تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 17 اولاول 1234567891013 ... آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 210

نام گفتگو: صندوق پران ال 90

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

Exclamation

نقل قول نوشته شده توسط پيمان52 مشاهده گفتگو
    دوستان عزيز من امروز از دو تا نصاب ديگه هم پرسيدم اونا هم همين مورد رو تاييد مي كردن

با سلام خدمت شما دوست عزیزم
    چون لوگان خودرویی تازه وارده و بعضی نصاب ها هم زیاد کار وارد نیستن و جون صندوق لوگان هم صوریه که فقط با سویچ باز میشه برای همینه که بهونه بنی اسراییلی میارن و از سر خودشون باز میکنند.
    اگر خدت فنی هستی میتونم اطلاعاتی بهت بدم که خودت نصب کنی.
    اگر نه هم بهم پیام خصوصی بده تا بهت بگم چه کنی.
    با تشکر

2. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdizadeh04 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

abbas123 (1 December 2008), taba (29 November 2008), پيمان52 (28 November 2008)

زمان پیوستن
    04 Jan 2005
    شهر
    كرج
    اتومبيل
    Logan E2+LP پارس خودرو
    گوشی موبایل
    Nokia N70

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mehdizadeh04 مشاهده گفتگو
    با سلام خدمت شما دوست عزیزم
    چون لوگان خودرویی تازه وارده و بعضی نصاب ها هم زیاد کار وارد نیستن و جون صندوق لوگان هم صوریه که فقط با سویچ باز میشه برای همینه که بهونه بنی اسراییلی میارن و از سر خودشون باز میکنند.
    اگر خدت فنی هستی میتونم اطلاعاتی بهت بدم که خودت نصب کنی.
    اگر نه هم بهم پیام خصوصی بده تا بهت بگم چه کنی.
    با تشکر

ممنون از شما دوست عزيز اگه راهنمايي كني ممنون ميشم البته من ماشين رو ده روز ديگه تحويل مي گيرم ولي از حالا دنبال راست و ريست كردن دمبل و دستكش هستم
    فقط يه سوال ديگه : بعد از نصب پمپ ، در صندوق هم با كليد باز ميشه هم با پمپ ؟
    ************************************************** **************************
    گرمي، دوستي، محبت و مهرباني پرطرفدارترين کالاهاي جهان هستند.کسي که بتواند آن ها را تامين کند هرگز تنهايي را تجربه نخواهد کرد.

زمان پیوستن
    23 May 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    M3 N
    گوشی موبایل
    ,SATIO,p990 i

Exclamation

نقل قول نوشته شده توسط پيمان52 مشاهده گفتگو
    ممنون از شما دوست عزيز اگه راهنمايي كني ممنون ميشم البته من ماشين رو ده روز ديگه تحويل مي گيرم ولي از حالا دنبال راست و ريست كردن دمبل و دستكش هستم
    فقط يه سوال ديگه : بعد از نصب پمپ ، در صندوق هم با كليد باز ميشه هم با پمپ ؟
    با اجازه از دوست خوبم اقاي مهديزاده.
    بله بعد از نصب صندو ق پران درب صندوق هم با كليد خود خودرو وهم با پمپ باز ميشه.

5. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی arman 321 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

mehdizadeh04 (29 November 2008), پيمان52 (29 November 2008)

زمان پیوستن
    04 Jan 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    لوگان E2+LP ، پراید 141
    گوشی موبایل
    W850i

پیش گزیده

با درود

من چند تا عکس از پمپ صندوق پران لوگان خودم (چه مغرور) قرار می دم امیدوارم بدرد بخوره .

http://i35.tinypic.com/30axi4z.jpg
    http://i36.tinypic.com/11ghn2u.jpg
    http://i36.tinypic.com/2qaq05u.jpg

http://i37.tinypic.com/ngvdba.jpg

همانطور که استاد" طبا " و سایر اساتید فرمودن :

بعضی از این تازه واردها (مثل من ) چون چیزی از این خودرو نمی دونند و شاید از کاری که می خواهند انجام بدهند درک درستی ندارند ، برای خودشون حرفهائی می زنند که واقعا نوشتنی است .....

هیچ کاری نشد نداره ، یا حداقل "ما انجام دادیم و شد" !!!!!

ولی در مورد امنیتش باید بگم که کلید رو جائی مخفی کنید که خودتون هم هر بار خواستید در صندوق رو باز کنید 3 تا 5 دقیقه در مورد محل اختفای کلید فکر کنید ، تازه اگر یادتون اومد که کجا کلید رو گذاشتید اونوقت در رو باز کنید ....

(شوخی نزدیک به جدی بود ، جدی بگیرید !!!!!)

با سپاس

7. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی abbas123 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

khoshdel (6 December 2008), mehdizadeh04 (1 December 2008), taba (6 December 2008)

زمان پیوستن
    23 May 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    M3 N
    گوشی موبایل
    ,SATIO,p990 i

Exclamation

در مورد نصب كليد داخل اتاق بنظر من در صورتيكه دزدگير نصب كرده باشين نصب اون كليد بيخود هست
    بنظر من دوستاني كه بدون دزدگير اقدام به نصب صندوقپران ميكنند ودكمه داخل اطاق ميزارن براي حفظ امنيت بهتر است كه صندوقپران فقط در صورت باز بودن سوييچ عملكند كه خدايي نكرده دزد به صندوق دسترسي نداشته باشد.
    منهم در ابتدا هم ميخواستم داخل اطاق دكمه بزارم و هم با دزدگير صندوقپران عمل كنه ولي با توجه به گفته دوست عزيزم مهديزاده فقط با دزدگير فعال كرديم كه مشكل نصب كليد هم مرتفع شد

9. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی arman 321 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

MAziar KH (21 August 2009), mehdizadeh04 (1 December 2008)

زمان پیوستن
    17 Jan 2006

پیش گزیده نصب صندوق پران

نقل قول نوشته شده توسط abbas123 مشاهده گفتگو
    با درود

من چند تا عکس از پمپ صندوق پران لوگان خودم (چه مغرور) قرار می دم امیدوارم بدرد بخوره .

http://i35.tinypic.com/30axi4z.jpg
    http://i36.tinypic.com/11ghn2u.jpg
    http://i36.tinypic.com/2qaq05u.jpg

http://i37.tinypic.com/ngvdba.jpg

همانطور که استاد" طبا " و سایر اساتید فرمودن :

بعضی از این تازه واردها (مثل من ) چون چیزی از این خودرو نمی دونند و شاید از کاری که می خواهند انجام بدهند درک درستی ندارند ، برای خودشون حرفهائی می زنند که واقعا نوشتنی است .....

هیچ کاری نشد نداره ، یا حداقل "ما انجام دادیم و شد" !!!!!

ولی در مورد امنیتش باید بگم که کلید رو جائی مخفی کنید که خودتون هم هر بار خواستید در صندوق رو باز کنید 3 تا 5 دقیقه در مورد محل اختفای کلید فکر کنید ، تازه اگر یادتون اومد که کجا کلید رو گذاشتید اونوقت در رو باز کنید ....

(شوخی نزدیک به جدی بود ، جدی بگیرید !!!!!)

با سپاس
    با سلام دوست عزيز
    مرسي از زحمتي كه كشيدي عكسهاي روي درب خيلي واضحه است. اگر بيشتر در مورد سيم كشي و داخل ماشين توضيح تصويري بدي ممنون ميشم .چون ميخوام يك پمپ و با باقي لوازم مورد نياز ، كار نصب را با حوصله و دقت انجام بدم

11. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی khoshdel به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ac800fr (6 December 2008), rmb_ali (6 December 2008)

زمان پیوستن
    12 Sep 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    L90
    گوشی موبایل
    Xperia X10i

پیش گزیده

یه سوال از دوستانی که صندوق پران نصب کردن آیا میله پمپ رو به میله قفل مثصل کردید و یا اینکه مستقیما داخل زبانه قفل قرار دادید منظ.رم اینه که اگر میله ها رو به هم متصل کنیم مشکلی برای قفل پیش نمیاد

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

Exclamation

نقل قول نوشته شده توسط rmb_ali مشاهده گفتگو
    یه سوال از دوستانی که صندوق پران نصب کردن آیا میله پمپ رو به میله قفل مثصل کردید و یا اینکه مستقیما داخل زبانه قفل قرار دادید منظ.رم اینه که اگر میله ها رو به هم متصل کنیم مشکلی برای قفل پیش نمیاد

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    خیر.
    این میله رو باید به داخل زبانه خود قفل نصب کنید.در این حالت هیچ مشکلی هم برای قفل صندوق ایجاد نمیشه!!!در غیر این صورت اگر به میله خود پمپ وصل کنید فقط در حالتی کار میکنه که سویچ روی قفل باشه.
    با تشکر

14. کاربر زیر از دوست گرامی mehdizadeh04 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

taba (11 December 2008)

زمان پیوستن
    19 Oct 2008

پیش گزیده

سلام به همه تندر بازان بالاخره امروز صندوق پران نصب کردم.سوییچ فشاری با تا خیر 3 ثانیه ای عمل میکنه( قابل تنظیمه با تغییر پتانسیومتر زمان تاخیر کم وزیاد میشه) واگر اشتباهی کسی فشار بده باز نمیشه وحتما باید 3 ثانیه دست رو روی سوییچ نگه داشت(مثل سمند ال ایکس) -فقط نتونستم از کلید قفل مرکزی استفاده کنم-بدون تایمر فقط با یه خازن4700 micro farad و یه مقاومت پتانسیومتر 1k ohm ویه رله 12 ولتی ورو هم رفته 2000 تومن پمپ صندوقپرون یا در باز کن (یکیه) 1000 تومن سیم و مقاومت رله رو داشتم(حدود 300-400 تومنه خازن هم تو همین مایه 300-400 تومن فکر کنم باشه سوییچ رو هم زیر زیر پنل ضبط و سایر سوییچها نصب کردم وعکسش رو تو اولین فرصت میزنم. عالی عالیه ومدارش رو هم براتون میکشم. باتشکرازراهنمایی همه دوستان

زمان پیوستن
    12 Sep 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    L90
    گوشی موبایل
    Xperia X10i

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط hamideshghi2 مشاهده گفتگو
    سلام به همه تندر بازان بالاخره امروز صندوق پران نصب کردم.سوییچ فشاری با تا خیر 3 ثانیه ای عمل میکنه( قابل تنظیمه با تغییر پتانسیومتر زمان تاخیر کم وزیاد میشه) واگر اشتباهی کسی فشار بده باز نمیشه وحتما باید 3 ثانیه دست رو روی سوییچ نگه داشت(مثل سمند ال ایکس) -فقط نتونستم از کلید قفل مرکزی استفاده کنم-بدون تایمر فقط با یه خازن4700 micro farad و یه مقاومت پتانسیومتر 1k ohm ویه رله 12 ولتی ورو هم رفته 2000 تومن پمپ صندوقپرون یا در باز کن (یکیه) 1000 تومن سیم و مقاومت رله رو داشتم(حدود 300-400 تومنه خازن هم تو همین مایه 300-400 تومن فکر کنم باشه سوییچ رو هم زیر زیر پنل ضبط و سایر سوییچها نصب کردم وعکسش رو تو اولین فرصت میزنم. عالی عالیه ومدارش رو هم براتون میکشم. باتشکرازراهنمایی همه دوستان
    چرا نتونستی از اون کلید فقل مرکزی استفاده کنی ؟
    اگر ا ز مراحل کار عکس گرفتی براز ما هم ببینیم چیگار کردی؟

زمان پیوستن
    10 Dec 2008
    شهر
    گناباد
    اتومبيل
    مزدا 3 n
    گوشی موبایل
    htc

پیش گزیده

سلام آيا امكان نصب صندوق پران با هر دزدگيري امكان داره يا مارك مخصوصي ميخواد . من يه دزدگير معمولي نصب كردم ميتونم سيستم صندوق پران رو بهش اضافه كنم يا نه

زمان پیوستن
    19 Oct 2008

پیش گزیده

سلام
    عکسها رو نتونستم بگیرم ولی نقشه مدار رو براتون میکشم که با تغییر پتانسیومتر زمان تاخیر کم وزیاد میشه...جالب اینجاست که تمام الکترونیکیها و کیت وقطعه فروشیها رو گشتم وهمه میگفتند همچین مداری نداریم واگه تعریف ازخودم نباشه باید بگم این فکرخودم بود...
    R=پتانسیومتر 1 KΩ
    رله 12 ولت یا کمتر
    خازن 12 ولت تا 50 ولت
    حالشو ببرید
    اینم لینکی که من از عکسهاش برای نصب استفاده کردم(البته با اجازه دوستی که این کارو انجام داده بود)
    http://www.tuningtalk.com/forum/view...4864d94a4cdfc5

زمان پیوستن
    19 Oct 2008

پیش گزیده

به هیچوجه نتونستم عکسی آپلود کنم
    عکس مدار و ...

صفحه 3 از 17 اولاول 1234567891013 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید