تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 81 اولاول 123456789101353 ... آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 1046

نام گفتگو: رفع سر و صداهای تندر

زمان پیوستن
    20 Apr 2008

پیش گزیده

سلام . مال منم صدا ميده البته موقعي كه تو آفتاب باشه و شيشه يا نوار لاستيكي اون گرم بشه . در حالت ديگه صدا نمي ده .

زمان پیوستن
    08 May 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    تندر 90 فول - 206 تیپ 2
    گوشی موبایل
    Nokia E75

پیش گزیده

با سلام به دوستان

میخواستم بپرسم آیا از دوستان کسی هست که تا حالا جلوبندیش به تق و توق افتاده باشه؟

اصولا جلوبندی تندر بعد از چه مدت رانندگی تو شهرهای پر از چاله چوله به صدا در میاد؟

جلو بندی تندر رو از نظر قدرت و کیفیت با چه ماشینه دیگری میشه مقایسه کرد؟ 405؟ 206؟ ریو؟ سمند؟

با تشکر فراوان

زمان پیوستن
    29 Sep 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    لوگان E2+LP
    گوشی موبایل
    Nokia 5610

پیش گزیده

دوستان 1 مشکل! من درب داشبوردم سمت دکمه ی چراغ داشبورد کاملا کیپ بسته نمیشه! و این باعث میشه که لامپ داشبورد همواره روشن بمونه!(البته در صورت روشن بودن چراغ پارک)
    اگر ممکنه توضیح در مورد نحوه رگلاژ درب داشبورد!؟

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

Exclamation

نقل قول نوشته شده توسط Sasannn مشاهده گفتگو
    دوستان 1 مشکل! من درب داشبوردم سمت دکمه ی چراغ داشبورد کاملا کیپ بسته نمیشه! و این باعث میشه که لامپ داشبورد همواره روشن بمونه!(البته در صورت روشن بودن چراغ پارک)
    اگر ممکنه توضیح در مورد نحوه رگلاژ درب داشبورد!؟

دوست عزیز یک سر به تاپیک مشکلات بزنی من جواب این پست رو مطرح کردم :::

نقل قول نوشته شده توسط mehdizadeh04 مشاهده گفتگو
    با سلام به پست های قبل آقا نوید عزیز مراجعه نمایید تا به جواب سوال های خود برسید:
    http://www.phalls.com/showpost.php?p=533061&postcount=303
    http://www.phalls.com/showpost.php?p=542503&postcount=390
    http://www.phalls.com/showpost.php?p=542658&postcount=394
    بازم در اینجا از پست های مفید آقا نوید عزیز سپاسگزارم.
    با تشکر

با تشکر

5. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mehdizadeh04 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ramin-new pride (13 April 2009), Sasannn (6 October 2008)

زمان پیوستن
    11 Jul 2008
    اتومبيل
    لوگان
    گوشی موبایل
    نوکیا

پیش گزیده

سلام خدمت شما دوستان گرامی
    جهت اطلاع دوستانی که اتاق تندرشون بعد یه مدت به سر و صدا افتاده
    .. عرض کنم که این سر و صدا ها بیشتر زیر سر قفل های درب های جلو هست . من که خودم با این مشکل مواجه شدم واسه حل کردن اون یه کاری کردم که تمام سر و صدا ها خوابید.الان جوریه که انگار ماشین رو تازه از کمپانی تحویل گرفتم . کافیه که محل قفل دربها رو پر از گریس کنید همچنین لولا ها و بازوی نگه دارنده در بها رو هم گریس کاری کنید ( هر چهار درب ) و نیز قفل درب صندوق عقب رو هم بی نصیب نذارید. یه مطلب دیگه هم بگم . اگه مشکلتون با این روش حل نشد .. یه راه دیگه هم هست که حتما جواب می ده . یه زائده استوانه ای که یه لوله پلاستیکی مشکی رنگ روشه و روی بدنه ماشین هست که کارش نگه داشتن قفل درب ها هست . می تونین اونو باز کنید( با یه پیچ ستاره ای بزرگ محکم شده) و دوباره به شکل معکوس اونو جا بدین و دوباره محکمش کنید . اگه یه درب علی رغم گریس کاری دوباره سر و صدا کرد روش دومو حتما امتحان کنید . مطمئنا نتیجه می ده . موفق باشید .

7. 6 نفر از کاربران ، از دوست گرامی مسعود زر به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arman 321 (11 October 2008), mehdizadeh04 (11 October 2008), ramin-new pride (13 April 2009), Sasannn (25 October 2008), shahab.aghaei (20 March 2009), taba (12 October 2008)

زمان پیوستن
    26 Apr 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ال 90
    گوشی موبایل
    N70

پیش گزیده

چند وقتي هست كه توي دست انداز صدايي از كنسول ماشين مياد. تقريبا بيت كيلومتر شمار و پخش ماشين. شك من به پخش بود اون رو برداشتم ولي بازهم صدا مياد. كسي ميتونه منو راهنمايي كنه؟

زمان پیوستن
    31 Oct 2005
    شهر
    استان البرز
    اتومبيل
    LOGAN (E2+LP) X 2, RIO
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy NOTE II

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Reza4223 مشاهده گفتگو
    چند وقتي هست كه توي دست انداز صدايي از كنسول ماشين مياد. تقريبا بيت كيلومتر شمار و پخش ماشين. شك من به پخش بود اون رو برداشتم ولي بازهم صدا مياد. كسي ميتونه منو راهنمايي كنه؟
    سلام
    احيانا شما چشمي دزدگير داري كه وسط داشبورد نصب كرده باشي.چون من هم اوايل فكر ميكردم كه از همين محدوده اي كه شما ميگيد صدا مياد بعد دقت كردم ديدم كه چشمي دزدگير كه زير شيشه نصب شده هست كه سر و صدا ميكنه.
    اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي
    الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري
    الصّدّيق الشَّهيد صَلَاةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه
    كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.

10. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mohammad1983 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Reza4223 (12 October 2008), taba (12 October 2008)

زمان پیوستن
    26 Oct 2005
    اتومبيل
    LOGAN / THUNDER
    گوشی موبایل
    SIEMENS SX1,POCKETPC, E52

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط مسعود زر مشاهده گفتگو
    سلام خدمت شما دوستان گرامی
    جهت اطلاع دوستانی که اتاق تندرشون بعد یه مدت به سر و صدا افتاده
    .. عرض کنم که این سر و صدا ها بیشتر زیر سر قفل های درب های جلو هست . من که خودم با این مشکل مواجه شدم واسه حل کردن اون یه کاری کردم که تمام سر و صدا ها خوابید.الان جوریه که انگار ماشین رو تازه از کمپانی تحویل گرفتم . کافیه که محل قفل دربها رو پر از گریس کنید همچنین لولا ها و بازوی نگه دارنده در بها رو هم گریس کاری کنید ( هر چهار درب ) و نیز قفل درب صندوق عقب رو هم بی نصیب نذارید. یه مطلب دیگه هم بگم . اگه مشکلتون با این روش حل نشد .. یه راه دیگه هم هست که حتما جواب می ده . یه زائده استوانه ای که یه لوله پلاستیکی مشکی رنگ روشه و روی بدنه ماشین هست که کارش نگه داشتن قفل درب ها هست . می تونین اونو باز کنید( با یه پیچ ستاره ای بزرگ محکم شده) و دوباره به شکل معکوس اونو جا بدین و دوباره محکمش کنید . اگه یه درب علی رغم گریس کاری دوباره سر و صدا کرد روش دومو حتما امتحان کنید . مطمئنا نتیجه می ده . موفق باشید .
    سلام به تندريان عزيز

من مدتي پيش به خاطر همين صدا روكش در جلو و سمت راننده رو كه خيلي صدا ميكرد باز كردم ولي همه چي اون تو سر جاش بود غير از لق شدگي مفاصل اهرمهاي مربوط ب پمپ هاي قفل مركزي كه روشون رو با گريس سفت يا همون والوولاين پوشوندم روكش در رو بستم ولي تفاوتي نكرد . بعدها متوجه شدم كه وقتي از كارواش درميام ماشين يه بي صدائي و نرمي خاصي پيدا ميكنه با كلي گشتن بالاخره مشخص شد كه قطعا صدا از چيه :

اين صدا 95 درصدش در اثر مالش لاستيك روي بدنه مابين در و بدنه است همون لاستيكي كه از كنار آينه جلو شروع ميشه و به سمت بالا تا كنار قفل در عقب كشيده ميشه و روش يه پرزهاي مخملي هم داره . در اثر حركت ميليمتري در ها تو دستاندازها و ملاش سطح صاف و جلاداده شده قسمت داخلي در با اين لاستيك صدائي دقيقا شبيه صداي برخورد دوتا فلز به گوش ميرسه كه من ميام از همون اسپري هائي كه روي لاستيك ها و داشبورد ميزنند روي اين لاستيكها ميپاشم و پخش ميكنم و ديگه صدا بي صدا .
    ميتونين قبل از اين كار جهت اطمينان كنار در وايسين و قيمت بالائي درها رو به داخل فشار بدين ميبينين كه 2 الي 3 ميلينتر درجهت بسته شدن به داخل حركت ميكنه و يه صداي غرت غرت ميده كه بعد از روغن مالي ديگه تا 2 الي 3 هفته ديگه قطع ميشه بعد دوباره بايد روغنش رو تازه كنيد .

12. 9 نفر از کاربران ، از دوست گرامی raminazad به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

arman 321 (12 October 2008), fazarayan (12 October 2008), kian99 (12 October 2008), lashkajani (18 May 2009), MR_DJ_behzad (12 October 2008), ramin-new pride (13 April 2009), Sasannn (25 October 2008), shahab.aghaei (20 March 2009), taba (12 October 2008)

زمان پیوستن
    26 Apr 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ال 90
    گوشی موبایل
    N70

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mohammad1983 مشاهده گفتگو
    سلام
    احيانا شما چشمي دزدگير داري كه وسط داشبورد نصب كرده باشي.چون من هم اوايل فكر ميكردم كه از همين محدوده اي كه شما ميگيد صدا مياد بعد دقت كردم ديدم كه چشمي دزدگير كه زير شيشه نصب شده هست كه سر و صدا ميكنه.

حدس شما درسته . من چشمي رو وسط كنسول نصب كرده ام و هنوز چك نكرده ام ولي فكر ميكنم صدا از مركز كنسول مي آيد. به نظر شما چشمي لق شده يا از سيم كشي مسير است؟ شماچه كار كرديد كه درست شد؟

زمان پیوستن
    31 Oct 2005
    شهر
    استان البرز
    اتومبيل
    LOGAN (E2+LP) X 2, RIO
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy NOTE II

پیش گزیده

حدس شما درسته . من چشمي رو وسط كنسول نصب كرده ام و هنوز چك نكرده ام ولي فكر ميكنم صدا از مركز كنسول مي آيد. به نظر شما چشمي لق شده يا از سيم كشي مسير است؟ شماچه كار كرديد كه درست شد؟
    سلام
    بله مال من هم لق شده چون آفتاب كه ميخوره پلاستيكش گشاد شده و پايه چشمي رو كه ويز ويز ميكرد يه كوچولو چسب قطره اي زدم حل شد.اما خود بدنه چشمي هم ويز ويز ميكنه
    اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي
    الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري
    الصّدّيق الشَّهيد صَلَاةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه
    كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.

15. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mohammad1983 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Reza4223 (13 October 2008), Sasannn (25 October 2008)

زمان پیوستن
    02 Nov 2007
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    Megan coup
    گوشی موبایل
    Galexy Tab-Nokia N82

Exclamation

نقل قول نوشته شده توسط mohammad1983 مشاهده گفتگو
    سلام
    بله مال من هم لق شده چون آفتاب كه ميخوره پلاستيكش گشاد شده و پايه چشمي رو كه ويز ويز ميكرد يه كوچولو چسب قطره اي زدم حل شد.اما خود بدنه چشمي هم ويز ويز ميكنه

با سلام خدمت شما دوستان عزیز
    بله درسته.تمام چشمی های دزدگیر از جمله چشمی دزدگیر خود بنده از توش صدا در میاد.بنده اول فکر کردم از پشت کیلومتره!!!!
    یک روز پسر خالم که توی ماشین بود دست زد بهش صداش خوابید.منم فهمیدم صدا از چشمیه.فردا صبحش بازش کردم و در 4 طرف بردش رو از این چسب های 2 طرفه زدم و بستم.از اون به بعد هم یک ذره صدا نداد که نداد.دوشتان پیچ های ریز چشمی رو باز کنند و بوسیه دستمال کاغذی یا پنبه مانع از لرزش برد چشمی دزدگیر شوند.
    با تشکر

17. کاربر زیر از دوست گرامی mehdizadeh04 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Reza4223 (13 October 2008)

زمان پیوستن
    26 Apr 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ال 90
    گوشی موبایل
    N70

پیش گزیده

سلام
    من چشمي دزدگير رو برداشتم ولي باز هم صدا مياد. وقتي كه روي كنسول ماشين دقيقا زير چشمي رو با دست فشار ميدم ( خصوصا اطراف پنجره هاي بخاري ) دقيقا همون صدا مياد. ظاهرا به ديليل موندن ماشين زير آفتاب باعث شده كه كنسول كمي خودش رو بندازه و توي دست انداز صدا توليد كنه. اميدوارم اينطور نباشه چون صداش اذيت كننده است خصوصا براي من كه كمي هم به اين صداها حساسم و خوشحال بودم كه بعد از سالها ماشيني دارم كه سرو صدا نداره. اميدوارم قابل برطرف سازي باشه.

خودم چشمش كردم

19. کاربر زیر از دوست گرامی Reza4223 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mehdizadeh04 (18 October 2008)

زمان پیوستن
    23 Aug 2008

پیش گزیده

با سلام خدمت شما
    ماشين من وقتي توي دست اندازها مي افته بعضي وقتي فكر كنم از زير ماشين يك صدايي مياد نميدانم از كجاست قسمت جلو ماشينه ؟؟
    بعضي وقتها يه صدايي ديگه ميده كه اون را فهميدم از صداي بست كمربنده (كمربند بسته شده طرف راننده)
    نمي دونم چه جوري اون را رفع كنم؟؟؟

صفحه 3 از 81 اولاول 123456789101353 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند