تبليغات در پي‌هالز

صفحه 7 از 7 اولاول 1234567
نمایش نتایج 79 به 87 از 87

نام گفتگو: توجه: احتمال پارگی تسمه تایم ریو

زمان پیوستن
    03 Sep 2007
    شهر
    كرج
    اتومبيل
    ریو
    گوشی موبایل
    kp500،1202

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mohammad1983 مشاهده گفتگو
    دوست عزیز متاسفم از به وجود اومدن همچین مشکلی
    اگر گارانتی داره ( که فکر میکنم داره) بزار خودشون ردیف کنند اگر نه بیار بیرون پیش مکانیک وارد برات ردیفش کنه.
    شما که خودت کرجی توی عظیمیه مکانیک سراغ دارم خوراکش ماشین هایی مثل تندر و ریو هست و کاملا حرفه ای و تمیز موتور رو باز و بست میکنه.تا الان دیدم چندین مورد ریو که تایم پاره کردند ردیف کرده.
    خواستی آدرسش رو بهت بدم باهاش یه مشورتی بکن.
    از محبتت ممنونم دوست عزیز،ماشین گارانتی داره و گذاشتمش نمایندگی شماره 2 تا تعمیر بشه
    ياد گذشته ها بخير

زمان پیوستن
    03 Sep 2007
    شهر
    كرج
    اتومبيل
    ریو
    گوشی موبایل
    kp500،1202

پیش گزیده

دوستان سلام بالاخره ماشین آماده شده و بعد از 13 روز تحویل گرفتیم و فاکتوری به مبلغ 1.770.000 تومان دادن دستمون که همش برعهده گارانتی بود و مبلغی پرداخت نکردیم.قطعاتی که عوض شده شامل موارد زیر هست(قیمتها به ریال):
    بغل یاتاقانی 22.500
    اورینگ لوله فرعی آب 170
    بلبرینگ کلاچ 90.000
    ضدیخ 3*36.000
    یاتاقان ثابت ساده 5*8.000
    یاتاقان ثابت شیاردار 5*8.000
    کیت واشر کامل تعمیراتی موتور 785.000
    مجموعه سرسیلندر 6.500.000
    واشر درب سوپاپ 85.000
    شاتون 4*275.000
    پیستون استاندارد 4*299.000
    ست رینگ موتور استاندارد 540.000
    ست یاتاقان متحرک سبز 220.000
    استکانی سوپاپ 3*100.000
    تسمه تایمینگ 500.000
    پولی میل سوپاپ 150.000
    فیلتر هوا 54.000
    کاسه نمد اویل پمپ 15.000
    فیلتر روغن 35.000
    ترموستات 65.000
    دیسک کلاچ 450.000
    صفحه کلاچ 420.000
    شمع موتور 4*39.000
    روغن موتور 141.000
    دستمزد تعمیر 3.250.000
    فقط برام جالبه که چرا دیسک و صفحه رو عوض کردن!اما توی 100 کیلومتری که تا الان راه رفته چندتا نکته برام جالب توجه هستش.صدای ماشین نسبت به قبل خیلی کمتر شده،فن به دفعات بیشتر و مدت زمان طولانی تری روشن میشه،خنک شدن ماشین در حالت عادی نسبت قبل کمتر شده طوری که قبلا که ماشینو جلوی مغازه میذاشتم بعد از 2-3 ساعت دما از حالت نرمال تا حد C پایین میومد اما الان اندازه یک خط هم کم نمیشه که این با بیشتر روشن شدن فن همخوانی داره که نشون میده دمای موتور نسبت به قبل بیشتر شده.فعلا همین موارد جلب توجه میکنه.پیشنهاد من به دوستان اینه که 50 تومن رو به جون بخرن و اگه تا حالا تسمه رو عوض نکردن عوض کنن تا خیالشون راحت بشه و مشکلی براشون پیش نیاد چون یه ریو بود که 3000 تا تسمه پاره کرده بود همچنین هر 10.000 تا تسمه رو بررسی کنن چون اگه بخواد بعد از گارانتی همچین اتفاقی بیفته واقعا خرج سنگینی هستش.
    با سپاس
    ياد گذشته ها بخير

3. کاربر زیر از دوست گرامی omkind به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mehdizadeh04 (20 August 2012)

زمان پیوستن
    31 Oct 2005
    شهر
    استان البرز
    اتومبيل
    LOGAN (E2+LP) X 2, RIO
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy NOTE II

پیش گزیده

سلام
    خوب خدا شکر که دست شد.
    اما من موندم این فاکتور چرا اینقدر سنگین شده.الان توی ماشین های امروزی خرج موتور زمانی که تمسه پاره میکنه یه چیزی توی رنج 700 تا 800 تومان هست.
    ممکنه اینا چون فاکتور میزنند با گارانتی و هزینه اش رو از شرکت میگیرند 4 تا جنس دیگه رو هم توی فاکتور میارند در حالی که اصلا عوض نشده و هزینه اش رو از سایپا بگیرند؟؟
    اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي
    الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري
    الصّدّيق الشَّهيد صَلَاةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه
    كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.

زمان پیوستن
    31 Dec 2004
    گوشی موبایل
    n500

پیش گزیده

خوشبختانه سر سیلندر موجود داشتند.
    سر سیلندر بشدت در انبارهای سایپا یدک کم شده و هنوز وارداتی انجام نشده.
    بیشترین خسارت سایپایدک از گارانتی ریو مربوط به تسمه تایم است که همیشه به قسمت بازرگانی سایپا برای تامین این قطعه معترض بود!
    سال 87 تسمه تایم پاره شد و 1.3 تومان هزینه برداشت.
    معولاً میل سوپاپ و کل مجموعه سوپاپها را نیز در پارگی تسمه تایم بایستی تعویض کرد که در لیست شما نیست.
    به کم شدن مقطعی صدای موتور اعتماد نکید! دلیل عدم انتقال حرارتی موتور را نیز معمولاً در آب بندی و نوع سیال و ضدیخ استفاده شده جستحجو کنید.

زمان پیوستن
    03 Sep 2007
    شهر
    كرج
    اتومبيل
    ریو
    گوشی موبایل
    kp500،1202

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mohammad1983 مشاهده گفتگو
    سلام
    خوب خدا شکر که دست شد.
    اما من موندم این فاکتور چرا اینقدر سنگین شده.الان توی ماشین های امروزی خرج موتور زمانی که تمسه پاره میکنه یه چیزی توی رنج 700 تا 800 تومان هست.
    ممکنه اینا چون فاکتور میزنند با گارانتی و هزینه اش رو از شرکت میگیرند 4 تا جنس دیگه رو هم توی فاکتور میارند در حالی که اصلا عوض نشده و هزینه اش رو از سایپا بگیرند؟؟
    ماشینایی مثل 405 و سمند رو شنیدم 600-700 خرجشون میشه اما ریو و 206 بالاتر هست.کلاچ هم نسبت به قبل خیلی نرمتر شده امروز به یه تعمیرکار آشنا نشون دادم و گفت که دیسک و صفحه هم عوض شده.حالا خدا میدونه واسه چی عوض کردند

نقل قول نوشته شده توسط alicnc مشاهده گفتگو
    دلیل عدم انتقال حرارتی موتور را نیز معمولاً در آب بندی و نوع سیال و ضدیخ استفاده شده جستحجو کنید.
    همین دوست تعمیرکارمون هم میگفت که چون سرسیلندر عوض شده و فعلا آب بندی نشده اینطوری فن کار میکنه،صبر میکنیم یه 1000 تا کارکنه تا ببینیم چی پیش میاد.
    ياد گذشته ها بخير

7. کاربر زیر از دوست گرامی omkind به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

hamid afa (23 August 2012)

زمان پیوستن
    24 Mar 2008

پیش گزیده

سلام به دوستان عزیز
    شنبه 28/5/91 ماشین رو برای تعویض تسمه تایم بردم نمایندگی
    دفعه سوم بود که تسمه تایم عوض می شد. دفعه اول بعد از 100 هزار (ماشین رو با کارکرد 100 هزار تا خریدم از دوستم و اون هم هرگز تسمه تایم عوض نکرده بود)
    الان کیلومتر ماشینم 225 هزار تا هست و فاصله تعویض قبلی تا حالا 50 هزار تا شده
    به نظرم مکانیک نمایندگی کارش خوب بود حدود یک ساعت و نیم طول کشید تسمه تایم و تسمه دینام رو عوض کردم
    تسمه قبلی رو نگاهی بهش انداخت و گفت حدود ده , بیست هزار تایی جا داره اما من ریسک نکرده بودم
    تسمه جدید رو از نوع آلمانی انداختم . توی جلد کاغذی است دارای شماره سریال و بیمه البرز و تا دو سال یا 70 هزار تا گارانتی دارده
    قیمتش هم 38000 تومن فاکتور شد
    تسمه دینام 8500
    اجرت تعویض ؟؟؟
    نمایندگی برام 96000 تومان فاکتور کرد.
    قبلا هم ماشین رو همین نمایندگی می بردم به نظرم کارشون توی ریو و زانتیا خوبه - خودم مشتری دیدم که از اراک و تهران اومده بودن / نمایندگی خالقی / قم / میدان پلیس
    یه نکته دیگه که به نظرم رسید , در مدت زمان دو ساعتی که توی نمایندگی بودم یه ریو مدل 88 اومد برای تعویض تسمه تایم می گفت که ماشین 120 هزار تا کار کرده و تا حالا تسمه اش عوض نشده , تعجب کردم

9. کاربر زیر از دوست گرامی najafi140 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

hamid afa (23 August 2012)

زمان پیوستن
    25 Jan 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Rio, Pride SX111
    گوشی موبایل
    P1i

پیش گزیده

سلام دوستان
    ماشین من 68 هزار تا رفته و با خوندن این مبحث مصصم شدم برای تعویض تسمه تایم!!
    اما راستش به نمایندگی اطمینان چندانی ندارم, چون دل خوشی ازشون ندارم (یک بار هم برای پرایدم از یکیشون شکایت کردم به تعزیرات که در کمال ناباوری حقم رو گرفتند....)
    لطفا بفرمایید غرب تهران تعمیرکار ماهر سراغ دارید ببرم برای تعویض؟
    با تشکر
    پاینده باد ایران

زمان پیوستن
    15 Oct 2010
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    PRO CEE'D
    گوشی موبایل
    HTC Wildfire S

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط hamid afa مشاهده گفتگو
    سلام دوستان
    ماشین من 68 هزار تا رفته و با خوندن این مبحث مصصم شدم برای تعویض تسمه تایم!!
    اما راستش به نمایندگی اطمینان چندانی ندارم, چون دل خوشی ازشون ندارم (یک بار هم برای پرایدم از یکیشون شکایت کردم به تعزیرات که در کمال ناباوری حقم رو گرفتند....)
    لطفا بفرمایید غرب تهران تعمیرکار ماهر سراغ دارید ببرم برای تعویض؟
    با تشکر
    اتفاقا در این مورد فقط باید ببرید نمایندگی

اونم فقط نمایندگی های مرکزی

THE POWER TO SURPRISE

12. کاربر زیر از دوست گرامی Mostafa United به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

hamid afa (25 August 2012)

زمان پیوستن
    08 Jan 2016

پیش گزیده محسن

نقل قول نوشته شده توسط mehrdad_ati مشاهده گفتگو
    حواستون به تسمه باشه که منم مورد مشابه رو شنيدم و من خودم تو صد هزار تا عوض کردم مشکلي هم نداشت اما مورد پارگي رو شنيدم
    تسمه تایم ریو را قبل از 40000 کارکرد عوض کنید.

صفحه 7 از 7 اولاول 1234567

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد