تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 18

نام گفتگو: بیسیم موتورولا(motorola)

زمان پیوستن
    05 Feb 2008
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    پژو پارس
    گوشی موبایل
    n73

پیش گزیده بیسیم موتورولا(motorola)

سلام

دوستان عزیز من تازه گی یک بیسیم موتورولا خریده ام که روی ان نوشته :
    motorola talkabout T6530R

freq : 462.0 - 467 . 0 mhz 22 chanels max

و

a 22 channels each with 121 codes
    a 2662 combinations

اگر از دوستان می دانند که این چه طور بیسبمی است؟ ایا خوب است؟ روی ان نوشته 10 مایل برد داره! ایا واقعا اینطور است؟در کل اطلاعات جامعی در اختیار بنده قرار دهید.
    متشکرم

اینم شکل این بیسیم :

http://www.buytwowayradios.com/Produ...la-T6530R.aspx

زمان پیوستن
    10 Nov 2007
    شهر
    تبریز
    اتومبيل
    405 GLX TU5
    گوشی موبایل
    nokia 6630-N78

پیش گزیده

سلام دوست عزيز
    فكر كنم يكي از بهترين ها تو ايران باشه البته تا جاييكه من ميدونم
    امكان شنودش توسط ساير بيسيم ها كمتره 99 نوع كد گذاري
    بردش حد اكثر 10 مايل در فضاي باز و همين كه ميتونه با 3 تا باتري قلمي هم كار كنه عاليه
    مجهز به ويبره هست
    و در mode هندز فري هم كار ميكنه
    يك سئوال
    قيمت اين بيسيم چنده؟

زمان پیوستن
    05 Feb 2008
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    پژو پارس
    گوشی موبایل
    n73

پیش گزیده .

نقل قول نوشته شده توسط mbarazandetar مشاهده گفتگو
    سلام دوست عزيز
    فكر كنم يكي از بهترين ها تو ايران باشه البته تا جاييكه من ميدونم
    امكان شنودش توسط ساير بيسيم ها كمتره 99 نوع كد گذاري
    بردش حد اكثر 10 مايل در فضاي باز و همين كه ميتونه با 3 تا باتري قلمي هم كار كنه عاليه
    مجهز به ويبره هست
    و در mode هندز فري هم كار ميكنه
    يك سئوال
    قيمت اين بيسيم چنده؟

سلام
    من این بیسیم را از دبی خریدم و حدود 300 درهم که میشه تقریبا 75 تومان(ادرس : بر دبی . خیابان فهیدی . 6 مغازه از چهار راه سمت چپ)! راستی یک چیز جالب: من امروز که بیسیم را روشن کردم زدم که فرکانسها را سرچ کند و تا اینکه دیدم داره صدای دو نفر یک خانم و یک اقا که انگلیسی هم صحبت میکردند گرفته و جالب اینجا است که من در مشهد هم زندگی می کنم اما این دو نفر واقعا خارجی بودند(لهجه و اسمهایشان) ! حالا یا در داخل مشهد بودند یا کشورهای همسایه که احتمالش ضعیف است چون فکر نکنم این قدر برد داشته باشد فرکانسهای بیسیم!!!

4. کاربر زیر از دوست گرامی dj_metal_666 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

ناران (2 April 2008)

زمان پیوستن
    30 Aug 2006
    شهر
    قبلا مشهد حالا تبريز

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط dj_metal_666 مشاهده گفتگو
    سلام
    من این بیسیم را از دبی خریدم و حدود 300 درهم که میشه تقریبا 75 تومان(ادرس : بر دبی . خیابان فهیدی . 6 مغازه از چهار راه سمت چپ)! راستی یک چیز جالب: من امروز که بیسیم را روشن کردم زدم که فرکانسها را سرچ کند و تا اینکه دیدم داره صدای دو نفر یک خانم و یک اقا که انگلیسی هم صحبت میکردند گرفته و جالب اینجا است که من در مشهد هم زندگی می کنم اما این دو نفر واقعا خارجی بودند(لهجه و اسمهایشان) ! حالا یا در داخل مشهد بودند یا کشورهای همسایه که احتمالش ضعیف است چون فکر نکنم این قدر برد داشته باشد فرکانسهای بیسیم!!!
    دوست عزیز ...

همانطور که می دانید ، بیسیم ها معمولا در فرکانس های حدود VHF کار می کنند .

موج با فرکانس VHF در برخورد با یونوسفر (لایه از اتمسفر) بر گشت می کند که این اساس کار مخابرات راه دور است . البته در حالت آماتور و بدون محاسبه اصلا معلوم نیست که این موج به کجای زمین بازتاب شود . که شما به صورت کاملا اتفاقی با این پدیده برخورد داشته اید .

گفتن این مطلب خالی از لطف نیست که دوستانی در لندن ، موج بیسیم پلیس آمریکا را به طور اتفاقی می گرفتند !!!

البته این موضوع کاملا به شرایط آب و هوایی و ساعات شبانه روز و قصل سال وابسته است . چون یونوسفر در این حالت ها تغییر می کند و فرکانس و زاویه و شدت بازتاب آن تغییر میکند .

6. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی inforfang به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

dj_metal_666 (14 April 2008), PAYAM (13 April 2008)

زمان پیوستن
    10 Nov 2007
    شهر
    تبریز
    اتومبيل
    405 GLX TU5
    گوشی موبایل
    nokia 6630-N78

پیش گزیده

با سلام خدمت دوست عزیز
    محدوده فرکانسی این بیسیم ها 467 مگا هرتزه و تو باند فرکانسی UHF هست و این محدوده مشهوره به باند شهری (,bussines band ,radio amator band) و اصولا یک فرستنده با قدرت 1 وات حداکثر بردش میشه همین 10 مایل

8. کاربر زیر از دوست گرامی mbarazandetar به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

dj_metal_666 (14 April 2008)

زمان پیوستن
    14 Dec 2004
    شهر
    Texas & Big Apple
    اتومبيل
    my shoes
    گوشی موبایل
    5310XpressMusic

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mbarazandetar مشاهده گفتگو
    با سلام خدمت دوست عزیز
    محدوده فرکانسی این بیسیم ها 467 مگا هرتزه و تو باند فرکانسی UHF هست و این محدوده مشهوره به باند شهری (,bussines band ,radio amator band) و اصولا یک فرستنده با قدرت 1 وات حداکثر بردش میشه همین 10 مایل
    البته به شرطی که در محیط باز یا Wide line of sight باشید مثل وسط بیابان در محیط شهری 1.5 مایل بیشتر نمیرسه

Love thy neighbor As thyself

10. کاربر زیر از دوست گرامی F.®.A به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

dj_metal_666 (14 April 2008)

زمان پیوستن
    05 Feb 2008
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    پژو پارس
    گوشی موبایل
    n73

پیش گزیده

سلام
    واقعا تشکر می کنم از همه شما دوستان با پاسخهای مفیدتان. فقط یک سوال دیگه! پس با این وجو استفاده ان در شهر موجب گرفتن این بیسیم توسط ماموران نمی شود؟ از جمله نیرو انتظامی و ماموران ارتباطات و.....منظور بنده اینه که کلا ازاد است؟!!!

زمان پیوستن
    10 Nov 2007
    شهر
    تبریز
    اتومبيل
    405 GLX TU5
    گوشی موبایل
    nokia 6630-N78

پیش گزیده

تا جاییکه من اطلاع دارم استفاده از اون نیاز به مجوز داره اونم برای جاهایی میدهد که وسایل ارتباط جمعی عادی به راحتی در دسترس نباشه مثل جاده ها کوه و...نمیدونم اجازه ثبت لینک هست یا نه اگه هست و مدیران اجازه بدن لینکش رو می زارم.

13. کاربر زیر از دوست گرامی mbarazandetar به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

dj_metal_666 (20 April 2008)

زمان پیوستن
    05 Feb 2008
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    پژو پارس
    گوشی موبایل
    n73

پیش گزیده

سلام
    دوست عزیز اگر لطف کنید و بصورت پیام خصوصی لینک را برای بنده قرار دهید ممنون میشوم.

زمان پیوستن
    13 May 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پراید
    گوشی موبایل
    i-mate jam

پیش گزیده

سلام دوستان
    من یه جفت بیسیم موتورولا مدل t5920 دارم اگه کسی در مورد نحوه افزایش بردش اطلاعاتی داره بده ممنون میشم

زمان پیوستن
    29 Jul 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سمند LX
    گوشی موبایل
    xperia x10

پیش گزیده

سلام
    تمام این بیسیم ها (تاکی واکی) بجز یک مدل جنرال که شرکت صا ایران تولید میکنه و بردش هم خیلی کمه از تظر قانون نیاز به مجوز دارند
    اما این مدل ها چون شبیه تاکی واکی های اسباب بازی هستند پلیس کمتر به اونا گیر میده مگر اینکه واقعا بخواد گیر بده! (که اون موقع شما اگر گوشی موبایل هم دستت باشه گیری!)
    مدل هایی رو که اسم بردید تقریبا از بهترین ها تو این رده هستند
    برد اونها تو فضای باز(خارج از شهر) و شرایط مساعد آب هوا به همین حدود 10 مایل میرسه
    اما در شهر خصوصا در جاهای شلوغ که ساختمانهای متعدد و فرکانسهای مختلف رادیویی در مسیر وجود داره حداکثر همون 1- 1.5 کیلومتر رو به شما جواب میده
    از آنجایی که این گوشی ها ساخت چینه مثل بقیه اجناس با کیفیت و بی کیفیت داره! یعنی دو تا گوشی عین هم یکیش خوب کار میکنه یکیش سر دوروز خراب مبشه و قابل تعمیر هم نیست!
    در مورد افزایش برد هم باید کریستال اون رو عوض کنید که اصل مطلبه (البته راه هایی هم وجود داره که در حد ناچیزی این کار رو میکنه) با استفاده از آنتن بلند و با کبفیت هم می تونید برد رو افزایش بدید که در این مدل ها چون آنتن پرس شده برای تغییر اون مشکل خواهید داشت
    امضا رو بیخیال ... خودت چطوری؟

17. کاربر زیر از دوست گرامی abdarchi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

dj_metal_666 (13 May 2008)

زمان پیوستن
    13 May 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پراید
    گوشی موبایل
    i-mate jam

پیش گزیده

سلام
    دوست عزیز از راهنماییت ممنونم اما میشه بگی که کریستال چیه و برای تعویض این قطعه به کجا میتونم مراجه کنم و چقدر هزینه داره ؟

زمان پیوستن
    29 Jul 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سمند LX
    گوشی موبایل
    xperia x10

پیش گزیده

کریستال اصلی ترین قطعه ی یک بیسیمه
    ارزش اون به اندازه ی کل ارزش بیسیم است
    و تهیه اش هم همینطور
    تا جای که من می دونم اقدام برای تهیه یک کریستال قوی مثل این می مونه که شما برای خرید بیسیم پلیس اقدام کنید ! و همانقدر در معرض گرفتاری هستید!
    تازه تهیه بیسیم تو بازار راحت تره هر مدلی حتی بیسیم پلیس رو هم با پرداخت هزینه م یتونید پشت شهرداری پیدا کنید!
    امضا رو بیخیال ... خودت چطوری؟

20. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی abdarchi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

dj_metal_666 (14 May 2008), j2j4k (15 May 2008)

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد