تبليغات در پي‌هالز

صفحه 745 از 1245 اولاول ... 245645695735738739740741742743744745746747748749750751752755795845 ... آخرآخر
نمایش نتایج 9,673 به 9,685 از 16184

نام گفتگو: سوالات مربوط به ثبت نام و تحویل تندر 90

زمان پیوستن
    23 Oct 2010

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط سپند مشاهده گفتگو
    با سلام:
    دوستانی که از ایران خودرو ماشین ال90 تحویل گرفتن بابت تغییر کلاس یورو4 چقدر اضافه پرداخت کردند؟از من 450 هزار تومان با احتساب جریمه تاخیر دریافت کردند. لطفا اطلاع دهید.آیا این اضافه پرداختی پس داده میشه؟
    من تحویل فوری نوشتم ازم مابه تفاوت گرفتن ولی گفتن که پسش می دن

زمان پیوستن
    22 Jul 2012

پیش گزیده

زنگ زدم واحد فروش پارس خودرو. در مورد عدم تحویل تندر مرداد پرسیدم گفت خودروتون رنگش چیه گفتم سفید گفت رنگ سفید کم هست و تا دو هفته دیگه همه رو میدن.گفتم مگه برنامه ریزی نشده قبلا تولیدکنن و پیش فروش رنگ رو هم انتخاب کرده بودیم تعدادش از قبل معلوم بوده. گفتش اوون به ما مربوط نمیشه. با خودم گفتم برنامه ریزی کیلویی چنده برای اینا برنامه ریزی فقط تو گرفتن پول مشتری هست. اونم باید وقتی میگن پول فردا باید بریزی باید بریزی وگرنه آنچنان میچرخوننت تا به غلط کردن بیوفتی. اینجوریه که یه مشت دلال حاکم بر صنعت ایران میشن.

زمان پیوستن
    23 Jul 2012

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط tondro_tondar مشاهده گفتگو
    زنگ زدم واحد فروش پارس خودرو. در مورد عدم تحویل تندر مرداد پرسیدم گفت خودروتون رنگش چیه گفتم سفید گفت رنگ سفید کم هست و تا دو هفته دیگه همه رو میدن.گفتم مگه برنامه ریزی نشده قبلا تولیدکنن و پیش فروش رنگ رو هم انتخاب کرده بودیم تعدادش از قبل معلوم بوده. گفتش اوون به ما مربوط نمیشه. با خودم گفتم برنامه ریزی کیلویی چنده برای اینا برنامه ریزی فقط تو گرفتن پول مشتری هست. اونم باید وقتی میگن پول فردا باید بریزی باید بریزی وگرنه آنچنان میچرخوننت تا به غلط کردن بیوفتی. اینجوریه که یه مشت دلال حاکم بر صنعت ایران میشن.
    سلام لطف میکنی شماره تلفن دفتر فروشو بزاری ممنون میشم

زمان پیوستن
    23 Jul 2012

پیش گزیده

سلام
    امروز زنگ زدم دفتر تحویل خودرو از وضعیت تحویل خودرو پرسیدم گفت تا آخر هفته ماشینا رو تحویل میدن
    دروغ و راستش با خداست فقط میدونم بدجوری سر کاریم

زمان پیوستن
    22 Jul 2012

پیش گزیده

سلام دوست عزیز Davood2044. شما وضعیت خودروتون رو تو آدرس زیر چک کردین؟ مال من هنوز تو تخصیص خودرو گیر کرده. امروز هم همین طور بود. اگه هم فاکتور بشه سه روز حداقل طول میکشه خودرو بدن. اینا چجوری میگن تا آخر هفته میدن؟ هر کی یه حرفی میزنه. رنگ خودروتون چه؟
    ایم آدرس وضعیت خودرو
    saipagroup.net/Pages/CustomerCarStatus.aspx

زمان پیوستن
    15 Jun 2012
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Renault Tondar90
    گوشی موبایل
    Nokia N8

پیش گزیده

آقا ما تحویل شهریور ایرانخودروییم
    تو قسمت صدور فاکتور مونده الان که 13/6 هست
    درسته یا پیگیری کنم ؟

زمان پیوستن
    23 Jul 2012

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط tondro_tondar مشاهده گفتگو
    سلام دوست عزیز Davood2044. شما وضعیت خودروتون رو تو آدرس زیر چک کردین؟ مال من هنوز تو تخصیص خودرو گیر کرده. امروز هم همین طور بود. اگه هم فاکتور بشه سه روز حداقل طول میکشه خودرو بدن. اینا چجوری میگن تا آخر هفته میدن؟ هر کی یه حرفی میزنه. رنگ خودروتون چه؟
    ایم آدرس وضعیت خودرو
    saipagroup.net/Pages/CustomerCarStatus.aspx
    آره متاسفانه هنور تو مرحله تخصیص گیر کرده و خبری از ماشین نیست رنگ ماشینم سفیده اگه لطف کنن بهمون تحویل بدن؟؟؟!!!
    خداوند از سر تقصیرشون نگذره که مارو اینجور گذاشتن سر کار .آخه یکی نیست به اینا بگه تو که نمیخوای ماشینو تحویل بدی خبر مرگتون چرا تکمیل وجه از مردم می خوایت
    دوستان لطف کنن اگر خبری از فاکتور شدن شد اطلاع رسانی کنند

8. کاربر زیر از دوست گرامی davood2044 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

asakcity (4 September 2012)

زمان پیوستن
    11 Apr 2004
    گوشی موبایل
    سونی اریکسون

پیش گزیده

من از طریق نمایندگی واریز وجه کردم . من میتونم از سایت ایرانخودرو وضعیت خودرو رو ببینم از چه سایتی ؟؟؟؟ممنونم

زمان پیوستن
    23 Oct 2010

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط KAVEH مشاهده گفتگو
    من از طریق نمایندگی واریز وجه کردم . من میتونم از سایت ایرانخودرو وضعیت خودرو رو ببینم از چه سایتی ؟؟؟؟ممنونم
    http://ikco.iranecar.com/
    برو بخش مشتریان
    بعد با شماره شناسنامه وکد ملی وارد شو
    برو قسمت قرار داد ها کلید سرچ رو بزن قراردادت میاد روش کلیک کن وضعیتش رو می بینی
    اگرم خواستی پرداخت داشته باشی ردیف قرار دادت رو توی بخش واریز وجه سرچ کن

زمان پیوستن
    12 Oct 2009
    شهر
    اصفهان
    اتومبيل
    تندر
    گوشی موبایل
    samsung star

پیش گزیده

دوستان ملاك تاخير چيه ؟ 30 روز بعد از تكميل وجه يا 30 روز بعد از تحويل پرونده به ايران خودرو؟

زمان پیوستن
    22 Jul 2012

پیش گزیده

در مورد پارس ودرو فاکتور شدن خودرو یعنی یه مرحله قبل تحویل یا حدود 3 روز قبل تحویل خودرو میشه. که ممکن است یه ماه بعد تکمیل وجه طول بکشه. تندر ما تحویل مرداد پارس خودرو هست هنوز یه ماه بعد تکمیل وجه هنوز فاکتور نشده. دیگه این فرمولها جواب نمیده. یا این خودرو سازها قطعه ندارن و یا انبارهاشون پر هست واسه زمانی که تندر رو بالای 19 تومن بندازن به مشتری.

زمان پیوستن
    11 Apr 2004
    گوشی موبایل
    سونی اریکسون

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mehdi_08 مشاهده گفتگو
    http://ikco.iranecar.com/
    برو بخش مشتریان
    بعد با شماره شناسنامه وکد ملی وارد شو
    برو قسمت قرار داد ها کلید سرچ رو بزن قراردادت میاد روش کلیک کن وضعیتش رو می بینی
    اگرم خواستی پرداخت داشته باشی ردیف قرار دادت رو توی بخش واریز وجه سرچ کن
    این مراحل رو رفتم فقط مشخصات پرداخت مابهاتفاوت رو میزنه و خبری از وضعیت خودرو نیست

زمان پیوستن
    12 Jul 2012

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط KAVEH مشاهده گفتگو
    این مراحل رو رفتم فقط مشخصات پرداخت مابهاتفاوت رو میزنه و خبری از وضعیت خودرو نیست
    کنار صفحه سمت چپ مرحله ای که خودرو شما در آن وجود دارد با رنگ زرد مراحلی که خودرو شما آنها را پاس کرده با رنگ آبی و مراحلی که خودرو شما هنوز به آن نرسیده با رنگ خاکستری مشخص است
    از زرتشت پرسیدند زندگی خود را بر چند اصل بنا کردی؟ فرمود چهار اصل:
    دانستم رزق مرا دیگری نمی خورد پس آرام شدم دانستم که خدا مرا می بیند پس حیا کردم دانستم که کار مرا دیگری انجام نمی دهد پس تلاش کردم
    دانستم که پایان کارم مرگ است پس مهیا شدم

صفحه 745 از 1245 اولاول ... 245645695735738739740741742743744745746747748749750751752755795845 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد
  • کد [VIDEO] اکنون روشن مي‌باشد