تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 46 1234567811 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 587

نام گفتگو: سنسور دنده عقب L90 ا

زمان پیوستن
    20 Apr 2008

پیش گزیده سنسور دنده عقب L90 ا

فكر كنم همه تندر سواران محترم در خصوص ديد عقب كم مشكل دارند. اگه كسي تجربيات خوبي در خصوص سنسور دنده عقب داره در اين قسمت مطرح كنه ممنون ميشم .

2. کاربر زیر از دوست گرامی far2sumi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

3284 (12 September 2008)

زمان پیوستن
    20 Apr 2008

پیش گزیده

من يك مدل ديدم 4 سنسوره -از شركت مجيكار بدون نصب 50 تومن . كسي از اين مارك استفاده كرده ؟

زمان پیوستن
    29 Feb 2008

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط far2sumi مشاهده گفتگو
    فكر كنم همه تندر سواران محترم در خصوص ديد عقب كم مشكل دارند. اگه كسي تجربيات خوبي در خصوص سنسور دنده عقب داره در اين قسمت مطرح كنه ممنون ميشم .
    من در تبريز دادم سنسور دنده عقب با 4 سنسور ومارك steelmate نصب كردند.در كوي وليعصر تبريزوقيمت ان 120هزارتومان كارنصاب خيلي عالي و من راضي هستم

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

Exclamation

نقل قول نوشته شده توسط امير محمودزاده مشاهده گفتگو
    من در تبريز دادم سنسور دنده عقب با 4 سنسور ومارك steelmate نصب كردند.در كوي وليعصر تبريزوقيمت ان 120هزارتومان كارنصاب خيلي عالي و من راضي هستم

با سلام خدمت شما عزیزان
    من هم سنسور استیل میت بستم ولی نه با این قیمت!!!من که سنسور ها رو قیمت میکردم بالاترینش با نصب 75 در میومد.فکر کنم برای شما که 120 پول دادی از اینهاست که یک دوربین در وسط هم داره.چ.ن من این مدل رو قیمت کردم بدون نصب 125 تومان بود که از خریدش پشیمون شدم.
    من هم 4 سنسوره دارم.خیلی راضیم.
    اگر خواستین بخرین حتما یک پی ام بدین تا راهنماییتون کنم و بتونین بهترین رو با قیمت خوب وارزان تر پیدا کنین
    با تشکر

6. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdizadeh04 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

benzin_ef (5 February 2009), far2sumi (30 August 2008), kian99 (11 September 2010), SNOWMAN (19 May 2009), taba (17 September 2008)

زمان پیوستن
    22 Apr 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سوناتا 2008 و رنو لوگان (E2 LP)
    گوشی موبایل
    Nokia Lumia 925

پیش گزیده

قیمت 120 برای سنسور صرف خیلی گرونه و یا به قول mehdizadeh04 دوربین داره یا باید همین فردا بری سراغ طرف ... من تعریف سنسورهای steelmate رو زیاد شنیدم.

8. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Raminium2001 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

mehdizadeh04 (29 August 2008), Navid_Aref (30 August 2008), taba (17 September 2008)

زمان پیوستن
    16 Jan 2008
    اتومبيل
    تندر 90 E2+LP
    گوشی موبایل
    HTC HD7

پیش گزیده

لطفا در مورد این دوربین وسط بیشتر توضیح بدید و تفاوتش رو با بک سنسوری که فقط 4 چشم سنسور داره بفرمایید
    ممنون

10. کاربر زیر از دوست گرامی pooyan.tt به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

اینجانب (29 August 2008)

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

Exclamation

نقل قول نوشته شده توسط pooyan.tt مشاهده گفتگو
    لطفا در مورد این دوربین وسط بیشتر توضیح بدید و تفاوتش رو با بک سنسوری که فقط 4 چشم سنسور داره بفرمایید
    ممنون

با سلام خدمت همه دوستان عزیز و دوست گرامی آقا پویا
    این دوربین ها همراه یک ال سی دی ارائه میشه و میتوانید در هنگام ئنده عقب گرفتن پشت سر خود را در این ال سی دی مشاهده فرمایید.اگر دیده باشید بیشتر توسان ها و سانتافه دارین در وسط سپرشوون یه چیز سوراخ گنده!!
    با تشکر

12. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdizadeh04 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

hesam90 (29 August 2008), kian99 (11 September 2010), Navid_Aref (30 August 2008), pooyan.tt (4 September 2008), SNOWMAN (19 May 2009), taba (17 September 2008)

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

Exclamation سنسور جلو

با سلام خدمت همه لوگان سواران عزیز
    آقایون من تصمیم گرفتم برای جلوی ماشین هم سنسور ببندم.تا حالا کسی این کار رو انجام داده؟من برای دنده عقب سنسور دارم.برای جلو هم میخوام.به نظر شما خوبه برای جلو هم بذارم یا اینکه اصلا احتیاج نیست
    با تشکر

14. کاربر زیر از دوست گرامی mehdizadeh04 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

SNOWMAN (19 May 2009)

زمان پیوستن
    02 Sep 2006
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    رنو لوگان
    گوشی موبایل
    Lumia 930

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mehdizadeh04 مشاهده گفتگو
    با سلام خدمت همه لوگان سواران عزیز
    آقایون من تصمیم گرفتم برای جلوی ماشین هم سنسور ببندم.تا حالا کسی این کار رو انجام داده؟من برای دنده عقب سنسور دارم.برای جلو هم میخوام.به نظر شما خوبه برای جلو هم بذارم یا اینکه اصلا احتیاج نیست
    با تشکر
    آقای مهدی زاده گرامی، چند وقت پیش از یک سایت رومانیایی (در حال حاضر پیداش نکردم) عکس هایی در مورد نصب سنسور جلو را دانلود کردم که اینجا قرار می دهم ، امیدوارم که مفید باشد.

به صورت فابریکی منافذی بر روی سپر فلزی زیر سپر پلاستیکی تعبیه شده که کار نصب سنسورها را آسان می کند. مربوط به لوگان MCV (به اشتباه ون) است که در حال حاضر در نمایشگاه مشهد رونمایی شده است. تفاوت خاصی با نوع سدان بجز در نوع سپر پلاستیکی در این مورد وجود ندارد. که قسمت ضربه گیر آن با نوع سدان یکسان است.

16. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Navid_Aref به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

drnariman (30 August 2008), ehsan-inventor (1 September 2008), mehdizadeh04 (30 August 2008), minero (16 September 2008), MR_DJ_behzad (31 August 2008), taba (17 September 2008)

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

Exclamation

نقل قول نوشته شده توسط Navid_Aref مشاهده گفتگو
    آقای مهدی زاده گرامی، چند وقت پیش از یک سایت رومانیایی (در حال حاضر پیداش نکردم) عکس هایی در مورد نصب سنسور جلو را دانلود کردم که اینجا قرار می دهم ، امیدوارم که مفید باشد.

به صورت فابریکی منافذی بر روی سپر فلزی زیر سپر پلاستیکی تعبیه شده که کار نصب سنسورها را آسان می کند. مربوط به لوگان MCV (به اشتباه ون) است که در حال حاضر در نمایشگاه مشهد رونمایی شده است. تفاوت خاصی با نوع سدان بجز در نوع سپر پلاستیکی در این مورد وجود ندارد. که قسمت ضربه گیر آن با نوع سدان یکسان است.

با سلام خدمت شما عزیزان
    با تشکرات فراوان از آقای نوید عارف بابت اطلاعات خیلی مفید و کارآمدی که به لوگان سواران عزیز ارایه میدهند.
    سوالاتی که در اینجا و با دیدن این عکس ها برام پیش اومد اینه که چه جوری میتونم درست همون سوراخ ها رو روی سپر پلاستیکی در بیارم بدون اینکه بخام سپر رو باز کنم.آآیا جوری میشه سینی زیر رو طوری باز کرد که بشه از پشت این سوراخ ها رو در بیارم؟؟؟؟
    سوال دیگه اینکه شما در رابطه با سنسور های جلو و چگونگی کارکردشون دارید؟آیا دائما این نمایشگر روشن خواهد بود تا فاصله رو تا اجسام از جلو نشان دهد یا اینکه وقتی به جسمی نزدیک بشه روشن میشه؟؟؟
    بازم تشکر میکنم از اطلاعات خوب و کارآمدتان
    با تشکر

18. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdizadeh04 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Navid_Aref (30 August 2008), SNOWMAN (19 May 2009)

زمان پیوستن
    02 Sep 2006
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    رنو لوگان
    گوشی موبایل
    Lumia 930

پیش گزیده

خواهش می کنم.شما لطف دارید.
    فکر کنم حتما بایستی سپر جلو را باز کنید تا سوراخکاری دقیق و به جا انجام گیرد و بدنه داخلی سنسورها بدرستی درون حفره سپر فلزی بنشیند. همانطور که خودتان بهتر می دانید قطر سنسورها بزرگ است و در صورت دریل کاری نابجا با سپر فلزی به مشکل برمی خورید.
    بدون باز کردن سپر پلاستیکی نمی توانید از زیرش به منافذ سپر فلزی دید و دسترسی داشته باشید.بهتر است برای این کار به نصاب های مجرب مراجعه کنید.

طبق عکس زیر که از قلم افتاده بود، می توانید کلیدی فشاری برای فعال سازی این سیستم در محل دلخواه تعبیه کنید و در موقع لزوم مدار را به کار اندازید. قاعدتا این سیستم بجز فعال سازی دستی (به جای فعال شدن توسط فشنگی دنده عقب) تفاوت خاصی با نوع مربوط به عقب ندارد.

آخرین ویرایش به وسیله Navid_Aref : 30 August 2008 در 07:50 PM

20. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Navid_Aref به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

drnariman (30 August 2008), mehdizadeh04 (30 August 2008), taba (17 September 2008)

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

Exclamation

خواهش می کنم.شما لطف دارید.
    فکر کنم حتما بایستی سپر جلو را باز کنید تا سوراخکاری دقیق و به جا انجام گیرد و بدنه داخلی سنسورها بدرستی درون حفره سپر فلزی بنشیند. همانطور که خودتان بهتر می دانید قطر سنسورها بزرگ است و در صورت دریل کاری نابجا با سپر فلزی به مشکل برمی خورید.

طبق عکس زیر که از قلم افتاده بود، می توانید کلیدی فشاری برای فعال سازی این سیستم در محل دلخواه تعبیه کنید و در موقع لزوم مدار را به کار اندازید. قاعدتا این سیستم تفاوت خاصی با نوع مربوط به عقب ندارد.

خوب حرف شما درسته
    ولی سوال من اینه که چه جوری میتونم این سوراخ ها رو درست منطبق بر سوراخ های روی سینی فلزی پشت سپر انجام بدم؟؟؟
    چه راهی رو شما پیشنهاد میدید که اگر سپر رو باز کردم درست با این سوراخها مطابقت کند؟؟
    با تشکر

22. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdizadeh04 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Navid_Aref (30 August 2008), SNOWMAN (19 May 2009)

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

Exclamation

با سلام خدمت شما عزیزان و آقا نوید عزیز
    امروز سینی های پلاستیکی زیر رو باز کردم و طبق گفته های شما جای سوراخ ها رو وارسی کردم.ولی هیچ سوراخی یا هیچ درپوشی برای این سوراخ ها پیدا نکردم .تمام سینی یک دست و بدون هیچ سوراخی بود
    با تشکرات فراروان

24. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdizadeh04 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Navid_Aref (31 August 2008), SNOWMAN (19 May 2009)

صفحه 1 از 46 1234567811 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد