تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 11 12345678 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 132

نام گفتگو: نحوه تکثیر ماهیهای زنده زا

زمان پیوستن
    28 Mar 2006

پیش گزیده نحوه تکثیر ماهیهای زنده زا

باسلام
    مولي چند ماهگي بالغ و حامله ميشه؟
    من اسكار
    پرت
    مولي
    آنجل
    دارف
    كت فيش
    سيلور شارك
    ماهي طعمه راباهم نگه مي دارم

2. کاربر زیر از دوست گرامی فرشيد فرجي به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Aqvarium (26 May 2007)

زمان پیوستن
    23 Apr 2006

پیش گزیده

يه مولي به رنگ سفيد تازه خريدم موقع خريدن شكمش باد كرده بود حدث زدم حامله باشه انداختمش تو زايشگاه ، دو روز بعد بچه زاييد ولي 4 تا ، 2 تاشون مردن يكيشون نصفه بود كه اون هم مرد يكي ديگشون زنده مونده ، با توجه به اطلاعاتي كه از طريق پرسش و پاسخ توسط دوستان در سايت ديدم مولي ماده حداقل بايد 30 بچه بزايد . دوستان اگه راهنمايي بفرمايند ممنون ميشم

4. کاربر زیر از دوست گرامی c55 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Aqvarium (26 May 2007)

زمان پیوستن
    20 Mar 2004

پیش گزیده

يه مولي به رنگ سفيد تازه خريدم موقع خريدن شكمش باد كرده بود حدث زدم حامله باشه انداختمش تو زايشگاه ، دو روز بعد بچه زاييد ولي 4 تا ، 2 تاشون مردن يكيشون نصفه بود كه اون هم مرد يكي ديگشون زنده مونده ، با توجه به اطلاعاتي كه از طريق پرسش و پاسخ توسط دوستان در سايت ديدم مولي ماده حداقل بايد 30 بچه بزايد . دوستان اگه راهنمايي بفرمايند ممنون ميشم
    مولی خیلی بیشتر از 4 تا بچه میریزه و احتمالاً شما ندید که بچه ها رو یا خورده یا اینکه از منافذ زیر زایشگاه به طرف پایین کشیده شدن و بقیه ماهی ها اونا رو خوردن. اگر آنجل دارید مطمئن باشید کار آنجلها هستش چون میرن زیر زایشگاه و انقدر اونجا نوک میزنن تا بچه ماهی ها رو بخورن. زایشگاه 100% حافظ بچه ها نیست و از منافذ زیرش بچه ها رد میشن.

6. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی RoSo به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Anoush (1 May 2006), Aqvarium (26 May 2007), c55 (30 April 2006)

زمان پیوستن
    23 Apr 2006

پیش گزیده

آنحل ندارم در ضمن اينكه 3-4 ساعت موقع زاييدن زير نظر داشتمش

8. کاربر زیر از دوست گرامی c55 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Aqvarium (26 May 2007)

زمان پیوستن
    20 Mar 2004

پیش گزیده

آنحل ندارم در ضمن اينكه 3-4 ساعت موقع زاييدن زير نظر داشتمش
    به این میگن عذر بدتر از گناه دوست عزیز موقع زایمان اصلاً طرف آکواریوم نرید. اکثر ماهی ها دم صبح یعنی حدود ساعت 4 تا 6 صبح زایمان و تخم ریزی میکنن و احتیاج به آرامش دارن و اگه استرس داشته باشن نتیجه همین میشه که شما میبینید.

10. کاربر زیر از دوست گرامی RoSo به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Aqvarium (26 May 2007)

زمان پیوستن
    09 Feb 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ریو
    گوشی موبایل
    K850i

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط DJ RoSo
    به این میگن عذر بدتر از گناه دوست عزیز موقع زایمان اصلاً طرف آکواریوم نرید. اکثر ماهی ها دم صبح یعنی حدود ساعت 4 تا 6 صبح زایمان و تخم ریزی میکنن و احتیاج به آرامش دارن و اگه استرس داشته باشن نتیجه همین میشه که شما میبینید.
    با سلام

دوست عزیز ضمن احترام و قبول حرف شما در حالت کلی ، میخواستم عرض کنم که مولی و گوپی این حرفارو ندارند ،
    وقتی مولی یا گوپی من اماده زایمان میشه ، کامل میزارمش توی یه ظرف جدا بچه هاشو اصلا نمیخوره خودش ، همشو جدا میکنم میگذارم تو پرورشگاه ، گوپی هم همینطور .

در ضمن ساعت زایمان اکثرا همون تایمی هست که شما گفتی و لی مولیهای من هر زمان امکان زایمان دارند بخصوص آخر شب مثلا ساعت 10 تا 12 شب .

از این ماهی شمردم 80 تا بچه گرفتم . فقط مواظب باشید انتقال ماهی به آرامی انجام بشه و ماهی بیرون نپره از ترس

بنده خدا همین طفلک چند شب پیش یه لحظه در آکوآریوم رو باز گذاشتم تا بارگشتم دیدم پریده بیرون و داغون کرده خودشو وقتی گذاشتم توی مخزن با نمک و متیلن بلو هم جواب نداد و فرداش به دیار باقی شتافت . روحش شاد !
    مادر خوبی بود !

12. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Blaze به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Anoush (1 May 2006), Aqvarium (26 May 2007), c55 (1 May 2006), كاوشگر (1 May 2006)

زمان پیوستن
    20 Mar 2004

پیش گزیده

1.هر ماهی ای بچه خودشو میخوره
    2.استرس برای همه ماهی ها هست و حتی میتونه باعث مرگ ماهی بشه من نمیدونم شما چیکار میکنید ولی ماهی وقتی زیاد در معرض نور و دید باشه به سختی زایمان میکنه
    3.من فقط اینارو بر اساس تئوری گفتم و چون خودم مولی ندارم الان نمیدونم چطوریه.
    بهرحال ممنون از راهنمایی شما.

14. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی RoSo به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Aqvarium (26 May 2007), كاوشگر (1 May 2006)

زمان پیوستن
    09 Feb 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ریو
    گوشی موبایل
    K850i

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط DJ RoSo
    1.هر ماهی ای بچه خودشو میخوره
    2.استرس برای همه ماهی ها هست و حتی میتونه باعث مرگ ماهی بشه من نمیدونم شما چیکار میکنید ولی ماهی وقتی زیاد در معرض نور و دید باشه به سختی زایمان میکنه
    3.من فقط اینارو بر اساس تئوری گفتم و چون خودم مولی ندارم الان نمیدونم چطوریه.
    بهرحال ممنون از راهنمایی شما.
    قطعا اکثر ماهیا بچه خودشون رو میخورند ولی مولی ماده در حین زایمان اینکارو انجام نمیده یا حداقل اونایی که من دارم نخوردن. عکس هم برای همین گذاشتم .

در مورد استرس که البته در نور و دید زیاد دچار مشکل میشه ، کلید حل داستان فضایی آروم و بالا بردن دما تا نزدیک 28 تا 30 درجه هستش که براحتی زایمان میکنه ، اگر استرس داشته باشه نوزاد ناقص بدنیا میاد یا توی تخم گیر میکنه سرش اون تو میمونه و خفه میشه.

چیزایی که گفتم شاید خیلی هاش تئوری نقض بشن ولی بر حسب تجربه و با عکس خدمت دوستان ارائه کردم .

نکته آخر :
    گوپی وقتی که آخرین نوزاد رو بدنیا میاره ، سریع شروع بخوردن بچه ها میکنه . تا قبل از اون طبق تجربه بچه رو میل نمیکنه

16. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Blaze به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Anoush (1 May 2006), Aqvarium (26 May 2007), كاوشگر (1 May 2006)

زمان پیوستن
    20 Mar 2004

پیش گزیده

در مورد استرس که البته در نور و دید زیاد دچار مشکل میشه ، کلید حل داستان فضایی آروم و بالا بردن دما تا نزدیک 28 تا 30 درجه هستش که براحتی زایمان میکنه ، اگر استرس داشته باشه نوزاد ناقص بدنیا میاد یا توی تخم گیر میکنه سرش اون تو میمونه و خفه میشه.
    البته من یه جا شنیدم که وقتی بچه ها به دنیا میان بعدش باید دما رو به همون 27-28 رسوند چون دمای 30 درجه بچه ها رو خیلی اذیت میکنه.
    کسی راجع به این چیزی شنیده؟ چون من خودمم مطمئن نیستم.

18. کاربر زیر از دوست گرامی RoSo به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Aqvarium (26 May 2007)

زمان پیوستن
    28 Mar 2006

پیش گزیده

سلام
    مي خواستم بدونم احتمال دارد مولي 3 سانتي كه به عنوان غذا به اسكار داده مي شود حامله شود

20. کاربر زیر از دوست گرامی فرشيد فرجي به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Aqvarium (26 May 2007)

زمان پیوستن
    28 Jun 2004
    شهر
    زاهدان
    گوشی موبایل
    P1i

پیش گزیده

من يه جفت مولي دارم كه دهان مولي نر به مخرج مولي ماده چسبيده. يه روز شكم مادهه بزرگه فرداش شكم مادهه كوچيكه و شكم نره بزرگه . بنابراين تاحالا از مولي بچه نگرفتم.(بهم نخندين)
    در ضمن دوستان وقتي آدما به بچه هاشون ميگن بخورمت ميخواستين ماهي بچه هاشو نخوره

22. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی alirezasaberi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Anoush (13 May 2006), Aqvarium (26 May 2007), HOJATSHABANI (3 November 2008)

زمان پیوستن
    24 Mar 2006
    شهر
    کرمان
    گوشی موبایل
    Nokia N82

پیش گزیده

با سلام خدمت دوستان

من میخوام برای غذای ماهی مولی تکثیر کنم:
    1- برای تکثیر حتما باید یک آکواریوم با بخاری و پمپ هوا قرار بدم ؟
    2- می خوام بچه ماهی ها رو به دیسکس بدهم . ( دیسکس هام متوسط هستند )
    پتيشين حمايت از سنجاب ايراني در خطر انقراض آماده شد
    دوستاني كه تمايل دارن مي تونن امضا كنن

زمان پیوستن
    16 Jan 2006

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Discus
    با سلام خدمت دوستان

من میخوام برای غذای ماهی مولی تکثیر کنم:
    1- برای تکثیر حتما باید یک آکواریوم با بخاری و پمپ هوا قرار بدم ؟
    2- می خوام بچه ماهی ها رو به دیسکس بدهم . ( دیسکس هام متوسط هستند )
    پمپ كه لازمه اما بخاري ضروري نيست.مولي با همون دماي اتاق كنار مي آد.
    Acorns were good until bread was found.

صفحه 1 از 11 12345678 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند