تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 11 12345678 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 139

نام گفتگو: مشکلات بدنه و سایرموارد و اشکالات مشترک سمند

زمان پیوستن
    03 May 2006
    اتومبيل
    ندارم!
    گوشی موبایل
    Sagem 411X

پیش گزیده مشکلات بدنه و سایرموارد و اشکالات مشترک سمند

تاپیک جامع مشکلات بدنه و سایرموارد و اشکالات مشترک سمند

دوستان
    عنوان تاپیک گویاست
    تاپیکهای جدید جایگزین تاپیک جامع تمامی مشکلات سمند شما(تمامی مدل ها) شده و پستهای آن بمرور منتقل می شوند.
    تقاضا دارم قبل از پست دادن به موضوع تاپیک دقت کنید
    با سپاس

زمان پیوستن
    22 Apr 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سوناتا 2008 و رنو لوگان (E2 LP)
    گوشی موبایل
    Nokia Lumia 925

پیش گزیده

مسائلی که به نام تاپیک "تاپیک جامع مشکلات بدنه و سایرموارد و اشکالات مشترک سمند" مربوط نبود پاک شد.
    لطفا فقط در چارچوب بحث تاپیک پست بدید.

زمان پیوستن
    22 Apr 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    سوناتا 2008 و رنو لوگان (E2 LP)
    گوشی موبایل
    Nokia Lumia 925

پیش گزیده

دوست عزیز، لطفا برای طرح سوالاتتون مکان مناسب رو انتخاب کنید.

زمان پیوستن
    23 Apr 2007

پیش گزیده

روش باز کردن سپر جلو سمند معمولی چگونه است ؟

زمان پیوستن
    01 Feb 2009
    اتومبيل
    مزدا 3 ، پارس Elx

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط minero مشاهده گفتگو
    روش باز کردن سپر جلو سمند معمولی چگونه است ؟
    دوست عزيز طريقه باز و بسته كردن كليه قطعات بدنه سمند در دفترچه شماره 9 راهنماي سمند هستش
    من خودم ندارم اگه پيدا كردي به مام خبر بده

6. کاربر زیر از دوست گرامی Kohi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

rayanreza (13 February 2009)

زمان پیوستن
    14 Jan 2008
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    X6

پیش گزیده

با سلام
    باز کردن سپر کاری نیست که بشه از طریق دفترچه انجام داد بلکه نیاز به یه متخصص هست. به نظر من به سپر سازی مراجعه کنید بهتره.
    در مورد دفترچه راهنما میتونین به سایت ایران خودرو مراجعه کنید و دفترچه رو دانلود کنید.
    اینم لینکش :
    http://www.ikco.com/pdf/Ownermanual/samandf.pdf

8. کاربر زیر از دوست گرامی rayanreza به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Kohi (13 February 2009)

زمان پیوستن
    01 Feb 2009
    اتومبيل
    مزدا 3 ، پارس Elx

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط rayanreza مشاهده گفتگو
    با سلام
    باز کردن سپر کاری نیست که بشه از طریق دفترچه انجام داد بلکه نیاز به یه متخصص هست. به نظر من به سپر سازی مراجعه کنید بهتره.
    در مورد دفترچه راهنما میتونین به سایت ایران خودرو مراجعه کنید و دفترچه رو دانلود کنید.
    اینم لینکش :
    http://www.ikco.com/pdf/Ownermanual/samandf.pdf

rayanreza عزيز
    اين دفترچه كه من ميگم دفترچه راهنماي تعميرات و سرويسه كه برا نمايندگيا و امداد خودرو ايناس ، نه اون دفترچه مشتري ، كه البته اين دفترچه شماره 9 اصلا گير نمياد

باز كردن سپر جلو از عقب سخت تره ، اگه براي دسترسي فن ها ميخاين باز كنين كافيه از بالا جدا كنين و نيمه بكشيد يسمت بيرون و نياز به باز كردن كامل ني ، ولي كلا چون سپر اينا به دياقه پشتش چسبيده كار ، سپر سازيه باز كردنش چون اگه اشتباه واكنين جدا بشه سپر لق ميشه

10. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی Kohi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

minero (13 February 2009), rayanreza (13 February 2009)

زمان پیوستن
    23 Apr 2007

پیش گزیده

باز گردن سپر را برای تنظیم نور چراغ سمت راست می خواهم . لنز نور پایین از جلوی محفظه کنار رفته و برق کار گفت باید سپر را باز کرده و چراغ را بیرون بیاوری . پیج های بالا و پایین را باز کردم اما سپر جدا نشد حتما چند پیچ دیگر هم دارد که در دید نیست .

زمان پیوستن
    01 Feb 2009
    اتومبيل
    مزدا 3 ، پارس Elx

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط minero مشاهده گفتگو
    باز گردن سپر را برای تنظیم نور چراغ سمت راست می خواهم . لنز نور پایین از جلوی محفظه کنار رفته و برق کار گفت باید سپر را باز کرده و چراغ را بیرون بیاوری . پیج های بالا و پایین را باز کردم اما سپر جدا نشد حتما چند پیچ دیگر هم دارد که در دید نیست .

لنز و با دست نتونستي درستش كني؟؟ ببين به نظر من هر كاري ميتوني در حالي كه چراغ سواره بكن از پشت چراغ فرقش فقط اينه كه جادستش خيلي بده ولي اگه نتونستي سراغ سپر نرو چون اگرم بتوني واكني نمي توني ببندي و اگه بتوني ببندي ديگه مثله روزه اولش سفت نميشه

13. کاربر زیر از دوست گرامی Kohi به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

rayanreza (13 February 2009)

زمان پیوستن
    14 Jan 2008
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    X6

پیش گزیده

با سلام خدمت دوستان عزیز
    منم دیروز خواستم لامپ کوچیک چراغ رو عوض کنم هر کاری کردم نشد یعنی از همه طرف بد دسته و به باتری سازم نشون دادم گفت باید چراغ باز بشه و دو تا پیچ بالای چراغو باز کردم که در نیومد و همان طوری که minero عزیز گفت از پائین هم بسته شده و فکر کنم باید سپر باز بشه که بیخیال شدم.
    حالا واقعا باید سپر باز بشه؟

با تشکر

زمان پیوستن
    01 Feb 2009
    اتومبيل
    مزدا 3 ، پارس Elx

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط rayanreza مشاهده گفتگو
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    منم دیروز خواستم لامپ کوچیک چراغ رو عوض کنم هر کاری کردم نشد یعنی از همه طرف بد دسته و به باتری سازم نشون دادم گفت باید چراغ باز بشه و دو تا پیچ بالای چراغو باز کردم که در نیومد و همان طوری که minero عزیز گفت از پائین هم بسته شده و فکر کنم باید سپر باز بشه که بیخیال شدم.
    حالا واقعا باید سپر باز بشه؟

با تشکر
    بچها این توصیه رو از من داشته باشین سراغ سپر نرین !!! چون دیگه مثه اولش نمیشه
    چراغ کوچیکو با یه دمبریک من خودم عوض کردم (بعد 2 نفر ساعت کار ) بخاطر همین به هیچ کی توصیه نمیکنم خودش انجام بده
    سراغ یه باطریساز دیگه بری راحت تره

زمان پیوستن
    11 Dec 2008

پیش گزیده سپر عقب سمند

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز:

من یه سمند سفید دارم که تقریبا صفر هست ولی متاسفانه امروز یه پراید از پشت با سرعت تقریبا 20 تا 30 تا زد بهم و خط خش زیادی روی سپر عقب افتاد و قسمت وسط سپرکمی داخل رفته اما در صندوق به راحتی باز میشه و زیر موکت کف صندوق رو هم که نگاه کردم به نظر نمی اومد که به شاسی آسیبی رسیده باشه (یعنی امیدوارم که اینطور باشه). البته پلیس بلافاصله رسید و کروکی کشید و یک کوپن بیمه طرف رو هم داد به من که مال بیمه ملت هست. حالا من می خوام بدونم که آیا بیمه باید پول یک سپر نو رو بده. واینکه هزینه یه سپر جدید با رنگش و زوار های روش تقریبا چقدر در میآد؟ و آیا سپر جدید مثل قبلش روماشین بسته میشه؟؟؟
    راستی بعد از این تصادف ماشین من دیگه راهنما و فلاشر نمیزنه. کسی میدونه چرا؟

با تشکر از پاسخ های شما
    آخرین ویرایش به وسیله yashar25 : 15 February 2009 در 11:00 PM

زمان پیوستن
    16 Feb 2009
    اتومبيل
    سمند
    گوشی موبایل
    1200

پیش گزیده

سلام به همه بروبچه های با حال سمند سوار من تازه عضو شدم
    در مورد جواب سوال شما yashsar جان به نظر من اگه سپرت زیاد آسیب ندیده دست بهش نزن چون ممکنه از همونی هم که هست بدتر بشه عین همین اتفاق برای من هم افتاد منتها ماشینی که بهم زد پرشیا بود بنده خدا ماشینش خیلی آسیب دید چون ترمز شدید زده بود با جلو پنجره اومد تو سپر ولی ماشین من فقط چند تا خط روش افتاد که اونها رو هم با پولیش کردن خیلی کمرنگشون کردم در مورد قطع شدن فلاشرتم فکر نکنم ربطی به سپر داشته باشه یه نگاه به جعبه فیوز بنداز اگر نه صد در صد اتوماتت سوخته

18. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی MR.DJ به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Azimi (21 February 2009), rayanreza (17 February 2009)

صفحه 1 از 11 12345678 ... آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد