تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 17 اولاول 12345678912 ... آخرآخر
نمایش نتایج 14 به 26 از 210

نام گفتگو: صندوق پران ال 90

زمان پیوستن
    25 May 2008

2. کاربر زیر از دوست گرامی ali_h_m به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

aaash141 (2 December 2008)

زمان پیوستن
    29 Sep 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    لوگان E2+LP
    گوشی موبایل
    Nokia 5610

پیش گزیده

سلام به همه
    اینم یه آموزش تصویری کامل از دوست خوبم رضا، با دیدن این پست از TuningTalk فکر نکنم دیگه سوالی باقی بمونه!
    http://www.tuningtalk.com/phpBB3/vie...st=0&sk=t&sd=a
    در ضمن قیمت پمپ جنس نسبتا خوب: 4500 که با اجرت بین 8000 تا 10000 میگیرن (هرچند خودتون هم میتونید، یکم حوصله و زمان و یک دریل و مقداری سیم و یک کلید ترجیحا فشاری لازم دارید.)
    موفق باشید.

4. کاربر زیر از دوست گرامی Sasannn به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    29 Sep 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    لوگان E2+LP
    گوشی موبایل
    Nokia 5610

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط hosseinabd مشاهده گفتگو
    لینکتون برای من باز نشد.
    این لینک درسته؟
    آقا من فکر کنم لینک مشکل داره! ولی من خودم با همین آدرس تو هاردم ذخیره کردم، خودتون برین تو TuningTalk تو کلوپ رنو خیلی راحت پیدا میکنید، عنوانشم اینه:
    نصب تجهيزات قرار نگرفته بر روي مدلهاي مختلف تندر 90
    فعلا.

6. کاربر زیر از دوست گرامی Sasannn به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    12 Sep 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    L90
    گوشی موبایل
    Xperia X10i

پیش گزیده

این لینکه کار نمیکنه شاید به دلیل اینکه تو آدرسش فارسی وجود داره من دوباره این لینک رو میزارم
    http://www.tuningtalk.com/forum/view...%D9%86#p373311

8. کاربر زیر از دوست گرامی rmb_ali به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    08 Oct 2008

پیش گزیده

باید روی تندر ال پی هم صندوق پران نصب کرد یا اون داره؟

10. کاربر زیر از دوست گرامی nimavazifeh به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    23 May 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    M3 N
    گوشی موبایل
    ,SATIO,p990 i

Exclamation

نقل قول نوشته شده توسط nimavazifeh مشاهده گفتگو
    باید روی تندر ال پی هم صندوق پران نصب کرد یا اون داره؟
    دوست عزيز هيچ كدام از تيپهاي تندر بطور فابريك صندوق پران ندارند.
    اجباري در نصب نيست ولي بنظر من نصب كني بهتره.

12. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی arman 321 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

aaash141 (2 December 2008), mehdizadeh04 (15 October 2008)

زمان پیوستن
    09 Sep 2007
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    iPhone 5s

پیش گزیده

سلام به همگی
    میخواستم ببینم در اصفهان کسی صندوق پران نصب کرده؟
    ماشین من E1 فول هستش و قصد نصب کردن دزدگیر رو هم ندارم
    روشی هست که مثلا مثه سمند LX از داخل اتاق هم بشه درب صندوق رو باز کرد؟
    ممنون از راهنماییتون

14. کاربر زیر از دوست گرامی salman24h به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

Exclamation

نقل قول نوشته شده توسط salman24h مشاهده گفتگو
    سلام به همگی
    میخواستم ببینم در اصفهان کسی صندوق پران نصب کرده؟
    ماشین من E1 فول هستش و قصد نصب کردن دزدگیر رو هم ندارم
    روشی هست که مثلا مثه سمند LX از داخل اتاق هم بشه درب صندوق رو باز کرد؟
    ممنون از راهنماییتون

سلام سلمان جان
    بنده اصفهان رو نمیدونم
    ولی فکر کنم خودت فنی باشی و بتونی دست به کار شی و به کمک بچه ها این صندوق پرون رو نصب کنی.
    درمورد این قضیه میتونی این کار رو انجام بدی.ولی حداقل کلیدت نباید توی چشم باشه.
    میدونی چرا؟؟
    اولا آقا دزده ازش به راحتی استفاده میکنه.
    دوما هرکی سوار ماشینت میشه تو ذوق میزنه.
    اگر خواستی منم میتونم با عکس و توضیح مراحل کمکت کنم.
    راستی چرا دزدگیر میبندی؟؟
    به نظر من اگر هم نمیخوای ببندی حتما یک چشم 10 تومانی بذار که آقا دزده فکر سرقت نکنه!!!!
    با تشکر

16. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdizadeh04 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

aaash141 (2 December 2008), salman24h (1 November 2008)

زمان پیوستن
    09 Sep 2007
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    iPhone 5s

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mehdizadeh04 مشاهده گفتگو
    سلام سلمان جان
    بنده اصفهان رو نمیدونم
    ولی فکر کنم خودت فنی باشی و بتونی دست به کار شی و به کمک بچه ها این صندوق پرون رو نصب کنی.
    درمورد این قضیه میتونی این کار رو انجام بدی.ولی حداقل کلیدت نباید توی چشم باشه.
    میدونی چرا؟؟
    اولا آقا دزده ازش به راحتی استفاده میکنه.
    دوما هرکی سوار ماشینت میشه تو ذوق میزنه.
    اگر خواستی منم میتونم با عکس و توضیح مراحل کمکت کنم.
    راستی چرا دزدگیر میبندی؟؟
    به نظر من اگر هم نمیخوای ببندی حتما یک چشم 10 تومانی بذار که آقا دزده فکر سرقت نکنه!!!!
    با تشکر
    سلام
    راست میگی. کلیدش نباید توی دید باشه.
    برم لینک ها رو ببینم. توی همین هفته هم سعی میکنم جاهایی رو که صندوق پران نصب میکنن رو سر بزنم ببینم چی میشه.
    اگه کمک خواستم حتما مزاحمت میشم

18. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی salman24h به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

aaash141 (2 December 2008), mehdizadeh04 (1 November 2008)

زمان پیوستن
    04 Jan 2005
    شهر
    كرج
    اتومبيل
    Logan E2+LP پارس خودرو
    گوشی موبایل
    Nokia N70

پیش گزیده

با سلام . ميخوام براي ماشينم صندوق پرون ببندم .از دوستاني كه صندوق پران نصب كردند يه سوال داشتم
    آيا بعد از نصب با كليد هم ميشه در صندوق رو باز كرد يا فقط با پمپ كار ميكنه چون ديروز پيش يه نصاب بودم ميگفت براي نصب صندوق پران بايد يه تغييري تو قفل صندوق بدي كه در اون صورت فقط با پمپ باز ميشه و اگه پمپت ايراد پيدا كنه ديگه با كليد هم باز نميشه و بايد ببري پيش قفل ساز برات بازش كنه . ممنون از راهنماييتون
    ************************************************** **************************
    گرمي، دوستي، محبت و مهرباني پرطرفدارترين کالاهاي جهان هستند.کسي که بتواند آن ها را تامين کند هرگز تنهايي را تجربه نخواهد کرد.

20. کاربر زیر از دوست گرامی پيمان52 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    31 Oct 2007
    اتومبيل
    تندر90 E1CPSP

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط پيمان52 مشاهده گفتگو
    با سلام . ميخوام براي ماشينم صندوق پرون ببندم .از دوستاني كه صندوق پران نصب كردند يه سوال داشتم
    آيا بعد از نصب با كليد هم ميشه در صندوق رو باز كرد يا فقط با پمپ كار ميكنه چون ديروز پيش يه نصاب بودم ميگفت براي نصب صندوق پران بايد يه تغييري تو قفل صندوق بدي كه در اون صورت فقط با پمپ باز ميشه و اگه پمپت ايراد پيدا كنه ديگه با كليد هم باز نميشه و بايد ببري پيش قفل ساز برات بازش كنه . ممنون از راهنماييتون
    سلام
    توصیه میکنم نصاب را عوض کنید، با این توضیح معلوم است که از قفل و صندوق پران چیزی سرش نمیشود!.
    صندوق پران و قفل مستقل از هم عمل میکنند و خرابی صندوق پران (اگر درست نصب شود) باعث عدم عملکرد قفل نمیشود. حداکثر این است که در صورت خرابی یطور دائم در صندوق را باز نگه میدارد (چنین حالتی هم بعید است پیش آید بلکه معمولا در اثر خرابی پمپ، سیستم اصلا عمل نکرده و صندوق را باز نمیکند) که در اینصورت با درآوردن میله رابط، پمپ از مدار خارج میشود.
    قفل صندوق هم همیشه کار خودش را انجام میدهد.

22. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی taba به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

aaash141 (2 December 2008), abbas123 (1 December 2008), پيمان52 (28 November 2008)

زمان پیوستن
    22 Apr 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سوناتا 2008 و رنو لوگان (E2 LP)
    گوشی موبایل
    Nokia Lumia 925

پیش گزیده

بیشتر جاها نصب صندوق پران برای تندر رو بلد نیستند و حرف زیاد میزنند. مثل اینکه روی لوگان اصلا نمیشه صندوق پران نصب کرد، صدمه میبینه، جا نداره و ... ولی اینی که به شما گفتند دیگه خیلی جالبه و معلومه طرف اصلا نمیدونه صندوق پران چیه.
    من تو یکی از نمایندگی های ایران خودرو نصب کردم که نصابش خیلی سریع برام این کار رو کرد و البته ادعا می کرد تنها کسی هست که تخصصی صندوق پران نصب میکنه.

24. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Raminium2001 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

abbas123 (1 December 2008), پيمان52 (28 November 2008)

زمان پیوستن
    04 Jan 2005
    شهر
    كرج
    اتومبيل
    Logan E2+LP پارس خودرو
    گوشی موبایل
    Nokia N70

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Raminium2001 مشاهده گفتگو
    بیشتر جاها نصب صندوق پران برای تندر رو بلد نیستند و حرف زیاد میزنند. مثل اینکه روی لوگان اصلا نمیشه صندوق پران نصب کرد، صدمه میبینه، جا نداره و ... ولی اینی که به شما گفتند دیگه خیلی جالبه و معلومه طرف اصلا نمیدونه صندوق پران چیه.
    من تو یکی از نمایندگی های ایران خودرو نصب کردم که نصابش خیلی سریع برام این کار رو کرد و البته ادعا می کرد تنها کسی هست که تخصصی صندوق پران نصب میکنه.
    نقل قول نوشته شده توسط taba مشاهده گفتگو
    سلام
    توصیه میکنم نصاب را عوض کنید، با این توضیح معلوم است که از قفل و صندوق پران چیزی سرش نمیشود!.
    صندوق پران و قفل مستقل از هم عمل میکنند و خرابی صندوق پران (اگر درست نصب شود) باعث عدم عملکرد قفل نمیشود. حداکثر این است که در صورت خرابی یطور دائم در صندوق را باز نگه میدارد (چنین حالتی هم بعید است پیش آید بلکه معمولا در اثر خرابی پمپ، سیستم اصلا عمل نکرده و صندوق را باز نمیکند) که در اینصورت با درآوردن میله رابط، پمپ از مدار خارج میشود.
    قفل صندوق هم همیشه کار خودش را انجام میدهد.

دوستان عزيز من امروز از دو تا نصاب ديگه هم پرسيدم اونا هم همين مورد رو تاييد مي كردن
    ************************************************** **************************
    گرمي، دوستي، محبت و مهرباني پرطرفدارترين کالاهاي جهان هستند.کسي که بتواند آن ها را تامين کند هرگز تنهايي را تجربه نخواهد کرد.

صفحه 2 از 17 اولاول 12345678912 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد