تبليغات در پي‌هالز

صفحه 8 از 8 اولاول 12345678
نمایش نتایج 92 به 101 از 101

نام گفتگو: تاپیک جامع مشکلات سیستم برقی 206

زمان پیوستن
    22 Feb 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    زانتيا - نيو مورانو
    گوشی موبایل
    Iphon 4 s

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط eastern1 مشاهده گفتگو
    سلام به همه دوستان
    خودرو 206 تیپ 2 مدل 83 دارم. از دیشب هرچی خواستم استارت بزنم نشده. استارت رو رد می کنه. باتری مشکلی نداره و همه لوازم برقی کار می کنند. چه کار کنم به نظرتون؟
    دنده استارتتون ايراد داره . تشريف ببريد به يك باطري سازي .احتمالاً يه دنده استارت لازم داريد
    درد من تنهايي نيست؛ بلكه مرگ ملتي است كه گدايي را قناعت، بي‏عرضگي را صبر، و با تبسمي بر لب، اين حماقت را حكمت خداوند مي‏نامند.
    گاندي

زمان پیوستن
    02 Apr 2007

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط fahim2 مشاهده گفتگو
    براي تعريف مجدد كليد احتياجي به نمايندگي نيست . خودتون ميتونيد به روشي كه ميگم عمل كنيد

1- كليد را در حالت روشن قبل از استارت قرارداده
    2- كليد قفل روي سوييچ را به مدت 20 تا 25 ثانيه نگهداريد و بعد بدون اينكه دست را از روي كليد برداريد سوييچ را ببنديد

كليد مجدد به سيستم معرفي شده و ماشين استارت ميخوره
    دوست عزیز من ان کلید رو ندارم و سویئچ دوم را دارم آیا راهی هست با همان کلید دوم هم اگه کد پرید کلید رو باهاش تعریف کنم ؟

زمان پیوستن
    19 Feb 2006
    اتومبيل
    E2 LP
    گوشی موبایل
    Qtek 2020 & Nokia N82

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط fahim2 مشاهده گفتگو
    براي تعريف مجدد كليد احتياجي به نمايندگي نيست . خودتون ميتونيد به روشي كه ميگم عمل كنيد

1- كليد را در حالت روشن قبل از استارت قرارداده
    2- كليد قفل روي سوييچ را به مدت 20 تا 25 ثانيه نگهداريد و بعد بدون اينكه دست را از روي كليد برداريد سوييچ را ببنديد

كليد مجدد به سيستم معرفي شده و ماشين استارت ميخوره
    سلام

دوست عزيز من روزي كه ماشين رو تحويل گرفتم كليد دوم روش نبود. خلاصه پس از 9 ماه (يك شكم زائيدن) دوندگي توانستم كليد دوم ماشين رو از نمايندگي ايران خودرو بگيرم. در واقع ايران خودرو فقط دسته سياه كنترل دار كليد اصلي را برايم فرستاد. بعد هم خودم رفتم كليد سازي يك كليد از روي كليد ماشين ساختم و انداختم رو دسته كليد . بعد بردم نمايندگي تاكليد جديد را برايم به ماشين معرفي كنه. نمايندگي هم زحمت كشيد و گفت شما چون يك كليد معمولي از شركت ميخواستيد ولي برايتان كليد كنترل دار فرستادند پس كنترلش را برايتان فعال نميكنيم!!!!!!!! (البته از ميزان خباثت ايران خودرو و نمايندگيهاش همه خبر داريد و نياز به تعريف نيست)
    خلاصه اينكه الان كليد دوم من كنترل دار هست ولي دكمه هاش فعال نيست.
    ميخواستم سوال كنم كه آيا اين روشي كه شما در اينجا گفتيد ، دكمه هاي كنترل را هم فعال ميكنه يا حتما" بايد برم نمايندگي با دستگاه برام فعالش كنند؟.

پيشاپيش از راهنمائي شما متشكرم .
    آخرین ویرایش به وسیله saeid_anwar : 31 August 2008 در 01:52 PM

4. کاربر زیر از دوست گرامی saeid_anwar به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

H.Bigdeli (27 October 2009)

زمان پیوستن
    12 Aug 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پرايد
    گوشی موبایل
    6630

پیش گزیده

براي فعال شدن ريموت شما بايد دكمه بسته شدن در روي ريموت رانگه داشته وكيد راداخل سوييچ كنيد و همانطور كه شاسي رانگهداشتهايد سوييچ راباز كرده و بعد از چند ثانيه مكث دوباره سوييچ را ببنديد و سپس استارت زده وبعد از چند ثانيه خودرو را خاموش كنيد و سوييچ را در بياوريد حالا ريموت شما بايد كار بكند

وبلاگي متفاوت براي انهايي كه به خودرو علاقه دارند

6. کاربر زیر از دوست گرامی splkhodro به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

saeid_anwar (1 September 2008)

زمان پیوستن
    30 Sep 2007
    شهر
    يزد
    اتومبيل
    206A و sd v8
    گوشی موبایل
    n85

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط saeid_anwar مشاهده گفتگو
    سلام

دوست عزيز من روزي كه ماشين رو تحويل گرفتم كليد دوم روش نبود. خلاصه پس از 9 ماه (يك شكم زائيدن) دوندگي توانستم كليد دوم ماشين رو از نمايندگي ايران خودرو بگيرم. در واقع ايران خودرو فقط دسته سياه كنترل دار كليد اصلي را برايم فرستاد. بعد هم خودم رفتم كليد سازي يك كليد از روي كليد ماشين ساختم و انداختم رو دسته كليد . بعد بردم نمايندگي تاكليد جديد را برايم به ماشين معرفي كنه. نمايندگي هم زحمت كشيد و گفت شما چون يك كليد معمولي از شركت ميخواستيد ولي برايتان كليد كنترل دار فرستادند پس كنترلش را برايتان فعال نميكنيم!!!!!!!! (البته از ميزان خباثت ايران خودرو و نمايندگيهاش همه خبر داريد و نياز به تعريف نيست)
    خلاصه اينكه الان كليد دوم من كنترل دار هست ولي دكمه هاش فعال نيست.
    ميخواستم سوال كنم كه آيا اين روشي كه شما در اينجا گفتيد ، دكمه هاي كنترل را هم فعال ميكنه يا حتما" بايد برم نمايندگي با دستگاه برام فعالش كنند؟.

پيشاپيش از راهنمائي شما متشكرم .
    دوست عزيز اگر شما كد كليد را داشته باشي احتياجي به نمايندگي ايرانخودرو نيست به يك تعميرگاه مراجعه كن كه دستگاه دياگ داشته باشه برات كليد را كد بزنه . اينقدر به ايرانخودرو و نمايندگي هاش وابسته نشين

در مورد اون روش هم كه گفتم براي اين است كه كليد كد داشته باشه و ماشين روشن نشه .
    نه براي كليد خام كه كد نداره

اگر فقط دكمه هاي كنترل كار نميكنه و ماشين روشن ميشه بله با اين روش كه گفتم مشكلت حل ميشه

8. کاربر زیر از دوست گرامی fahim2 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

saeid_anwar (1 September 2008)

زمان پیوستن
    24 Aug 2004
    شهر
    اهواز
    اتومبيل
    پژو 206 تیپ 3
    گوشی موبایل
    IPHONE 8GB

پیش گزیده کد پراندن 206

از کلیه دوستانی که با برطرف کردن این مشکل آشنایی دارند درخواست راهنمایی دارم:

معرفی ماشین: 206 تیپ 3 مدل 26/12/83-نصب دزدگیر ماجیکار 902-سوکت فابریک نیست-آپشن دیگری اعم از سیستم صوتی یا تصویری نصب نمی باشد.

مشکل:
    1-در انتهای سال اول پس از آنکه استارت زدم ماشین روشن نشد-قاطی کرد-برف پاک کنها شروع به حرکت کردند-صدای بوق از رادیو پخش شد-دماسنج از کار افتاد-آلارم ایربگ روشن شد-چراغ کولر روشن ماند و .....
    با امداد خودرو تماس گرفتم آمد بررسی کد گفت به علت تمام شدن باتری کد پرانده باید دیاگ شود-باتری خشک نصب کردم و دیاگ را تعمیرکار انجام داد درست شد.( 50 هزار تومان هزینه داشت)

2- 9ماه بعد همین اتفاق تکرار شد دوباره آمدند چک کردند گفتند باتری ضعیف شده باتری عوض کردم و دوباره دیاگ ( 40 هزار تومان دیگه )

3- 4 ماه بعد دوباره تکرار شد ایندفعه باتری سالم و سرحال اما اشکال برقی را کسی بهم نگفت مجددا دیاگ ( 40 هزار تومان دیگه ) { البته دراین موقع پمپ بنزین مشکل داشت که آنرا هم تعویض نمودم)

4- 1 ماه بعد دوباره کد پرید همان آش و همان کاسه -از آنجایی که کلافه شده بودم با یدک کش به نمایندگی مجاز بردم بعد از 2 روز با کلی باگ تحویلم دادند ( دما سنج تعریف نیود ایربگ کار نمی کردو...) تحویل نگرفتم با کلی اعتراض بالا دست مسئولشان ایستادم با pps برام دیاگ کرد 08a وقتی مطمئن شدم تحویل گرفتم.

نمایندگی بهم گفت اشکال از نصب دزدگیر است .

5) 1 هفته پیش وقتی خواستم استارت بزنم یکهو آلارم ایربگ روشن شد برف پاک کن کمی حرکت کرد اما ماشین روشن شد و وقتی خاموش و روشنش کردم آلازمش برطرف شد( به نظرم به لطف ورژن جدید bsi بود که اتفاقی نیافتاد)

هر موقع سریع استارت بزنم این اتفاق می افتد به نظر خودم با انجام اینکار یک اختلاف ولتاژ ایجاد می شود و همین مسئه باعث ریست bsi می شود

در جال حاضر برای عدم این اتفاق می باید سوئیچ را چند ثانیه باز نگه دارم وقتی آماده برای استارت شد آنوقت استارت بزنم که دراین صورت مشکلی پیش نمی آید.( بارها و بارها این مسئه را تست کردم)

از کلیه متخصصانی که بتوانند اشکال را پیدا کنند و راه حل معقولی پیشنهاد دهند پیشاپیش تشکر و قدردانی می نمایم.

زمان پیوستن
    24 Aug 2004
    شهر
    اهواز
    اتومبيل
    پژو 206 تیپ 3
    گوشی موبایل
    IPHONE 8GB

پیش گزیده

دوست عزیز
    چند وقت ماشینم را تعمیرگاه برده بودم یکی مثل شما آمده بود و همین مشکل را داشت پس از اینکه کلی دیاگ زدند نتیجتاٌ BSI را عوض نمودند و فکر کنم مشکل حل شد! ( شاید اگر شما یکبار BSI را آپگرید نمایید مشکل حل بشود.ضمنا حتما از سالم بودن پمپ بنزین هم مطمئن شوید)

ان شااله که نیازی به تعویض BSI نداشته باشید.

موفق باشید

زمان پیوستن
    15 Sep 2008
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    206 A
    گوشی موبایل
    I-mate jAMin

Exclamation به همه ی دوستان مخصوصا fahim

درود.
    چند روز پیش من چراغ راهنمای جلو و عقب ماشین و عوض کردم چون سوخته بودن !
    بلافاصله تا ماشین و روشن کردم قفل در راننده انگار قطع شد یعنی موقع باز بودن در نه چراغ سقف روشن میشد نه lcd هشداری میداد !ریموته سوویچ 3 تا در و قفل و باز میکنه اما دزدگیر هر چهار در رو !
    چه بلایی سره قفله در اومده ؟چرا با دزدگیر کار میکنه اما با ریموته خودش نه !؟

زمان پیوستن
    06 Feb 2006
    شهر
    خرمشهر
    اتومبيل
    206
    گوشی موبایل
    6300

پیش گزیده

تا الان کسی از دوستان با اشکال در سیستم برق خودرو مخصوصا سنسورها در ابتدای فصول که تغییر اب و هوا محسوسه و در طول روز چند بار سرد و گرم میشه برخورد کرده ؟
    ماشین من به نحو عجبیبی در دوره هایی که هوا رو تغییر میره بسیار بد کار میکنه و بعد از تثبیت هوا ( چه سرد وچه گرم) دوباره خوب میشه نمیدونم واقعا اینطوریه یا من دچار توهم شدم ؟!!
    روزی اگر سراغ من آمد به او بگو :
    جز تو دلش را به هیچ کس امانت نداد
    هرگز خیانتی به دستان تو نکرد
    هرگز نگاه پاک و زلال تو را ؛
    با هیچ چشم سیاه مستی عوض نکرد
    تا آخرین نفس ؛
    در انتظار دیدن رویت نشسته بود !

اولين سرود ملي ايران در زمان مظفرالدين شاه

13. کاربر زیر از دوست گرامی parti3000 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

hmdz (11 January 2010)

زمان پیوستن
    05 Feb 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    BMW 320i - sonata
    گوشی موبایل
    HTC Touch HD

پیش گزیده

دوستان با تشکر از افرادی که در این مدت با این تاپیک همکاری کردند به جهت تسهیل در بازیابی اطلاعات توسط کاربران تاپیک های جامع طی چند روز اتی به تاپیک های خرد تبدیل خواهند شد. از این پس دوستان می توانند در تاپیک های مجزا پیگیر مطالب مورد نظر خود باشند.
    تاپیک قفل شد
    با تشکر

15. کاربر زیر از دوست گرامی nojex به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

هدیش (8 August 2012)

صفحه 8 از 8 اولاول 12345678

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند