تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 14 به 23 از 23

نام گفتگو: هدست بلوتوث استريو ( A2DP ) ا

زمان پیوستن
    18 Mar 2007
    شهر
    مشهد MaSHaD
    اتومبيل
    206SD - v8 LX 1.6 & سمند LX EF7/CNG
    گوشی موبایل
    Sony Xperia Z Ultra

پیش گزیده

والا این هد ست ها بیشتر برایه موبایله.... یعنی که شما بتونی اوونها رو با خودت حمل کنی.... مثلا 10 متر از گوشیت دور تر باشی و آهنگ گوش کنی... یا اوونو جلو عقب ببری... ترک بعدی بری و اینها.... در کنارش بتونی مثل هندزفری ازش استفاده کنی...
    کار لینکی که شما گذاشتی ... فقط تو ماشین جواب میده... ولی این نوع هدست ها رو میتونی هر جایی استفاده کنی...!!

زمان پیوستن
    26 Apr 2006
    شهر
    تهران، ولنجک
    اتومبيل
    VW GOL 1.8 ( تیپ 6 صفر میفروشم البته)
    گوشی موبایل
    SE K770i , NOKIA 1202

پیش گزیده

امروز من هدست بلوتوث استروی سامسونگ SHB500 رو چند دقیقه تست کردم
    اولین چیزی که آدم رو جلب میکنه زیباییشه ، و بعد هم راحتیش تو گوش با وجود پشت گردنی بودنش
    کیفیت صداش خیلی بهتر از اونی بود که فکرشو میکردم و واقعا تحسینش میکنم ولی نمی دونم بنظر شما بیسیم بودن ارزش 70000 تومن داره؟

زمان پیوستن
    18 Mar 2007
    شهر
    مشهد MaSHaD
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    Sony Xperia Z Ultra

پیش گزیده

به نظر من که آره....!!!
    چون ديگه لازم نيست سيم هدفون رو با خودت اين ور و اوون ور ببري...!!
    راستي کجا شما تونستي تست کني...!!!؟؟؟
    يک مدل جبرا BT3030 هم هست... اونم چيزه خوبيه..!! 67000 تومن...!! ببين اوون جوري دوست نداري..!!

زمان پیوستن
    18 Mar 2007
    شهر
    مشهد MaSHaD
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    Sony Xperia Z Ultra

پیش گزیده

اين همون مدل جبرايي که بهتون گفتم.... هر نوع هدفوني با جک 3.5 ميلي متر رو ساپورت ميکنه..!! BT3030

اينم مدل جديد سامسونگه که نويز کنسلينگ هم داره..!!! SBH 600

زمان پیوستن
    26 Apr 2006
    شهر
    تهران، ولنجک
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SE K770i , NOKIA 1202

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mil-i300 مشاهده گفتگو
    به نظر من که آره....!!!
    چون ديگه لازم نيست سيم هدفون رو با خودت اين ور و اوون ور ببري...!!
    راستي کجا شما تونستي تست کني...!!!؟؟؟
    يک مدل جبرا BT3030 هم هست... اونم چيزه خوبيه..!! 67000 تومن...!! ببين اوون جوري دوست نداري..!!
    من تو فروشگاه سامسونگ ( پارس مایکروتل) که جدیدا جای ایرانوکیا تو برج سایه تو ولیعصر بالا تر از تقاطع نیایش افتتاح شده تست کردم البته مال خود فروشنده بود و با گوشی جدید میوزیک ادیشن سامسونگ.

میگفت اگه اون گوشی رو بخریم از هر 5 نفر 1 نفر حتما برنده این هدست میشه!

چند مدل از این in earphone های بیسیم تست کردم البته نه این جابرا رو خیلی بنظر ضعیف میومد . این SBH600 هم خیلی عالیه نمی دونم دارن اینجا یا نه! البته قیمتش 2 برابر اون مدلیه که گفتم

review هایی گه از این سامسونگه خوندم در مورد صداش همه تهریف کرده بودن بلا استثنا ( تو استفاده طولانی) باتریش هم که خوب نوشته بودن ، فقط نکات منفی که ازش نوشته بودن یکی اینه که صداهای محیط رو هنگام مکالمه زیاد بطرف مقابل میفرسته و دوم اینکه در طولانی مدت برای بعضی ها ممکنه بخاطر پشت گوشی بودنش راحت نباشه!
    آخرین ویرایش به وسیله james_hetfiel : 2 January 2009 در 07:47 PM

زمان پیوستن
    18 Mar 2007
    شهر
    مشهد MaSHaD
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    Sony Xperia Z Ultra

پیش گزیده

البته اگر باشه قيمتش دويراير SBH500 هستش ها..!! ولي ارزشش رو داره..!! چون راحت تر و از جنس بهتريه..!!
    راستي اينجا تو مشهد فروشنده هاش از اينا ندارن..!! منم تبليغاشو ديدم که رويه M3510 اگر اشتباه نکنم قرعه کشي ميکنه..!! خوش بحالت... ما که قفط ريويو و فيلماشو ديدم..!! هنوز دستمون هم نگرفتيم..!!

زمان پیوستن
    26 Apr 2006
    شهر
    تهران، ولنجک
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SE K770i , NOKIA 1202

پیش گزیده

البته اگر باشه قيمتش دويراير SBH500 هستش ها..!! ولي ارزشش رو داره..!! چون راحت تر و از جنس بهتريه..!!
    راستي اينجا تو مشهد فروشنده هاش از اينا ندارن..!! منم تبليغاشو ديدم که رويه M3510 اگر اشتباه نکنم قرعه کشي ميکنه..!! خوش بحالت... ما که قفط ريويو و فيلماشو ديدم..!! هنوز دستمون هم نگرفتيم..!!
    من دیشب علاالدین بودم 1 مغازه داشت اونم حتی نمیذاشت جعبش رو نگاه کنم. 600 رو که اصلا ندیدم

چه خوش بحالی؟؟؟ عوضش شما تو یه شهر آشغال و اعصاب خورد کن نیستی

زمان پیوستن
    26 Apr 2006
    شهر
    تهران، ولنجک
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SE K770i , NOKIA 1202

پیش گزیده

آقا من به قصد خرید جدی دیشب رفتم نمایندگی مایکروتل در برج سایه ، انقدر ور رفتم با هدفون (sbh500) که پشیمون شدم به دلایلی که عرض خواهم کرد ، قبل از اون بگم که سامسونگ بمناسبت عید نوروز گوشی M3510 رو با همین هدست sbh500 باهم میده 179000 تومان!!!! خود گوشی 180 تومن بود و هدفون هم 70 تومن ، البته کلا قیمت این هدفون رو بصورت جداگونه به 50 تومن کاهش داده!!!!

این هدفون از نظر راحت بودن در پیر شدن با تمام دستگاهها ، کیفیت صدا ، کارایی و هر چیزی که فکرشو بکنید عالیه ، من 20 دقیقه همه ی زیر و بمشو کشیدم بیرون ، ولی مشکل بزرگش که واقعا ناراحت کننده بود اینه که طراحی این هدفون طوریه که به پشت سر من بدجوری فشار میاورد یعنی بعد از 4 5 دقیقه حتما باید درش میاوردم تا اذیت نکنه ، دو تا از دوستام هم همراهم بودند ، یکیشون همینطور بود و اونیکی مشکل نداشت چون دور سرش از ماها بزرگتر بود!!!!! در هر حال اگه این مشکل رو نداشت من یک لحظه هم غفلت نمی کردم برای خریدنش ، به همه شما هم توصیه میکنم اگه دنبال هدفون عالی هستید این رو بگیرید ولی حتما اول امحان کنید ، نمایندگی برج سایه هر قدر که مایل باشید اجازه میده تستش کنید و حتی بردش رو بیرون از مغازه هم میتونید تست کنید ، توی علاالدین حتی نگذاشتند جعبش رو ببینم!!!!

زمان پیوستن
    18 Mar 2007
    شهر
    مشهد MaSHaD
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    Sony Xperia Z Ultra

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط james_hetfiel مشاهده گفتگو
    آقا من به قصد خرید جدی دیشب رفتم نمایندگی مایکروتل در برج سایه ، انقدر ور رفتم با هدفون (sbh500) که پشیمون شدم به دلایلی که عرض خواهم کرد ، قبل از اون بگم که سامسونگ بمناسبت عید نوروز گوشی M3510 رو با همین هدست sbh500 باهم میده 179000 تومان!!!! خود گوشی 180 تومن بود و هدفون هم 70 تومن ، البته کلا قیمت این هدفون رو بصورت جداگونه به 50 تومن کاهش داده!!!!

این هدفون از نظر راحت بودن در پیر شدن با تمام دستگاهها ، کیفیت صدا ، کارایی و هر چیزی که فکرشو بکنید عالیه ، من 20 دقیقه همه ی زیر و بمشو کشیدم بیرون ، ولی مشکل بزرگش که واقعا ناراحت کننده بود اینه که طراحی این هدفون طوریه که به پشت سر من بدجوری فشار میاورد یعنی بعد از 4 5 دقیقه حتما باید درش میاوردم تا اذیت نکنه ، دو تا از دوستام هم همراهم بودند ، یکیشون همینطور بود و اونیکی مشکل نداشت چون دور سرش از ماها بزرگتر بود!!!!! در هر حال اگه این مشکل رو نداشت من یک لحظه هم غفلت نمی کردم برای خریدنش ، به همه شما هم توصیه میکنم اگه دنبال هدفون عالی هستید این رو بگیرید ولی حتما اول امحان کنید ، نمایندگی برج سایه هر قدر که مایل باشید اجازه میده تستش کنید و حتی بردش رو بیرون از مغازه هم میتونید تست کنید ، توی علاالدین حتی نگذاشتند جعبش رو ببینم!!!!

آقا .. مشکل از کله شماست...!! شوخی..!!
    ولی جدی این جور هدفون ها رو باید قبلش تست کرد... ولی شما اگر جبرا BT3030 رو نگاه کنی.. این مشکل رو نداره..!!

من به شما پیشنهاد میکنم این جبرا رو هم گیر آوردی تست کنی..!!

زمان پیوستن
    26 Apr 2006
    شهر
    تهران، ولنجک
    اتومبيل
    گوشی موبایل
    SE K770i , NOKIA 1202

پیش گزیده

آقا .. مشکل از کله شماست...!! شوخی..!!
    ولی جدی این جور هدفون ها رو باید قبلش تست کرد... ولی شما اگر جبرا BT3030 رو نگاه کنی.. این مشکل رو نداره..!!

من به شما پیشنهاد میکنم این جبرا رو هم گیر آوردی تست کنی..!!
    تو علاالدین نذاشت تست کنم حالا یه آیپاد تاچ ایشالا داره برام میرسه اگه بشه پوله هدست بیسیم رو میدم یه هدفون سنایزر ورزشی میگیرم البته 150 تومنه ولی آدم از خود بیخود میشه موقع گوش دادن موزیک ، راستی سنایزر برای تست پایتخت طبقه زیر همکف ، خوشبختانه تقریبا تمام مدلهای Earphone , inEarphone , Headphone سنایزر رو اونجا داره

صفحه 2 از 2 اولاول 12

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد