تبليغات در پي‌هالز

نمایش نتایج 1 به 12 از 12

نام گفتگو: مشکلی با هندزفری sx1

زمان پیوستن
    16 Jul 2005
    شهر
    کرمانشاه
    اتومبيل
    405
    گوشی موبایل
    زیمنس sx1

Exclamation مشکلی با هندزفری sx1

با سلام خدمت دوستان عزیز.....
    من یه گوشی sx1 دارم که الان حدود یک ساله یه مشکل عجیب پیدا کرده و اونم اینه که زمانی که هندزفری به گوشی متصل میشه، و گوشی زنگمیخوره صدای زنگ از اسپیکر گوشی هم پخش میشه در صورتی که اوایل اینطور نبود و در مورد sx1 زمانی که هندزفری به گوشی وصله صدای زنگ فقط از هندزفری شنیده میشه و اسپیکر غیر فعال میشه.
    گوشی هم تابحال چند بار فرمت کردم و حتی با یه هندزفری دیگه هم امتحان کردم اما وضع همونطور بود.
    خواستم بدونم از شما دوستان کسی با چنین مشکلی برخورد کردید یا راحلی دارید.....
    خیلی ممنون

زمان پیوستن
    19 Mar 2004
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206 Type3
    گوشی موبایل
    iPhone 6

پیش گزیده

احتمالا كانكتور شما خراب شده و هندزفري اتصالش درست برقرار نمي‌شه.

زمان پیوستن
    24 Aug 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Mazda3
    گوشی موبایل
    Omnia- i900 16 gig

پیش گزیده

يه بار گوشي رو باز کن ببين توش چه خبره.شايد قطعي يا جرمي يا چيز ديگه اي اتفاق افتاده؟ضرر نداره..
    اميدوارم که گوشيت درس شه!

زمان پیوستن
    26 Oct 2005
    اتومبيل
    LOGAN / THUNDER
    گوشی موبایل
    SIEMENS SX1,POCKETPC, E52

پیش گزیده

سلام دوست عزيز منم يه sx1 دارم . مشكل تو رو داشتم . به راحتي قابل حله:
    گوشيت رو خاموش كن بعد باطريشو در بيار بعد با الكل سفيد و يك پتبه كوچيك يا چوب كبريت مرطوب شده با الكل قسمت كانكتور 12 پيني (pinn) رو خوب از گرد و خاك تميز كن . بعد اون فيش 12 پيني هندزفري رو هم تميز كن بعدش در مرحله دوم با يه وسيله فلزي مثل سوزن خياطي اون ورقه هاي كانكتور رو هم ماله گوشي هم مال هندزفري رو به آرامي و دقت خراش بده تا اكسيد ايجاد شده بر روي فلز ها رو پاك كني .
    الان بزار خشك كه شد ميتوتي دوباره از صداي بي همتاي گوشيت لذت ببري.

اگه خشكش نكني يه ارور ميده accessory not syupported . اين هم يكي از شاهكارهاي زيمنس است كه هر جاي گوشي اتصالي باشه اوقسمت را موقتا تا رفع مشكل از مدار خارج ميكنه تا آسيبي به دستگاه نرسه.

راستي من اسپيكرش رو هم مال 6600 رو انداختم دو ساله كه توپپپه توپ كار ميكنه

اگه كسي هم در مورد نحوه تعويض مغز باطري sx1 اطلاعاطي داره لطفا منو راهنمائي كنه .

5. کاربر زیر از دوست گرامی raminazad به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

saeidddm (1 October 2007)

زمان پیوستن
    24 Aug 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Mazda3
    گوشی موبایل
    Omnia- i900 16 gig

پیش گزیده

سلام ممنون از راهنمايي شما!
    در مورد اسپيکر که گفتي صداي 6600 کمتر از sx1 هست.من هم مشکل اسپيکر دارم. بايد برم يکي بخرم و اگه بخرم ماله خود sx1 رو ميخرم يا گوشيه غير 6600 البته اگه بخوره!
    در مورد تعويض مغز هم بايد خيلي خيلي مراقب باشي و براي اطلاعت بيشتر يه تاپيک در اين مورد هست.
    بهتره که بدي بيرون برات مغز رو > رو مدار پرس کنن. با لحيم خيلي سخته!

زمان پیوستن
    16 Jul 2005
    شهر
    کرمانشاه
    اتومبيل
    405
    گوشی موبایل
    زیمنس sx1

پیش گزیده

با سلام به دوستان
    دوست گرامی من تا به حال چند بار با الکل یا تینر این کانکتورها رو شستم حتی هم با سوزن تمیز کردم نشده به نظر من احتمال داره لحلیم سردی (همون قطعی مدار) داشته باشد یا شاید هم نرم افزاری باشه، اگهراه حلی دارید بگید.....
    مشکل شما هم مثل من بود ؟ با خراشیدن و تمیز کردن درست شد؟

در مورد باطری هم یه مطلب گذاشتم با عنوان ((راه حلی برای باطریهای خراب)) میتونی یه سری به اونجا بزنی و اگه مشکلی بود عنوان کنی.

در مورد اسپیکر sx1 فکر نکم ماله 6600 به اندازه sx1 صدای زلال و صافی داشته باشه. من یه اسپیکر sx1 از الادین خریدم و الان یکساله روشه و هیچ مشکلی نداره اما اگه خیلی به اصل بودنش حساس هستید میتونید از اوراقی sx1 استفاده کنید به شرطی که از اصل بودنش مطئن باشی که تشخیصش هم سخته.

زمان پیوستن
    26 Oct 2005
    اتومبيل
    LOGAN / THUNDER
    گوشی موبایل

پیش گزیده

كجا ست اين ((راه حلی برای باطریهای خراب)) ؟ من كه نتونستم پيدا كنم .

در ضمن صداي اسپيكر 6600 با كيفيت تره ولي موقع مكالمه صداش يه كم ضعيفتره .

اين مشكل اسپيكر رو همه sx1 ها دارند البته اونهائي كه فيرمور موبايلشون رو اپديت كردند . چون فيرمور 15 صداش بلندتره و اگه از اسپيكرش زياد كار بكشيد يا رينگ تونهاي باكيفيت و بلند براش انتخاب كنيد بيش از 2 ماه براتون كار نميكنه . من 2تا اسپيكر اوريجينال رو دادم تو پارس پرديس قشم برام عوض كردند بازم خراب شد بالاخره خودم عوضش كردم و بازر 6600 روش انداختم الانم ازش راضيم .
    آخرین ویرایش به وسیله raminazad : 4 October 2007 در 07:39 PM

زمان پیوستن
    16 Jul 2005
    شهر
    کرمانشاه
    اتومبيل
    405
    گوشی موبایل
    زیمنس sx1

پیش گزیده

سلام .......
    در مورد هندزفری یه مشکل دیگه هم دارم که یادم رفت بگم اونم اینه که گاهی اوقات که هندزفری رو به گوشی وصل میکنم با شارژر اشتباه میگیره و پیغام شارژ میده آیا از شما دوستان کسی به این مشکل بجز مشکل قبلی برخورد کرده؟ در مورد باطری هم اینم آدرسشه:
    http://www.phalls.com/vbulletin/showthread.php?t=35314

زمان پیوستن
    26 Oct 2005
    اتومبيل
    LOGAN / THUNDER
    گوشی موبایل

پیش گزیده

من تا حالا به اين مشكل برخورد نكردم . به نظرم يا برنامه ناسازگار نصب كردي يا قاط زده و وقت فرمت گوشيت رسيده . من كه هر دو سه ماه يكبار فرمتش ميكنم .

زمان پیوستن
    16 Jul 2005
    شهر
    کرمانشاه
    اتومبيل
    405
    گوشی موبایل
    زیمنس sx1

پیش گزیده

نرم افزار که نصب نکردم تا حالا هم بالای 10 بار فرمت کردم. الان حدود یه ساله که این مشکل رو داره.....
    نمیدونم که باید فلش بشه با ممکن سخت افزاری باشه ........

زمان پیوستن
    19 Mar 2004
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206 Type3
    گوشی موبایل
    iPhone 6

پیش گزیده

اين‌جور مشكلات سخت‌افزاريه. كلا چون SX1 يك درگاه بيشتر نداره كه از همين يك پورت براي شارژ، هندزفري و كابل USB استفاده مي‌شه بعد از استفاده زياد از اين مشكلات براش بوجود مياد. هر دوتا اس‌ايكس‌وان من بعد از سك سال بدون استثنا با كابل USB مشكل پيدا كردند ولي هندزفري چون مثل شارژر و برخلاف كابل USB فقط دو تا از پين‌ها رو استفاده مي‌كنه معمولا مشكلي براش ايجاد نمي‌شه.
    بهرحال چون مي‌گي با هندزفري ديگه اي هم امتحان كردي و بازهم همين مشكل بوده، اگر گوشي‌تو مي‌توني باز كني پورت و قسمت پشت اون رو با الكل و مسواك تميز كن.

زمان پیوستن
    16 Jul 2005
    شهر
    کرمانشاه
    اتومبيل
    405
    گوشی موبایل
    زیمنس sx1

پیش گزیده

آره مطمئنم که این مشکل سخت افزاریه. چون با فرمت کردن گوشی و حتی شستن مدار و پورت برطرف نشد....

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد
  • کد [VIDEO] اکنون روشن مي‌باشد