تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 46 اولاول 1234567891013 ... آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 587

نام گفتگو: سنسور دنده عقب L90 ا

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

Exclamation

نقل قول نوشته شده توسط 3284 مشاهده گفتگو
    سلام آقا من اگه بخوام سنسور دنده عقب بزارم فقط از طریق بوق زدن هشدار میده ؟(این که شما میگین که 4سنسور داره ) و ایا همون 55 تومن برام در میاد و دیگر اینکه اگه بخوام عقب ماشین را در یه ویندویی ببینم اونوقت اون چقدر برام آب میخوره وایا میتونم ویندو را روی ضبطم (پایونیر5050 ) نصب کنم

باسلام
    اگر شما این عکس رو ببینی متوجه همه چی میشی!!
    http://i33.tinypic.com/161ettj.jpg
    این چیزی که گفتم همه به صورت نمایشی نشون میده جسم از کدام طرف به شما نزدیک میشه.فاطله شما رو به متر برای شما مینویسه و همینطور به صورت صوتی و بوق هم اعلام میکنه.
    مثلا اگر 1مترو 30 سانت با جسم فاصله داری میگه وان پوینت تری(یعنی 1.3)همینطور با بوق.هر چی نزدیک تر میشی ممتد تر میشه.
    در مورد این سوالتون کامل متوجه نشدم منظورتون چیه ولی اگه بخای از همین که عکسشو گذاشتم بذاری بدون نصب 55 هزار تومانه!اگر بخوای عقب ماشینت رو به صورت تصویر ببینی باید از نوع 185 هزار تومانی بذاری.
    ولی اگر صفحه نمایش داشته باشی همون 135 تومانیه مناسبه
    دوست عزیزم ضبط شما به هیچ سنسوری وصل نمیشه.
    فقط ضبط هایی که مانیتور دارن میتونن به سنسور ها وصل شنن.مثل اونی که یکی از دوستان گذاشتن و یا اونایی که روی کمری نصب هستش
    با تشکر

2. 7 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdizadeh04 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

3284 (12 September 2008), ahmad123 (27 September 2008), اینجانب (17 September 2008), HusseinR (12 July 2009), Navid_Aref (21 September 2008), ramin-new pride (28 July 2009), SNOWMAN (19 May 2009)

زمان پیوستن
    04 Apr 2007
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    L90-E2ایران لجن
    گوشی موبایل
    k800

پیش گزیده

در مورد این سوالتون کامل متوجه نشدم منظورتون چیه
    lمرسی از راهنمایی تون
    منظورم اینه که اگه بخوام عقب ماشین را تو یه چیزی ببینم چقدر برام آب میخوره (اون چیزه)

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

Exclamation

نقل قول نوشته شده توسط 3284 مشاهده گفتگو
    lمرسی از راهنمایی تون
    منظورم اینه که اگه بخوام عقب ماشین را تو یه چیزی ببینم چقدر برام آب میخوره (اون چیزه)

دو تا راه داره که بتونی عقب ماشینت رو ببینی
    1.استفاده از ضبط ال سی دی دار که اون کمه کمش 230 240 آب میخوره برات ولی هم ضبط داری هم عقب ماشینت رو میبینی و اینکه سنسور های دوربینی رو هم بخری باقیمت 130 تومان
    2.استفاده از سنسور های دوربینی ال سی دار که اونم بدون نصب برات در میاد 185 تومان

حالا چرا اصرار داری عقب رو ببینی؟
    شما میتونی 85 بدی یک نوع 6 سنسوره بخری تا از برخورد سپر جلو و عقب ماشینت جلوگیری کنی وبا نصبش فکر کنم 100 آب میخوره برات
    با تشکر

5. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdizadeh04 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

3284 (13 September 2008), SNOWMAN (19 May 2009)

زمان پیوستن
    22 Dec 2007
    شهر
    شاهین شهر
    اتومبيل
    ریو
    گوشی موبایل
    SE w810i - HTC WildFire S

پیش گزیده

به نظر منم اگر از سنسور استفاده کنی بصرفه تر باشه چون دوربینی ها هم مشکلاتی دارند که سنسورهای معمولی اون مشکل رو ندارند مثلا گل و لای یا برف.
    معمولا سنسورهای معمولی مشکل خطا رو هم در این شرایط ندارند.
    من که از استیل میت استفاده کردم ولی شما میتونی از مارکهای دیگه و مدلهای دیگه استفاده کنی.

7. کاربر زیر از دوست گرامی hosseinabd به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

3284 (13 September 2008)

زمان پیوستن
    20 Apr 2008

Smile

نقل قول نوشته شده توسط mehdizadeh04 مشاهده گفتگو
    با سلام خدمت شما دوست عزیزم
    عکس این مدل توی سایت خود PIS بود.تمام مشخصاتش هم نوشته توی خود سایتش.به نظر من که میگم اونو پس بده . یکی از همین مدل بگیر.آخه میدونی 25 میلیمتر زیاد به درد لوگان نمیخوره.در ثانی زیاد توی بازار از این مدل استقبال نشد و برای همین شرکت زیاد تبلیغات کرد و حتی برای بعضی مدل ها از جمله همین مدل شما تخفیف گذاشت تا فروش بره.نمیخوام دلسردت کنم.ولی تا اونجا که میتونی ننصب نکن تا بتونی برگشت بزنی همینو.اینم مشخصات نمایندگی انحصاری استیل میت در ایران.
    در اینجا هم عکش جعبه و متعلقات داخلش رو براتون میذارم:
    http://i33.tinypic.com/161ettj.jpg
    http://i36.tinypic.com/2ypanv8.jpg
    http://i38.tinypic.com/3say1.jpg

با تشکر
    ممنون .همين كار رو كردم .زنگ زدم مدل 400x استيل ميت رو سفارش دادم . 4 سنسور فرقش با مدل 400v اينه كه در حالتي كه سنسور فعال نيست(دنده عقب نيست) دما و ساعت و تاريخ رو روي صفحه نشون ميده . هر وقت رسيد از جزئيات نصب و كيفيت آگاهتون مي كنم. بحر حال راهنمايي شما فوق العاده مفيد بود. ممنون ممنون ممنون .

9. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی far2sumi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

اینجانب (14 September 2008), اصغر رضازاده (19 March 2012), HusseinR (12 July 2009), mehdizadeh04 (14 September 2008), taba (17 September 2008)

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

Exclamation

نقل قول نوشته شده توسط far2sumi مشاهده گفتگو
    ممنون .همين كار رو كردم .زنگ زدم مدل 400x استيل ميت رو سفارش دادم . 4 سنسور فرقش با مدل 400v اينه كه در حالتي كه سنسور فعال نيست(دنده عقب نيست) دما و ساعت و تاريخ رو روي صفحه نشون ميده . هر وقت رسيد از جزئيات نصب و كيفيت آگاهتون مي كنم. بحر حال راهنمايي شما فوق العاده مفيد بود. ممنون ممنون ممنون .

خوب کاری کردی
    میدونی چرا؟
    چون با این کارت جلوه و نمای ماشینت رو خراب و زشت میکردی.بله.سری x هم خوبه.ولی بنده چون روی دزدگیرم دماسنج دارو و روی کیلومتر هم ساعت دارم دیگه این مدل رو انتخاب نکردم.مبارکت باشه.راستی از نظر کیفیت هم باید بگم عالیه.شک نکن که به نسبت مارکهای دیگه خیلی بهتره
    با تشکر

11. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdizadeh04 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

far2sumi (16 September 2008), ramin-new pride (28 July 2009), SNOWMAN (19 May 2009)

زمان پیوستن
    20 Apr 2008

پیش گزیده

سلام . راستي كسي رنگ سيمهاي پشت فرمون لوگان رو نداره . من براي نصب به +12 سوئيچ و +12 باطري و + چراغهاي ريز داشبورد نياز دارم .
    مي خوام سنسور دنده عقب نصب كنم .
    ممنون

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

Exclamation

سلام . راستي كسي رنگ سيمهاي پشت فرمون لوگان رو نداره . من براي نصب به +12 سوئيچ و +12 باطري و + چراغهاي ريز داشبورد نياز دارم .
    مي خوام سنسور دنده عقب نصب كنم .
    ممنون

شما میتونی این سیم ها رو از پشت جعبه فیوز بگیری.به این صورت که 2 تا پیچ ستاره ای جعبه فیوز رو باز کن و از پشت داشبورد بیارش بیرون.ولی دقت کن که زیاد نکشی.با ولت متر تک تک سیم ه رو در حالات مختلف سویچ چک کن تا همه سیم هایی که میخوای پیدا کنی.ولی به نشر من این کار رو به نصاب سنسور بسپار.
    با تشکر

14. کاربر زیر از دوست گرامی mehdizadeh04 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

SNOWMAN (19 May 2009)

زمان پیوستن
    20 Apr 2008

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mehdizadeh04 مشاهده گفتگو
    شما میتونی این سیم ها رو از پشت جعبه فیوز بگیری.به این صورت که 2 تا پیچ ستاره ای جعبه فیوز رو باز کن و از پشت داشبورد بیارش بیرون.ولی دقت کن که زیاد نکشی.با ولت متر تک تک سیم ه رو در حالات مختلف سویچ چک کن تا همه سیم هایی که میخوای پیدا کنی.ولی به نشر من این کار رو به نصاب سنسور بسپار.
    با تشکر
    ممنون از راهنمايي . من تمام اين ولتاژها رو براحتي از پشت سوكت ضبط گرفتم . خيلي راحت بود و تميز از آب دراومد.
    راستي سنسور رو هم خودم نصب كردم.

16. کاربر زیر از دوست گرامی far2sumi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mehdizadeh04 (17 September 2008)

زمان پیوستن
    22 Apr 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پراید-فولکس گل-206تیپ5-E2LP

پیش گزیده

دوستان سلام

من ضبط Lcd دار نصب كردم و سيم كشي دوربين عقب رو انجام دادم - دوستان دوربين عقب كجا ميشه تهيه كرد ضمنا تو سپر بهتره و يا پشت شيشه؟

با تشكر

18. کاربر زیر از دوست گرامی hafez41 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

Exclamation

نقل قول نوشته شده توسط hafez41 مشاهده گفتگو
    دوستان سلام

من ضبط Lcd دار نصب كردم و سيم كشي دوربين عقب رو انجام دادم - دوستان دوربين عقب كجا ميشه تهيه كرد ضمنا تو سپر بهتره و يا پشت شيشه؟

با تشكر

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    مبارکه آقا
    این دوربین ها رو فکر کنم بتونی از همون نمایندگی استیل میت تهیه کنی.آقا حافظ حتما توی سپر جا سازی کن.میدونی چرا؟چون اگر پست شیشه که نصب کنی فایده نداره.همونیه که از توی آینه میبینی.ولی وقتی توی سپر جاسازی کنی اونی که میبینی رو نمیتونی توی آینه ببینی.بعدشم اگر پشت شیشه بذاری که نمیتونی ببینی چقدر تا جسم فاصله داره!!!!!!!!!!!!
    با تشکر
    از از ماشینت و ضبط و دوربینت که وصل کردی برای ما عکس بذار لطفا

ممنون از راهنمايي . من تمام اين ولتاژها رو براحتي از پشت سوكت ضبط گرفتم . خيلي راحت بود و تميز از آب دراومد.
    راستي سنسور رو هم خودم نصب كردم.
    دوست عزیز برای ما از پشت ماشینت که خودت سنسور ها رو بستی عکس تهیه کن لطفا.راستی صفحه نمایش رو کجا نصب کردی؟

با تشکر

20. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdizadeh04 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

hafez41 (18 September 2008), SNOWMAN (19 May 2009)

زمان پیوستن
    16 Jan 2008
    اتومبيل
    تندر 90 E2+LP
    گوشی موبایل
    HTC HD7

پیش گزیده

آقا این ضبط ال سی دی که خریدید چه مارک و مدلیه و چند تموم شد؟

22. کاربر زیر از دوست گرامی pooyan.tt به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    27 Jan 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206 تیپ5 مدل83-تندر LP 87
    گوشی موبایل
    LG 3D MAX

پیش گزیده

اگر دوربین زیر سپر نصب بشه براحتی دزدیده نمیشه؟
    من یک ماشین به این صورت دیدم، زیاد منظره جالبی هم نداره.

24. کاربر زیر از دوست گرامی اینجانب به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

صفحه 3 از 46 اولاول 1234567891013 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند