تبليغات در پي‌هالز

صفحه 30 از 30 اولاول ... 202324252627282930
نمایش نتایج 378 به 390 از 390

نام گفتگو: تاپیک مشکلات سیستم برقی سمند

زمان پیوستن
    10 Apr 2011
    اتومبيل
    سمند ال ایکس مولتی پلکس، پراید GLXi
    گوشی موبایل
    Nokia

پیش گزیده

باید بدید برقکار سیمکشی ماشین رو چک کنه. ممکنه جایی اتصالی پیدا کرده باشه.

زمان پیوستن
    07 May 2011
    شهر
    كرمانشاه
    اتومبيل
    در انتظار مگان آپشنال
    گوشی موبایل
    EXPRIA V

پیش گزیده

سلام
    پيچ هاي پشت چراغ سمند LX كسي ميدونه چه جورياست؟ كدومش عرض رو ميده كدامش بالا و پاين؟
    2تا پيچ داره يكيش پايينه و يكيش بالا! روبه كدوم سمت بچرخونم كه بياد داخل؟ بالا و پايين پيدا كردنش راحته فقط چپ و راست كردن نور چراغ رو نميدونم!
    خلاصه اساتيد يه توضييح كلي بديد ممنون ميشم
    خلاف ارزش اشك هاي مادر را ندارد

زمان پیوستن
    03 Jul 2005
    شهر
    اهواز
    اتومبيل
    Samand LX
    گوشی موبایل
    Nokia 6220C

پیش گزیده

سلام.
    من يه سورن مولتي‌پلکس صفر گرفتم و حالا ميبينم که بوقش از کار افتاده و همزمان سنسور دماسنج بيروني هم فقط دماي بيست رو نشون ميده و علامت اتو روي صفحه نمايشگر کولر همش چشمک ميزنه و کولر هم مثل قبل خنک نميکنه تازه متوجه شدم که دور کند فن راديات هم کار نميکنه و حتي وقتي ماشين رو خاموش ميکنم و دما بالاي نصف ميره فنا روشن نميشن.
    تازه وقتي کولر روشنه دنده يک و دو به شدت کشش شون کم شده و وقتي ايستاده و ميخوام راه بيافتم ماشين ميخواد خاموش بشه.
    حالا ربط اينا به هم چيه رو من نميدونم لطفا اگه کسي ميدونه راهنمايي کنه.

زمان پیوستن
    28 Jun 2015

پیش گزیده

سلام به همه
    من يه سمند lx ef7 مدل 90 خريدم. متاسفانه ساعت نمايشش نصفه و نيمه نشون ميده و نميشه ساعت رو خوند. کسي از دوستان ميدونه چطور بايد درستش کنم؟ ممنون ميشم راهنماييم کنيد.

زمان پیوستن
    11 Sep 2006

پیش گزیده

سلام به همه اساتيد محترم
    من احتياج مبرم به نقشه و نحوه اتصال سيم ها در قسمت شيشه بالابر سمند معمولي مدل 85 دارم مخصوصا سوکت کليد اتومات و اون دوتا سوکتي که يونيت به اونا وصل ميشه
    اگه ممکنه لطف بفرمايي ممنون مي شم

زمان پیوستن
    21 Sep 2014

پیش گزیده

سلام خدمت همه دوستان و کارشناسان محترم میشه لطفا در مورد سیم های سوکت پراغ سقف سمن کمی توضیح بدین و اینکه اگر بخوام بجای لامپ معمولی از SMD استفاده کنم باید چه کار کنم.

ممنون

زمان پیوستن
    21 Dec 2015

پیش گزیده

ا سلام
    سمند ال ايکس دارم ماشين جوش اورد دو مرتبه و بعد از هوا گيري و پارک ماشين به مدت 24 ساعت الان وقتي استارت ميزنم استارت نميخوره و با يه صداي کوچيک کل برق خودرو حتي سيستم قفل و باز کردن ماشين از کار ميفته ممنون ميشم راهنمايي کنيد

زمان پیوستن
    21 Dec 2015

پیش گزیده

ا سلام
    سمند ال ایکس دارم ماشین جوش اورد دو مرتبه و بعد از هوا گیری و پارک ماشین به مدت 24 ساعت الان وقتی استارت میزنم استارت نمیخوره و با یه صدای کوچیک کل برق خودرو حتی سیستم قفل و باز کردن ماشین از کار میفته ممنون میشم راهنمایی کنید

زمان پیوستن
    06 Mar 2016

پیش گزیده

سلام من سمند EF7 مدل 91 دارم چند وقته سخنگوی ماشینم قاطی کرده.مثلا در حالت ایستاده میگه در خودرو باز است یا روغن ترمز و ترمز دستی چک شود یا چهارچراغ میزنه یا در همون حالت ایستاده درا را میبنده.مشکل از کجاس کسی میتونه راهنماییم کنه؟؟؟؟

زمان پیوستن
    26 Apr 2016

پیش گزیده

با سلام خدمت دوستان
    چند روز پيش موتور سمند و شستم گند زدم به آژير .بعد اومدم مهندسي کنم يه آژير ديگه وصل کردم خوب بود اما يه دفه از کار افتاد و ديگه اصلا کار نکرد.
    الان لامپ تست ميزنم برق مياره ولي قسمت آژيرش برق نداره.
    نشون يه برقکار دادم ميگفت احتمالا برد آژيرت سوخته.
    کسي اطلاعي داره .
    مرسي از همه

زمان پیوستن
    26 Apr 2016

پیش گزیده

اگه الارم باز بودن در داخل کيلومترروشن هست يکي از کليدها مربوط ب در ماشين خرابه براهمين سيستم ب مشکل ميخوره زماني قفل ميکني دوباره باز ميشه کيلدهم روي خود قفل قرار داره

زمان پیوستن
    26 Apr 2016

پیش گزیده

3 تا سيم هست 2تا بدنه 1 برق مستقيم.يکي از بدنه ها ثابته.يکيشون از درهاي ماشين مياد.برا نصب smd هم کاري نداره فقط منفي مثبت دارند وصل کن روشن نشد برعکسش کن

زمان پیوستن
    18 Jun 2016

پیش گزیده

سلام دوستان
    من يه سمند 94 LX دو گانه دارم
    يه شارژر فندکي مدل Xiaomi گرفتم که کيفيت بسيار بسيار بالايي هم داره و از بهترين فندکي هاي بازاره !! اينم بگم که کلا فلزه !! ، هيچ وقتم ماشين خاموش بوده بهش وصل نکردم، ماشين رو روشن کردم و بعد شارژر رو زدم به فندکي و بعد گوشي رو زدم تا شارژ شده گوشيمم بيشتر از 2 امپر نميکشه بعد همون جوري که ماشين روشن بوده گوشي رو کشيدم و فندکي رو در اوردم به محض اينکه فندکي رو در ميارم فيروز ميسوزه !!!
    5 انداختم 10 انداختم 15 انداختم ولي بازم ميسوزه !! تاحالا يه 20 تا فيروز سوزوندم ! از کابل ارجينال خود گوشي هم استفاده کردم
    به نظرتون مشکل از چيه ؟

صفحه 30 از 30 اولاول ... 202324252627282930

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند