تبليغات در پي‌هالز

صفحه 17 از 17 اولاول ... 71011121314151617
نمایش نتایج 209 به 212 از 212

نام گفتگو: مشکلات استارت، روشن شدن و گاز خوردن اولیه

زمان پیوستن
    30 Nov 2012
    شهر
    تهران

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط omid54 مشاهده گفتگو
    با سلام.206 تيپ 2 موتور جديد.9000 کارکرد.از وقتي از تهران آوردمش جنوب وقتي مدتي مي خوابه موقع استارت اگه گاز ندم روشن که ميشه دور موتور مي افته و خاموش ميشه و حتما بايد يه 20 -30 ثانيه اي گازو نگه دارم تا دور موتور ثابت بمونه.بعد روشن شدن اگه بازم خاموش کنم تا ماشين هنوزم گرم ديگه برا استارت مجدد مشکل نداره.4دفعه اي برا گارانتي و رفع مشکل از ماهشهر به اهواز رفتم و باتري هم عوض کردم. واقعا مستاصلم کرده.
    سلام منم همين مشكلو داشتم فيلتر بنزينو عوض كردم حل شد .امتحانش ضرر نداره كلا فيلتر بنزين 5000 تومان هزينه تعويضشم 5000 تومان

زمان پیوستن
    16 Oct 2012

پیش گزیده

نظرتون در رابطه با تمیز کننده انژکتور wurth چیست ؟

زمان پیوستن
    16 Dec 2012
    شهر
    تهران

پیش گزیده

والا من هم همین مشکل رو داشتم، صبح ها وقتی ماشین سرد بود موقع استارا زدن ماشین روشت میشد و بلافاصله خاموش میشد. چند بار باید استارت میزدم و گاز میدادم که ماشین روشن بشه. یکی از دوستام گفت به خاطر بنزین سوپره، بهم گفت که این دفعه بنزین معمولی بزن و یه اُکتان بوستر هم بریز تو باکش. منم این کارو کردم و فعلا که با یه استارت روشن میشه.

زمان پیوستن
    29 Apr 2016

پیش گزیده

سلام ..... مشکلم اينجا حل نشه ديگه ماشينو ميفروشم
    پژو پارس 85
    6 ماه پيش تو مسافرت صدا تقه از تو اگزوز ميومد (وقتي گازو ول ميکردم دوباره گاز ميدادم ) اونجا شمع و واير عوض کرد
    دوباره بعضي وقتا همين صدارو ميده
    صبح استار خيلي خوب ميخوره ولي بعد از چند ثانيه پت پت ميکنه دود ميکنه بو خام سوزيش پارکينگو بر ميداره گاز ميدي بگير نگير کار ميکنه. بعضي وقت ها هم هيچ مشکلي نداره مخصوصا جلو مکانيک حتي دنده 5 هم شتاب ميگيره
    فشار شکن بنزين تميز شده سنسور کيلومترم عوض کردم تو جاده يه بار ميبيني تخته گاز ميدي بزور 2500 -3000 ميره ولي وقتي اکي ميشه جادرو ميکنه . خسته شدم از بس پول به مکانيک دادم

صفحه 17 از 17 اولاول ... 71011121314151617

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد