تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 8 12345678 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 96

نام گفتگو: راه حل قطعی و بدون دردسر مشکل : ERROR [294] : INVALID VENDER ID ا

زمان پیوستن
    01 May 2005
    گوشی موبایل
    JAMin

پیش گزیده راه حل قطعی و بدون دردسر مشکل : ERROR [294] : INVALID VENDER ID ا

چه زمانی با این ارور روبرو میشویم ؟

*اگر IMEI گوشیتون دستکاری شده باشه نمیتونید ROM های استاندارد گوشی رو روش نصب کنید

*اگه بخواید ROM استاندارد شرکتهای دیگه رو روی گوشیتون نصب کنید باز هم این ارور جلوی کار رو میگیره

چه زمانی این ارور تبدیل به معضل میشه ؟

همونطور که میدونید رام های دستساز زیادی وجود داره که حتی از رام اصلی شرکتها خیلی بهتره و با نرم افزار اکتیو سینک روی گوشیتون نصب میشه و شاید هیچ وقت نیاز نداشته باشید که رام اصلی نصب کنید. اما اگر مثل من در حین ریختن یکی از این رام های دست ساز به مشکل بخورید بطوری که گوشی با Active Sync به کامپیوتر متصل نشه چه کار میکنید ؟

راه حل

1- این فایل رو دانلود کنید

http://amirsadjad.persiangig.com/PPC...r%20Sadjad.exe

2- فایل exe رام استاندارد گوشی رو که از یکی از سایت های رسمی سازنده گوشی دانلود کردید توسط نرم افزار winrar باز کنید.

3- دو پوشه میبینید ، داخل یکی 1 فایل و داخل دیگری 5 فایل وجود داره. هر 6 فایل رو یک جا در کنار هم کپی کنید.

4- نام فایل exe که دانلود کردید رو تغییر بدید به نام فایل exe داخل پوشه.

5- فایلی دانلود شده رو جایگزین فایل exe داخل پوشه کنید.

6- مطمئن بشید که شارژ گوشی بیش از 50% باشه ، کلیدهای Power و Camera در گوشی رو نگه دارید و کلید ریست رو با قلم بزنید تا صفحه چند رنگ ظاهر بشه ، گوشی رو با کابل USB به کامپیوتر وصل کنید و فایل exe رو اجرا کنید. مراحل نصب رو طبق دستور العمل ادامه بدید.

با این روش میتونید رام تمام برندهای مشابه رو روی گوشیتون نصب کنید.

لازم به ذکره که من این رام رو روی گوشی خودم که از سری Prophet هست تست کردم و مشکلم کاملا حل شده...
    آخرین ویرایش به وسیله mohammad51 : 19 September 2007 در 04:30 AM
    من ، لینوکس و آزادی !!

2. 7 نفر از کاربران ، از دوست گرامی امير سجاد به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

diyaco (19 September 2007), hossein505 (14 December 2008), hs_tbr (18 September 2007), mohammad51 (16 September 2007), mohsen_fs (26 April 2008), roshak (2 January 2008), sibsabz (21 October 2007)

زمان پیوستن
    27 Apr 2006
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    jasjam

پیش گزیده

اين سايت هم ميتونه به شما كمك كنه

http://wiki.xda-developers.com/index...SDCardFlashing
    زندگی مثل پیانو است,دکمه های سیاه برای غم ها و دکمه های سفید برای شادی ها .اما زمانی می توان آهنگ زیبایی نواخت که دکمه های سیاه و سفید را با هم بفشاری

یا حق

4. کاربر زیر از دوست گرامی mohammad51 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

diyaco (19 September 2007)

زمان پیوستن
    19 Oct 2004

پیش گزیده

پیرو تاپیک :
    http://www.phalls.com/vbulletin/showthread.php?t=36083
    گوشی من qteks200 هست . وقتی از ویندوز 2005 به 2006 آپدیت میکردم و فایل os.nb داشت کپی میشد ، دکمه start رو زدم و یه لحظه error داد و قطع شد و با هاردریست هم دیگه بالا نمیاد و اکتیوسینک هم وصل نمیشه تا دوباره آپدیت کنم .
    من فایل ویدوز 2006 رو با نام ProphetTouchVII دانلود کردم و محتویات اون یک پوشه و تعدادی فایل بصورت زیر است :

ExtROM
    CeCompr_NT.dll
    CeCopy.exe
    CeReg400.dll
    Cert_SPCS.cab
    CeRun.exe
    ClAttrib.exe
    EnableRapi.cab
    ExtUnlock.exe
    ItsUtils.dll
    OS.nb
    PDel.exe
    PdocRead.exe
    PdocWrite.exe
    PPut.exe
    RoAttrib.exe
    Sleep4.exe
    Upgrade_ROM.bat
    لطفا منو راهنمایی کنید .

زمان پیوستن
    01 May 2005
    گوشی موبایل
    JAMin

پیش گزیده

این راه حلی که من نوشتم برای ریختن رام های استاندارد برندهای مختلف کاربرد داره ، رامی که شما دانلود کردید جزو رام های دست ساز (Cook) به حساب میاد...راه حل مشکل مشابه شما رو 24 ساعت نیست که در این پست نوشتم :

http://www.phalls.com/vbulletin/show...&postcount=406

سعی کنید مطالب تاپیک ها رو کامل و دقیق بخونید تا دچار سو تفاهم نشید ، در ضمن از امکان جستجوی انجمنها برای تکراری نبودن پستتون کمک بگیرید !
    من ، لینوکس و آزادی !!

7. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی امير سجاد به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

hs_tbr (28 September 2007), mohammad51 (19 September 2007)

زمان پیوستن
    01 May 2005
    گوشی موبایل
    JAMin

پیش گزیده

یک نکته رو فراموش کردم بگم : زمانی که کلیدهای Power+Camera رو میزنید ممکنه به جای اینکه صفحه سه رنگ بشه ، سفید بشه(یا آبی) در اون صورت باتری گوشی رو در بیارید و بزارید 24 ساعت بمونه تا ذخیرش باتری گوشی خالی بشه بعد باتری رو سر جاش برگردونید و دوباره سعی کنید...
    من ، لینوکس و آزادی !!

9. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی امير سجاد به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

diyaco (19 September 2007), mohammad51 (20 September 2007)

زمان پیوستن
    27 Apr 2006
    شهر
    تهران
    گوشی موبایل
    jasjam

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط akbar_5124 مشاهده گفتگو
    پیرو تاپیک :
    http://www.phalls.com/vbulletin/showthread.php?t=36083
    گوشی من qteks200 هست . وقتی از ویندوز 2005 به 2006 آپدیت میکردم و فایل os.nb داشت کپی میشد ، دکمه start رو زدم و یه لحظه error داد و قطع شد و با هاردریست هم دیگه بالا نمیاد و اکتیوسینک هم وصل نمیشه تا دوباره آپدیت کنم .
    من فایل ویدوز 2006 رو با نام ProphetTouchVII دانلود کردم و محتویات اون یک پوشه و تعدادی فایل بصورت زیر است :

ExtROM
    CeCompr_NT.dll
    CeCopy.exe
    CeReg400.dll
    Cert_SPCS.cab
    CeRun.exe
    ClAttrib.exe
    EnableRapi.cab
    ExtUnlock.exe
    ItsUtils.dll
    OS.nb
    PDel.exe
    PdocRead.exe
    PdocWrite.exe
    PPut.exe
    RoAttrib.exe
    Sleep4.exe
    Upgrade_ROM.bat
    لطفا منو راهنمایی کنید .
    دوست عزيز

اگر مشكلتون اين طوري حل نميشه ميتونيد ببريدش پاساژعلاالدين زيرزمين مغازه ارتبات برتر با مبلغ 20 هزار تومن مشكلتون رو حل كنيد
    زندگی مثل پیانو است,دکمه های سیاه برای غم ها و دکمه های سفید برای شادی ها .اما زمانی می توان آهنگ زیبایی نواخت که دکمه های سیاه و سفید را با هم بفشاری

یا حق

11. کاربر زیر از دوست گرامی mohammad51 به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

امير سجاد (21 September 2007)

زمان پیوستن
    18 Sep 2007

پیش گزیده

سلام

من فايل مورد نظر رو با اينكه لينكش اشتباه ميباشد پيدا كردم و دانلود كردم.
    اما اينطور كه شما مي فرمائيد داخل پچ فايل رام 6 تا فايل بايد باشه كه اين فايلي كه شما قرار داديد با فايل exe اين پچ تركيب بشه. اما متاسفانه رامي كه من از سايت اي ميت دريافت كردم فقط يك فايل exe با حجم حدودا 50 مگابايت ميباشد و فايل هاي ديگر رو در خودش extract ميكنه و نميشه ديگه اين فايلي كه شما قرار داديد رو با اون جايگزين كنم.
    لطفا راهنمايي بفرمائيد.

زمان پیوستن
    01 May 2005
    گوشی موبایل
    JAMin

پیش گزیده

لینک اصلاح شده پست اول :

http://amirsadjad.persiangig.com/PPC...r%20Sadjad.exe
    من ، لینوکس و آزادی !!

زمان پیوستن
    01 May 2005
    گوشی موبایل
    JAMin

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط scorpiunix مشاهده گفتگو
    سلام

من فايل مورد نظر رو با اينكه لينكش اشتباه ميباشد پيدا كردم و دانلود كردم.
    اما اينطور كه شما مي فرمائيد داخل پچ فايل رام 6 تا فايل بايد باشه كه اين فايلي كه شما قرار داديد با فايل exe اين پچ تركيب بشه. اما متاسفانه رامي كه من از سايت اي ميت دريافت كردم فقط يك فايل exe با حجم حدودا 50 مگابايت ميباشد و فايل هاي ديگر رو در خودش extract ميكنه و نميشه ديگه اين فايلي كه شما قرار داديد رو با اون جايگزين كنم.
    لطفا راهنمايي بفرمائيد.
    روی فایل EXE که دارید کلیک راست کنید و گزینه Extract Here رو انتخاب کنید ، دو پوشه با نامهای OutputFile و RUU_TOOLS کپی میشه که در اولی یک فایل و در دومی 5 فایل وجود داره ، این 6 فایل رو در یک پوشه کنار هم قرار بدید ، نام فایلی که من برای دانلود قرار دادم رو به نام فایل EXE اصلی که احتمالا ROMUpdateUtility.exe هست تغییر بدید و جایگزین اون فایل کنید.
    من ، لینوکس و آزادی !!

15. کاربر زیر از دوست گرامی امير سجاد به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

bibal (23 June 2008)

زمان پیوستن
    18 Sep 2007

پیش گزیده

امير سجاد عزيز از بابت راهنماييت واقعا ممنونم. مشكلم حل شد و تونستم رام جديد رو نصب كنم.
    اميدوارم بتونم جبران كنم.
    در اخر يه كمك ديگه ميخواستم از شما و ممنون ميشم كه منو راهنمايي كنيد.
    من از اين صفحه رام جمين رو دانلود كردم: ftp://ftp.clubimate.com/

اما انتظار داشتم بعد از نصب با wm6 رو به رو بشم اما دوباره wm5 نصب شده. البته چند تا برنامه بيشتر از wm5 خودم داره. اما ميشه لينك wm6 خوب براي جمين رو قرار بديد؟
    واقعا ممنون از زحمات شما.

زمان پیوستن
    01 May 2005
    گوشی موبایل
    JAMin

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط scorpiunix مشاهده گفتگو
    امير سجاد عزيز از بابت راهنماييت واقعا ممنونم. مشكلم حل شد و تونستم رام جديد رو نصب كنم.
    اميدوارم بتونم جبران كنم.
    در اخر يه كمك ديگه ميخواستم از شما و ممنون ميشم كه منو راهنمايي كنيد.
    من از اين صفحه رام جمين رو دانلود كردم: ftp://ftp.clubimate.com/

اما انتظار داشتم بعد از نصب با wm6 رو به رو بشم اما دوباره wm5 نصب شده. البته چند تا برنامه بيشتر از wm5 خودم داره. اما ميشه لينك wm6 خوب براي جمين رو قرار بديد؟
    واقعا ممنون از زحمات شما.
    رام استانداردی بر پایه WM6 از طرف آیمیت برای جمین هنوز ارائه نشده... فقط رامهای دستساز موجودند که من در این باره دیروز در یک پست برای شما توضیح دادم :

http://phalls.com/vbulletin/showthre...621#post412621

من تعجب میکنم شما حتی جوابی که به سوال خودتون هم داده میشه چک نمیکنید ؟
    من ، لینوکس و آزادی !!

18. کاربر زیر از دوست گرامی امير سجاد به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

mohammad51 (14 October 2007)

زمان پیوستن
    18 Sep 2007

پیش گزیده

اخه اسم برديد فقط ! بعد شك داشتم مثل اين 5 باشه ! گفتم لينك بديد اگر زحمتي نيست خلاص بشيم!‌!!
    ايشالا جبران ميكنم كمكتون رو....
    من مدير تيم ايكس مورس هستم (Hacking & Security ) تشريف بياريد در خدمتيم !
    www.xmors.com

زمان پیوستن
    06 Sep 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    پراید
    گوشی موبایل
    Qtek S200

پیش گزیده

ببخشید من یه فروم دیگه از شما سوال کردم .. پاس دادید اینجا
    من که رام رو کاملاً ریختم و اکتیوسینک هم میشه ... فقط می خوام downgrade کنم به WM5 تا WM6 v رو بریزم باید این کارو کنم ..یا رام WM5 رو بریزم ... و آیا این ریختن ها روی حافظه رام تاثیر داره ..منظورم اینه فضایی رو از این حجم اندک رامها تو PPC اشغال می کنه... اگه اینجوریه زیاد با این رام ها بازی نکنم ... )-; ...ممنون

صفحه 1 از 8 12345678 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد