تبليغات در پي‌هالز

صفحه 3 از 10 اولاول 12345678910 آخرآخر
نمایش نتایج 27 به 39 از 128

نام گفتگو: تاپیک جامع مشکلات سیستمهای سوخت رسانی و موتور و خنک کننده 206

زمان پیوستن
    14 Dec 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206-2
    گوشی موبایل
    n73

پیش گزیده 206 تیپ2 به سختی روشن میشه

سلام دوستان
    یک 206 تیپ 2 حدودا 3200 تا کار کرده الان 2 باره که به سختی روشن میشه بعد از 6 -7 بار استارت.
    دلیلش چی ممکنه باشه؟

زمان پیوستن
    26 May 2005
    گوشی موبایل
    3650

پیش گزیده علامت آچار كنار كيلومتر شمار!!!!!

سلام اساتيد عزيز .
    من تازه يه 206 تيپ 2 (مدل81) خريدم ، سه تا مورد برام پيش اومده ؛ اگه ميشه راهنمائيم كنيد .
    1- يه علامت آچار كنار كيلومتر شمار نشون ميده ، مربوط به چيه؟ (روغن و فيلتر روغن رو تازه عوض كردم ، فروشنده ميگفت كه تسمه تايمينگ رو تازه عوض كرده و حدود 15000تا كار كرده ).
    2- ازكجا ميشه فهميد ديسك صفحه كلاج خرابه و احتياج به تعويضر داره؟
    3- احساس ميكنم ماشين كمي دير از جاش بلند ميشه (با ماشين پرايد «85» بابام مقايسه ميكنم ) .
    ممنون از راهنمائيتون.
    The world is a comedy to those who think and is a tragedy tho those who fell

زمان پیوستن
    20 May 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    تیپ 5 ، ورنا
    گوشی موبایل
    Nokia N97 mini

پیش گزیده

1. باید کیلومتر سرویس ریست بشه (تو دفترچه توضیح داده خیلی راحته)

2. موقع حرکت تو دنده 2 یا 3 یه نیم کلاچ بگیر گاز بده و کلاچ رو سریع ول کن اگر ماشین یه تکون محکم بخوره صفحه زیاد کار نکرده و سالمه ولی اگر تکونش نرم بود زیاد تعریفی نداره، 206 چون ارتفاع پدال کلاچ خود به خود رگلاژ میشه از روی پدال نمیشه فهمید که صفحه چقدر داره و متاسفانه ناگهان صفحه میریزه و غافلگیرتون میکنه، حول وحوش کیلومتر 70.000 باید صفحه رو حتما بازدید کرد.

3. منظورتون شتابشه؟
    امروز اولین روز از باقیمانده عمرته، ازش لذت ببر

4. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی simbaleo به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ATOS (26 June 2008), babaxan7 (23 December 2007), mohammad_138611 (23 December 2007), reza_118 (30 October 2008)

زمان پیوستن
    26 May 2005
    گوشی موبایل
    3650

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط simbaleo مشاهده گفتگو

3. منظورتون شتابشه؟
    ممنون از راهنمائيت .
    بله منظورم شتاب اوليش است . شايدم احساس اشتباهي دارم ، چون اولين باره 206 ميرونم .
    راستي ، افرادي مثل من كه اولين بارشونه 206 ميرونن بايد به چه نكاتي توجه بكنن ... .

زمان پیوستن
    22 Apr 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سوناتا 2008 و رنو لوگان (E2 LP)
    گوشی موبایل
    Nokia Lumia 925

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط bg shabnam مشاهده گفتگو
    سلام دوستان
    یک 206 تیپ 2 حدودا 3200 تا کار کرده الان 2 باره که به سختی روشن میشه بعد از 6 -7 بار استارت.
    دلیلش چی ممکنه باشه؟
    6-7 تا استارت میزنی مگه بعد از سه یا چهار بار استارت، سویچ هوشمند از کار نمی افته؟

زمان پیوستن
    26 May 2005
    گوشی موبایل
    3650

پیش گزیده

سلام ، امروز تويه سر بالائي نسبتاً ملايم ، ماشين حدود 110 تا سرعت داست (البته اينم بگم كه داشتم يه پيچ رو رد ميكردم) يه دفعه صداي دو تا بوق (شبيه بوقي كه موقع باز شدن درها شنيده ميشه) اومد و فوري هم قطع شد .
    نظر خاصي در اين مورد نداريد ؟
    دوستا بازم خواهش ميكنم اونائي كه حرفه اي هستن ، بگن كه ما تازه كارها بايد به چه چيزهاي ماشين (مخصوصاً وقتي ميخواهيم تو جاده رانندگي كنيم) توجه داشته باشيم؟ اگه ممكن باشه هركي به نظرش نكته كليدي كه يه روزي كشفش كرده اومد ، بگه.

زمان پیوستن
    20 May 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    تیپ 5 ، ورنا
    گوشی موبایل
    Nokia N97 mini

پیش گزیده

هیچ چراغی تو صفحه آمپر روشن نشد؟

زمان پیوستن
    18 Jun 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206 اتوماتیک نقره ای
    گوشی موبایل
    Samsung N100, Sony Ericson

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط babaxan7 مشاهده گفتگو
    سلام ، امروز تويه سر بالائي نسبتاً ملايم ، ماشين حدود 110 تا سرعت داست (البته اينم بگم كه داشتم يه پيچ رو رد ميكردم) يه دفعه صداي دو تا بوق (شبيه بوقي كه موقع باز شدن درها شنيده ميشه) اومد و فوري هم قطع شد .
    نظر خاصي در اين مورد نداريد ؟
    دوستا بازم خواهش ميكنم اونائي كه حرفه اي هستن ، بگن كه ما تازه كارها بايد به چه چيزهاي ماشين (مخصوصاً وقتي ميخواهيم تو جاده رانندگي كنيم) توجه داشته باشيم؟ اگه ممكن باشه هركي به نظرش نكته كليدي كه يه روزي كشفش كرده اومد ، بگه.
    روغن ترمز ماشینت رو چک کن شاید از اون باشه که البته باید لنت ها رو هم چک کنی
    تماشاي Formula1 آموزنده است
    206 اتوماتيك خرداد 84-BSI 40-ECU 7.4.4
    چراغ داشبورد-سنسور نور و باران-عايق درب موتور-چراغ نقشه خواني-LCD type B و كامپيوتر سفر-هشدار نبستن كمربند ايمني
    قفل اتوماتيك درها-USB/SD Changer-RDS/TA-هشدار باز بودن صندوق عقب-کروزکنترل
    در دست اقدام: اسپید لیمیتر

10. کاربر زیر از دوست گرامی m16586 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

babaxan7 (24 December 2007)

زمان پیوستن
    26 May 2005
    گوشی موبایل
    3650

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط simbaleo مشاهده گفتگو
    هیچ چراغی تو صفحه آمپر روشن نشد؟
    نه!! چراغي رو روشن نديدم !!!!!

زمان پیوستن
    29 Nov 2004
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    موسو
    گوشی موبایل
    Apple iPhone 3G

پیش گزیده ماشین من یهو شروع کرد به ریپ زدن!

سلام. من تقریبا 5 6 روزه که یه 206 تیپ 2 مدل 81 خریدم. ماشین خیلی سر حال و رو پا بود و شتاب و همه چیش میزون بود حتی روزی که گرفتم بردم دیاگ زدم و هیچ ایرادی نداشت جز اینکه سنسور اکسیژن ارور میداد که مکانیکه گفت چیز مهمی نیست.
    امشب توی اتوبان مدرس داشتم میرفتم و چون ترافیک بود سرعتم از 30 تجاوز نمیکرد که یهو ماشین شروع کرد به ریپ زدن عین اینکه 3 کار کنه و اصلا هم راه نمیرفت. یعنی به زور 1 و حد اکثر 2 دیگه بالاتر نمیشد بری.
    خلاصه زدم کنار و زنگ زدم امداد خودرو اومد دیاگ زد و گفت سوزن انژکتور سیلند 4 سوخته باید عوض بشه منم گفتم عوض کن. بعد که عوض کرد هیچ فرقی نکرد و شمع همون سیلندر رو هم عوض کرد و بازم نشد که دیگه سوزن انژکتور خودم رو بست گفت ماشین سوپاپ ترسونده
    راستش من نفهمیدم اما گفت باید کمپرس سیلندر 4 رو اندازه بگیرن ببینن درسته یا نه . خیلی حالم گرفته شده. آیا کسی میدونه که واقعا از سوپاپه یا برقیه یا سوختیه
    ممنون میشم راهنمایی کنین

زمان پیوستن
    22 Apr 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سوناتا 2008 و رنو لوگان (E2 LP)
    گوشی موبایل
    Nokia Lumia 925

پیش گزیده

کسی که ماشین رو ازش خریدی میشناسی؟ به این راحتی ها نباید مشکلدار بشه. در ضمن تایم ماشینت درسته؟ این اشکال معمولا بخاطر شمع پیش میاد اونم نه در حدی که دیگه نتونه راه بره، مگه پرایده. حالا ببر یک تعمیرگاه خوب و فعلا تحقیق کن و یهو الکی خرج نکن. احتمال داره خیلی ساده مشکلت حل بشه.

زمان پیوستن
    20 May 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    تیپ 5 ، ورنا
    گوشی موبایل
    Nokia N97 mini

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط farshad_sharif مشاهده گفتگو
    سلام. من تقریبا 5 6 روزه که یه 206 تیپ 2 مدل 81 خریدم. ماشین خیلی سر حال و رو پا بود و شتاب و همه چیش میزون بود حتی روزی که گرفتم بردم دیاگ زدم و هیچ ایرادی نداشت جز اینکه سنسور اکسیژن ارور میداد که مکانیکه گفت چیز مهمی نیست.
    امشب توی اتوبان مدرس داشتم میرفتم و چون ترافیک بود سرعتم از 30 تجاوز نمیکرد که یهو ماشین شروع کرد به ریپ زدن عین اینکه 3 کار کنه و اصلا هم راه نمیرفت. یعنی به زور 1 و حد اکثر 2 دیگه بالاتر نمیشد بری.
    خلاصه زدم کنار و زنگ زدم امداد خودرو اومد دیاگ زد و گفت سوزن انژکتور سیلند 4 سوخته باید عوض بشه منم گفتم عوض کن. بعد که عوض کرد هیچ فرقی نکرد و شمع همون سیلندر رو هم عوض کرد و بازم نشد که دیگه سوزن انژکتور خودم رو بست گفت ماشین سوپاپ ترسونده
    راستش من نفهمیدم اما گفت باید کمپرس سیلندر 4 رو اندازه بگیرن ببینن درسته یا نه . خیلی حالم گرفته شده. آیا کسی میدونه که واقعا از سوپاپه یا برقیه یا سوختیه
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    اصلا از کجا معلوم مربوط به سیلندر 4 بوده؟ با دیاگ اینو گفت؟ در ثانی وقتی ماشین اینطوری میشه بلافاصله و در اولین فرصت کنار بزن و یکبار روشن و خاموش کن، اکثرا درست میشه اما اگه با این وضع ادامه بدی به کاتالیزور ماشینت صدمه میخوره.
    اگر قبل از بوجود اومدن این مشکل تازه بنزین زده بودی شک نکن که آب توش بوده!

15. کاربر زیر از دوست گرامی simbaleo به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

ATOS (26 June 2008)

زمان پیوستن
    26 Dec 2007

پیش گزیده

سلام
    206 من مدل 85 هستش چند روزه وقتي درحين حركت گازميدم ودورموتوربه 2500ميرسه مخصوصا تودنده هاي 1و2 صداي غير عادي ميده ووبيشتركه گاز ميدم صداقطع ميشه بردمش نمايندگي مكانيك نشست پشتش ازشانس بد من
    هرچي رفت اون صداي غير عادي رونداد .اعصابموحسابي خوردكرده خواهشا"يكي راهنماييم كنه خيلي ممنون ميشم

صفحه 3 از 10 اولاول 12345678910 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد