تبليغات در پي‌هالز

نمایش نتایج 1 به 6 از 6

نام گفتگو: ثروتمند قطري ماشين لامبورگيني خود را براي تعويض روغن با هواپيما به انگلستان فرستاد

زمان پیوستن
    07 Dec 2007

پیش گزیده ثروتمند قطري ماشين لامبورگيني خود را براي تعويض روغن با هواپيما به انگلستان فرستاد

ثروتمند قطري ماشين لامبورگيني خود را براي تعويض روغن با هواپيما به انگلستان فرستاد
    لامبورگيني 190،000 پوندي با پرواز هواپيمايي قطر به هيترو لندن فرستاده شد و براي تعويض روغن به نمايندگي رفت. هزينۀ تعويض روغن 3552 پوند بود و هزينۀ رفت و برگشت با هواپيما 20،000 پوند ! گروه هاي حامي محيط زيست به اين اقدام شيخ اعتراض كرده اند . لامبرگيني مورد بحث همان مدل لامبرگيني است كه در فيلم جديد بتمن "شواليۀ سياه" استفاده شده و اكنون بر پردۀ سينما است.

2. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی A_R_Z به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amir_foad (4 September 2008), ناران (3 September 2008)

زمان پیوستن
    28 Nov 2005
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    KIA Rio
    گوشی موبایل
    WAVE(S8500) & GALAXY S2

پیش گزیده

خب چه کاریه میتونست به جای اینکه این همه هزینه کنه ماشین رو بفرسته نصفش رو هزینه کنه بگه اونا بیان عوض کنند
    کاری که الان تو ایران نمایندگی ب.ام.و انجام میده و در شهرستان ها متخصصین با هواپیما به اون شهر و در محل کار یا درب منزل حاضر شده و کار سرویس و یا تعمیرات رو انجام میدن هرچند که منتظر میشن برای یکبار اومدن چند ماشین رو سرویس کنند ولی به نوبه خودش ارزشمند و در مورد این ماشین هم میشد همچین کاری کرد
    به کسانی که پشت سرتان حرف میزنند بی اعتنا باشید، آنها به همانجا تعلق دارند!
    دقیقاً پشت سرتان!!

زمان پیوستن
    07 Dec 2007

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط arash_2006 مشاهده گفتگو
    خب چه کاریه میتونست به جای اینکه این همه هزینه کنه ماشین رو بفرسته نصفش رو هزینه کنه بگه اونا بیان عوض کنند
    کاری که الان تو ایران نمایندگی ب.ام.و انجام میده و در شهرستان ها متخصصین با هواپیما به اون شهر و در محل کار یا درب منزل حاضر شده و کار سرویس و یا تعمیرات رو انجام میدن هرچند که منتظر میشن برای یکبار اومدن چند ماشین رو سرویس کنند ولی به نوبه خودش ارزشمند و در مورد این ماشین هم میشد همچین کاری کرد

اگه به عنوان تاپیک دقت میکردی این حرف رو نمی زدی .

ثروتمند قطری ماشین لامبوگینی خود را برای تعویض روغن با هواپیما به انگلستان فرستاد .

به هر حال آدم باید یجوری پولاشو خرج کنه دیگه .

5. کاربر زیر از دوست گرامی A_R_Z به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

arash_2006 (4 September 2008)

زمان پیوستن
    25 Jul 2008
    شهر
    شمیران
    اتومبيل
    پرشیا-530i
    گوشی موبایل
    ;)

پیش گزیده

خدا ببخشه بهش اما خیلی ندید بدید بوده!!! تو ایران خودمون مورسیه لگو دارند از این جینگولک بازیا در نمیارن!
    قطار مي رود. تو مي روي. تمام ايستگاه مي رود. و من چقدر ساده ام. كه سال هاي سال. در انتظار تو. كنار اين قطار رفته ايستاده ام.
    Le Vent Nous Portera

7. کاربر زیر از دوست گرامی iros_lk به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

arash_2006 (4 September 2008)

زمان پیوستن
    28 Nov 2005
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    KIA Rio
    گوشی موبایل
    WAVE(S8500) & GALAXY S2

پیش گزیده

قهرمان جان من فکر نمیکنم که برای یک تعویض روغن ساده احتیاج به یک شاپ آنچنانی باشه چه بسا دستگاه های پیشرفته ای که اونها در این زمینه دارند میتونه در محلی غیر از خود انگلیس هم پاسخگو باشه ولی حرف دوست مون رو قبول دارم (آدم باید یک جوری پول هاش رو خرج کنه دیگه)
    در کل بازم فکر میکنم که بیشتر برای جلب توجه این کارو کرده که البته به مقصدش هم رسیده
    به کسانی که پشت سرتان حرف میزنند بی اعتنا باشید، آنها به همانجا تعلق دارند!
    دقیقاً پشت سرتان!!

زمان پیوستن
    29 Jul 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سمند LX
    گوشی موبایل
    xperia x10

پیش گزیده

در مورد این بابا علاوه بر ثروتمند بودن همان نکاتی که بعضی دوستان هم گفتند قابل توجه است

یاد اون لطیفه افتادم که یکی 5 تومان داد شاگردش بره خونه ببینه اون آقا خونه هست یا نه
    رفیق شاگرده بهش گفت تو خیلی خنگی ! من بودم تا خونه نمیرفتم زنگ میزدم!!!

بعضی پول خرج کردن ها کمی تا قسمتی به هوش و فهم هم ارتباط داره
    امضا رو بیخیال ... خودت چطوری؟

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند