تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 21

نام گفتگو: پروتون ویرا

زمان پیوستن
    24 Sep 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    kia cerato
    گوشی موبایل
    Nokia 5800 XpressMusic

پیش گزیده پروتون ویرا

1- از نظر سرو صدای داخلی به چه صورتی است ( یعنی مثل سمند صدای هوا داخلش میاد یا تلق تولوق )
    2- اونوقت اتوماتش از نظز گیربگس مشکل خاصی نداره
    3- مصرف بنرین به چه صورتی هست

از دوستانی که پروتون دارن اگه جواب بدن ممنون میشم چون می خوام سمندم وبا یه لیفت بک اتوماتیک عوض کنم می خوام بره چند سال خیالم راحت باشه ممنون میشم
    there are many things in life that will catch your eye , but only a few will catch your heart ... purse those .
    چیز های بسیاری وجود دارند که چشم را تسخیر می کنند ، اما کم هستند چیزهائی که دل را تسخیر می کنند ... در جستجوی آنها باشید .

زمان پیوستن
    13 Nov 2005
    اتومبيل
    Pride,Proton Wira,Mazda3
    گوشی موبایل
    K700,P910i

پیش گزیده

نفوذ صدای موتورش بیشتر از سمنده ولی اتاقش صدا نداره البته سینی عقب لیفت بک تو دست اندازا تلق تلوق میکنه اتوماتشو ندیدم مصرفشم تو شهر 10-11 میخوره که نسبتا زیاده

3. کاربر زیر از دوست گرامی karash501 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

hamedfox (2 March 2008)

زمان پیوستن
    22 Apr 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سوناتا 2008 و رنو لوگان (E2 LP)
    گوشی موبایل
    Nokia Lumia 925

پیش گزیده

از سمند تکنولوژی خیلی بالاتری نداره و امکانات به مراتب کمتر که به قیمتش نمی ارزه. البته نباید منکر کیفیت مونتاژ خیلی بالاترش نسبت به سمند شد.
    من که پیشنهاد نمی کنم شما سمند LX رو بدی ویرا بگیری. اما در هر حال صلاح کار خویش خسروان دانند.

5. کاربر زیر از دوست گرامی Raminium2001 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

hamedfox (2 March 2008)

زمان پیوستن
    14 Feb 2006
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    6120 classic

پیش گزیده

رفیقم داره ماشین ضعیفی تو سر بالایی جوندار نمیره اگه اندازه ماشین مد نظر نباشه گل بگیر سواریش خیلی لذت داره اما یدکی گرونی داره
    البته این نظر من...

7. کاربر زیر از دوست گرامی fery59 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

hamedfox (2 March 2008)

زمان پیوستن
    12 Apr 2004
    شهر
    tehran
    اتومبيل
    Prado 2007 vx - Proton Gen2

پیش گزیده

البته جالبه کسانی که این ماشین رو دارند همه ( 90 درصد مواردی که خودم پرسیدم ) بسیار راضی هستند اما کسانی که ماشین دیگه ای دارند از این ماشین خوب نمیگن !!

9. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Moein273 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Foad (28 February 2008), hamedfox (2 March 2008)

زمان پیوستن
    13 Nov 2005
    اتومبيل
    Pride,Proton Wira,Mazda3
    گوشی موبایل
    K700,P910i

پیش گزیده

من یکیشون که چندان راضی نیستم!لوازم بدنه خیلی گرونه تو سربالایی هم اصلا جون نداره یه بار نزدیک بود بدجوری کار دستم بده ولی تا حالا که 40تا کار کرده کوچیکترین مشکل فنی واسش پیش نیومده

11. کاربر زیر از دوست گرامی karash501 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

hamedfox (2 March 2008)

زمان پیوستن
    24 Sep 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    kia cerato
    گوشی موبایل
    Nokia 5800 XpressMusic

پیش گزیده

من به خاطر اتومات بودنش می خواستم بگیرم و شرایطش ولی تا اینجا فکر می کنم باید تجدید نظر کنم و یه خورده بیشتر تحقیق کنم
    there are many things in life that will catch your eye , but only a few will catch your heart ... purse those .
    چیز های بسیاری وجود دارند که چشم را تسخیر می کنند ، اما کم هستند چیزهائی که دل را تسخیر می کنند ... در جستجوی آنها باشید .

زمان پیوستن
    03 Feb 2006
    شهر
    اراک
    اتومبيل
    رنو=>پراید=>سمند=>روآ=>سی یلو
    گوشی موبایل
    N70

پیش گزیده

الان با توجه به قیمتش که 15 میلیون شده دیگه چندان توجیهی برای خریدش وجود نداره مگر اینکه طالب این ماشین باشی چرا که قیمتهای پایین تر با قابلیتهای بالاتر وجود دارند . مثلا ال 90 تیپ 2 که از نظر فنی هم پیشرفته تره البته ممکنه از قیافه اش لذت نبرید . و یا سمند و پژو اس ال ایکسکه در آینده خواهد آمد البته باید بازار فروش دست دوم را هم در نظر گرفت پروتون از این لحاظ اصلا وضعیت مناسبی نداره .
    قانون شماره 5:
    لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گيري الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي کاربر سوال کننده شود خودداري فرماييد. اين را بدانيد که اين سايت محل آموزش است و کساني هستند که سوالهايشان بسيار ابتدايي مي باشد.

قانون شماره 7 :هر گونه بي احترامي به ديگر افراد در هر درجه ای ممنوع است.

زمان پیوستن
    16 Feb 2006

پیش گزیده درباره پروتن ویرا چه میدانید؟

باسلام به دوستان عزیز
    من اطلاعات کاملی از پروتن ویرا میخاستم
    9تا نقد دارم با این پول فقط میشه روا گرفت
    واسه همکین میخوام یه ویرا قسطی از کمپانی بگیرم با ماهی 200
    حالا از مشخصات و عکس از داخل ماشین و
    مقایسه شتابش مخصوصا تو سر بالایی میخواستم بدونمم
    اگه کمک کنین ممنون میشم

زمان پیوستن
    12 Nov 2004
    شهر
    مشهد، شیراز
    اتومبيل
    206
    گوشی موبایل
    sa iran!>>s55>>c65<< s700i>>>k750i>>moto v3x>>n76>>g.smart i cooming soon!

پیش گزیده

در pm
    TATY JOON

16. کاربر زیر از دوست گرامی آپارتمان به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

marmoolak (17 August 2008)

زمان پیوستن
    16 Feb 2006

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط آپارتمان مشاهده گفتگو
    در pm
    سلام دوست عزیز،بله الان هم ویرا رو دارم،در مورد شتاب از 206 تیپ2 که همزمان دارم نسبتا کمتره ولیییییییی اصلا اشتباه نکنید و سراغ ماشین های پژو برید،چون این ماشین بسیار پر اصطحلاک و پر خرج هستند (4 سال 206 تیپ 2 دارم)از سمند واقعا سر تره چه از نظر راحتی ...رانندگی...هندلینگ...گیربکس ...مصرف سوخت
    تو سر بالایی مطمن باش اگر دنده کشی درست کنی اصلا کم نمیاره!من باهاش سر بالایی جاده یکی از سدهای اطراف شهر رفتم به راحتی جواب داد.
    اما برتری ها: فوق العاده نرم و راحت در رانندگی و مسافرت اصلا خسته نمیشی،بهترین ماشین برای ترافیکهای سنگین که نیاز به تعویض دنده و کلاج داری(بینهایت نرم)در دمای 50 درجه، درجه آب حداکثر 30 تا40 !!بر خلاف پژو که همچین گرمایی 120 درجس!
    سیستم تعلیق بی ام و که در سر پیچ ها با دور زدن سریع مانع از چپ شدن ماشین میشه(این سیستم فقط پروتون داره)
    صندوق بسیار بزرگ در مدل لیفت بک!
    شاید باورش سخت باشه ولی در جاده مصرف سوختش مثل206 تیپ 2 هست!(چند بار در شرایط یکسان تست کردم)
    خلاصه اینکه از خریدش مطمئنا سود بردی!همه چیشم برقی جز آنتن رادیو سی دی....

18. کاربر زیر از دوست گرامی marmoolak به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

ar1358 (21 August 2008)

زمان پیوستن
    18 Mar 2008

پیش گزیده

سلام

اگه با ظاهرش مشکلی نداری ماشین فوق العاده نرم و کم اصطحلاکی هست

شتابش هم خوبه

لوازم لنسر هم روش سوار میشه مثل دیسک و صفحه کلاج

در ضمن موتورش هم میتسوبیشی لنسر هست

من به شخصه خیلی قبولش دارم
    در ضمن ماشین بنده مزدا 323 هست

20. کاربر زیر از دوست گرامی Majz به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

ar1358 (15 December 2008)

زمان پیوستن
    12 Sep 2008

پیش گزیده مشکل مهم با پروتون ويرا

مشکلی که برای ماشینم پیش اومده اینه که مدتی هست گاهی وقتا موقعی که گاز میدم ماشین میپره و باید گازو کم کنم تا درست بشه....فرقی هم نداره تو چه دنده و با چه سرعتی باشه.
    خودم حدس زدم به خاطر بنزین باشه...ولی مکمل هم میریزم فرقی نداره...خواهشا کمک کنید!
    ماشین مدل 85 هست و 100 هزار تا کار کرده
    ببینید منظورم از پریدن این هست که وقتی گاز را بیشتر فشار میدید یکهو انگار که گاز گیر میکنه و ماشین عقب و جلو میشه، مثل وقتی که بد دنده عوض میکنید. و هرجقدر که بیشتر گاز بدم همینطور ادامه پیدا میکنه و مجبورم گاز رو کم کنم

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد