تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 17 1234567811 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 210

نام گفتگو: صندوق پران ال 90

زمان پیوستن
    28 Sep 2008

پیش گزیده صندوق پران ال 90

با سلام خدمت همه حاضرين .چنانچه هر اطلاعي در مورد نصب صندوق پران برقي ال 90 داريد ارائه بفرمائييد .متشكرم

زمان پیوستن
    26 Apr 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ال 90
    گوشی موبایل
    N70

پیش گزیده

حدود يكماه پيش من براي ماشينم در نمايندگي ايران خودرو صندوق پران نصب كردم كه كل هزينه آن شد 9500 تومان. نحوه فعال شدنش هم اينطوره كه دكمه 3 دزدگير ماجيكار رو 3 ثانيه نگه ميدارم و در باز ميشه. خيلي از انجام اين كار راضي هستم و به نظر من براي ماشين ضروري است. البته شنيده ام كه ماشينهاي روماني بصورت فابريك آن را دارند و دكمه آن نيز روي سوئيچ نصب شده است.

زمان پیوستن
    28 Sep 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    L90 E2 LP
    گوشی موبایل
    Sony Ericson K770i

پیش گزیده

سلام
    دو نوع صندوق پران میشه برا تندر نصب کرد یک نوع برقی هست که با یک پمپ کار میکنه که این پمپ هم می تونه به دزد گیر وصل بشه و از طریق اون عمل کنه و هم میشه به صورت مجزا از طریق یه دکمه عمل کنه.نصب همچین سیستمی ده هزار بیشتر در نمیاد.
    یک نوع صندوق پران دیگ هم هست که همون طرح رومانی.سیستم این صندوق پران شبیه 405 هستش که یه شاسی فشاری نصب میشه و به قفل مرکزی ماشین وصل میشه. این سیستم در حدود 50 تا 60 هزار بدون نصب قیمتشه.

4. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی aghashahi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ATOS (1 November 2008), MAziar KH (9 September 2009)

زمان پیوستن
    22 Dec 2007
    شهر
    شاهین شهر
    اتومبيل
    ریو
    گوشی موبایل
    SE w810i - HTC WildFire S

پیش گزیده

اگر دزدگیر نصب کردی میتونی از همون استفاده کنی برای صندوق پران و هزینه اضافی نکنی و اگر نصب نکردی که از همون چیزی که دوست خوبم فرمودند استفاده کن.

زمان پیوستن
    30 Jul 2008

پیش گزیده

من از اون دگمه ایه مثل 405 خوشم میاد. حیف که گرونه. ارزون شد حتما میخرم.

زمان پیوستن
    01 Jun 2004
    گوشی موبایل
    SIEMENS SL45i

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط aghashahi مشاهده گفتگو
    سلام
    دو نوع صندوق پران میشه برا تندر نصب کرد یک نوع برقی هست که با یک پمپ کار میکنه که این پمپ هم می تونه به دزد گیر وصل بشه و از طریق اون عمل کنه و هم میشه به صورت مجزا از طریق یه دکمه عمل کنه.نصب همچین سیستمی ده هزار بیشتر در نمیاد.
    یک نوع صندوق پران دیگ هم هست که همون طرح رومانی.سیستم این صندوق پران شبیه 405 هستش که یه شاسی فشاری نصب میشه و به قفل مرکزی ماشین وصل میشه. این سیستم در حدود 50 تا 60 هزار بدون نصب قیمتشه.
    سلام

نوع دوم فابریک لوگان هست؟ اینکه نوشتید به قفل مرکزی ماشین وصل میشه، یعنی با باز و بسته شدن دربها عمل می کنه؟ (اصولا نباید اینطوری باشه و احتمالا باید روی سوئیچ، دکمه مجزا داشته باشه. در این صورت برای لوگان های ایران قابل استفاده نیست، درست میگم؟)

با تشکر

زمان پیوستن
    28 Sep 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    L90 E2 LP
    گوشی موبایل
    Sony Ericson K770i

پیش گزیده

سلام
    حق با شماست این صندوق پران خودش کلید جداگانه داره. ولی فروشنده اون گفته عملکردش مثل سایر ماشینهاهست. وقتی دربهای ماشین باز هستند شما می تونید درب صندوق رو باز کنید و وقتی هم دربهای ماشین قفل هستند درب صندوق باز نمیشه مگر با کلید.
    ضمنا فابریک خود لوگان هم هست.

زمان پیوستن
    15 May 2008
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    405+l90
    گوشی موبایل
    k750

پیش گزیده

سلام به همه
    من توی تیونینگ تاک دیدم که یکی از دوستان(رضا موتوری) برای ای 1 نصب کرده بود ولی ایا اگر به یک نصاب دزدگیر بگم برام نصب کنه این کارو میکنه؟؟؟ دزدگیر ندارم بهشم فکر نمیکنم نیازی باشه.

زمان پیوستن
    16 Jan 2008
    اتومبيل
    تندر 90 E2+LP
    گوشی موبایل
    HTC HD7

پیش گزیده

من قبلا صندوق پران نصب کرده بودم که شد 8 تومان و یه کلید آورده بودم تو اتاق که با یه اشاره باز می شد.
    بعدا که دزدگیر ماجیکار نصب کردم، همون سیمی که آورده شده بود تو اتاق رو وصل کرد به دزدگیر و الان همانطور که دوستمون گفتن با نگه داشتن کلید 3 به مدت 2 ثانیه صندوق باز می شه.

11. کاربر زیر از دوست گرامی pooyan.tt به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

NOURI (13 November 2008)

زمان پیوستن
    27 Sep 2008
    اتومبيل
    رنو لوگان E2

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Reza4223 مشاهده گفتگو
    حدود يكماه پيش من براي ماشينم در نمايندگي ايران خودرو صندوق پران نصب كردم كه كل هزينه آن شد 9500 تومان. نحوه فعال شدنش هم اينطوره كه دكمه 3 دزدگير ماجيكار رو 3 ثانيه نگه ميدارم و در باز ميشه. خيلي از انجام اين كار راضي هستم و به نظر من براي ماشين ضروري است. البته شنيده ام كه ماشينهاي روماني بصورت فابريك آن را دارند و دكمه آن نيز روي سوئيچ نصب شده است.
    سلام اين صندوق پران رو نمايندگي داشت يا شما تهيه كرديد ؟ و اگر شما خريديد از كجا خريديد ؟ من مازندران هستم فكر ميكنيد كجا ميتونم تهيه كنم؟

زمان پیوستن
    16 Jan 2008
    اتومبيل
    تندر 90 E2+LP
    گوشی موبایل
    HTC HD7

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Alireza_5635 مشاهده گفتگو
    سلام اين صندوق پران رو نمايندگي داشت يا شما تهيه كرديد ؟ و اگر شما خريديد از كجا خريديد ؟ من مازندران هستم فكر ميكنيد كجا ميتونم تهيه كنم؟

دزدگیر کارهایی که کارشون درسته پمپ صندوق پران رو دارن و نصب می کنن

تو شهر خودتون برید پیش نصاب های دزدگیر که ماهرن

14. کاربر زیر از دوست گرامی pooyan.tt به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mehdizadeh04 (1 October 2008)

زمان پیوستن
    15 May 2008
    شهر
    شیراز
    اتومبيل
    405+l90
    گوشی موبایل
    k750

پیش گزیده

سلام به همه
    من چندمدت پیش به تنظیم سیم گاز مبادرت نمودم!!!!!!! و امروز بعد از n سال به بهره برداری رسید!!!!
    تنظیم خوبی نبود ولی لازم بود....الان کلی حال فراوان بردیم به همه توصیه میکنیم.......!!!
    ولی با اینکه ربطی نداشت بگم در اولین فرصتی که صندوقو پروندم اطلاع میدم....!!

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

Exclamation

نقل قول نوشته شده توسط aghashahi مشاهده گفتگو
    سلام
    حق با شماست این صندوق پران خودش کلید جداگانه داره. ولی فروشنده اون گفته عملکردش مثل سایر ماشینهاهست. وقتی دربهای ماشین باز هستند شما می تونید درب صندوق رو باز کنید و وقتی هم دربهای ماشین قفل هستند درب صندوق باز نمیشه مگر با کلید.
    ضمنا فابریک خود لوگان هم هست.

آقایون سلام
    من شنیدم این قفل ها شکننده هستن.آیا کسی از دوستان اطلاعی دارن؟؟؟

صفحه 1 از 17 1234567811 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد