تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 46 اولاول 12345678912 ... آخرآخر
نمایش نتایج 14 به 26 از 587

نام گفتگو: سنسور دنده عقب L90 ا

زمان پیوستن
    12 Sep 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206 تيپ 3 مدل 85(BSI 44.5)

پیش گزیده

با سلام ،
    به سايت زير هم سري بزنيد بد نيست:
    http://www.pisgroup.com/product/productss.html
    توانا بود هر كه دانا بود زدانش دل پير برنا بود
    آپلود آسان تصاوير: Aksupload.ir

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

Exclamation

نقل قول نوشته شده توسط john123 مشاهده گفتگو
    با سلام ،
    به سايت زير هم سري بزنيد بد نيست:
    http://www.pisgroup.com/product/productss.html

با سلام خدمت عزیزان
    اصلا بنده قصد تبلیغ ندارم.ولی به نظر من تنوع سنسورها و صفحه نمایشگرهای استیل میت خیلی بیشتر از مارکهای مشابه است.
    با تشکر

3. کاربر زیر از دوست گرامی mehdizadeh04 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

SNOWMAN (19 May 2009)

زمان پیوستن
    12 Sep 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206 تيپ 3 مدل 85(BSI 44.5)

پیش گزیده

با سلام ،
    يا اگر مارك هاي ديگه رو مي خواهيد به آدرس زير برويد:
    http://www.mem-khodro.com/Back%20Sensor.htm
    توانا بود هر كه دانا بود زدانش دل پير برنا بود
    آپلود آسان تصاوير: Aksupload.ir

5. کاربر زیر از دوست گرامی john123 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

احمدآبادی (19 October 2009)

زمان پیوستن
    02 Sep 2006
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    رنو لوگان
    گوشی موبایل
    Lumia 930

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mehdizadeh04 مشاهده گفتگو
    با سلام خدمت شما عزیزان و آقا نوید عزیز
    امروز سینی های پلاستیکی زیر رو باز کردم و طبق گفته های شما جای سوراخ ها رو وارسی کردم.ولی هیچ سوراخی یا هیچ درپوشی برای این سوراخ ها پیدا نکردم .تمام سینی یک دست و بدون هیچ سوراخی بود
    با تشکرات فراروان
    درست می فرمایید. در تندرها این منافذ تعبیه نشده اند. عکس های صفحه قبل مربوط به لوگان عرضه شده در هلند(Netherland) می باشد . در این صورت برای نصب سنسور جلو علاوه بر سپر پلاستیکی نیاز به سوراخ کاری سپر فلزی دارید. ( عکس زیر مربوط به تندرهاست)

7. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Navid_Aref به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

benzin_ef (5 February 2009), ehsan-inventor (1 September 2008), mehdizadeh04 (31 August 2008)

زمان پیوستن
    20 Apr 2008

پیش گزیده

با سلام خدمت عزیزان
    اصلا بنده قصد تبلیغ ندارم.ولی به نظر من تنوع سنسورها و صفحه نمایشگرهای استیل میت خیلی بیشتر از مارکهای مشابه است.
    با تشکر
    سلام .استيل ميت تو ايران نماينده داره ؟ آدرسي -سايتي اگه دارين اطلاع رساني بفرماييد. ممنون

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

Exclamation

نقل قول نوشته شده توسط far2sumi مشاهده گفتگو
    سلام .استيل ميت تو ايران نماينده داره ؟ آدرسي -سايتي اگه دارين اطلاع رساني بفرماييد. ممنون

بله
    بنده وقتی میخواستم برای عقب ماشین سنسنور بگیرم با شرکت استیل میت در چین از طریق ایمیل مکاتبه کردم و این شرکت در جواب بنده که آیا در ایران این شرکت نماینده انحصاری داره یا خیر گفتند که بله.ما در ایران نماینده انحصاری داریم.
    ایران-تهران-خیابان بهشتی-خیابان حسینی-پلاک 87
    تلفن:88759137
    Contact Person : Mr. A.R.Asgari
    این شرکت یک مغازه هم برای فروش سنسور هاشون دارن که بنده چون این سنسور رو از طریق پیک سفارش دادم آدرسش رو ندارم و فقط تلفنش رو دارم که میذاارم تا همه عزیزان هم ارزان تر تهیه کنند و هم اینکه تنوع بیشتری داشته باشند در انتخاب سنسور.
    تلفن مغازه:33930145
    فکس:33908188
    اینم سایتش: http://www.steel-mate.com/index1.html
    با تشکر

10. 16 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdizadeh04 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ac800fr (12 September 2008), afflatus (27 October 2008), benzin_ef (5 February 2009), far2sumi (14 September 2008), HusseinR (22 July 2009), داود م (28 April 2009), jacky (19 November 2008), KAZEMLU (6 October 2008), kian99 (12 September 2008), mohammad1983 (8 September 2008), Navid_Aref (2 September 2008), ramin-new pride (28 July 2009), reza engine (2 September 2008), saeed6070 (26 February 2010), SNOWMAN (19 May 2009), taba (17 September 2008)

زمان پیوستن
    16 Mar 2008
    شهر
    بجنورد
    اتومبيل
    L90 مدل E2
    گوشی موبایل
    N70

پیش گزیده

با سلام خدمت شما عزیزان
    من هم سنسور استیل میت بستم ولی نه با این قیمت!!!من که سنسور ها رو قیمت میکردم بالاترینش با نصب 75 در میومد.فکر کنم برای شما که 120 پول دادی از اینهاست که یک دوربین در وسط هم داره.چ.ن من این مدل رو قیمت کردم بدون نصب 125 تومان بود که از خریدش پشیمون شدم.
    من هم 4 سنسوره دارم.خیلی راضیم.
    اگر خواستین بخرین حتما یک پی ام بدین تا راهنماییتون کنم و بتونین بهترین رو با قیمت خوب وارزان تر پیدا کنین
    با تشکر
    با سلام دوست عزیز من E2 معمولی دارم لطفا جهت نصب و خرید راهنمایی فرمایید. ضمنن من شنیدم که بعضی از پخش های ماشین که تصویری هستند را میشه با نصب یک دوربین مشکل رو حل کرد .

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

Exclamation

نقل قول نوشته شده توسط light_shadow مشاهده گفتگو
    با سلام دوست عزیز من E2 معمولی دارم لطفا جهت نصب و خرید راهنمایی فرمایید. ضمنن من شنیدم که بعضی از پخش های ماشین که تصویری هستند را میشه با نصب یک دوربین مشکل رو حل کرد .

با سلام خدمت شما عزیزان لوگان سوار
    شما میتوانید با نصب یک دستگاه با 6 سنسور هم از جلوی ماشین محافظت کنید و هم از عقب ماشین که قیمت آن بدون نصب 85 تومان هستش که هزینه نسبش هم 10 تومان هستش.ولی اگر نخواهید در قسمت جلوی ماشین 2 سنسور داشته باشید میتوانید از یک دستگاه 4 سنسوره نهایت استفاده رو ببرید که قیمت آن هم بدون نصب درمیاد 55 تومان.ولی اگر میتوانید هزینه سنسورهای دوربین دار رو هم بدید که مدلی که 4 سنسور و 1 دوربین و یک ای سی دی داره داره رو میتونید 185 تومان تهیه کنید.ولی اگر میخواهید از ال سی دی استفاده نکید و پخش شما هم قابلیت وصل شدن به این سنسور ها رو داره میتونید با پرداخت 137تومان از مدل بدون ال سی دی استفاده نمایید.(بدون هزینه نصب)
    البته فکر نکنید من برای کسی تبلیغ میکنم.من نه با نصابش آشناهستم که بخوام پورسانت بگیرم نه با فروشنده سنسور!!!
    بازم اطلاعاتی خواستین در خدمتم
    با تشکر

13. 8 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdizadeh04 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ac800fr (12 September 2008), اینجانب (2 September 2008), احمدآبادی (19 October 2009), far2sumi (11 September 2008), kian99 (12 September 2008), Navid_Aref (2 September 2008), SNOWMAN (19 May 2009), taba (17 September 2008)

زمان پیوستن
    20 Apr 2008

پیش گزیده

سلام . من امروز سنسور شركت چشم سوم رو خريدم . مدل TE1000 با دو سنسور . قيمتش عاليه با 2 سال گارانتي . فقط اندازه سنسور يكه كم بزرگه بيشتر به سپر عقب سمند ميخوره .

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

Exclamation

سلام . من امروز سنسور شركت چشم سوم رو خريدم . مدل TE1000 با دو سنسور . قيمتش عاليه با 2 سال گارانتي . فقط اندازه سنسور يكه كم بزرگه بيشتر به سپر عقب سمند ميخوره .

اتفاقا بنده توی سایت این شرکن دیدم که این مدل رو فروش اسثنایی گذاشته با قیمت پایین تر.
    درسته شما با قیمت خیلی عالی گرفتید.ولی دقت کنید که برای شما 2 سنسوره است و اونی که من قیمت دادم 4 سنسوره.برای شما به صورت چراغ های رنگی و یا فقط نشان دادن فاصله است.ولی اونی که بنده قیمت دادم بک صفحه نمایش داره که نشون میده جسم از کدوم طرف داره نزدیک میشه و خودش هم فاصله رو به صورت سخنگو اعلام میکنه!ولی در عوض اونی که شما گرفتی فکر کنم چون اندازه سنسور هات بزرگه جدول منار خیابان هم میگیره.یک بار تست کن ببین میگیره یا نه؟؟؟سنسور شما 25 میلیمتر هستش.خیلی بزرگه!!!!البته حواست باشه کهخ جوابگویی سنسور شما 12 صدم ثاینه است در صورتی که تمامی مدل های استیل میت 8 صدم ثانیه میباشد!منتظر جوابتون هستم
    با تشکر
    آخرین ویرایش به وسیله mehdizadeh04 : 11 September 2008 در 01:34 PM

16. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdizadeh04 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

SNOWMAN (19 May 2009), taba (17 September 2008)

زمان پیوستن
    20 Apr 2008

پیش گزیده

اتفاقا بنده توی سایت این شرکن دیدم که این مدل رو فروش اسثنایی گذاشته با قیمت پایین تر.
    درسته شما با قیمت خیلی عالی گرفتید.ولی دقت کنید که برای شما 2 سنسوره است و اونی که من قیمت دادم 4 سنسوره.برای شما به صورت چراغ های رنگی و یا فقط نشان دادن فاصله است.ولی اونی که بنده قیمت دادم بک صفحه نمایش داره که نشون میده جسم از کدوم طرف داره نزدیک میشه و خودش هم فاصله رو به صورت سخنگو اعلام میکنه!ولی در عوض اونی که شما گرفتی فکر کنم چون اندازه سنسور هات بزرگه جدول منار خیابان هم میگیره.یک بار تست کن ببین میگیره یا نه؟؟؟سنسور شما 25 میلیمتر هستش.خیلی بزرگه!!!!البته حواست باشه کهخ جوابگویی سنسور شما 12 صدم ثاینه است در صورتی که تمامی مدل های استیل میت 8 صدم ثانیه میباشد!منتظر جوابتون هستم
    با تشکر
    از نظر اندازه خيلي بزرگه من هم اگه ميدونستم نمي خريدم .چون از سايت خريدم اول از نزديك نديدمش قيمت 25 تومن وسوسه ام كرد. البته هنوز وصل نكردم ميخوام عصر نصب كنم . البته اون مدلي كه شما گفتيد 55 تومن با 4 سنسور و display دار خيلي بهتره. شايد هم نصب نكردم .اگه ميشه آدرس ، مشخصات فروشگاهي كه اين مدل رو داره برام بفرستيد .

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

Exclamation

از نظر اندازه خيلي بزرگه من هم اگه ميدونستم نمي خريدم .چون از سايت خريدم اول از نزديك نديدمش قيمت 25 تومن وسوسه ام كرد. البته هنوز وصل نكردم ميخوام عصر نصب كنم . البته اون مدلي كه شما گفتيد 55 تومن با 4 سنسور و display دار خيلي بهتره. شايد هم نصب نكردم .اگه ميشه آدرس ، مشخصات فروشگاهي كه اين مدل رو داره برام بفرستيد .

با سلام خدمت شما دوست عزیزم
    عکس این مدل توی سایت خود PIS بود.تمام مشخصاتش هم نوشته توی خود سایتش.به نظر من که میگم اونو پس بده . یکی از همین مدل بگیر.آخه میدونی 25 میلیمتر زیاد به درد لوگان نمیخوره.در ثانی زیاد توی بازار از این مدل استقبال نشد و برای همین شرکت زیاد تبلیغات کرد و حتی برای بعضی مدل ها از جمله همین مدل شما تخفیف گذاشت تا فروش بره.نمیخوام دلسردت کنم.ولی تا اونجا که میتونی ننصب نکن تا بتونی برگشت بزنی همینو.اینم مشخصات نمایندگی انحصاری استیل میت در ایران.
    در اینجا هم عکش جعبه و متعلقات داخلش رو براتون میذارم:
    http://i33.tinypic.com/161ettj.jpg
    http://i36.tinypic.com/2ypanv8.jpg
    http://i38.tinypic.com/3say1.jpg

بله
    بنده وقتی میخواستم برای عقب ماشین سنسنور بگیرم با شرکت استیل میت در چین از طریق ایمیل مکاتبه کردم و این شرکت در جواب بنده که آیا در ایران این شرکت نماینده انحصاری داره یا خیر گفتند که بله.ما در ایران نماینده انحصاری داریم.
    ایران-تهران-خیابان بهشتی-خیابان حسینی-پلاک 87
    تلفن:88759137
    Contact Person : Mr. A.R.Asgari
    این شرکت یک مغازه هم برای فروش سنسور هاشون دارن که بنده چون این سنسور رو از طریق پیک سفارش دادم آدرسش رو ندارم و فقط تلفنش رو دارم که میذاارم تا همه عزیزان هم ارزان تر تهیه کنند و هم اینکه تنوع بیشتری داشته باشند در انتخاب سنسور.
    تلفن مغازه:33930145
    فکس:33908188
    اینم سایتش: http://www.steel-mate.com/index1.html
    با تشکر

با تشکر
    آخرین ویرایش به وسیله mehdizadeh04 : 12 September 2008 در 12:27 PM

19. کاربر زیر از دوست گرامی mehdizadeh04 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

SNOWMAN (19 May 2009)

زمان پیوستن
    04 Apr 2007
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    L90-E2ایران لجن
    گوشی موبایل
    k800

پیش گزیده

با سلام خدمت شما عزیزان
    من هم سنسور استیل میت بستم ولی نه با این قیمت!!!من که سنسور ها رو قیمت میکردم بالاترینش با نصب 75 در میومد.فکر کنم برای شما که 120 پول دادی از اینهاست که یک دوربین در وسط هم داره.چ.ن من این مدل رو قیمت کردم بدون نصب 125 تومان بود که از خریدش پشیمون شدم.
    من هم 4 سنسوره دارم.خیلی راضیم.
    اگر خواستین بخرین حتما یک پی ام بدین تا راهنماییتون کنم و بتونین بهترین رو با قیمت خوب وارزان تر پیدا کنین
    با تشکر
    سلام آقا من اگه بخوام سنسور دنده عقب بزارم فقط از طریق بوق زدن هشدار میده ؟(این که شما میگین که 4سنسور داره ) و ایا همون 55 تومن برام در میاد و دیگر اینکه اگه بخوام عقب ماشین را در یه ویندویی ببینم اونوقت اون چقدر برام آب میخوره وایا میتونم ویندو را روی ضبطم (پایونیر5050 ) نصب کنم

صفحه 2 از 46 اولاول 12345678912 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد