور کم شده حالا نمیدونم ربطی به سرد شدن هوا هم داره یا نه
    اینم اضافه کنم که تا الان 7000 تا با این ماشین رفتم و به غیر از سرویس اولیه هیچ کاری براش نکردم نمیدونم احتیاجی هست که فیلتر هوا رو عوض کنم یا روغن رو بنظر شما از اینها هم میتونه باشه؟
    مورد دیگه اینکه فکر میکنم اگر با دور بالاتری حرکت کنم مثل سابق چون من غالبا عادت دارم با دور موتور بالا حرکت کنم رو نرمی و کم شدن صدا تاثیری داره؟
    یادمه بعد از اینکه از مسافرت اومدم بخاطر اینکه تو جاده همیشه با دور موتور بالا حرکت میکردم ماشین خیلی نرم شده بود و صداش هم خیلی کمتر شده بود

15. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی arash_2006 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amirhosein_b2000 (19 February 2009), naserkiane (31 December 2009)

زمان پیوستن
    28 Jul 2008

پیش گزیده

با سلام خدمت دوستان
    من يك ماهي هست كه rio را تحويل گرفتم چند تا مشكل داره اگه ممكنه منو راهنمائي كنيد.
    1-در سمت راننده رون باز نميشه انگار گير داره بردم نمايندگي اما باز هم درست نشده
    2-كلاچ ماشين خيلي آزاده (خلاصي داره )
    3-دنده 2 جا نميره ايا اين ميتونه مربوط به همان گزينه 2 باشه؟
    4-صداي ماشين با نصب عايق زير كاپوت هنوز هم زياده راهي هست كمتر بشه؟
    5-كسي قيمت پروژكتور جلوي ماشين رو داره(در شيراز يا اهواز)
    6-بهترين سايز لاستيك براي ماشين كه يكم ارتفاع ماشين رو ببره بالا چي هست؟
    با تشكر

زمان پیوستن
    28 Nov 2005
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    KIA Rio
    گوشی موبایل
    WAVE(S8500) & GALAXY S2

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط pmn4004 مشاهده گفتگو
    با سلام خدمت دوستان
    من يك ماهي هست كه rio را تحويل گرفتم چند تا مشكل داره اگه ممكنه منو راهنمائي كنيد.
    با تشكر
    سلام
    مبارکت باشه
    1-این مشکل نیست و بخاطر خشک بودن ماشین و عایق درست و حسابی که به مرور درست میشه و روون تر میشه نگران نباش
    2- مال من هم همین جوری بود و بخاطر همین هم صدا میکرد و لرزش داشت که با راهنمایی دوستان متوجه شدم باید سیم کلاچ ریگلاژ بشه ولی من که هنوز درست نکردم چون بردم نمایندگی ولی سر در نیاوردن میخواستم نمایندگی بهتری ببرم ولی هنوز وقت نکردم در کل قابل حل و مشکلی نیست
    3- احتمال داره بخاطر همون مشکل شماره دو باشه
    4- این صدا هم به مرور کمتر میشه ولی بهترین راه حل اینه که ماشین رو بندازی تو جاده و خوب بگازونیش اونوقت راضیت میکنه
    5- قیمت از نمایندگی با سیم کشی و کلید فابریک و هزینه نصب 125 تومن البته بخاطر اینکه قاب دور اونو همرنگ بدنه نمیکنند من نصب نکردم و بیرون هم زیاد اعتماد ندارم
    6- بنظر من 185/65 بنداز یا نهایتا 185/70 هم ارتفاع بالاتر میره و هم پهن تر میشه البته اگر رینگ 14 بندازی خیلی بهتر میشه ولی از سایز غیر استاندارد استفاده نکن که ارزش نداره
    خواهش میکنم

18. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی arash_2006 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amirhosein_b2000 (19 February 2009), ertiholiday (31 January 2012), hosseinabd (19 October 2008), msp_ok (25 November 2010), naserkiane (31 December 2009), TheZ (19 October 2008)

زمان پیوستن
    05 Mar 2006

پیش گزیده

سلام به دوستان عزيز
    من الان يک هفته‌اي هست که ريو رو تحويل گرفتم و سوارش ميشم ولي من هم چن تا مشکل دارم ؟!
    1_ من قبل از اين پرايد داشتم ولي دنده اون خيلي راحت تر جا ميرفت ، دنده ريو خوب جا نميره ؟!
    2_ آينه قسمت راننده هم مثل دوستان هي اينور و اونورش ميکنم ولي هر بار از ديد يک قسمتي کم ميشه (چرا مثل سمت شاگرد نيست)؟!
    3_ درها خيلي خشک هستند و بايد تاحدودي محکم بسته شوند؟!
    ولي خوب بايد بگم ماشين خيلي نرميه ، ترمزش براي دوستان رو نميدونم ولي از نظر من خيلي عاليه، با پرايد من تا آخر بايد پدال رو فشار ميدادم ولي الان سنگيني پام رو، رو پدال ميندازم به خوبي سرعتم رو کم ميکنه .

20. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی j,jd به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ertiholiday (31 January 2012), hosseinabd (19 October 2008), moli22 (11 December 2008)

زمان پیوستن
    09 Jan 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    LS 1500
    گوشی موبایل
    Nokia 8800 Arte

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط arash_2006 مشاهده گفتگو
    2- مال من هم همین جوری بود و بخاطر همین هم صدا میکرد و لرزش داشت که با راهنمایی دوستان متوجه شدم باید سیم کلاچ ریگلاژ بشه ولی من که هنوز درست نکردم چون بردم نمایندگی ولی سر در نیاوردن میخواستم نمایندگی بهتری ببرم ولی هنوز وقت نکردم در کل قابل حل و مشکلی نیست

شاید پدال کلاچ باید رگلاژ بشه که بعید میدونم چون مهر و موم است و قاعدتا نباید مشکل از اون باشه . به هر حال برای رگلاژ سیم کلاچ درب موتور را باز کنید .زیر لوله هواکش کنار باطری کابل سیم کلاچ پیداست ... بعد میره به دوشاخ کلاچ ... بعد دو تا بست داره و یک مهره ... شما انتهای سیم کلاچ را در نظر بگیر ... یه مهره معمولی داره ... چند دور سفتش کن ...

خداییش دیگه اون نمایندگی که رفتی ، نرو !

22. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی TheZ به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arash_2006 (20 October 2008), ertiholiday (31 January 2012)

زمان پیوستن
    09 Jan 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    LS 1500
    گوشی موبایل
    Nokia 8800 Arte

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط pmn4004 مشاهده گفتگو
    با سلام خدمت دوستان
    با تشكر
    1. ببر پیش یک صافکار

3. مجموعه کامل دسته دنده باید عوض بشه . (حدودا 30 تومن قیمتشه) چون خودروی شما سرویس اولیه نداره بعد از سرویس اولیه به نمایندگی مجاز مراجعه کنید. با رگلاژ لولرهای دسته دنده هم ممکنه مشکل در دنده 2 حل بشه ولی مطمئن باشید یه دنده دیگه خراب میشه .

24. کاربر زیر از دوست گرامی TheZ به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

arash_2006 (20 October 2008)

صفحه 1 از 113 123456781151101 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند