تبليغات در پي‌هالز

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمایش نتایج 1 به 13 از 29

نام گفتگو: مشکلات فنی MVM

زمان پیوستن
    25 Feb 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MVM
    گوشی موبایل
    6300

پیش گزیده مشکلات فنی MVM

با سلام خدمت همه دوستداران MVM
    خواستم از این طریق هم مشکلات خودم رو با این خودروی دوست داشتنی بگم و هم اینکه اگر کسی خواست این ماشین رو انتخاب خودش بدونه بتونه با چشم بازتری انتخاب کنه

---

من 20 روزی هست که خودروی خودم رو با 7 روز تاخیر تحویل گرفتم...
    چندتا مشکل دارم و یک مشکل بسیار عجیب...

1- مصرف سوخت رو 3 بار تا به حال تست گرفتم، حدود 100 کیلومتر 6.8 میسوزونه در داخل شهر و بدون کولر (البته این داخل شهری که من میگم بیشتر بزرگراه های تهرانه و خیلی کمتر پشت چراغ قرمز یا ترافیک می مونم) ... که این رقم فاصله زیادی با تبلیغات این خودرو داره (100 کیلومتر 5.45 لیتر)

2- مشکل دوم کمک فنر های عقب هستش که خیلی خشک هست و با سرعت 20 تا از رو سرعت گیرهای پلاستیکی که رد می شم عقب ماشین پرش میکنه و این اتفاق باعث میشه که حتی سر نشینها متوجه این موضوع بشند و هی به من طعنه بزنند که این ماشین چرا اینجوریه (آبرومونو بردند - ما کلی تبلیغ کردیم... )

حالا مشکل عجیب:
    3- دیروز برای اولین بار از ماشین کولر گرفتم... تو این 20 روز تقریباً ماشین داشت آب بندی میشد، پس کولر خاموش بود... تا دیروز تقریباً 1600 کیلومتر راه رفته بودم و هیچ مشکلی نبود به جز مصرف سوخت بالا... اما دیروز که کولر گرفتم:
    3-1- کولر اصلاً خنک نبود ( یعنی انگار کولر آبی روشن کردی به جای کولر گازی - یه چیزی در حد کولرهای RD سری اول که فقط باد می زد بود)

3-2- در جا ایستاده بودم که کولر رو روشن کردم- خیابان آزادی- ماشین اصلاً گاز نمیخوره... یعنی تو 200 متر 3 بار ماشین خاموش شد... نیم کلاچ گرفتم... پر گاز راه افتادم... نشد که نشد...بعد رفتم کنار توقف کردم... تو حالت توقف، کولر روشن، به ماشین گاز می دادم شاید بگم 20 ثانیه طول میکشید تا دور موتور بیاد رو 3 !!! ... خیلی وحشتناک بود... من با کلی آدم مقابله کرده بودم تا توجیه کنم MVM ماشینی هست که از پراید کم نداره فقط تو سربالایی نمیشه ازش کولر گرفت... اما اینجا خیلی ضایع شدیم... تو خیابونه صاف درجا هم کولرش ماشین رو خاموش می کرد...

3-3- از خیر کولر گذشتیم و راه افتادیم به سمت مقصد... حالا دیگه دنده ها جا نمی رفت... هی آب هویج می گرفت... اینجاشو دیگه خیلی شاکی شدم... از دیروز تا حالا که از ماشین کولر گرفتم دنده های ماشین دیگه جا نمیره... با یه بدبختی باید دنده جا بزنم... قبلش خوب بود و خیلی راحت جا می خورد...

حالا از دوستان اگر کسی میتونه کمک کنه بگه من چیکار کنم ممنون میشم... تا سرویس اولیه هم 400 کیلومتر مونده و من این مسافت رو تقریباً باید تو 6-7 روز برم... یکی بگه تا این 6-7 روز بگذره من چیکار کنم

یک سوال فنی دیگه: در بهترین شرایط که ماشین کولرش هم خوب کار کنه، تو جاده چالوس میشه ازش کولر گرفت؟

با تشکر
    مجید
    آخرین ویرایش به وسیله century21co : 14 July 2007 در 10:18 AM

2. 5 نفر از کاربران ، از دوست گرامی century21co به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

ماندانگاس (14 July 2007), hamidkarimy (27 April 2011), shahram2006_m (14 July 2007), Suba_sa (14 July 2007), VIGO (14 July 2007)

زمان پیوستن
    30 Jun 2006
    شهر
    کرمان
    اتومبيل
    آوانته اتوماتیک - ماتیز
    گوشی موبایل
    HTC P3350

پیش گزیده

ماشین چینی که از روی یک ماشین کره ای تقلید بشه همینه

ولی ماتیز با کولرقشنگ راه می ره ولی با کولر سوختش می ره بلا (بیشتر از حد معمول)حتی زمانیکه ماشین خلاصه کولر رو روشن می کنم ماشین یک کم می لرزه ولی گاز بدین لرزش تموم می شه و قشنگ گاز میوره

زمان پیوستن
    03 Feb 2006
    شهر
    اراک
    اتومبيل
    رنو=>پراید=>سمند=>روآ=>سی یلو
    گوشی موبایل
    N70

پیش گزیده

تنها راه چاره استفاده از گارانتی و حل مشکلات گفته شده و پیگیری آنها چون وقتی به نمایندگی مراجعه کنید خیلی از اینها را که گفتید مشکل نمی دونن ولی شما قبول نکن و برای رفع آنها پافشاری کن چون نمایندگی با زبون خوش کار انجام نمیده
    قانون شماره 5:
    لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گيري الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي کاربر سوال کننده شود خودداري فرماييد. اين را بدانيد که اين سايت محل آموزش است و کساني هستند که سوالهايشان بسيار ابتدايي مي باشد.

قانون شماره 7 :هر گونه بي احترامي به ديگر افراد در هر درجه ای ممنوع است.

زمان پیوستن
    19 Sep 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    207i
    گوشی موبایل
    iPhone 4,HTC Touch Diamond

در مورد خنک کنندگی کولر مال منم اینجوریه بردم نمایندگی گفت تو انتظار داری مثل کولر گازی سامسونگ خنک کنه.منم دیدم خیلی چرت و پرت میگه بیخیال شدم.ولی نباید موقع درجا کارکردن کولرش ماشین رو خاموش کنه یا بقدری جون ماشین رو بگیره که 20 ثانیه طول بکشه دور موتور بیاد رو 3.
    در مورد دنده هم مال ون از اول دندش خوب جا نمیرفت مخصوصا معکوس 3 به 2 ولی به مرور زمان خودش درست شد و الان دیگه مشکلی باهاش ندارم.بجز این اون اوایل ماشین الکی گاز میخورد که اونم خودبخود درست شد.

راستی وقتی برای سرویس اولیه بردم نمایندگی زهرابی مشکل دنده رو که گفتم گفت mvm و ماتیز اصلا گیربکس ندارن دندش با کابل عوض میشه بعد من گفتم پس چرا کلاچ داره گفت نمیدونم.
    بهرحال این فهرست نمایندگی های خدمات پس از فروشه.اگه مشکلت حل شد یه خبر هم بمن بده که منم ببرم درست کنم.

بهادر نظري گلپايگاني
    شهر زيبا ميدان الغدير خيابان الغدير يكم پلاك 28
    44310175

غلامرضا نوري

خيابان هفده شهريور انتهاي خيابان آيت الله سعيدي پلاك 451
    33705638

مهدي رنگانيان

خيابان دماوند ايستگاه ارباب مهدي روبروي خيابان تيرگان پلاك 6
    77824661

وانيك زهرابي
    ميدان رسالت خيابان فرجام پلاک 89
    77884141

آخرین ویرایش به وسیله ashinem : 17 July 2007 در 12:31 PM
    گل سرخی به او دادم ٬ گل زردی به من داد
    برای یک لحظه ناتمام قلبم از تپش افتاد
    با تعجب پرسیدم:مگر از من بیزاری؟!
    گفت:نه!باور کن نه!ولی نمیخواهم پس از آنکه از من کام گرفتی٬برای پیدا کردن گل زردی٬زحمتی به خود هموار کنی...

زمان پیوستن
    25 Feb 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MVM
    گوشی موبایل
    6300

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط hassanihn مشاهده گفتگو
    ماشین چینی که از روی یک ماشین کره ای تقلید بشه همینه

ولی ماتیز با کولرقشنگ راه می ره ولی با کولر سوختش می ره بلا (بیشتر از حد معمول)حتی زمانیکه ماشین خلاصه کولر رو روشن می کنم ماشین یک کم می لرزه ولی گاز بدین لرزش تموم می شه و قشنگ گاز میوره

سلام
    تا اونجا که من میدونم این ماشین کپی نشده... بلکه طرح فنی ماتیز رو خریده و الان تولید میکنه...
    حالا شاید طرحش کمی خط خطی بوده اونا نتونستند خوب بخونندش

7. کاربر زیر از دوست گرامی century21co به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

ashinem (24 July 2007)

زمان پیوستن
    25 Feb 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MVM
    گوشی موبایل
    6300

پیش گزیده نمایندگی مرکزی

من بالاخره ماشین رو بردم نمایندگی مرکزی و مشکلات رو گفتم
    هرکی بخواهد بره نمایندگی مرکزی اگر جلوبندیش مشکلی نداشته باشه حتماً به مشکل میخوره... پس یادتون باشه اگر ماشین رو بردین نمایندگی مرکزی بگین حتما جلوبندی رو نگاه کنه...(علتش اینه که تقریباً 500 متر باید تو خیابونی راه برید که چیزی کمتر از کوسهتان نا هموار نداره!!!)

مشکلات من اینا بود:

1- دنده دیگه این روزای آخر جا نمی رفت !!!
    2- چرخ های جلو بشدت صدا می داد
    3- درب ها یک ضرب بسته نمی شد.
    4- مصرف سوخت 7 لیتر در 100 کیلومتر بود
    5- کولر خنک نمی کرد.
    6- شیشه عقب سمت راننده گیر داشت و بعضی وقتا پایین میموند.
    7- بعضی وقتا ماشین استارت نمی خورد
    8- کمک فنر عقب سفت کار میکنه.

این مشکلات مطرح شد و سرویس اولیه هم باید صورت می پذیرفت...

پس از تحویل خودرو مشکلات زیر مرتفع گردید:

1- دنده درست شد و به راحتی تعویض می شود.
    2- چرخ های جلو فعلا صدا نمی دهد... باید حداقل 2-3 روز تست شود
    3- درب ها اصلاً رگلاژ نشدند !!! و هنوز مشکل باقیست
    4- مصرف سوخت رو هنوز آزمایش نکردم... اما احتمالاً باید درست شده باشه !!!
    5- کولر اصلاً گاز نداشته ... مجدداً گاز زده شده !!! (مگه میشه کولر گاز نداشته باشه بعد ماشین رو تحویل ما دادن؟)
    6- مشکل شیشه عقب مرتفع شده
    7- هنوز به مشکل استارت برخورد نکردم
    8- کمک های عقب بهبود پیدا کردن...

من که نمایندگی دیگه ای نرفته بودم و این اولین جا بود اما تو نمایندگی های ایران خودرو و سایپا از هر 10 تا مشکل 2 تاش بیشتر حل نمیشه... اینجا از 8 تا فکر کنم 2 تاش حل نشد و 6 تاش درست شد... این یعنی خوب... البته با خیلی خوب هنوز فاصله داره...

من نظر دیگر mvm داران رو هم که اومده بودن اونجا پرسیدم... گفتند قطعاتی که تو نمایندگی های دیگه نیست اینجا پیدا میشه... پس باید امیدوار بود...

---------
    اونایی که اگزوز ماشینشو مشکل داره برن نمایندگی مرکزی اگزوز هست... نمایندگی های دیگه ندارن...
    سپر عقب هم به قیمت 120 تومن تو نمایندگی مرکزی موجود است... !!!

با تشکر از همه دوستان
    مجید

9. کاربر زیر از دوست گرامی century21co به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده است :

Foad (29 July 2007)

زمان پیوستن
    14 Apr 2004
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Kia Sorento\350SLC\Sl450 \206 Type 5
    گوشی موبایل
    9300i/Vertu Signature S

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط ashinem مشاهده گفتگو
    راستی وقتی برای سرویس اولیه بردم نمایندگی زهرابی مشکل دنده رو که گفتم گفت mvm و ماتیز اصلا گیربکس ندارن دندش با کابل عوض میشه بعد من گفتم پس چرا کلاچ داره گفت نمیدونم.
    ایشوون یه مقدار مزاح کردن ماشین بدوون گیریبکس که نمیشه !
    منظورر ایشوون این بووده تعویض دنده ها به صورت کبال هست یعنی زیر دسته دنده شما 2 تا سیم یا هموون کابل وجوود داره و اوون کابل به گریبکس متصل هست به جای اینکه دسته دنده یه سره بره داخل گیربکس به دلیل حجم کم و جم و جووور بوودن این ماشین از این روش استفاده شده!

تشکیلات خود گردان کوهساررررررررر(نیاوران)
    I Live With Music, I Feed On Music, I Feel With Music, Music Is Life, Life Is Music, Music Is Way To Live, Music Is Way To Love ... Music Is All, All Is Music ... Music Is Exfinity

11. 4 نفر از کاربران ، از دوست گرامی po2ya به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Ace (15 August 2009), arash p mbz bmw (29 July 2007), badform (24 December 2009), باتلاق (14 August 2007)

زمان پیوستن
    19 Sep 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    207i
    گوشی موبایل
    iPhone 4,HTC Touch Diamond

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط century21co مشاهده گفتگو
    5- کولر اصلاً گاز نداشته ... مجدداً گاز زده شده !!! (مگه میشه کولر گاز نداشته باشه بعد ماشین رو تحویل ما دادن؟)

8- کمک های عقب بهبود پیدا کردن...
    دوست غزیز یعنی ممکنه کولر ماشین من هم گاز نداشته باشه؟از کجا بفهمم گاز داره یا نه؟

کمکهای عقب چقدر بهتر شدن؟به نرمی 405 شدن؟
    گل سرخی به او دادم ٬ گل زردی به من داد
    برای یک لحظه ناتمام قلبم از تپش افتاد
    با تعجب پرسیدم:مگر از من بیزاری؟!
    گفت:نه!باور کن نه!ولی نمیخواهم پس از آنکه از من کام گرفتی٬برای پیدا کردن گل زردی٬زحمتی به خود هموار کنی...

زمان پیوستن
    14 Apr 2004
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    Kia Sorento\350SLC\Sl450 \206 Type 5
    گوشی موبایل
    9300i/Vertu Signature S

پیش گزیده

دوست غزیز یعنی ممکنه کولر ماشین من هم گاز نداشته باشه؟از کجا بفهمم گاز داره یا نه؟

برای گاز برید به جاهایی که زدن گاز کوولر !
    خیلی راحت چک میکنن و بهتوون میگن!

تشکیلات خود گردان کوهساررررررررر(نیاوران)
    I Live With Music, I Feed On Music, I Feel With Music, Music Is Life, Life Is Music, Music Is Way To Live, Music Is Way To Love ... Music Is All, All Is Music ... Music Is Exfinity

زمان پیوستن
    25 Feb 2007
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MVM
    گوشی موبایل
    6300

پیش گزیده

کمکهای عقب چقدر بهتر شدن؟به نرمی 405 شدن؟

دوست خوبمون برای کولر گفتند... کمکها رو رو 405 حساب نکن... برای من خیلی خیلی سفت بود الان بهتر شده... اما هنوز کمکهای عقب روی دست انداز میکوبه...
    دنده ها خیلی خوب شده...

زمان پیوستن
    10 Sep 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MVM 110
    گوشی موبایل
    Nokia 5800

پیش گزیده

راجع به دوستاني كه در اين قسمت مشكلات ام وي ام رو تشريح كردند بايد بگم من الان حدود 10 ماه است كه اين ماشين رو دارم و تقريبا هيچكدام از اين مشكلات رو نداشتم. نه مشكل كولر نه جا رفتن دنده نه استارت نه شيشه بالابر، نه مصرف سوخت. ولي كمكهاش الان كه 27000 كيلومتر راه رفته يك مقدار سفت شده و مي كوبه. درباره مصرف سوخت بايد بگم خيلي خوب مصرف مي كنه با كولر به 7ليتر نميرسه. دوستاني كه مشكل مصرف دارند حتما به نمايندگيهاي بگن با دستگاه اسكنر مشكل ماشينشونو رفع كنند.
    دوستان بهتره وقتي عيبهاي يك ماشين رو مي گن خوبيهاش رو هم بگن، مثل: فرمان بسيار نرم، صندليهاي بسيار راحت و تجهيزات ديگر...

16. 2 نفر از کاربران ، از دوست گرامی matinrad به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

behesht1979 (25 October 2010), century21co (6 August 2007)

زمان پیوستن
    19 Mar 2004

پیش گزیده

پیشنهاد میکنم وقتی دارید مثلا درباره نرمی و سفتی فرمان یا کمک ها و ....صحبت میکنید حتما بگید قبل از آن چه ماشینی داشتید فرض کن یکی RD بدون هیدرولیک داشته الان هرچی سوار بشه میگه فرمانش نرمه و ....

زمان پیوستن
    10 Sep 2006
    شهر
    تهران
    اتومبيل
    MVM 110
    گوشی موبایل
    Nokia 5800

پیش گزیده

من ماشين قبليم پي كي بود. ولي مخصوصا فرمان اين ماشين و با ماشينهاي زيادي كه سوار شدم مقايسه كردم. مثل بيوك، شورولت، پژو 206، سمند، پژو405، ماتيز، انواع هيونداي و ... . مطمئن باشيد اگر اطلاعاتي مي دم از روي تجربه است نه فكر و حدس و گمان!

19. 3 نفر از کاربران ، از دوست گرامی matinrad به دلیل این نوشته سودمند سپاسگزاری کرده اند :

Ace (15 November 2009), behesht1979 (21 June 2010), century21co (12 August 2007)

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد