تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 81 123456781151 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 1046

نام گفتگو: رفع سر و صداهای تندر

زمان پیوستن
    05 Mar 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    تندر E2 سیلور پارس خودرو
    گوشی موبایل
    نوکیا 6230i

Lightbulb رفع سر و صداهای تندر

با اجازه مدیریت محترم
    این تاپیک رو برای تشخیص و رفع سر و صداهای احتمالی تندر راه انداختم
    با تشکر فضارایان
    از اینکه برای مدتی بسیار طولانی جسد من قطعه زمینی را از ثمر دادن باز خواهد داشت از مردم ایران پوزش می‏خواهم (کورش بزرگ)
    پروردگارا ایران را از دروغ ، خشکسالی و دشمنان بدور دار (داریوش بزرگ)

2. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی fazarayan به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

abbas123 (3 May 2008), Navid_Aref (1 May 2008), raminazad (2 May 2008), taba (3 May 2008), xagrox (9 November 2009)

زمان پیوستن
    05 Mar 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    تندر E2 سیلور پارس خودرو
    گوشی موبایل
    نوکیا 6230i

پیش گزیده مشکل ویز ویز بلندگوی جلو سمت شاگرد

مشکل ویز ویز بلندگوی جلو سمت شاگرد
    حدود یک ماه بعد از دریافت ماشین بلندگوی جلو سمت شاگرد روی آهنگهای بیس دار شروع به ویز ویز کرد
    راه جل
    قاب مربوطه را با استفاده از یک پیچگوشتی دو سو به آرامی باز کرده و کمی چسب آکواریوم بین قسمتی از بدنه پلاستیکی قاب بلندگو که با برخورد با روکش درب ویز ویز میکرد ریختم و برای اینکه کمی محکم بشه حدود یک ساعت یک چوب کبریت بینشون قرار دادم و از ضبط استفاده نکردم. بعد که چوب کبریت رو کشیدم محکم شده بود و دیگه ویز ویز نکرد.
    با تشکر فضارایان
    از اینکه برای مدتی بسیار طولانی جسد من قطعه زمینی را از ثمر دادن باز خواهد داشت از مردم ایران پوزش می‏خواهم (کورش بزرگ)

4. 10 نفر از کاربران ، از دوست گرامی fazarayan به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

abbas123 (3 May 2008), alilga (25 April 2010), ATOS (31 July 2008), bahahs (2 February 2010), erfan_eri (1 May 2008), lashkajani (18 May 2009), mehrdad1051 (1 May 2008), Navid_Aref (3 May 2008), raminazad (2 May 2008), taba (3 May 2008)

زمان پیوستن
    03 Apr 2007

پیش گزیده

با سلام خدمت دوستان محترم
    یه پیشنهاد داشتم اونم اینکه جهت روانسازی دربها و جلوگیری از سرو صدای احتمالی تمام قسمتهای متحرک درب و خود قفل درب که روی دربها سوار هستند رو با گریس نسوز آغشته کنید این کار باعث روان تر شدن عمل بازو بسته شدن دربها میشه و از تمام دوستانی که سوار ماشینتون میشن خواهش کنید دربو آهسته ببندند من این کارو رو حداقل 4 تا ماشین مختلف امتحان کردم با ماشین های مشابه که اقوام داشتند مقایسه کردم سرو صدای درب ماشینهای من به مراتب کمتر بود در ضمن هر چند وقت یکبار تمام دربهای ماشینو به مدت چند ساعت کاملا باز بزارید این کار باعث این میشه لاستیکهای دور درب دوباره به حالت اولیه برگردند در ضمن اگه بتونید از پارافین مایع جهت چرب کردن لاستیکهای دور درب استفاده کنید بهتره البته یادتون نره جائی دربها رو باز بزارید که امنیت کامل داشته باشه (این کارو جحت تسریع در انجام امور مربوط به دزدان شریف انجام ندین)

6. 10 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mori_230 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

abbas123 (3 May 2008), alilga (25 April 2010), bahahs (2 February 2010), erfan_eri (1 May 2008), fazarayan (1 May 2008), MR_DJ_behzad (1 May 2008), Navid_Aref (3 May 2008), pooyan.tt (2 May 2008), raminazad (2 May 2008), taba (3 May 2008)

زمان پیوستن
    05 Mar 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    تندر E2 سیلور پارس خودرو
    گوشی موبایل
    نوکیا 6230i

Lightbulb مشکل قرقر زیر فرمون

مشکل قرقر زیر فرمون
    از وقتی که دزدگیر بستم توی دست اندازهای ریز و با سرعت پایین از زیر فرمون صدای قرقر میومد
    راه حل
    فکر میکردم مربوط به باکس دزدگیر باشه ماشین رو بردم پیش نصاب دزدگیر ، ایشون هم زحمت کشیدن و باکس دزدگیر رو با بست پلاستیکی به یک گوشه از ماشین محکم بستن دیگه صدا نمیده

چون من به پارازیت خیلی حساسم
    با تشکر فضارایان

8. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی fazarayan به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

abbas123 (3 May 2008), bahahs (2 February 2010)

زمان پیوستن
    05 Mar 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    تندر E2 سیلور پارس خودرو
    گوشی موبایل
    نوکیا 6230i

پیش گزیده

از دوستانی که تجربه رفع سر و صدای احتمالی تندر را داشتند خواهشمندم تجربیات خودشون رو در اختیار باقی قرار بدن
    با تشکر فضارایان

زمان پیوستن
    05 Mar 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    تندر E2 سیلور پارس خودرو
    گوشی موبایل
    نوکیا 6230i

پیش گزیده

مشکل تق تق کردن کمربند سمت شاگرد
    البته صداش خیلی خفیفه ولی و باید مثل من خیلی به پارازیت و نویز حساس باشین تا متوجه بشین
    این صدا از برخورد بند کمربند با درگاه کاور کمربند به وجود میاد
    راه حل
    کمی پارچه از جنس تودوزی صندلی تهیه کرده و به قسمتی که در عکس نشون داده شده بچسبونید

آخرین ویرایش به وسیله fazarayan : 3 May 2008 در 12:47 PM دلیل: درج عکس

11. 9 نفر از کاربران ، از دوست گرامی fazarayan به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amin13602004 (8 March 2013), faraz45 (3 May 2008), hf1358 (10 January 2009), kian99 (27 October 2008), mohammad1983 (3 May 2008), Navid_Aref (3 May 2008), payam1975 (4 May 2008), taba (3 May 2008), vexer (26 October 2008)

زمان پیوستن
    02 Sep 2006
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    رنو لوگان
    گوشی موبایل
    Lumia 930

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط fazarayan مشاهده گفتگو
    مشکل ویز ویز بلندگوی جلو سمت شاگرد
    حدود یک ماه بعد از دریافت ماشین بلندگوی جلو سمت شاگرد روی آهنگهای بیس دار شروع به ویز ویز کرد
    راه جل
    قاب مربوطه را با استفاده از یک پیچگوشتی دو سو به آرامی باز کرده و کمی چسب آکواریوم بین قسمتی از بدنه پلاستیکی قاب بلندگو که با برخورد با روکش درب ویز ویز میکرد ریختم و برای اینکه کمی محکم بشه حدود یک ساعت یک چوب کبریت بینشون قرار دادم و از ضبط استفاده نکردم. بعد که چوب کبریت رو کشیدم محکم شده بود و دیگه ویز ویز نکرد.
    با تشکر از شما. دلیل اصلی این مشکل به محافظ رطوبت و قاب مشکی دور بلندگو ها بر می گرده که اگر دقت کرده باشید چندین قسمت خار و گیره مانند داره تا درپوش بلندگو به خوبی و بدون لرزش در جایش ثابت بشه.
    متاسفانه در هنگام مونتاژ برخی از این خارها را به نظر عمدا مونتاژ کارها شکستند تا کار نصب از نظر آنها را ساده تر بشود و دلیل لرزش هم همین اهمال کاری می باشد.

13. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Navid_Aref به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

baghbanzadeh (6 December 2008), taba (5 May 2008)

زمان پیوستن
    05 Mar 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    تندر E2 سیلور پارس خودرو
    گوشی موبایل
    نوکیا 6230i

Smile

نقل قول نوشته شده توسط Navid_Aref مشاهده گفتگو
    با تشکر از شما. دلیل اصلی این مشکل به محافظ رطوبت و قاب مشکی دور بلندگو ها بر می گرده که اگر دقت کرده باشید چندین قسمت خار و گیره مانند داره تا درپوش بلندگو به خوبی و بدون لرزش در جایش ثابت بشه.
    متاسفانه در هنگام مونتاژ برخی از این خارها را به نظر عمدا مونتاژ کارها شکستند تا کار نصب از نظر آنها را ساده تر بشود و دلیل لرزش هم همین اهمال کاری می باشد.

نوید عزیز با وجود اینکه در پوش بلندگو را برداشتم باز هم صدای ویز ویز قطع نشد و تنها با فشار آوردن به قاب بلندگو متوجه قطع شدن صدای ویز ویز شدم که از چسب آکواریوم استفاده کردم و باقی داستان
    در ضمن خارهای مربوطه همگی سالم بودند
    با تشکر فضارایان

15. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی fazarayan به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

mohammad1983 (5 May 2008), MR_DJ_behzad (3 May 2008), Navid_Aref (4 May 2008)

زمان پیوستن
    08 Mar 2008

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط fazarayan مشاهده گفتگو
    مشکل تق تق کردن کمربند سمت شاگرد
    البته صداش خیلی خفیفه ولی و باید مثل من خیلی به پارازیت و نویز حساس باشین تا متوجه بشین
    این صدا از برخورد بند کمربند با درگاه کاور کمربند به وجود میاد
    راه حل
    کمی پارچه از جنس تودوزی صندلی تهیه کرده و به قسمتی که در عکس نشون داده شده بچسبونید

دوست عزيز هنگامي كه كمربند شاگرد بسته است صدايي از داخل قفل كمربند به گوش ميرسد صدا شبيه صداي به هم خوردن دو فلز است و با صداي برخورد كمربند با پلاستيك فرق دارد .
    ما نمانيم و عكس ما ماند

كار دنيا تمام بر عكس است

زمان پیوستن
    05 Mar 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    تندر E2 سیلور پارس خودرو
    گوشی موبایل
    نوکیا 6230i

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط ام اي مشاهده گفتگو
    دوست عزيز هنگامي كه كمربند شاگرد بسته است صدايي از داخل قفل كمربند به گوش ميرسد صدا شبيه صداي به هم خوردن دو فلز است و با صداي برخورد كمربند با پلاستيك فرق دارد .

دوست عزیز
    موردی که بنده اشاره کردم مربوط به زمانی است که کمربند باز است
    کمربند بسته ماشین من صدا نمیده خوشبختانه
    آخرین ویرایش به وسیله fazarayan : 5 May 2008 در 12:58 PM دلیل: توضیح بیشتر

زمان پیوستن
    26 Apr 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ال 90
    گوشی موبایل
    N70

پیش گزیده

نمي دونم دوستان عزيز از اين مطلب خبر دارند يا نه كه ايران خودور نمد زير درب موتور (كاپوت) را برداشته و قيمت اون توي بازار 30 هزار تومان است. از اينكه پارس خودرو هم اين كار رو كرده يا نه خبر ندارم. فكر كنم اين نمد علاوه بر اينكه باعث ميشه حرارت موتور باعث خرابي رنگ درب موتور نشه تا حدودي هم سروصداي موتور رو ميگيره . اگه دوستان اطلاعات بيشتري در خصوص كاربرد اين نمد دارند به مابگويند. آيا لازمه كه اين نمد تهيه بشه ؟

زمان پیوستن
    02 Sep 2006
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    رنو لوگان
    گوشی موبایل
    Lumia 930

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Reza4223 مشاهده گفتگو
    نمي دونم دوستان عزيز از اين مطلب خبر دارند يا نه كه ايران خودور نمد زير درب موتور (كاپوت) را برداشته و قيمت اون توي بازار 30 هزار تومان است. از اينكه پارس خودرو هم اين كار رو كرده يا نه خبر ندارم. فكر كنم اين نمد علاوه بر اينكه باعث ميشه حرارت موتور باعث خرابي رنگ درب موتور نشه تا حدودي هم سروصداي موتور رو ميگيره . اگه دوستان اطلاعات بيشتري در خصوص كاربرد اين نمد دارند به مابگويند. آيا لازمه كه اين نمد تهيه بشه ؟
    دوست عزیز نمد زیر کاپوت قطعه ای آپشن است و در هیچ کشوری که لوگان در آن تولید می شود نصب نمی شود. بجز دو استثنا که اولی لوگان پرستیژ رومانی و دیگری یک سری از لوگان هایی هستند که با موتور دیزلی عرضه شده اند.
    در لوگان به علت ساختار بسیار خوب و محکم کاپوت و شبکه های ورود هوای جلوی خودرو نیازی به این قطعه نیست. باطری نیمه خشک خودرو هم دارای سیستمی است که گازهای خروجی از آن را به کمک لوله کوچکی به پایین خودش منتقل می کند تا به زیر در پوش موتور یا همان کاپوت صدمه ای نخورد. علاوه بر این، نمد صداگیر بین موتور و کابین موجود است و صدای اضافی موتور را کاهش می دهد.

20. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Navid_Aref به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

dashpori (16 November 2010), fazarayan (6 May 2008), taba (7 May 2008)

زمان پیوستن
    26 Apr 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ال 90
    گوشی موبایل
    N70

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Navid_Aref مشاهده گفتگو
    دوست عزیز نمد زیر کاپوت قطعه ای آپشن است و در هیچ کشوری که لوگان در آن تولید می شود نصب نمی شود. بجز دو استثنا که اولی لوگان پرستیژ رومانی و دیگری یک سری از لوگان هایی هستند که با موتور دیزلی عرضه شده اند.
    در لوگان به علت ساختار بسیار خوب و محکم کاپوت و شبکه های ورود هوای جلوی خودرو نیازی به این قطعه نیست. باطری نیمه خشک خودرو هم دارای سیستمی است که گازهای خروجی از آن را به کمک لوله کوچکی به پایین خودش منتقل می کند تا به زیر در پوش موتور یا همان کاپوت صدمه ای نخورد. علاوه بر این، نمد صداگیر بین موتور و کابین موجود است و صدای اضافی موتور را کاهش می دهد.

حالا بهتره بخريم يا نه ؟ آيا از خرابي رنگ كاپوت به خاطر حرارت موتور جلوگيري نميكنه؟

صفحه 1 از 81 123456781151 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد