تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 18

نام گفتگو: ساخت پمپ گاز cng خانگی!

زمان پیوستن
    07 Mar 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پراید
    گوشی موبایل
    5300

Question ساخت پمپ گاز cng خانگی!

با سلام و درود!
    از اونجایی که صفهای گاز داره کم کم سر به فلک میبره و حتا در ساعت 2شب هم که میری گاز بزنی یه نیم ساعتی رو باید تو صف باشی( بگزریم که در ساعت های دیگه روز حداقل 2ساعت باید تو صف به تمیزکردن ماشین بپردازیم). خواستم ببینم ایا امکان داره که یک پمپ خانگی بسازیم و دیگر نگران گاز نباشیم؟؟؟
    البته از اونجایی که میگن کار نشد نداره من کمی در مورد ساخت پمپ فکر کردم و دیدم میشه با کمی تغییرات روی کمپرسور های معمولی اپاراتی ها این پمپ را ساخت. اما کمی سوال برام پیش اومد و از اونجایی که اطلاعاتم در این مورد در سطح یه دانشجوی ترم دوم مکانیک است و مسلما کم است خواستم از شما عزیزان کمک بگیرم.
    1. ایا خارج شدن حجم زیادی از رگلاتور اپارتمان باعث بستن (قطع شدن) جریان گاز نمیشود؟
    2.ایا وقتی که گاز مخزن تموم میشه داخلش هوا میره؟ چون بابام میگفت وقتی گاز خالی میشه بجاش هوا میاد داخل مخزن و موقع شارج گاز اون هوا ها خالی میشن!!! من که فکر کنم اشتباه میگفت ولی وقتی بهش گفتم گفت اگه خلا بشه داخل مخزن. مخزن مچاله میشه؟؟؟(نظر شما چیه؟)
    3.ایا پمپ نیاز به مخزن دارد؟
    4.رگلاتور ها و نازل را از کجا گیر بیارم؟
    5.هر مشکلی که به نظر شما عزیزان وجود خواهد داشت....
    خوشحال میشم اگه نظراتتون رو بگید و من را یاری کنید و این کار باعث خلاصی مردم یا حداقل خودم از این گرفتاری ها بشه با تشکر
    پیروز و پاینده باشید...
    3 اصل رستگار شدن:1.انديشه نيك 2.گفتار نيك 3.كردار نيك

زمان پیوستن
    07 May 2004
    شهر
    قم
    اتومبيل
    MAZDA 323
    گوشی موبایل
    N95-2 & 8250

پیش گزیده

میتونی آمادشو بخری
    دوستان هرکسی به شاهی پیهالز نیاز داره تو پیام خصوصی مقدارش رو بگه.درخواستها فقط از تهیدستان سایت تا خروج از مرز فقر پذیرفته میشن.
    ضمنن از ثروتمندان هم مالیات جهت پخش بین فقرا پذیرفته میشود

"LOVE IS IN THE AIR AND IT IS EVERY WHERE"

زمان پیوستن
    07 Mar 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پراید
    گوشی موبایل
    5300

پیش گزیده

با سلام و تشکر!
    حامد جان اگه شما میدونی کجا میفروشه و از کجا میشه تهیه کرد خوشحال میشم راهنمایی کنید. اما خداوکیلی حیف نیست 3میلیون بدی برا پمپی که اینا میخوان بندازن به مردم(چون تلوزیون گفت 3تومان قیمت گذاشتند).
    و اگه به پمپ های گاز نگاه کنی اکثرا تاکسی های بینوا هستند که میخواهند بنزینشون رو هم از دستشون بگیرند پس این راننده تاکسی یا بنده که هیچ درامدی ندارم چگونه بیام 3تومن پول به این اقایون بدم؟؟؟ در صورتی که اگه طرح من عملی بشه حدودا 300هزار اینا چوب میخوره که یک دهم قیمت دولت است....
    (در ضمن شرمنده دیر جواب دادم این چند روز درگیر تصادفم بودم)

زمان پیوستن
    19 Mar 2004

پیش گزیده

لطفا اول مشخص کن میخواهی بمب بسازی یا پمپ .
    دوست عزیز حتی پر کردن کپسول گاز پیکنیک توسط کپسول گاز معمولی توی محیط شهری ممنوعه " هرجا هم اینکارو میکنه آدرسشو بده به تلفن 137 ببین ظرف یک هفته تعطیلش میکنند یا نه " محلش تابع ضوابط خاصی است . حالا جنابعالی میخواهی کنار خونه خودت یک همچین چیزی نصب کنی ، شما میخواهی خودتو منفجر کنی چه ربطی به همسایه کناری داره که اون روهم باخودت میخواهی داغون کنی . بعنوان یک طرح یا پروژه میشه درباره اش کار کرد ولی اصلا فکر اجراشو نکن .

5. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Glimpser به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ماندانگاس (24 December 2007), Farbod.E (14 April 2009), Shanli (24 October 2008), shei2nak (12 December 2007)

زمان پیوستن
    19 Mar 2004
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206 Type3
    گوشی موبایل
    iPhone 6

پیش گزیده

الان چيني اين پمپ‌هاي خانگي اومده كه قيمتش حدود يك ميليون تومانه.

7. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی PAYAM به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ATOS (11 November 2007), Shanli (24 October 2008), shei2nak (12 December 2007)

زمان پیوستن
    30 Jul 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    405بود ... به دنبال تندر
    گوشی موبایل
    Sony ericsson S500

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط shei2nak مشاهده گفتگو
    با سلام و درود!
    2.ایا وقتی که گاز مخزن تموم میشه داخلش هوا میره؟ چون بابام میگفت وقتی گاز خالی میشه بجاش هوا میاد داخل مخزن و موقع شارج گاز اون هوا ها خالی میشن!!! من که فکر کنم اشتباه میگفت ولی وقتی بهش گفتم گفت اگه خلا بشه داخل مخزن. مخزن مچاله میشه؟؟؟(نظر شما چیه؟)
    3اگه نظراتتون رو بگید و من را یاری کنید و این کار باعث خلاصی مردم یا حداقل خودم از این گرفتاری ها بشه با تشکر
    هوا داخلش نمیره، اگر قرار باشه بر اثر خلا با فشار 1bar له بشه که وقتی گاز رو با فشار خیلی بیشتر از این حرفا داخلش پمپ میکنن باید منفجر بشه.
    در مورد ساخت ایستگاه خونگی اول از همه همونطور که دوستمون گفت مسائل ایمنی و رعایت استانداردهای تعریف شده مهمه، بعدش به نظر من کمپرسورها به علت فشار بالایی که باید ایجاد کنن مصرف برق بالایی خواهند داشت، البته دقیقا نمیدونم گاز cng با چه فشاری داخل مخزن هستپ؟

9. کاربر زیر از دوست گرامی mr_mashmash به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

shei2nak (12 December 2007)

زمان پیوستن
    30 Jul 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    405بود ... به دنبال تندر
    گوشی موبایل
    Sony ericsson S500

11. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی mr_mashmash به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ATOS (11 November 2007), parti3000 (11 November 2007), Shanli (24 October 2008), shei2nak (12 December 2007)

زمان پیوستن
    07 Mar 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پراید
    گوشی موبایل
    5300

پیش گزیده

با سلام
    تشکر از پست هاتون. مطمئنن که فعلا نمی خوام همچین کاری کنم(تازه اول جونیمه) ولی دوست دارم! باز هم ممنون از راهنمایی هاتون و امیدوارم سهمیه بنزینتون ماهی 10000 لیتر بشه!!!

زمان پیوستن
    26 Mar 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    لوگان E2LP + پرايد + ريو

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط mr_mashmash مشاهده گفتگو
    البته دقیقا نمیدونم گاز cng با چه فشاری داخل مخزن هستپ؟
    200 بار وقتي پره گازه
    جالبه بدونيد خطوط لوله اصلي انتقال گاز در كشور 56 اينچ قطر دارند. يعني مي تونيد يه كم سرتون رو خم كنيد و توش راه بريد. و سر راهشون چندين ايستگاه تقويت فشار هست. خروجي كمپرسور ها در ايستگاه هاي تقويت فشار كه اين حجم عظيم گاز رو به خط تزريق مي كنند ( حدود 100 ميليون متر مكعب در روز) چيزي حدود 90 بار مي باشد.

حالا تو خود بخوان حديث ساخت دستگاه خانگي رو.
    البته اين پمپ هاي خونگي احتمال مي دم از نوع reciprocating (رفت و برگشتي) باشند تا بتونند به اين فشار در مخزن برسند. و مسلما زمان سوخت گيري هم بسيار بيشتر خواهد بود.

14. کاربر زیر از دوست گرامی reza engine به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

shei2nak (24 December 2007)

زمان پیوستن
    02 Sep 2006
    شهر
    استكهلم
    اتومبيل
    پرايد- سمند ال اكس- تيلر

پیش گزیده

اين دستگاهي كه شما ميگيد رو يه شركت ايراني هم توليد كرده كه چند وقت قبل تر در تلوزيون به عنوان واحد نمونه اشتغال و توليد كننده نمونه يه برنامه 30 40 دقيقه اي ازش نشون داد.
    ديگه توليدات اين شركت پمپ هاي بنزين و LNG و CNG بود و پمپ CNG خانگي هم جزو توليداتش بود. من فكر كنم يه مشكلي هست كه هنوز به بازار ندادنش. يا قيمت زيادي داره يا سازمان گاز براش به صرفه نيست يا هنوز مشخص نشده براي وارد شدن اين دستگاه به بازار چندين هزار سازمان و نهاد و ... بايد ماليات دريافت كنند (ازجمله سازمان دخانيات، ورزش، حوزه علميه، رياست جمهوري، ايران خودرو، بيمه و...) يا اينكه يه نفر ديگه سود لازم رو نمي بره كه احتمال اين دوتاي آخري از همه بيشتره...
    روزگار غريبيست نازنين...

16. کاربر زیر از دوست گرامی باتلاق به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Shanli (24 October 2008)

زمان پیوستن
    09 Mar 2006
    شهر
    تهرون
    اتومبيل
    پژو 206 V8 SD
    گوشی موبایل
    Nokia

پیش گزیده

اين هم آگهي فروش قيمت: 11.000.000 ريال
    پمپ گاز CNG در خانه خودتان

مردم دو گروهند: يا در دين با تو برادرند؛ يا در انسانيت با تو برابر

18. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی amahdavi2004 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

باتلاق (20 December 2007), hooman62 (21 December 2007), shei2nak (24 December 2007)

زمان پیوستن
    07 Mar 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پراید
    گوشی موبایل
    5300

پیش گزیده

سلام دوستان من امشب ساعت 12 رفتم گاز بزنم دیدم خیلی شلوغه و منصرف شدم جالیه بدونید که از اول سف کیلومتر ماشینو صفر کردم تا اخر سف حدودا 1400متر افتاد یعنی چیزی حدود 400 ماشین............
    من موندم این اقایون چه فکری به ایندشون کردن که این مسخره بازیو راه انداختن.

زمان پیوستن
    22 Apr 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سوناتا 2008 و رنو لوگان (E2 LP)
    گوشی موبایل
    Nokia Lumia 925

پیش گزیده

امیدوارم یک روزی مشکل این صفهای طویل حل بشه. ولی به نظرم نه خرید نه ساخت پمپ گاز خانگی به صلاح نیست. ساخت که مشکل امنیتی داره، اون که هیچی.
    خرید هم که اصلا به صرفه نیست شما 1 میلیو (حد اقل) اضافه تر برای خرید ماشین گازسوز بدی، خدا تومن استهلاکش بره بالا، دوباره 1.5 میلیون بابت خرید پمپ بدی ... مگه خرید بنزین آزاد (مازاد بر سهمیه) چقدر میشه که بیارزه این همه پول بی زبون رو یکجا بدین بره.
    اساس ساخت پمپ های گاز خانگی هم برای جاهایی هست که از شهر دورند و ساکنین این اماکن ماشینشون رو شب تا صبح میذارند شارژ بشه (پس نمیشه چند نفری هم خرید). منتها تو مملکت ما این صف طولانی پمپ گاز و نبود بنزین، چنان ملت رو به سطوح آورده که حاضرند همچین پولی رو بدند و ریسکش رو هم می پذیرند.

21. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Raminium2001 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

amahdavi2004 (24 December 2007), reza engine (24 December 2007), Shanli (24 October 2008), shei2nak (31 December 2007)

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد