تبليغات در پي‌هالز

صفحه 2 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمایش نتایج 14 به 26 از 101

نام گفتگو: تاپیک جامع مشکلات سیستم برقی 206

زمان پیوستن
    24 Oct 2005
    شهر
    بندرعباس

پیش گزیده

دوستان سلام
    امپر بنزین ماشینم در حالیکه باک بیشتر از نصف بود ماشینو خاموش کردم و بعد از چند دقیقه که روشن کردم امپر بالا نیومد و در یک چهارم پائینی موند البته قبلا هم یک بار دیگه اینجوری شده بود ماشینو که رفتم بخرم امپر بالا بود صبح روز بعد که تحویل گرفتم عین این دفعه پایین اومده بود گفتم بنده خدا یا سوار شده یا بنزینو کشیده با کیلومتر که مقایسه کردم به نسبت روز قبل منطقی نبود به دلیل رودربایستی به خودش هم چیزی نگفتم همون روز بردم تست دیاگ تعمیرگاه مرکزی و بعد از تحویل گرفتن دیدم امپر اومده بالا قضیه رو گفتم گفت شاید خطا داشته و پاک شده برای اطمینان تا وقتی که چراغ روشن شد بنزین نزدم دیدم درسته بعد از 4 ماه دیروز اینطوری شد برای اطمینان باک رو پر کردم دیدم با مسافتی که رفتم درسته حدود 25 لیتر پر شد در حالیکه طبق امپر باید 37 یا 38 لیتر میگرفت بعد از پر کردن امپر دوبار فول رو نشون میده و کم نشون نداد نمی دونم این قضیه کی قراره تکرار بشه نظر دوستان چیه ممنون میشم راهنمایی کنید ماشین تیپ 5 مدل 84 کارکرد 45000 کیلومتر
    یادت باشد که یادم باشی تا یادت باشم

زمان پیوستن
    06 Apr 2007

پیش گزیده لامپ 100 وات 7 رنگ

سلام ايا لامپهاي 100 وات 7 رنگ كاسه چراغ را اب ميكنند و فيوز ها را ميسوزانند لطفا كمك كنين

زمان پیوستن
    28 Jun 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    HTC desire 816

پیش گزیده

من 3 ماهه كه اينكارو كردم ،‌ فعلا" كه مشكلي ندارم.
    البته اين لامپ ها 80/100 يعني 80 وات براي نور پايين و 100 وات براي نور بالا. ما معمولا" با نور پايين حركت مي كنيم ، و اين 80 وات توان ، مشكلي ايجاد نميكنه. اما من تا حالا بيشتر از 5 دقيقه به طور مداوم با نو بالا رانندگي نكردم ، براي همين اصلا" نگران گرماش نيستم.
    آخرین ویرایش به وسیله m_eslam : 7 November 2007 در 03:57 PM
    هر زمان نو میشود دنیا و جان...

زمان پیوستن
    26 Apr 2006
    شهر
    tehran
    اتومبيل
    206 تیپ 5 ,زانتیا
    گوشی موبایل
    P990I,nokia6131

پیش گزیده

لامپ های فابریک خودش 55 وات هست.به نظر من لامپ philips blue vision اگه بتونید بندازید هم روشنایی خوبی داره هم یه نور زیبای ابی خاصی داره که به xenon میزنه.در ضمن blue vision فیلیپس 60 وات هست که ضرر هم به کاسه چراغ نمیزنه.

نقل قول نوشته شده توسط m_eslam مشاهده گفتگو
    من 3 ماهه كه اينكارو كردم ،‌ فعلا" كه مشكلي ندارم.
    البته اين لامپ ها 80/100 يعني 80 وات براي نور پايين و 100 وات براي نور بالا. ما معمولا" با نور پايين حركت مي كنيم ، و اين 80 وات توان ، مشكلي ايجاد نميكنه. اما من تا حالا بيشتر از 5 دقيقه به طور مداوم با نو بالا رانندگي نكردم ، براي همين اصلا" نگران گرماش نيستم.
    80 شاید مشکل ایجاد نکنه ولی 100 نور بالا برای مدت طولانی مشکل ایجاد میکنه.یکی از دوستان من برای ورنا ورداشته بود از لامپ های قوی تر استفاده کرده بوده که تو اتوبان شب برای مدت زیاد میزاره رو نور بالا و سیم پشت لامپ میسوزه البته کاسه چراغ از این حرفا اب نیمکنه.و جفت لامپ ها از کار می افته.

البته خداییش سیستم روشنایی 206 در حالت استانداردش مشکلی نداره جلوی راننده رو خوب روشن میکنه.
    آخرین ویرایش به وسیله Foad : 8 November 2007 در 02:21 AM دلیل: به هم پيوستن نوشته ها

زمان پیوستن
    21 Nov 2007
    شهر
    Vancouver / Tehran
    اتومبيل
    206
    گوشی موبایل
    HP Ipaq 6965

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط شهرام 2 مشاهده گفتگو
    حتما همین بود چون درنمایندگی اینکارها انجام شد:
    1-تعویض فشنگی آب
    2-تعویض شیشه پروژکتور شکسته
    3-صداگیری در
    4-بازدید ترمز

بنظرشماکدوم مورد ارتباط بیشتری دارد؟
    مربوط به فشنگی بوده اما برق دزدی نه !

داخل ECU یک جدول وجود داره که بر حسب دمای موتور مقدار سوخت انژکتور رو تنظیم می کنه. حالا اگر سنسور خراب باشه به محض اینکه استارت بزنید ECUدما رو می خونه و فکر می کنه موتور گرمه، سوخت رو کم می پاشه و موتور اصلا روشن نمی شه. یه راه بسیار بدی که برای این موضوع اون اوایل پیشنهاد می شد، استرت زدن موتور به مدت طولانی بود تا موتور کمی گرم بشه (3-4 دقیقه یا بیشتر).... که البته می تونید حدس بزنید چه بلایی به سر استارتر میاره. این موضوع بیشتر روی ماشینهای مدل 86 مشاهده می شه و با تعویض سنسور مورذد حل می شه.

نشانه های مشکل:
    سوییچ را که اول صبح باز می کنید دمای آب کمی بالاست (50 درجه یا بیشتر). سوییچ رو که میگذارید باز بمونه، کم کم درجه آب می ره بالا.

راه حل:
    تعویض سنسور (فشنگی) آب

www.NiliCar.com

6. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی NiliCar به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

اینجانب (21 November 2007), msbm (13 March 2009), شهرام 2 (11 November 2012), simbaleo (21 November 2007)

زمان پیوستن
    26 Apr 2006
    شهر
    tehran
    اتومبيل
    206 تیپ 5 ,زانتیا
    گوشی موبایل
    P990I,nokia6131

پیش گزیده

قیمت این سنسور فشنگی اب چند هست؟ اینایی که ایرانخودرو رو 206 الان میزاره این سنسور ایرانی شده؟؟

زمان پیوستن
    21 Nov 2007
    شهر
    Vancouver / Tehran
    اتومبيل
    206
    گوشی موبایل
    HP Ipaq 6965

پیش گزیده

نمی دونم ایران خودرو الن دقیقا چی می گذاره... قیمت دقیق هم ندارم اما فکر کنم تو رنج 15-18 تومان باشه

زمان پیوستن
    20 May 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    تیپ 5 ، ورنا
    گوشی موبایل
    Nokia N97 mini

پیش گزیده

یکی از دوستان من یه تیپ 2 مدل 84 داره، تازگی ها چراغهای پشت آمپر و کوچک جلوی ماشینش روشن میمونه حتی اگر ماشین خاموش باشه و کلید چراغها هم خاموش! پهلوی یه برقکار رفته که اون هم برای چراغهای کوچک ماشینش یه کلید جدا گذاشته و برای روشن و خاموش کردن آنها از این کلید استفاده میکنه، به نظر شما مشکل از کجاست؟
    امروز اولین روز از باقیمانده عمرته، ازش لذت ببر

زمان پیوستن
    21 Nov 2007
    شهر
    Vancouver / Tehran
    اتومبيل
    206
    گوشی موبایل
    HP Ipaq 6965

پیش گزیده

سلام

اگر ماشین از جلو تصادف داشته است حتما دسته سیم رو توسط یه برقکار با حوصله، وارسی کنید.

اگر ماشین نیمه دوم 84 است، به احتمال زیاد برنامه نرم افزاری روی BSI ورژن 33 هست که بسیار زیاد باگ نرم افزاری داشته. در این صورت ابتدا سعی کنید توسط یک شخص وارد BSI خودرو را پیکربندی یا configuration نموده و در صورتي كه مشكل حل نشد، BSI را فقط توسط دستگاه PPS يا Diag2000 و نه دستگاههای متفرقه ایرانی "دانلود" نمایید به ورژن بالاتر. اگر دیاگ2000 است ورژن 38 آخرین ورژنی هست که می شه باهاش دانلود کرد.... با PPS میاد رو آخرین ورژن که 41 هست معمولا الان روی دستگاهها.

در ضمن قبل از همه اینها اگر شمع ماشین اصلی نیست حتما شمع رو عوض کنید و ببینید موضوع حل می شه یا نه. (ممکنه فکر کنید نامربوطه، اما کاملا می تونه علت از شمع باشه) !!

کلید گذاشتن هم بسیار راه حل بدوی و ماست مالی کردن مشکله، برقکارتون رو عوض کنید.

لطفا نتیجه رو به ما هم بگین.

با احترام
    www.NiliCar.com

11. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی NiliCar به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

اینجانب (27 November 2007), msbm (13 March 2009), m_eslam (1 December 2007), simbaleo (27 November 2007)

زمان پیوستن
    30 Sep 2007
    شهر
    يزد
    اتومبيل
    206A و sd v8
    گوشی موبایل
    n85

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط reza1050 مشاهده گفتگو
    دوستان سلام
    امپر بنزین ماشینم در حالیکه باک بیشتر از نصف بود ماشینو خاموش کردم و بعد از چند دقیقه که روشن کردم امپر بالا نیومد و در یک چهارم پائینی موند البته قبلا هم یک بار دیگه اینجوری شده بود ماشینو که رفتم بخرم امپر بالا بود صبح روز بعد که تحویل گرفتم عین این دفعه پایین اومده بود گفتم بنده خدا یا سوار شده یا بنزینو کشیده با کیلومتر که مقایسه کردم به نسبت روز قبل منطقی نبود به دلیل رودربایستی به خودش هم چیزی نگفتم همون روز بردم تست دیاگ تعمیرگاه مرکزی و بعد از تحویل گرفتن دیدم امپر اومده بالا قضیه رو گفتم گفت شاید خطا داشته و پاک شده برای اطمینان تا وقتی که چراغ روشن شد بنزین نزدم دیدم درسته بعد از 4 ماه دیروز اینطوری شد برای اطمینان باک رو پر کردم دیدم با مسافتی که رفتم درسته حدود 25 لیتر پر شد در حالیکه طبق امپر باید 37 یا 38 لیتر میگرفت بعد از پر کردن امپر دوبار فول رو نشون میده و کم نشون نداد نمی دونم این قضیه کی قراره تکرار بشه نظر دوستان چیه ممنون میشم راهنمایی کنید ماشین تیپ 5 مدل 84 کارکرد 45000 کیلومتر
    منم اين مشكلو داشتم .كه با آپديت كردن ورژن bsi به ورژن بالا تر اين مشكل به طور كامل حل شد .
    اينم بگم كه مشكل من خيلي حاد تر از شما بود .

13. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی fahim2 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

اینجانب (27 November 2007), reza1050 (12 December 2007)

زمان پیوستن
    20 May 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    تیپ 5 ، ورنا
    گوشی موبایل
    Nokia N97 mini

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط NiliCar مشاهده گفتگو
    سلام

اگر ماشین از جلو تصادف داشته است حتما دسته سیم رو توسط یه برقکار با حوصله، وارسی کنید.

اگر ماشین نیمه دوم 84 است، به احتمال زیاد برنامه نرم افزاری روی BSI ورژن 33 هست که بسیار زیاد باگ نرم افزاری داشته. در این صورت ابتدا سعی کنید توسط یک شخص وارد BSI خودرو را پیکربندی یا configuration نموده و در صورتي كه مشكل حل نشد، BSI را فقط توسط دستگاه PPS يا Diag2000 و نه دستگاههای متفرقه ایرانی "دانلود" نمایید به ورژن بالاتر. اگر دیاگ2000 است ورژن 38 آخرین ورژنی هست که می شه باهاش دانلود کرد.... با PPS میاد رو آخرین ورژن که 41 هست معمولا الان روی دستگاهها.

در ضمن قبل از همه اینها اگر شمع ماشین اصلی نیست حتما شمع رو عوض کنید و ببینید موضوع حل می شه یا نه. (ممکنه فکر کنید نامربوطه، اما کاملا می تونه علت از شمع باشه) !!

کلید گذاشتن هم بسیار راه حل بدوی و ماست مالی کردن مشکله، برقکارتون رو عوض کنید.

لطفا نتیجه رو به ما هم بگین.

با احترام
    www.NiliCar.com
    سلام
    ممنون از راهنماییتون، ممکنه اشکال از Com2000 باشه؟
    امروز اولین روز از باقیمانده عمرته، ازش لذت ببر

زمان پیوستن
    21 Nov 2007
    شهر
    Vancouver / Tehran
    اتومبيل
    206
    گوشی موبایل
    HP Ipaq 6965

پیش گزیده

همه چیز ممکنه، اما احتمال اونایی که عرض کردم بیشتره. ضمن اینکه چون COM2000 قابلیت پیکربندی شدن نداره ، با دستگاه نمی شه کاریش کرد و چیزی هم نداره (نرم افزاری) که به هم بخوره. اگه از COM2000 باشه قاعدتا سخت افزاریه.

شمع رو هم یه چک بکنید

16. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی NiliCar به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

fahim2 (5 December 2007), simbaleo (28 November 2007)

زمان پیوستن
    28 Jun 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    ندارم
    گوشی موبایل
    HTC desire 816

پیش گزیده

اينطور كه به نظر ميرسه ، استفاده از نور بالا با توان 100 وات ، حتما" مشكل ايجاد ميكنه ، البته براي مدت طولاني.
    راستي توجه داشته باشيم كه رانندگي با نور بالا از نظر قانوني هم ممنوعه ، چه برسه به اينكه نور بالا هم تقويت شده باشه!!!
    هر زمان نو میشود دنیا و جان...

صفحه 2 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند