تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 8 12345678 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 103

نام گفتگو: گفتگوهاي متفرقه در مورد حیوانات

زمان پیوستن
    15 Apr 2006
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    405 GLX
    گوشی موبایل
    sonyericsson W810i

پیش گزیده گفتگوهاي متفرقه در مورد حیوانات

سلام
    کسی نمیدونه از کجا میشه یه مارمولک تمیز و خوشگل گیر آورد؟
    به عنوان PET میخوام نگه دارم!!!
    جدیدا عجیب شیفته این موجود زیبا شدم شدم!
    ترجیحا از این هایی باشه که سر انگشتاش گرده
    The real success is a success we share

2. کاربر زیر از دوست گرامی postmortem به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

VIGO (15 September 2007)

زمان پیوستن
    19 Mar 2004
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206 Type3
    گوشی موبایل
    iPhone 6

پیش گزیده

جمعه صبح‌ها مولوي همه چي پيدا مي‌شه از سگ و گربه گرفته تا كلاغ و قناري و عقرب، اما مارمولك... والله چه عرض كنم!
    شما يسري بزنيد، اگه قرار باشه جايي تو تهران اين پت مورد علاقه شما پيدا بشه قاعدتا اونجاست.

زمان پیوستن
    13 Nov 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Benz 230E + 206 T5
    گوشی موبایل
    HTC ONE X

پیش گزیده

همونطور که پیام جان گفتن مولوی مرکز فروش انواع جک و جونور هستش ولی منم تاحالا اونجا مارمولک ندیدم ، ولی شایدم باشه ... به هر حال بهترین جا برای خرید این !pet فکر میکنم مراجعه به مطب های دامپزشکی خصوصی باشه که خرید و فروش هم دارند ، اگر آدرس ندارید یه چند تایی بهتون معرفی کنم ... از سایت زیر هم میتونید کمک بگیرید ...
    www.iranpet.net

زمان پیوستن
    15 Apr 2006
    شهر
    مشهد
    اتومبيل
    405 GLX
    گوشی موبایل
    sonyericsson W810i

پیش گزیده

مرسی دوستان
    در مورد بازار مولوی که من مشهدم!!
    اما در مورد کلینیک های دامپزشکی راست میگین باید یه سری بزنم( البته در مشهد!)
    The real success is a success we share

زمان پیوستن
    28 Jan 2005
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    BMW X3
    گوشی موبایل
    iphone 7

پیش گزیده گفتگوهاي متفرقه

سلام
    دوستان و كاربران محترم لطفن تمام مطالب و سوالات متفرقه را در اين تاپيك مطرح كنيد.لازم بذكر است كه پستهاي اين تاپيك بعد از مدتي پاكسازي ميشود.موفق باشيد.
    فروید : جاودان کسی است که بسیاری مردمان بی نام و نشان او را دوست بدارند.

زمان پیوستن
    30 Jun 2006

پیش گزیده واگذاري حيوانات

سلام.تو اين بخش گشتم و چنين بحثي پيدا نكردم.من در حال حاضر يه بچه گربه براي واگذاري دارم كه تو پست بعدي داستان و عكسش و دليل واگذاري رو مينويسم.به هر حال براي هر كسي كه پت داره گاهي موقعيتي پيش مياد كه ديگه قادر به نگهداريش نيست و معمولا دنبال يه صاحب خوب براش ميگرده.سپردن حيوانات به باغ وحش هم فكر نميكنم مورد علاقه هيچ كدوممون باشه...اميدوارم اين تاپيك بدرد بخوره

8. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی april به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

d@nial (24 September 2007), eastern (25 September 2007), MerDaX (30 September 2007)

زمان پیوستن
    30 Jun 2006

پیش گزیده

چند وقته هر دو هفته یه بار میرم شرکت از کارها پرینت میگیرم میارم خونه انجام میدم.دیروز زنگ زدن که میخوایم با یکی از کارمندا تسویه حساب کنیم باید بیای لیست تهیه کنی و امضا بزنی.منم با کلی غر غر پا شدم و رفتم واسه اینکه خیلی پررو نشن همه کارای بانکیم رو هم سر راه انجام دادم که دیرتر برسم شرکت

نزدیکای در شرکت یه بچه گربه حدودا دو ماهه پرید جلوی پامطفلک ترسیده بود و هی از بین پاها و موتوریها جا خالی میداد و ونگ میزد.مشخص بود خیلی هم گشنه اس.پیش پیشش کردم دیدم اهلیه و خیلی هم لوس...
    خلاصه گرفتمش بردم تو شرکت اول که منشی و تنخواه گردان هاج و واج نگام کردن...بعدش گفتن خانم... این کثیفه هااا..مریضت میکنه...گفتم مشکلی ندارم.
    رییسم از اتاقش داد زد صدای بچه گربه چیه میاد؟موبایله؟...(قبلا صدای زنگ گوشی خودش به ونگ کوچیک گربه بود قبل از ویبره ) بردمش تو اتاق رییس گفتم نه آقای ... ، مهمون داریم امروز...سیرش کنم میفرستمش بره...یکم نگام کرد گفت دست شما درد نکنه !!!

خلاصه سپردمش به تنخواه گردان و رفتم براش ظرف و شیر و کالباس خریدم...سیر که شد رفت زیر میز گرفت خوابید...خوابش نبرد پا شد یکم سر و صدا کرد و راه افتاد تو شرکت بین میزا و مشتریها و اتاق رییس
    هیچ کس هم جرات نداشت بزندش فقط پاهاشون رو بلند میکردن خانم رد بشه..هر پنج دقیقه یه بار پشت یه میز پاها میرفت رو هوا...

زنگ زدم به دوستم گفتم برات مهمون دارم(بنده خدا گربه های قبلی رو که خودم براش برده بودم تازه شب قبلش آزاد کرده بود و میخواست یه نفس راحت بکشه که...)
    بهش گفتم هر وقت کارم تموم شد تماس میگیرم بیای.ماشینش هم زوجه و من رو هم با وجود این وروجک نه تاکسی سوار میکرد نه آژانس...قرارمون شد میدون جمهوری و لاجرم من هم از حر باید پیاده میرفتم تا اونجا...
    این بماند ... یه ساعت اول که این توله رو سر و کولم بود و هیچ کار نمیتونستم بکنم.بعدش رییس مثل هر سه شنبه رفت به کارخونه سر بزنه.منم پیشی رو کردم تو اتاق رییس و در رو بستم.یکم ونگ زد و رفت رو یه صندلی گرفت خوابید...یه دو ساعتی کارام رو کردم ...پرینتهام رو واسه خونه گرفتم...وسایل کیفم رو ریختم تو نایلون و پیشی رو گذاشتم تو کیفم.به دوستم مسیج زدم که دارم راه میوفتم....

پپپوووففف....خلاصه بردمش خونه اون و گذاشتمش تو حیاط.امروز صبح هم رفتم حمومش کردم و تو چشماش نفازولین ریختم...حالا هم براش دنبال صاحب جدید میگردم (سه شنبه و چهارشنبه هفته پيش!)
    چون اتفاق رو بصورت تايپ شده تو وبلاگ داشتم ديگه همون رو كپي كردم...

اين دوستم بزودی یه ماموریت کاری طولانی مدت داره بنده خدا...مهندس تونل هم هست و گاهی از 4 صبح تا 8 شب سر کاره.گربه های قبلی بزرگتر و قوی تر بودن و فوقش این بود که وعده غذاشون دیر میشد.ولی این طفلک احتیاج به رسیدگی بیشتر داره.دوستم هم نسبتا بی تجربه اس در مورد نگهداری حیوان خانگی

اگر کسی که آشناتره و وقت بیشتری داره این کوچولو رو قبول کنه خیلی مطمئن تر هست
    يا اگه كسي رو ميشناسيد كه ممكنه بتونه نگهداريش كنه لطفا باهاش در ميون بذاريد

10. کاربر زیر از دوست گرامی april به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

arash.parseh (8 June 2010)

زمان پیوستن
    30 Jun 2006

پیش گزیده

آپلود عكس مرتب ارور ميده.لطفا سايتي معرفي كنيد كه بتونم عكسها رو آپ كنم توش...

زمان پیوستن
    16 Mar 2004
    گوشی موبایل
    iphone 3gs

پیش گزیده

tinypic.com

This too shall pass.

13. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی payamix به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Anoush (25 September 2007), april (24 September 2007), arash.parseh (8 June 2010), Romans (25 September 2007)

زمان پیوستن
    30 Jun 2006

پیش گزیده

خیلی ممنون از احترامی که برای کاربرها قائل هستید
    به هر حال قسمت واگذاری برای هر انجمن مربوط به حیوانات یه چیز عادی هست

زمان پیوستن
    19 Sep 2006
    شهر
    تهران پر دود
    اتومبيل
    سی یلو + آزرا
    گوشی موبایل
    P990i

پیش گزیده

tiny فيلتره رئيس !

زمان پیوستن
    07 Jan 2006
    شهر
    شــــــیــــــر ا ز
    اتومبيل
    سورن
    گوشی موبایل
    Samsung iI8910

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط april مشاهده گفتگو
    آپلود عكس مرتب ارور ميده.لطفا سايتي معرفي كنيد كه بتونم عكسها رو آپ كنم توش...
    www.irapic.com
    "نوع رفتار یک انسان باید کاملا مؤثر از همفکری، سطح دانش و
    الزامات اجتماعی باشد، پایه های مذهبی به هیچ عنوان ضروری
    نیست؛ انسان حقیقتا در مسیر ضعف وسستی گام می نهد اگر با
    ترس از مجازات و امید به پاداش پس از مرگ مهار شود."
    آلبرت انشتین

زمان پیوستن
    10 May 2007
    شهر
    تهران

پیش گزیده

من خودم شرایط نگهداری گربه را ندارم اگر در امر واگذاری به مشکل بر خوردید پیشنهاد میکنم این پست را در تالار واگذاری از سایت انجمن حمایت از حیوانات ایران تکرار کنید
    http://www.iranspca.com
    من خودم یک سگ سالم و بی سر پناه رو برای نگه داری از این سایت در یافت کردم
    در کل در امر واگذاری و پیدا گردن مکان مناسب برای حیوانات بی سر پناه بسیار فعال هستند
    خدا خیرشان دهد

صفحه 1 از 8 12345678 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند