تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 14 1234567811 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 174

نام گفتگو: گونه ها و نژادهای مرغ عشق

زمان پیوستن
    12 Apr 2004
    شهر
    tehran
    اتومبيل
    Prado 2007 vx - Proton Gen2

پیش گزیده گونه ها و نژادهای مرغ عشق

در این تاپیک در مورد انواع گونه ها و نژادهای مرغ عشق بحث و تبادل نظر خواهد شد

2. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Moein273 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

nima_shojaee74 (14 February 2012), sima shadab (19 July 2008)

زمان پیوستن
    03 Aug 2008
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    پژو 206
    گوشی موبایل
    HTC Desire

پیش گزیده

دوستان براي ديدن گونه ها و رنگ هاي مختلف مرغ عشق لينك زير را بفشاريد:

LINK for Budgerigar Color

4. 9 نفر از کاربران ، از دوست گرامی nikpendar به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amir_foad (13 August 2008), arsalan26 (16 August 2012), eastern (13 August 2008), Girl Of Acheron (11 September 2009), N1M9 (28 December 2008), nima_shojaee74 (14 February 2012), sh00k00f (7 November 2008), sima shadab (14 August 2008), zxcvmohsen (20 August 2008)

زمان پیوستن
    26 Oct 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    رنو
    گوشی موبایل
    Nokia 5800 Xpress Music

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط nikpendar مشاهده گفتگو
    دوستان براي ديدن گونه ها و رنگ هاي مختلف مرغ عشق لينك زير را بفشاريد:

LINK for Budgerigar Color

آقا این لینک خیلی خیلی جالب بود. من چندین بار بخشهایی از این مقاله رو خوندم، و از سایت های دیگه هم مطالب جالبی گیر آوردم. کلی از نژادهای مرغ عشق هامو فهمیدم

می خواستم پیشنهاد بدم فقط و فقط دوستانی که تمایل دارن در زمینه نژاد ها و گونه های مرغ عشق در این قسمت فعالیت کنن از این پست "تشکر" کنن تا بشه برآوردی داشت برای ادامه ی کار. لطفاً کسانی که نمی تونن یا نمی خوان در این زمینه فعالیت کنن تشکر نکنن!

برای قدم اول هم نظرم این هست که روی همین مقاله کار کنیم. از ابتدا بصورت بخش بخش قسمتی رو مشخص کنیم و روش کار کنیم. نتایج و نظراتمون رو اینجا بیان کنیم. من چون نمی تونم از پست خودم تشکر کنم همینجا میگم که خودم اول از همه پایه هستم.... دیگه کی می تونه؟!

6. 7 نفر از کاربران ، از دوست گرامی amir_foad به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

eastern (17 August 2008), Girl Of Acheron (11 September 2009), Jasus (5 October 2008), nikpendar (20 August 2008), nima_shojaee74 (14 February 2012), sima shadab (17 August 2008), zxcvmohsen (20 August 2008)

زمان پیوستن
    27 May 2006
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    نوکیا

پیش گزیده

دوستان

لطفا برنامه کار رو از طریق پیام خصوصی یا در تاپیک گفتگوهای متفرقه تنظیم کنید. هر وقت مطلبی ترجمه شد اینجا بگذارید.

8. کاربر زیر از دوست گرامی eastern به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

nima_shojaee74 (14 February 2012)

زمان پیوستن
    15 Jan 2008
    شهر
    کرمانشاه
    اتومبيل
    SD(اتومبیل خانواده!!! :دی)
    گوشی موبایل
    Samsung

پیش گزیده مرغ عشق های وحشی

دوستان عزیز، با توجه درخواست امیر فؤاد عزیز، قسمت مربوطه رو تا حدّ توان ترجمه کردم. امیدوارم مفید باشه. امیدوارم بتونیم بحث های خوبی رو این مبحث داشته باشیم.

«مرغ عشق های وحشی»
    آخرین ویرایش به وسیله eastern : 28 August 2008 در 10:46 PM دلیل: لینک دانلود اصلاح شد

10. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی sima shadab به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amir_foad (21 August 2008), mehsad (5 October 2008), Moein273 (21 August 2008), nima_shojaee74 (14 February 2012)

زمان پیوستن
    26 Oct 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    رنو
    گوشی موبایل
    Nokia 5800 Xpress Music

پیش گزیده

سلام مجدد خدمت دوستان.
    از ترجمه ی بسیار خوب خانم شاداب سپاسگزاری می کنم اول و از ایشون خواهش می کنم که این روند رو ادامه بدن و منت بذارن گردن ما!

بنظرم برای بخش بعدی از ابتدای "Co-Dominant Color Adding Factors" تا انتهای آن یعنی تا آخر Dusk Factor و ابتدای "Parblue Varieties" مناسبه.

سوالاتی هم می خوام مطرح کنم که در موردش بحث کنیم که ایشالا در فرصت مقتضی بهش خواهم پرداخت. با تشکر

زمان پیوستن
    26 Oct 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    رنو
    گوشی موبایل
    Nokia 5800 Xpress Music

پیش گزیده

سلام. می خواستم نظر دوستان رو در مورد نژاد مرغ عشق زیر بدونم. ممنون میشم اگه دلایلتون رو هم ذکر کنین. منتظر نظرات شما هستم...

......

...

Mirror Images:
    01 - 02 - 03 - 04 - 05

13. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی amir_foad به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

مهربانو (19 November 2008), navid lord (25 January 2011), nima_shojaee74 (14 February 2012), sh00k00f (7 November 2008)

زمان پیوستن
    26 Oct 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    رنو
    گوشی موبایل
    Nokia 5800 Xpress Music

پیش گزیده

دوستان هیچ نظری در مورد نژاد این مرغ عشق ندارن؟!!!!

بنظر من از خانواده ی Dilution ها می تونه باشه. بیشتر نظرم هم روی Clearwing Yello هستش، منتها چون توی اون مقاله اشاره ای به همچین رنگی برای این نژاد نشده بود تردید دارم. نظر بقیه دوستان چیه؟!

زمان پیوستن
    24 Sep 2008

پیش گزیده

درود برشما با توجه به توضیحات در مورد نزادهای وحشی پرنده های من که آبی و سفیدند اگر جوجه دار شدند فقط آبی و سفید میشه ؟ یعنی اصلا سبز یا زرد توشون نیست؟ ممنون
    hichvaght khoobiato faramoosh nemikonam

زمان پیوستن
    26 Sep 2008

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mehsad مشاهده گفتگو
    درود برشما با توجه به توضیحات در مورد نزادهای وحشی پرنده های من که آبی و سفیدند اگر جوجه دار شدند فقط آبی و سفید میشه ؟ یعنی اصلا سبز یا زرد توشون نیست؟ ممنون
    بنظر من که ممکنه جوجه ها هر رنگی بشن
    البته احتمال اینکه همرنگ والدین خودشون بشن زیاده
    من خودم از نر زرد وماده سفید جوجه آبی کشیدم

17. کاربر زیر از دوست گرامی Jasus به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

amir_foad (6 October 2008)

زمان پیوستن
    24 Sep 2008

پیش گزیده

آقای جاسوس ! یعنی با وجود نزاد مغلوب میشه غالب یعنی سبز یا زرد بدست آورد؟ اگه تجربه کردید مربوط به نسل چندم بوده که ظاهر شده؟
    hichvaght khoobiato faramoosh nemikonam

زمان پیوستن
    15 Jan 2008
    شهر
    کرمانشاه
    اتومبيل
    SD(اتومبیل خانواده!!! :دی)
    گوشی موبایل
    Samsung

Question

نقل قول نوشته شده توسط Jasus مشاهده گفتگو
    بنظر من که ممکنه جوجه ها هر رنگی بشن
    البته احتمال اینکه همرنگ والدین خودشون بشن زیاده
    من خودم از نر زرد وماده سفید جوجه آبی کشیدم
    راستی من تا حالا به این مسأله فکر نکرده بودم که آیا میشه از دو مرغ عشق آبی که مغلوب هستند جوجه ی سبز آورد؟ آخه شما میگی از نر زرد و ماده سفید، (زرد همونطوری که تو مقاله بود تو رده ی سبزه) و بنابراین درست بوده که از اونا جوجه ی سبز کشیدی. ولی از مغلوب های آبی چی؟
    مدوّن های ذهنم

زمان پیوستن
    26 Oct 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    رنو
    گوشی موبایل
    Nokia 5800 Xpress Music

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mehsad مشاهده گفتگو
    دوست عزیز، جوجه های یک جفت ممکنه به هر رنگی باشند، البته این مبحث همین جوری نیست و کاملاً علمی و قابل بررسیه! حدس زدن نژاد جوجه ها مبحثی کاملاً حرفه ای و تخصصیه که فکر نکنم کسی توی ایران این کار رو بتونه انجام بده. جداول خاصی وجود داره که با در نظر گرفتن فاکتورهای مختلف درصد نژادهای جوجه ها رو نشون میدن. فکر میکنم در آینده این تاپیک خیلی بتونه به جواب این سوال کمک کنه و امیدوارم مورد استفاده شما هم باشه. همون طور که می بینید جفت هایی بودن که هم جوجه ی همرنگ خودشون دادند و هم جوجه های کاملاً بی ربط به رنگشون که برمیگرده به ژنهای نهفته و این قبیل مسائل! و جفت هایی هم داشتم که جوجه ها هیچ شباهتی به پدر و مادر نداشتن!!ش

21. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی amir_foad به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Jasus (6 October 2008), mehsad (6 October 2008)

صفحه 1 از 14 1234567811 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد