تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 74 اولاول 1234567891252 ... آخرآخر
نمایش نتایج 14 به 26 از 959

نام گفتگو: لوازم جانبي فابريك ريو (نصب نشده از طرف شركت سايپا)

زمان پیوستن
    22 Dec 2007
    شهر
    شاهین شهر
    اتومبيل
    ریو
    گوشی موبایل
    SE w810i - HTC WildFire S

پیش گزیده

سلام دوستان
    این شلگیرهای حذف شده قیمتشون چنده؟

زمان پیوستن
    13 Jul 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ريو
    گوشی موبایل
    htc Desire HD

پیش گزیده

***گل پخش کن***
    یکی دیگر از مواردی که از ریو در ایران حذف شده است، گل پخش کن (یا بقول دوستمان حسین" شل گیر") می باشد. البته حذف این مورد از سوی رقیب سایپا یعنی ایران خودرو (جواد موتورز) از مدتها پیش و روی گروه پژو انجام می شده است و شرکت سایپا از این دوستان یاد گرفته.
    این قطعه پشت 4 چرخ ماشین قرار می گیرد و از پاشش گل و لای به درهای جلو و سپر عقب جلوگیری می کند. در پراید این قطعه را کاملا می توانید ببینید. این قطعه در ریوهای تولید ایران کاملا قابل نصب است. یعنی سوراخهای آن هم وجود دارد. یکی دوتا از سوراخها هم با پیچها و خارهای بستن سپر به بدنه مشترک است. در کل پکیج این مورد شامل 4 قطعه گل پخش کن چپ و راست (در جلو و عقب) می باشد. همراه این قطعه پیچ و خار وجود ندارد و پیچ ها و خارهای لازم را جداگانه باید تهیه کنید. قیمت آن هم بایستی الان حدود 15 هزار تومان برای هر چهارتا باشد (قیمت جدید ندارم اگر دوستان دارند بگذارند تا همه استفاده کنیم)
    با احترام
    اين يك جمله تاريخي است و در بردارنده توهين به هيچ شخصي نمي باشد:
    بقول ناپلئون اون چيزي كه حدي نداره خريته (از جملات تاريخي دائي جان ناپلئون)

3. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی farzadba به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

hosseinabd (4 August 2008), Masoud 206-16v (4 August 2008), meisam210 (18 February 2012), Mojtaba 231 (13 June 2010)

زمان پیوستن
    13 Jul 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ريو
    گوشی موبایل
    htc Desire HD

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط bamshad مشاهده گفتگو
    اگر اطلاعاتی در مورد کنسول فابریک چراغ نقشه و دیگر لوازم هم اطلاعاتی دارید قرار بدید ممنون میشم
    نقل قول نوشته شده توسط hosseinabd مشاهده گفتگو
    من اطلاعاتی در مورد سان روف و چراغ نقشه خوان و بقیه لوازم حذف شده داخل ماشین میخوام اگر دارید لطف کنید بزارید.
    با درود خدمت این دو دوست بسیار عزیزم
    اطلاعات در مورد این موارد را به تدریج و به ترتیب در سایت قرار خواهم داد. از توجه شما به این موضوع هم بینهایت سپاسگزارم در ضمن اگر هم موارد دیگری را به صورت خاص می دانید بفرمایید بالاخره یا من می دانم و کمک می کنم و یا نمی دانم و از سایر دوستان یاد می گیرم
    با احترام

5. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی farzadba به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

bamshad (2 August 2008), hosseinabd (2 August 2008)

زمان پیوستن
    13 Jul 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ريو
    گوشی موبایل
    htc Desire HD

پیش گزیده

***چراغ نقشه خوان + جای عینک آفتابی***
    در صورتی که خودروی شما فاقد سان روف باشد، این مدل چراغ نقشه خوان روی آن قابل نصب است (که فعلا تمامی ریوهای تولید داخل سان روف ندارند) این نوع چراغ بین دو آفتابگیر جلو و کمی (در حد یکی دو سانت) عقب تر از آنها واقع شده و دارای دو عدد کلید و دو چراغ در قسمت چپ و راست است. در قسمت پشت کلیدها و چراغها یک درپوش قرار دارد که با فشردن آن درش باز می شود و فضایی جهت قرار گرفتن عینک آفتابی به شما می دهد.
    این نوع چراغ با توجه به وجود جای پیچهای آن روی سقف در ریوهای تولید داخل قابل نصب است. فقط برای نصب آن یا باید نمد سقف را سوراخ کرد و یا از نمد سوراخ دار استفاده نمود. البته در حالت اول (سوراخ کردن نمد) این کار قابل انجام است ولی طبق تجربه دوستان زیاد جالب از کار در نمی آید. بنابراین بهتر است منتظر نمد سوراخ دار بمانید که یا سایپا وارد بازار کند (چون شنیدم در انبار سایپا موجود است) یا دوستان از خارج بیاورند. اما در هر حال قیمت این قطعه با توجه به نرمال نبودن آن بین 22 تا 35 هزار تومان می باشد (هرچه تیغشان ببرد) و برای برق آن هم مب توانید از برق مربوط به چراغ سقفی استفاده کنید.
    عکس شکل ظاهری این چراغ و مکان دقیق نصب آن را هم به پیوست ارائه کرده ام
    با احترام
    عکس هاي پيوست عکس هاي پيوست
    • نوع فایل: jpg 18.jpg (24.1 کیلوبایت, 0 ديدار)

7. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی farzadba به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

?!...sia (2 August 2008), homayoon_az (2 December 2008), hosseinabd (4 August 2008), meisam210 (18 February 2012), Mojtaba 231 (13 June 2010)

زمان پیوستن
    22 Dec 2007
    شهر
    شاهین شهر
    اتومبيل
    ریو
    گوشی موبایل

پیش گزیده

خوب شد به این نکته اشاره کردید.
    توی ریو های عرضه شده در روسیه و کره و آمریکا من دیدم که به جای دکمه مه شکن عقب یک دکمه دیگس که نتونستم بفهمم که چیه.اگر در مورد اونهم میدونید مطلبی با ذکر قیمت این قطعه بزارید.
    یک نکته دیگه اینکه میشه مه شکنهای عقب رو با یوکت جلو یکی کرد؟(نمیدونم به این قسمت ربطی داره یا نه.اگر نداره دوستان بگن تا در تاپیک ریو مطرح کنم)

زمان پیوستن
    22 Dec 2007
    شهر
    شاهین شهر
    اتومبيل
    ریو
    گوشی موبایل

پیش گزیده

خوب اگر این چراغ نقشه خوان رو با سانروف بخوایم چکار باید بکنیم؟

زمان پیوستن
    13 Jul 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ريو
    گوشی موبایل
    htc Desire HD

پیش گزیده

خوب شد به این نکته اشاره کردید.
    توی ریو های عرضه شده در روسیه و کره و آمریکا من دیدم که به جای دکمه مه شکن عقب یک دکمه دیگس که نتونستم بفهمم که چیه.اگر در مورد اونهم میدونید مطلبی با ذکر قیمت این قطعه بزارید.
    یک نکته دیگه اینکه میشه مه شکنهای عقب رو با یوکت جلو یکی کرد؟(نمیدونم به این قسمت ربطی داره یا نه.اگر نداره دوستان بگن تا در تاپیک ریو مطرح کنم)
    با درود
    من هم اين عكس رو كه مي فرماييد ديدم ولي خودم هم نمي دانم كه اين دكمه براي چه كاري است. روي آن هم يك عكس شبيه كره زمين وجود دارد. در ضمن اون كلمه اي رو كه در نوشته شما قرمز كردم چي بوده؟ بفرماييد تا ببينيم چه سوالي داريد
    با احترام
    خوب اگر این چراغ نقشه خوان رو با سانروف بخوایم چکار باید بکنیم؟
    دوست گرامي
    با درود
    اگر عجله نكنيد در مورد اون مدلش هم مطلب رو پيدا كرده و مي گذارم. چون اگر سانروف باشه كليدها و چراغش با دكمه هاي سانروف مشترك مي شه
    با احترام

11. کاربر زیر از دوست گرامی farzadba به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

hosseinabd (4 August 2008)

زمان پیوستن
    22 Dec 2007
    شهر
    شاهین شهر
    اتومبيل
    ریو
    گوشی موبایل

پیش گزیده

سلام دوست عزیز
    منظورم سوکت بود که اشتباه تایپی بود.
    ببخشید.

زمان پیوستن
    26 Mar 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    لوگان E2LP + پرايد + ريو

پیش گزیده

من اين تاپيك رو كامل خوندم. و بعضي آپشن ها رو آخرش نفهميدم ميشه از بازار تهيه و نصب كرد يا نه؟

من تا به حال نمد كاپوت و پروژكتور جلو و گل پخش كن و استيل هاي روي ركاب براي ريو دوستم خريدم و نصب كرديم. به غير از اين ها الان چي تو بازار ميشه تهيه كرد و نصب كرد.

البته به نظر من گل پخش كن و پروژكتور جلو از واجباته.

14. کاربر زیر از دوست گرامی reza engine به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    13 Jul 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ريو
    گوشی موبایل
    htc Desire HD

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط reza engine مشاهده گفتگو
    من اين تاپيك رو كامل خوندم. و بعضي آپشن ها رو آخرش نفهميدم ميشه از بازار تهيه و نصب كرد يا نه؟

من تا به حال نمد كاپوت و پروژكتور جلو و گل پخش كن و استيل هاي روي ركاب براي ريو دوستم خريدم و نصب كرديم. به غير از اين ها الان چي تو بازار ميشه تهيه كرد و نصب كرد.

البته به نظر من گل پخش كن و پروژكتور جلو از واجباته.
    با درود خدمت شما دوست عزيز
    ضمن تشكر از اظهار لطفي كه فرموديد و تاپيك را مطالعه كرديد بايد بگم من در تمام موارد توضيح كامل دادم كه آيا اين جنس مورد اشاره در بازار ايران وجود دارد يا خير و حتي اگر دو يا چند جور جنس بوده رو گفتم. البته هنوز لوازم رو كامل ننوشتم. اما تا اينجا هركدام رو براتون گنگ بوده و يا سوالي داريد بفرماييد تا در حد توانم راهنمايي كنم
    با احترام

16. کاربر زیر از دوست گرامی farzadba به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    13 Jul 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ريو
    گوشی موبایل
    htc Desire HD

پیش گزیده

سلام دوست عزیز
    منظورم سوکت بود که اشتباه تایپی بود.
    ببخشید.
    با درود خدمت شما دوست گرامي
    از نظر امكان فني بايد بگم كه بله اين امكان وجود داره. ولي من توصيه نمي كنم چون اون وقت اولا شما نمي توني مستقل چراغهاي جلو و عقب را از هم تفكيك كني و در ثاني احتمالا بايد فيوزش رو قوي تر كني چون ممكنه هر دو رو باهم نكشه و فيوزت بسوزه. در كل اگر كليد و راله مربوطه در بازار باشه كه هست چه نيازي به انجام اين كار غير اصولي وجود داره؟

18. کاربر زیر از دوست گرامی farzadba به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    22 Dec 2007
    شهر
    شاهین شهر
    اتومبيل
    ریو
    گوشی موبایل

پیش گزیده

سلام دوست عزیز
    از بابت راهنماییتون ممنون
    من یه حالتی که دوست دارم اینه که مه شکن ها رو روشن کنم(جلو و عقب) ولی دوست ندارم چراغهای جلو روشن باشه و فقط سکن باشه.مه شکن های عقب با چراغ های جلو روشن میشه برای این موضوع بود که سوال کردم.
    اگر راه حلی داره که به برق ماشین و فیوز صدمه نزنه ممنون میشم راهنمایی کنید.
    ایم کلید و رله که فرمودید چطوریه و قیمتش چنده؟

زمان پیوستن
    13 Jul 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ريو
    گوشی موبایل
    htc Desire HD

پیش گزیده

سلام دوست عزیز
    از بابت راهنماییتون ممنون
    من یه حالتی که دوست دارم اینه که مه شکن ها رو روشن کنم(جلو و عقب) ولی دوست ندارم چراغهای جلو روشن باشه و فقط سکن باشه.مه شکن های عقب با چراغ های جلو روشن میشه برای این موضوع بود که سوال کردم.
    اگر راه حلی داره که به برق ماشین و فیوز صدمه نزنه ممنون میشم راهنمایی کنید.
    ایم کلید و رله که فرمودید چطوریه و قیمتش چنده؟
    با درود خدمت شما دوست گرامي
    سوالات شما را در جند بخش پاسخ مي دم:
    1- پرژكتورهاي عقب تنها هنگامي روشن مي شود كه چراغهاي بزرگ جلو روشن باشد. البته مي توانيد به كمك يك باتري ساز وارد اين حالت را عوض كنيد اما براي اين كار نياز به تغيير در سيم كشي فابريك ماشين است و بايد خطر قاطي كردن كامپيوتر ماشين را بپذيريد
    2- در همين حالت مي توانيد پرژكتورهاي جلو را بدون كليد و رله (تنها دو عدد پرژكتور و دو عدد قاب) خريداري كرده و نصب كنيد و و سيم كشي مربوطه را با كمك باتري ساز به برق پرژكتور عقب وصل كنيد. اما با توجه به توان مصرفي پرژكتور جلو ميزان آمپر آن را محاسبه نموده و در صورت نياز فيوز مربوط به پرژكتور عقب را كمي قوي تر كنيد به اين صورت با فشار كليد پرژكتور عقب هر 4 تاي اين چراغها روشن مي شوند. اما اگر قسمت اول اين پاسخ (يعني دستكاري در سيم كشي ماشين) را انجام نداده باشيد باز هم بايد براي روشن شده اين مجموعه، چراغهاي جلو كاملا روشن باشند.
    3- در صفحه اول همين تاپيك در پست سوم من در مورد پكيج كامل پرژكتورهاي جلو توضيح داده ام كه شامل كليد و رله مستقل است كه اگر آنرا وصل كنيد و سيم برقش را به جاي مناسب اتصال دهيد مي توانيد هم اين پرژكتور را مستقل و بدون توجه به اينكه ماشين روشن است يا خاموش روشن كرد. مي توان آنرا مثل چراغهاي ماشين به صورت مستقل روشن كرد كه با در آوردن سوويچ خاموش شود (كه من خودم اين كار رو كردم) و مي توان آنرا به چراغهاي كوچك و يا بزرگ وصل كرد
    در هر حال تمامي اين كارها رو اين نصاب من آقاي سياح براتون انجام مي ده كه اگر خواستيد شماره تلفنش رو در پيام خصوصي بهتون مي دم
    با احترام

صفحه 2 از 74 اولاول 1234567891252 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد