تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 130 123456781151101 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 1681

نام گفتگو: گفتگوهای متفرقه در رابطه با مرغ عشق

زمان پیوستن
    12 Apr 2004
    شهر
    tehran
    اتومبيل
    Prado 2007 vx - Proton Gen2

پیش گزیده گفتگوهای متفرقه در رابطه با مرغ عشق

معرفی تازه واردین ، خوش آمد گویی ، تبریک و تسلیت! و مواردی دیگری که متفرقه محسوب میشوند در این تاپیک مطرح میگردند

2. کاربر زیر از دوست گرامی Moein273 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

kianaz (10 February 2009)

زمان پیوستن
    27 May 2006
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    نوکیا

پیش گزیده

سلام

مدتها از آخرین حضورم در تاپیک مرغ عشق می گذره. در این مدت بعضی از دوستان کمابیش جویای احوالم بودند و و همچنان منو به برای پاسخگویی به سوالاتشون ، امین می دونستند.

خوشبختانه می بینم که افراد مطلع و دلسوزی در تاپیک مرغ عشق مطلب می نویسن و این جای خوشحالی و امیدواری داره .. خوشحالی برای اینکه روز به روز آگاهی و علاقه افراد در مورد این موجودات بی نظیر و دوست داشتنی بیشتر میشه ، و امیدواری برای اینکه تاپیک مرغ عشق - که حالا دیگه تالاری شده واسه خودش ! - می تونه به یک محل گرد هم آیی منحصر به فرد در محیط مجازی پارسی زبانان تبدیل بشه...

دوستانی در مدت غیبتم ، از من دعوت به همکاری کردند.. برای ایجاد یک فاروم مستقل یا ایجاد تالاری برای مرغ عشق در فارومهای دیگر فارسی ..دوستانی هم درخواست کردند که دوباره به جمعشون در پی هالز بیام ... از همه ممنونم و عذر می خوام که دلتنگی و آزردگی من در حدی بود که نتونستم دعوتشون رو بپذیرم..

به هر حال دوباره، به پیشنهاد معین عزیز و برای کمک به ایشان و سایر مدیران تالار حیوانات خانگی اینجا هستم. حقیقتش اینه که الان دیگه اون انگیزه و شوق اول رو برای پست زدن ندارم. اما اگر هر گونه کمکی برای بهتر زندگی کردن مرغ عشقهای قشنگتون ازم بر بیاد انجام می دم.

قراره به کمک هم یک تالار آبرومند ، منظم و پربار رو به وجود بیاریم.

-------------------------------------

به همین دلیل از همه دوستان عزیز تقاضا می کنم تاپیک قوانین و مقررات تالار رو حتما بخونید و مقررات رو رعایت کنید.

موفق باشید

4. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی eastern به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amir_foad (18 July 2008), kianaz (10 February 2009), Moein273 (18 July 2008), secretboy66 (18 July 2008)

زمان پیوستن
    26 Oct 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    رنو
    گوشی موبایل
    Nokia 5800 Xpress Music

Smile

نقل قول نوشته شده توسط eastern
    سلام
    مدتها از آخرین حضورم در تاپیک مرغ عشق می گذره...

واقعاً خوشحالم که می بینم دوباره برگشتین، حداقل حضور شما در اینجا دلگرمی دوستان زیادی در این انجمنه. فقط حیف که بعد از اون اتفاق و پاک شدن پست های فوق العاده و بی نظیر دوستمون سعید (ر) ایشون دیگه فعالیت نکردن اینجا! گویا قرار نیست بیش از یک نفر پرورش دهنده حرفه ای و بااطلاع مرغ عشق اینجا فعالیت کنه. امیدوارم که ایشون هم به جمع ما برگردن تا واقعاً حرفه ای بشه اینجا و بحث های علمیه فوق العاده و بی نظیری داشته باشیم...

6. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی amir_foad به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

eastern (18 July 2008), kianaz (10 February 2009), nima_shojaee74 (14 November 2011), TNT boy (25 May 2013)

زمان پیوستن
    03 Apr 2007
    شهر
    شيراز شهر راز
    اتومبيل
    پرايدabs
    گوشی موبایل
    Nokia N78 , HTC HD7

پیش گزیده

سلام
    ببخشید آقا سعید من یخورده تو این موارد گیجم یعنی چی؟ آخه چرا؟ واسه چی؟
    خیلی خیلی حیف هستید
    تازه تاپیک داشت جون میگرفت

8. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی secretboy66 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

kianaz (10 February 2009), Moein273 (19 July 2008)

زمان پیوستن
    27 May 2006
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    نوکیا

پیش گزیده

آقا سعید با پیشنهادهایی که در پیام خصوصی به من دادید، تنها موردی که قابل حدس نبود، کناره گیری شما از تالار تازه تاسیس بود ! به هر حال من در همین چند ساعت گذشته از طریق خوندن برخی پستهای شما با نظریاتتون آشنا شدم.
    می دانم که گاه برخورد یک یا چند نفر ، یا مطالب دلسرد کننده باعث پشیمانی از فعالیت پربار و صرف انرژی برای ارائه تجربیات می شود. از این بابت نمی توانم توصیه خاصی به شما داشته باشم ، چون "رطب خورده منع رطب چون کند " !

اما اگر هر وقت مایل بودید برگردید، تالار از حضورتان شاد خواهد شد.

موفق باشید

10. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی eastern به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

kianaz (10 February 2009), secretboy66 (19 July 2008)

زمان پیوستن
    26 Oct 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    رنو
    گوشی موبایل
    Nokia 5800 Xpress Music

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط saeed_r
    دوستان عزیز امیدوارم آخرین درود من رو بپذیرا باشید...
    فقط می تونم بگم فکر نمی کردم همچین اتفاقی بیفته!!

امیدوارم در آینده ای نزدیک بنحوی از اطلاعات مفید و بی نظیرت بهره مند بشیم...

12. کاربر زیر از دوست گرامی amir_foad به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    15 Jan 2008
    شهر
    کرمانشاه
    اتومبيل
    SD(اتومبیل خانواده!!! :دی)
    گوشی موبایل
    Samsung

Smile

نقل قول نوشته شده توسط eastern مشاهده گفتگو
    سلام

مدتها از آخرین حضورم در تاپیک مرغ عشق می گذره. در این مدت بعضی از دوستان کمابیش جویای احوالم بودند و و همچنان منو به برای پاسخگویی به سوالاتشون ، امین می دونستند.
    خدایا شکرت بالاخره التماس های من جواب داد!!! ایسترن عزیزم خیلی خیلی خوش اومدی واقعاً خوشحال شدم وقتی اسم قشنگت رو تو این تاپیک دیدم. امیدوارم مثل خورشید عکس آواتورت همیشه بتابی و ما رو از تابش معلومات و محبت بی اندازه ات، بی نصیب نکنی.

نقل قول نوشته شده توسط eastern مشاهده گفتگو
    به همین دلیل از همه دوستان عزیز تقاضا می کنم تاپیک قوانین و مقررات تالار رو حتما بخونید و مقررات رو رعایت کنید.

موفق باشید
    ایشالله!!!

14. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی sima shadab به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

eastern (19 July 2008), kianaz (10 February 2009)

زمان پیوستن
    26 Oct 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    رنو
    گوشی موبایل
    Nokia 5800 Xpress Music

سلام دوستان. من امروز تجربه جدیدی داشتم. چهار تا از نوه هامو فروختم! این احساس بهم دست داد که کم کم وارد پرورش جزئی مرغ عشق شدم! و از طرفی هم دلم نمی اومد که بفروشمشون، ولی چون کمی نگهداریشون برام سخت شده بود (مخصوصاً از نظر فضا و جای مناسب) مجبور بودم یه جورایی. (الان حدود 10 تا جوجه در راهه آخه!) به هر حال دل رو زدم به دریا و این کار رو کردم!
    جالب این بود که یکی از برادر ها کم کم داشت با خواهرش جفت می خورد! نزدیک به سه ماهشون بود تازه!!!

به هر حال امیدوارم که صاحب خوب و علاقمندی گیرشون بیاد و جوجه های سالم و خوشگل و تپل مپل بیارن!
    راستی 4 تاشون رو 14 فروختم.

جاش چهار تا فنچ خریدم. چقدر این پرنده ناز و جیگره یه جفتش رو خودم انتخاب کردم، یه جفت رو هم با تخم خریدم.

16. کاربر زیر از دوست گرامی amir_foad به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    26 Oct 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    رنو
    گوشی موبایل
    Nokia 5800 Xpress Music

پیش گزیده

امیرجان بهت تبریک میگم و از ته دل خوشحالم که شما هم به جمع پرورش دهنده ها وارد شدی .
    قیمت فروشت خیلی خوب بوده(جفتی 7 تومن ، ما اینجا جفتی 3 تومن میدیم).
    اما در مورد جفت خوردن بین دوتا از جوجه هات تو اون سن باید عرض کنم این حرکات بیشتر تمرین و بازیه تا جفت خوردن واقعی.
    این قیمت هم من ده جا گشتم پیدا کردم، با کلی چونه و اینا! به دست خیلی بهتر میشه فروخت.

آره خب، مسلمه! تو این چند وقت این قدر جفت گیری این و اون رو دیدن کلی چشم و گوششون باز شده! داداشه میرفت رو کول خواهرش، خواهره هم میرفت تو لونه می خوابید خیلی باحال بود! الان که دیگه نیستن، یادشون شاد!

18. کاربر زیر از دوست گرامی amir_foad به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    06 Aug 2007
    شهر
    تهران

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط amir_foad مشاهده گفتگو
    سلام دوستان. من امروز تجربه جدیدی داشتم. چهار تا از نوه هامو فروختم! این احساس بهم دست داد که کم کم وارد پرورش جزئی مرغ عشق شدم! و از طرفی هم دلم نمی اومد که بفروشمشون، ولی چون کمی نگهداریشون برام سخت شده بود (مخصوصاً از نظر فضا و جای مناسب) مجبور بودم یه جورایی. (الان حدود 10 تا جوجه در راهه آخه!) به هر حال دل رو زدم به دریا و این کار رو کردم!
    جالب این بود که یکی از برادر ها کم کم داشت با خواهرش جفت می خورد! نزدیک به سه ماهشون بود تازه!!!

به هر حال امیدوارم که صاحب خوب و علاقمندی گیرشون بیاد و جوجه های سالم و خوشگل و تپل مپل بیارن!
    راستی 4 تاشون رو 14 فروختم.

جاش چهار تا فنچ خریدم. چقدر این پرنده ناز و جیگره یه جفتش رو خودم انتخاب کردم، یه جفت رو هم با تخم خریدم.
    بابا... فروشنده
    رفتی دروازه غار و به دست فروختی یا به مغازه دار و ..

سر پیری رفتنی شدم خدمت؛ نیرو هوایی ارتش
    دعام کنید

20. کاربر زیر از دوست گرامی zxcvmohsen به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    26 Oct 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    رنو
    گوشی موبایل
    Nokia 5800 Xpress Music

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط zxcvmohsen
    بابا... فروشنده
    رفتی دروازه غار و به دست فروختی یا به مغازه دار و ..
    مرسی داش محسن... لطف داری.
    نه بابا دروازه غار که خیلی دوره، منم ماشین نداشتم تقریباً غیرممکن بود بردنشون. به مغازه فروختم.

22. کاربر زیر از دوست گرامی amir_foad به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

زمان پیوستن
    26 Oct 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    رنو
    گوشی موبایل
    Nokia 5800 Xpress Music

پیش گزیده

محسن جان از اینکه دوباره شاهد حضور سبزت در این تالار هستم بسیار خوشحالم.خیلی دلم واست تنگ شده بود.
    واقعا حیفه که دوستان با معلوماتی چون شما در این تالار فعالیتشون کم باشه.
    امیدوارم موفق و پیروز باشی
    داش محسن کمی گرفتاریش زیاده این چند وقته، می دونم که خودشم خیلی دوست داره که اینجا باشه. ایشالا بزودی از این درگیری های روزمره فارغ میشه و ما رو از اطلاعات و تجربیات خوبش بهره مند می کنه.

24. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی amir_foad به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

kianaz (10 February 2009), zxcvmohsen (26 July 2008)

زمان پیوستن
    30 Dec 2006
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy S III

پیش گزیده

سلام دوستای خوبم.
    تا حالا شده بچه هاتون را ببوسید. من عاشق بوی بدنشون هستم. دیروز داشتم به این فکر می کردم که چقدر به بوی شوید نزدیک است. شاید به همین دلیل است که شوید را انقدر دوست دارند. جالب است که بدونید بوی تن پرنده گوشت خواری که داشتم اصلا مطبوع نبود با این حال می بوسیدمش ولی به اندازه این نی نی های گلم لذت نمی بردم. فکر می کنید بدن عقاب و شاهین چه بویی داشته باشه؟؟؟ دلم می خواد اون ها را هم بگیرم و محکم بغل کنم و ببوسم.

26. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی aghaghi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

eastern (27 July 2008), kianaz (10 February 2009)

صفحه 1 از 130 123456781151101 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد