تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 40 اولاول 12345678912 ... آخرآخر
نمایش نتایج 14 به 26 از 515

نام گفتگو: Nokia 5800 XpressMusic ا

زمان پیوستن
    17 Jul 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206
    گوشی موبایل
    P990i

پیش گزیده

نوكيا اعلام كرد گوشي نوكيا 5800 Xpress Musicكه يكي از برترين گوشيهاي ارائه شده از نوكيا است از هفته اول ژانويه تحت گارانتي رسمي نوكيا رسما وارد بازار ايران خواهد شد.

به گزارش خبرنگار فناوري اطلاعات فارس به نقل از نوكيا، به منظور فراهم كردن امكان دستيابي به موسيقي براي مليون ها كاربر؛ گوشي نوكيا 5800 Xpress Music كليه ملزومات موسيقي شامل graphic equalizer ، حافظه 8 گيگا بايتي تا 6000 قطعه موسيقي است. اين گوشي كه موسيقي د يجيتال را با هر فرمتي پشتيباني مي كند داراي جك خروجي 3.5 ميليمتري بوده وبا بلندگوهاي استريو داخلي خود صدائي دل انگيز وقوي را به شما عرضه مي‌كند.
    بيژن خياباني مدير كل نوكيا در ايران گفت :"زمانيكه صحبت از شنيدن موسيقي از تلفن همراه ميشود كاربران در تمام نقاط جهان مايلند كه يك گوشي با قابليت پخش موسيقي داشته باشند كه هم داراي حا فظه بالا، صدايي رسا،بلندگوهايي قوي و سازگار با سيستم هاي ديگر باشد و هم به عنوان يك تلفن همراه امكان دسترسي مستقيم به تلفن هاي مهم و ساير موارد ذخيره شده را داشته باشد. "
    وي افزود: در جوامع مختلف روشي كه مردم از موسيقي لذت مي برند متفاوت است. با در نظر گرفتن اين امر ،اين گوشي به كاربران اين حق انتخاب را ميدهد كه موسيقي مورد علاقه خود را به روشي كه دوست دارند گوش كنند."
    با استفاده از فن آوري تماس با صفحه نمايش touch screen، گوشي نوكيا مدل 5800 Xpress Music انتخاب رسانه يا Media Bar دسترسي آسان كاربر را به موسيقي و ساير سرگرميها كه شامل آهنگهاي دلخواه ،ويديو وعكس ميباشد ميسر مي كند.با اين فن آوري امكان اتصال به اينترنت فراهم گشته و كاربر مي تواند از خدمات آنلاين استفاده كند. نوكيا 5800 برنامه هاي فلَش را نيز پشتيباني كرده و كاربر مي تواند جستجوي كاملي در اينترنت داشته باشد.
    وحيد كاظمي نجف آبادي مدير توسعه تجاري و محصولات نوكيا در ايران نيز افزود:" با بهره گيري از گزينه انتخاب مخاطب ، كاربران قادر خواهند بود با اتنخاب 4 مخاطب خوداز روي صفحه و يك تماس انگشت سابقه آخرين پيامك ها ، نامه هاي الكترونيكي،دفتر تلفن وعكسها و بروز رساني وبلاگها را پيگيري نمايند.وي در ادامه افزود:"بعنوان بهترين صفحه نمايشي كه در گوشي هاي تلفن همراه موجود است، اين گوشي با صفحه نمايش 2/3 اينجي ،عكسها ،تصاوير ويديوئي ومحتويات سايتها را با شفافيت بالا و رنگهاي طبيعي به نمايش مي گذارد و با نسبت ديد 16 به 9 و30 فريم در ثانيه وسيله اي بسيار ايده آل براي ضبط ونمايش ويديو ميباشد. همچنين گوشي نوكيا مدل5800 Xpress Music مجهز به دوربين 2/3 مگا پيكسلي و عدسي كارل زايس است."
    با تضمين تجربه يك موسيقي يكپارچه ؛ گوشي نوكيا 5800 Xpress Music ، دسترسي آسان , جستجو و خريد قطعات موسيقي از فروشگاه موسيقي نوكيا را در حالي ميسر ساخته كه نرم افزا ر به روز شده Nokia Music PC امكان انتقال آسان موسيقي از طريق drag- and- drop و سازماندهي مجموعه هاي موسيقي را فراهم كرده است.
    گوشي نوكيا مدل 5800 Xpress Musicحدود 60 زبان زنده دنيا راپشتيباني مي كند لذا اين گوشي به صفحه كليد مجازي الفبائي،صفحه كليد كامپيوتر مانند QWERTY؛ قلم نوري مجهز بوده و براي كسانيكه مشتاق واقعي موسيقي هستند نيز داراي مضراب است.
    فرهاد حاج كاظميان مدير بازاريابي نوكيا در ايران در مورد فكر اصلي اي كه در پس playlist نوكيا وجود دارد گفت:" ما فقط در صدد پخش موسيقي نيستيم.ما با اين موسيقي به حركت در مي آييم.حتي ديگر صرفا به موسيقي گوش نمي دهيم بلكه از آن لذت مي بريم.
    "وي افزود:" موسيقي راهي قدرتمند است تا مردم خود را با آن ابراز كرده و ليست موسيقي آنان نشاندهنده شخصيت و درونيات آنان است.نوكيا در ساختن ليست هاي موسيقي كه به عنوان زباني جديد تلقي ميشود ؛ گام بر مي دارد.
    http://itiran.com/?type=news&id=10284

2. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی pouya86kh به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

kalout_75 (23 January 2010), madrid.a (4 September 2009), mas_jaf (31 May 2009), mtrack (3 January 2009), saeed_7252 (16 January 2009), sahandpotter (3 January 2009)

زمان پیوستن
    29 Apr 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    206
    گوشی موبایل
    HTC HERO - SAMSUNG STAR

پیش گزیده

اینکه نوکیا 5800 درحال حاضر 40زبان دنیا را ساپورت میکند بسیار اغراق آمیز است.
    این گوشی توان نشان دادن حروف فارسی را دارد اما امکان نوشتن فارسی یا حتی عربی را ندارد و هنوز هیچ نرم افزاری جهت نوشتار عربی و فارسی برایش طراحی نشده است.
    این موضوع در فرومهای مرتبط با نوکیا هم منعکس شده و هنوز به نتیجه ای نرسیده.

4. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی diyaco به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

mtrack (3 January 2009), saeed_7252 (15 January 2009)

زمان پیوستن
    20 Nov 2007

پیش گزیده

من مشکل فارسی نویسی رو با pcsuit حل کردم. وقتی با usb به کامپیوترم وصله راحت زبان ویندوزمو فارسی میکنم و مسیج مینویسم :پی

6. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی onlymhb به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

diyaco (4 January 2009), Empress (3 January 2009), saeed_7252 (15 January 2009)

زمان پیوستن
    27 Jan 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پژو پرشیا ELX
    گوشی موبایل
    Galaxy S II

پیش گزیده

من به خاطر دوربینش منصرف شدم...
    به نظرم توی این رنج قیمت...n82 خیلی به صرفه تر هست !

8. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی sahandpotter به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

saeed_7252 (15 January 2009), sahandpotter (1 June 2009)

زمان پیوستن
    14 Jun 2005
    شهر
    تهران

پیش گزیده

من به خاطر دوربینش منصرف شدم...
    به نظرم توی این رنج قیمت...n82 خیلی به صرفه تر هست !
    N82 یه سرو گردن از این بالا تره
    CPU Dual 332
    Flash Xenon
    Camera 5
    شتابدهنده گرافیکی
    حالا جنس بدنه و این چیزا به کنار در کل N82 میشه گفت باهاش غیر قابل مقایسه هستش
    سوالی که در موقع خرید آیفون باید از خودتون بکنید: اگه سامسونگ بود میخریدینش؟

10. کاربر زیر از دوست گرامی SMN به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

saeed_7252 (15 January 2009)

زمان پیوستن
    24 Sep 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    kia cerato
    گوشی موبایل
    Nokia 5800 XpressMusic

پیش گزیده

اما شما تو N82 پخش wmv که نداری
    و صدائی حداقل 30 درصد بالاتر از n73
    there are many things in life that will catch your eye , but only a few will catch your heart ... purse those .
    چیز های بسیاری وجود دارند که چشم را تسخیر می کنند ، اما کم هستند چیزهائی که دل را تسخیر می کنند ... در جستجوی آنها باشید .

12. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی hamedfox به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

mas_jaf (31 May 2009), saeed_7252 (15 January 2009)

زمان پیوستن
    26 Nov 2004
    شهر
    C:\Documents and Settings\abbas\Desktop
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    5700>5800

پیش گزیده

حامد جان میشه یکمی در مورد 5800 توضیح بدی
    اون بالا دیدم که نوشته

گوشی موبایل: Nokia 5800 XpressMusic
    نظر کلی خودت رو بگو از جنس بدنه تا سرعت و صدا و کیفیت صفحه و ...
    مهم نیست چه طور میمیری ! چون دست خودت نیست.
    مهم اینه که چه طور زنده میمونی ! چون دست خودته.

Everlasting Life

زمان پیوستن
    29 Apr 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    206
    گوشی موبایل
    HTC HERO - SAMSUNG STAR

Smile

این هم تجربیات مختصر من از این گوشی:

مزایا
    صدای زنگ بلند
    قابلیت پخش موزیک با کیفیت خوب و صدای قابل قبول
    دوربین خوب
    صفحه لمسی بسیار دقیق
    مصرف باتری خوب نسبت به ابعاد بزرگ صفحه
    راحتی کارکرد
    دارا بودن طیف وسیعی از لوازم جانبی از جمله کیف ویژه گوشی

معایب
    نداشتن کیبورد
    قطع و وصل درهنگام مکالمه (ممکن است این ایراد مختص گوشی من باشد)
    تاکنون طی پنج روز دوبار گوشی من هنگ کرده که یک مقدار عجیب به نظر میرسد

درمورد این گوشی طی هفته آینده بیشتر خواهم نوشت اما در یک نگاه کوتاه من از خرید این گوشی راضی هستم و آنرا انتخاب خوبی میدانم.
    بخصوص در کیفیت و حساسی صفحه تاچ نسبت به گوشیهایی که تست کردم به مراتب از سامسونگ Omina بهتر است و با محصولات HTC برابری میکند و حتی شاید بتوان گفت پیشی میگیرد.

15. 9 نفر از کاربران ، از دوست گرامی diyaco به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

abs-e1000 (5 January 2009), amir_foad (16 January 2009), Empress (4 January 2009), Farzad_j (5 January 2009), mtrack (5 January 2009), nimaalfa2000 (6 May 2009), سپندار مزد (18 February 2009), saeed_7252 (15 January 2009), sahandpotter (8 January 2009)

زمان پیوستن
    14 Sep 2007
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    5800

پیش گزیده

ممنون جناب diyaco
    لطفا در مورد جنس بدنه هم توضیح بدید. اگه لطف کنید یه عکس از کیفش هم بذارید ممنون میشم.
    شما کی خریدید؟ چه قیمتی؟ با چه گارانتی ای؟ و ساخت چه کشوریه.
    متشکرم.
    "What we do in life echoes in eternity"
    فرصتمون براي مهربوني زياد نيست. تا دير نشده، به كساني كه دوستشون داريم، عشقمون رو نشون بديم.

www.101recipe.com

17. کاربر زیر از دوست گرامی Empress به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

diyaco (4 January 2009)

زمان پیوستن
    29 Apr 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    206
    گوشی موبایل
    HTC HERO - SAMSUNG STAR

پیش گزیده

دوست بسیار خوبم Empress عزیز

جنس بدنه از پلاستیک است که مطمئنا" برای برخی دوستان چندان دلچسب نیست , البته فکر کنم نوکیا قبلا" هم گوشی با این جنس داشته ازجمله پدربزرگ همین گوشی یعنی 5320 که امیدوارم 5800 دقیقا" مانند جدش نباشد چرا که بدنه جد بزرگوارش بسیار آشغال بود.
    من گوشی را هفته پیش 465هزارتومان خریدم و فروشنده (که از دوستانم میباشد) مدعی است که ساخت مجارستان است و میگفت نمونه چینی هم دارد که حدود 25 تا 30 تومن ارزانتر میباشد.
    عکس را حتما" خواهم گذاشت.

یکی دیگر از معایب گوشی هم که در پست پیش فراموش کردم ذکر کنم عدم امکان نوشتن SMS فارسی توسط خود گوشی است که ظاهرا" دوستان با استفاده از PC Suit و توسط کامپیوتر مسیج فارسی میفرستند که روش معمول و قابل قبولی نمیباشد.

19. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی diyaco به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amir_foad (16 January 2009), Empress (4 January 2009), saeed_7252 (15 January 2009), sahandpotter (8 January 2009)

زمان پیوستن
    17 Jul 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206
    گوشی موبایل
    P990i

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط pouya86kh مشاهده گفتگو

وحيد كاظمي نجف آبادي مدير توسعه تجاري و محصولات نوكيا در ايران نيز افزود:"...
    گوشي نوكيا مدل 5800 Xpress Musicحدود 60 زبان زنده دنيا راپشتيباني مي كند لذا اين گوشي به صفحه كليد مجازي الفبائي،صفحه كليد كامپيوتر مانند QWERTY؛
    سلام، پس اینکه مدیر نوکیا تو ایران می‌‌گفت از ۶۰ تا زبان پشتیبانی‌ می‌کنه، حرف الکی‌ بودش؟
    فکر کنم مشکله هنگ کردنش با اومدن فرم ویرای جدید درست شه!

21. کاربر زیر از دوست گرامی pouya86kh به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

diyaco (5 January 2009)

زمان پیوستن
    14 Jun 2005
    شهر
    تهران

پیش گزیده

اما شما تو N82 پخش wmv که نداری
    و صدائی حداقل 30 درصد بالاتر از n73
    خدا AVI رو نگهداره و divx
    همون طور که من از Mp3 استفاده میکنم و از WMA نفرت دارم
    همون قدر هم از WMV نفرت دارم
    منظورتون از صدایی حداقل 30 درصد بالاتر چیه ؟! خود گوشی رو صداش رو زیاد قبول ندارم یه چیز بین 5700 و n78 هستش ولی صدای هندز فری 82 از هر گوشی که داشتم بهتره حتی از 5320 , 78 (پس از آپدیت به ورژن 30 این طور شد قبل از اون در حد 5320 بود)
    البته اینجا تاپیک مقایسه نیست و کلاس 5800 هم متفاوت هستش چون اصلا تاچه اولین برتریش هم نصبت به ورژن های گذشته توانایی گذاشتن widget در صفحه اصلی هستش
    سوالی که در موقع خرید آیفون باید از خودتون بکنید: اگه سامسونگ بود میخریدینش؟

23. کاربر زیر از دوست گرامی SMN به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

amir_foad (16 January 2009)

زمان پیوستن
    29 Apr 2006
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    206
    گوشی موبایل
    HTC HERO - SAMSUNG STAR

پیش گزیده

آیا مشکل کم و زیاد شدن (و درپاره ای اوقات قطع شدن) صدا هنگام مکالمه هم ممکن است با آپگرید کردن فرم ویر جدید حل شود یا اینکه ریشه در مشکلات سخت افزاری دارد؟

صفحه 2 از 40 اولاول 12345678912 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد