تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 154 123456781151101 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 1995

نام گفتگو: مسائل فني آوانته

زمان پیوستن
    02 Feb 2006
    گوشی موبایل
    motorola

پیش گزیده مسائل فني آوانته

2. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی ar1358 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

*علی* (25 August 2007), El Padrino. (25 August 2007), firstfreelove (22 January 2011), Homayoun_el (31 December 2009), meamari2 (21 May 2010)

زمان پیوستن
    12 Nov 2005
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    Hyundai Avante _ Samand
    گوشی موبایل
    NOKIA N70

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط 1_Ali مشاهده گفتگو
    راستی من شنیده بودم که بعضی از قطعات آوانته آمریکایی است اما به علت این تحریم ها باورم نمیشود

امروز یکی از این قطعات رو دیدم
    مجموعه چراغ مه شکن جلو رو باز کردم تا فضولی کنم و ببنیم چه مدلی از چراغ های مهشکن است جالبه روش به زیبایی نوشته شده usa
    هرچی خواستم عکس بگیرم براتون بزارم نشود
    چون ریز نوشته
    اگه دوربین با کیفیت خیلی بالا پیدا کردم براتون عکس شو میزارم

4. 8 نفر از کاربران ، از دوست گرامی *علی* به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

.farzin (14 August 2014), 12345a (10 September 2010), ar1358 (29 August 2007), El Padrino. (29 August 2007), firstfreelove (22 January 2011), MerDaX (29 August 2007), rezasx1 (29 August 2007), z_qz54 (29 August 2007)

زمان پیوستن
    30 Jun 2006
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    آوانته اتوماتیک - ماتیز
    گوشی موبایل
    HTC P3350

پیش گزیده

علی آقا چراغ های آوانته زنون هستند به عکس ها توجه کنید
    این عکس لامپ کوچک آوانته هست که معمولیه نورش زده

این عکی مه شکن با گاز زنون هست که نورش سفیده

این عکس نور پایین هست و لامپ کوچک که کاملا مشخصه لامپ کوچک زرد هست و لامپ بزرگ سفید

این عکس نور بالا هست که بازم هم معلومه سفیده

این عکس رو هم برای نمونه از ماتیز گرفتم که زنون نداره و نورش زرد هست

حالا توی شب هم از شعاع نور عکس میگیرم تا مشخص بشه

زمان پیوستن
    24 Mar 2006
    شهر
    Mashhad
    اتومبيل
    Mazda3 2010 - Hyundai santafe

پیش گزیده زنون

نقل قول نوشته شده توسط hassanihn مشاهده گفتگو
    علی آقا چراغ های آوانته زنون هستند به عکس ها توجه کنید
    این عکس لامپ کوچک آوانته هست که معمولیه نورش زده

این عکی مه شکن با گاز زنون هست که نورش سفیده
    این عکس نور پایین هست و لامپ کوچک که کاملا مشخصه لامپ کوچک زرد هست و لامپ بزرگ سفید

این عکس نور بالا هست که بازم هم معلومه سفیده

این عکس رو هم برای نمونه از ماتیز گرفتم که زنون نداره و نورش زرد هست

حالا توی شب هم از شعاع نور عکس میگیرم تا مشخص بشه
    دوست من شما گویا تا حالا لامپ زنون ندید! کیت زنون دارای دو عدد بالاست و 2عدد لامپ مخصوص زنون که لامپهای باریکی هستن و یک رشته سیم مشکی به آخرشون متصل شده بهمراه کابلهای مربوطه داره و روی هیچ آوانته ای لامپ زنون فابریک نصب نیست! اینو مطمئن باشید!
    این عکس ماشین خودمونه که روی نور پایینش زنون بستم! تفاوتو خودتون مشاهده کنید
    آخرین ویرایش به وسیله ali14049 : 29 August 2007 در 02:04 PM

7. 7 نفر از کاربران ، از دوست گرامی ali14049 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

.farzin (14 August 2014), arash p mbz bmw (29 August 2007), Mr.Sina (29 August 2007), vahab2005 (3 December 2010), web (30 August 2007), woodybed2003 (29 August 2007), z_qz54 (29 August 2007)

زمان پیوستن
    12 Apr 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پاهام+مترو+تاكسي+اتوبوس!!
    گوشی موبایل
    k700i

پیش گزیده

علی جون عجب نوری از پست مانیتور کور شدم چه برسه به راننده های بی چاره ی جلویی..

9. کاربر زیر از دوست گرامی arash p mbz bmw به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

ali14049 (29 August 2007)

زمان پیوستن
    12 Nov 2005
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    Hyundai Avante _ Samand
    گوشی موبایل
    NOKIA N70

پیش گزیده

حسن جان فکر کنم اشتباهی شده
    واتاژ لامپ های فابریک ماتیز نسبت به لامپ های فابریک آوانته کمتر است و همین باعث شده نور چراغ ماتیز زردتر از آوانته باشد ( توجه کنید هر دو اتومبیل از لامپهای هالوژن بهره میبرند نه لامپ زنون )

در ضمن چراغ مه شکن جلو آوانته هم از لامپ هالوژن استفاده کرده اما با توجه به وجود لنز کمی سفیدتر به نظر میرسد

ساختار لامپهای هالوژن با لامپهای زنون کلا متفاوت است در لامپهای زنون از رشته های تنگستن استفاده نشده و نورشان 3 برابر نور چراغ هالوژن است

اگه به تصویر زیر توجه کنید متوجه خواهید شد
    بنده چراغ های نور پایین و نور بالا آوانته خودمون رو عوض کردم و از نوع لامپهایی گذاشتم که درونشون از گاز زنون پر شده
    اما لامپ مه شکنن رو تعویض نکردم و نوع فابریک کارخانه است تفاوت رو دقت کنید
    از اینکه کیفیت عکس جالب نیست متاسفم

11. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی *علی* به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ali14049 (30 August 2007), Alireza_g (2 April 2009), arash p mbz bmw (30 August 2007)

زمان پیوستن
    30 Jun 2006
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    آوانته اتوماتیک - ماتیز
    گوشی موبایل
    HTC P3350

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط ali14049 مشاهده گفتگو
    دوست من شما گویا تا حالا لامپ زنون ندید! کیت زنون دارای دو عدد بالاست و 2عدد لامپ مخصوص زنون که لامپهای باریکی هستن و یک رشته سیم مشکی به آخرشون متصل شده بهمراه کابلهای مربوطه داره و روی هیچ آوانته ای لامپ زنون فابریک نصب نیست! اینو مطمئن باشید!
    این عکس ماشین خودمونه که روی نور پایینش زنون بستم! تفاوتو خودتون مشاهده کنید
    علی آقا ممکنه نوع چراغ زنون ماکسیما شما با زنون آوانته فرق داشته باشه مثلا از شما H7 باشه و از آوانته E1 در ضمن شما از کجا پشت چراغ آوانته رو دیدید که سیم سیاه نداره ؟
    راستی توی عکسی که علی آقا از مه شکن گذاشتند E1 روی بدنه مه شکن نوشته شده در مورد مه شکن که دیگه شکی نیست زنون هست ؟؟
    علی آقا شما عکس از ماشینتون رو توی شب گرفتید من عکس ها رو در روز گرفتم حالا این عکس ها رو همین امشب توی تاریکی بدون فلاش گرفتم ببینید که کامل نور سفیده

آخرین ویرایش به وسیله El Padrino. : 30 August 2007 در 12:24 AM

زمان پیوستن
    30 Jun 2006
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    آوانته اتوماتیک - ماتیز
    گوشی موبایل
    HTC P3350

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط 1_Ali مشاهده گفتگو
    حسن جان فکر کنم اشتباهی شده
    واتاژ لامپ های فابریک ماتیز نسبت به لامپ های فابریک آوانته کمتر است و همین باعث شده نور چراغ ماتیز زردتر از آوانته باشد ( توجه کنید هر دو اتومبیل از لامپهای هالوژن بهره میبرند نه لامپ زنون )

در ضمن چراغ مه شکن جلو آوانته هم از لامپ هالوژن استفاده کرده اما با توجه به وجود لنز کمی سفیدتر به نظر میرسد

ساختار لامپهای هالوژن با لامپهای زنون کلا متفاوت است در لامپهای زنون از رشته های تنگستن استفاده نشده و نورشان 3 برابر نور چراغ هالوژن است

اگه به تصویر زیر توجه کنید متوجه خواهید شد
    بنده چراغ های نور پایین و نور بالا آوانته خودمون رو عوض کردم و از نوع لامپهایی گذاشتم که درونشون از گاز زنون پر شده
    اما لامپ مه شکنن رو تعویض نکردم و نوع فابریک کارخانه است تفاوت رو دقت کنید
    از اینکه کیفیت عکس جالب نیست متاسفم

علی آقا من فکر می کنم شما زمانی که لامپ های مه شکن رو باز کردید گاز خارج شده ازش لامپ رو کامل باز کردید ؟ چون نور لامپ های مه شکن ماشین من کاملا سفید هستند

زمان پیوستن
    12 Apr 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پاهام+مترو+تاكسي+اتوبوس!!
    گوشی موبایل
    k700i

پیش گزیده

من نمیدونم ...شایدم تا حالا نداشتیم ندیدیم!!!!
    ولی یادمه یه elxیه مدت زیر پامون بود که 200تومن فقط پول یه چراغش بود و زنون بود!!!
    روشن میکردی زرد نبود بلکه سفید بود...
    گازی هم ازش خارج نمیشد...!!!
    شاید من اشتباه دیدم!!!

15. کاربر زیر از دوست گرامی arash p mbz bmw به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

ali14049 (30 August 2007)

زمان پیوستن
    24 Mar 2006
    شهر
    Mashhad
    اتومبيل
    Mazda3 2010 - Hyundai santafe

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط hassanihn مشاهده گفتگو
    علی آقا ممکنه نوع چراغ زنون ماکسیما شما با زنون آوانته فرق داشته باشه مثلا از شما H7 باشه و از آوانته E1 در ضمن شما از کجا پشت چراغ آوانته رو دیدید که سیم سیاه نداره ؟

راستی توی عکسی که علی آقا از مه شکن گذاشتند E1 روی بدنه مه شکن نوشته شده در مورد مه شکن که دیگه شکی نیست زنون هست ؟؟
    علی آقا شما عکس از ماشینتون رو توی شب گرفتید من عکس ها رو در روز گرفتم حالا این عکس ها رو همین امشب توی تاریکی بدون فلاش گرفتم ببینید که کامل نور سفیده

منظور بنده رو گویا متوجه نشدید! ببین این H1-H3-H7-9005-9006-H4/1-H4/2-H4/3-H4/4 در واقع مشخص کننده نوع پایه و خود لامپ هستش وگرنه تفاوتی در ماهیت زنون بودنشون نیست و تفاوت رنگ لامپای زنون به درجه بندی هست که براساس دماس و ساختار اصلی این لامپها یکیه!
    لامپ ماکسیمای ما 10000k و 9006 هست یعنی نور پایین تک! فیلیبس آلمان!قیمتشم 265تومن

For more information: http://www.hidgold.com/hid/

عکسای توی شبم دیدم ولی بازم میگم! اینا هیچ کدوم زنون نیستن! شما ماشینتونو کنار یک آزرا ببرید که هردو هم هیوندای هستن تا معنیه درخشش وشفافیت کیت زنون رو متوجه بشید!

17. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی ali14049 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ar1358 (30 August 2007), arash p mbz bmw (30 August 2007), El Padrino. (30 August 2007), web (30 August 2007)

زمان پیوستن
    01 Mar 2006
    شهر
    Ahwaz
    اتومبيل
    Peugeot 405 & Avante
    گوشی موبایل
    N80

پیش گزیده

سلام
    همین لامپهای هالوژن هم چندین رنگ دارن بسته به مارک و کاربرد ! از سفید زرد لیمویی سبز ابی بنفش هفت رنگ!
    من واسه 405 بهترین مارک قویترین نمونه با 2 تا رله بستم و الان نورشون سفید و خیلی رو شنایی کاملی بهم میده تو تاریکی کوچه پس کوچه ها! همه هزینشم 17 تومن شد. اما خوب کم کمش واسه زنون از 60 تومن تا 1 تومن 2 تومن میتونی پول بدی و نور زنون هم همیشه که تو اکثر بنزو بی ام دبلیو ها که می بینی حالتی از ابی داره بهترین حالت نور دهی !
    البته می دونین که چراغ های زنون هم سیم کشی و ترانس و خیلی مخلفات داره که من تو اوانته خودم ندیدم!
    صد البته اگر زنون بود تا حالا کرمان خودرو کچلمون میکرد!
    ولی بخاطر لنز و وات بالای چراغهای مه شکن نورشون عالی هست اما هیچ وقت به پای زنون های موتور دار یا فلاشر دار بی ام دبلیو نمیرسه

زمان پیوستن
    30 Jun 2006
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    آوانته اتوماتیک - ماتیز
    گوشی موبایل
    HTC P3350

پیش گزیده

امروز متوجه سیستم EBD آوانته شدم
    رفته بودم خونه یکی از دوستان پارکینگ خونشون شیب بسیار تندی داره حدود 65 تا 70 درجه ممکنه باور نکید ولی هست موقعی که داشتم ماشین رو می بردم توی پارکینگ دنده عقب و کج وارد پارکینگ شدم نزدیک بود سمت راست ماشین به دیوار بماله اگه 1 متر دیگه عقب می رفتم سمت راست ماشین له می شد ماشین رو گذاشتم توی دنده جلو ترمز رو با پای چپم تا ته گرفتم گاز رو تا ته گرفتم و یک کم ترمز رو ول کردم چرخ های جلوی ماشین شروع به تیک آف کردن کرد و چرخ های عقب قفل بوند ماشین رو بالا آوردم در صورتی که روی حالت عادی باید فشار لنت های ترمز بر روی چرخ های جلو بیشتر از چرخ های عقب باشه ولی اون موقع بر عکس بود

زمان پیوستن
    01 Mar 2006
    شهر
    Ahwaz
    اتومبيل
    Peugeot 405 & Avante
    گوشی موبایل
    N80

پیش گزیده

سلام
    راستی بچه ها شیوه صحیح اب بندیه اوانته رو لطف می کنن بگن روشی که تست کردن و جواب داده؟
    من واسه 405 از روز اول فقط حسابی روندمش و حالا هم راضی هستم !

21. کاربر زیر از دوست گرامی farzan_b1983i به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

hossein_eye (27 May 2011)

صفحه 1 از 154 123456781151101 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند