تبليغات در پي‌هالز

صفحه 33 از 33 اولاول ... 232627282930313233
نمایش نتایج 417 به 428 از 428

نام گفتگو: سوالات و مشکلات مختلف خود را در مورد SMS اینجا مطرح کنید

زمان پیوستن
    04 Oct 2008
    شهر
    شیراز--بچه شهر
    اتومبيل
    ix35...تندر ...تیبا
    گوشی موبایل
    SE w810...SAMSUNG WAVE I

پیش گزیده

با سلام دوستان به نظر شما دلیل اینکه بعضی مواقع یک SMS چند بار به یک خط میرسه چی میتونه باشه ؟؟مثلا چند روز قبل یک مسج 5 بار برام اومد که 2 دفعه اش به صورت نصفه بود ولی دفعات بعد کامل میرسیدبه نظر شما این ارسال شدن به این تعداد پای اون شخصی هم که مسج میفرسته حساب میشه یا نه ؟؟؟
    سایت آپلود عکس http://img4up.com/
    آسمان فرصت پرواز بلندی است
    قصه این است چه اندازه کبوتر باشی

زمان پیوستن
    06 May 2006
    اتومبيل
    سمند lx

پیش گزیده

با سلام
    میخواستم بپرسم اس.ام.اس دادن از همراه اول به ایرانسل هزینش بالاتر از همراه اول به همراه اول هست
    ممنون

زمان پیوستن
    20 Nov 2010
    شهر
    تبریز
    اتومبيل
    پژو ROA
    گوشی موبایل
    nokia xpress music 5310

پیش گزیده

سلام،يه توضيح كلي در مورد اين دستگاههاي sms مي خواستم كه شركتها و اداره جات جهت تبليغات يا اطلاع رساني ازش استفاده مي كنن در ضمن نحوه نصب و استفادشو بگين ممنون مي شم

زمان پیوستن
    31 Oct 2005
    شهر
    استان البرز
    اتومبيل
    LOGAN (E2+LP) X 2, RIO
    گوشی موبایل
    Samsung Galaxy NOTE II

پیش گزیده

من در مورد دستگاه هاش اطلاع ندارم.اما چند وقت پیش از یه شرکتی اکانت ارسال sms خریدم به قیمت اولیه (قرارداد) 45000 تومان.از طریق اینترنت به سایت اون شرکت مراجعه میکنم و با یوزر و پسوردی که بهم دادند به کنترل پنل کاربری میرم.اونجا انواع گروه ها رو میشه برای ارسال sms ساخت و کافیه متن مورد نظر و گروهی رو که مدنظر هست برای ارسال انتخاب تا خود اون شرکت sms ها رو ارسال کنه.
    هر ماه هم یه پولی بابت شارژ به حسابشون میریزم که بر اساس sms ارسالی ازش کم میکنه.
    این 45000 تومان حق اشتراک برای ارسال و دریافت عادی sms هست.
    همچنین میشه در این سامانه ارسال سررسیدی رو هم فعال کرد که مثلا در یک تاریخ معین خود سیستمشون sms ها رو ارسال میکنه.
    و خدمات دیگه که هر کدام یه هزینه بابت فعال کردنشون دریافت میشه
    اللهّمَ صَلّ عَلي عَلي بنْ موسَي الرّضا المرتَضي
    الامامِ التّقي النّقي و حُجَّّتكَ عَلي مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثري
    الصّدّيق الشَّهيد صَلَاةَ كثيرَةً تامَةً زاكيَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه
    كافْضَلِ ما صَلّيَتَ عَلي اَحَدٍ مِنْ اوْليائِكَ.

زمان پیوستن
    06 Mar 2009
    شهر
    سرعین
    گوشی موبایل
    n82

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط king_2008 مشاهده گفتگو
    با سلام
    میخواستم بپرسم اس.ام.اس دادن از همراه اول به ایرانسل هزینش بالاتر از همراه اول به همراه اول هست
    ممنون

اره
    حدود 10 تومن فرق داره

• ?Do you feel cold and lost in desperation

• You build up hope but failure’s all you’ve known

• Remember all the sadness and frustration And let it go, let it go

• گالری عکسهای پرندگان

زمان پیوستن
    14 May 2011

پیش گزیده

با سلام و عرض خسته نباشید لطفا هر چه زودتر کمکم کنید بسیار نیاز دارم به کمکتون من 1 اس ام اس در ساعت 7.51 به صورت اشتباهی برای شخصی ارسال کردم و وقتی فهمیدم اشتباه فرستادم به شخص مورد نظر خودم آنرا ارسال کردم دوباره و اون فرد هم جوابم رو داد ولی شخص دوم که اشتباه برایش اس ام اس ارسال کردم اعلام میکنه این اس ام اس رو به گونه ای دیگر و تحریک آمیز با نام شخص اول برای او ارسال کردم در صورتی که هرگز اینگونه نبوده و اس ام اس ارسال شده من که درون سند شده ها من هست شبیه به هم است.
    ولی وقتی امروز اومد و بهم نشون که اون اس ام اس تحریک آمیز از جانب من بوده و حتی در message detailهم که چک کردم دیدم که همینجوری هستش و این اس ام اس از جانب من بوده ولی در سند شده های من دقیقا توی همون ساعت این اس ام اس جور دیگه هستش و مطمینم هم گوشیم دست هیچ احدی نبوده
    من 1 سوال داشتم آیا میشه اس ام اس دریافتی رو تغییر داد؟و به همون نام ذخیرش کرد؟ و همینطور توی مسیج دیتیل هم شماره خود من باشه؟(گوشی اون فرد x6 هستش)
    ترو خدا زود جوابمو بدین مرسی

زمان پیوستن
    13 Sep 2014

پیش گزیده

سلام
    جدیدا گوشی سامسونگ خریدم ولی هیچ اس ام اس تبلیغاتی ویا بانکی ویا حتی ۸۰۸۰
    ۸۰۰۸
    ۸۰۸۸
    برام نمیاد لطفا راهنمایی کنید

زمان پیوستن
    16 Mar 2015

پیش گزیده

سلام . من یه مشکل داشتم که می خواستم واسم برطرف کنید . حدود 4 سال پیش من در یک اس ام اس به دختر خالم فحش زشتی خطاب به مادرش دادم ... به دو شمارش که یکیشون گوشیش پسورد نداشت تونستم پاکش کنم و الان من 20 سالم است . می خواستم بدونم چی کار کنم که بتونم اون اس ام اسی که هنوز منو باهاش داره تهدید می کنه رو پاک کنم از راه دور... نرم افزاری چیزی هست ؟ منو تهدید می کنه که منو می ندازه زندان در صورتی که من اونموقع فقط 16 سال سن داشتم ... آیا می تونه واقغا اقدام کنه ؟؟؟من چجوری پاک کنم اون اس ام اس رو که هنوز نگه داشته ؟؟

زمان پیوستن
    20 Jan 2015
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    206 t5وmazda 3N
    گوشی موبایل
    Sony Z1

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط سارا آز مشاهده گفتگو
    سلام
    جديدا گوشي سامسونگ خريدم ولي هيچ اس ام اس تبليغاتي ويا بانکي ويا حتي غ¸غ°غ¸غ°
    غ¸غ°غ°غ¸
    غ¸غ°غ¸غ¸
    برام نمياد لطفا راهنمايي کنيد
    درود
    شما پيغامهاي ورودي گوشيت را تو senes گذاشتيد يکبار ريست فاکتوري کنيد درست ميشه.

زمان پیوستن
    20 Jan 2015
    شهر
    رشت
    اتومبيل
    206 t5وmazda 3N
    گوشی موبایل
    Sony Z1

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط Goli_mehrabun2 مشاهده گفتگو
    سلام . من يه مشکل داشتم که مي خواستم واسم برطرف کنيد . حدود 4 سال پيش من در يک اس ام اس به دختر خالم فحش زشتي خطاب به مادرش دادم ... به دو شمارش که يکيشون گوشيش پسورد نداشت تونستم پاکش کنم و الان من 20 سالم است . مي خواستم بدونم چي کار کنم که بتونم اون اس ام اسي که هنوز منو باهاش داره تهديد مي کنه رو پاک کنم از راه دور... نرم افزاري چيزي هست ؟ منو تهديد مي کنه که منو مي ندازه زندان در صورتي که من اونموقع فقط 16 سال سن داشتم ... آيا مي تونه واقغا اقدام کنه ؟؟؟من چجوري پاک کنم اون اس ام اس رو که هنوز نگه داشته ؟؟
    درود
    از راه دور نميتونيد آن پيغام را پاک کنيد.اما در مخابرات بيشتر از 4سال sms ها نگهداري نميشوند و از لحاظ حقوقي دختر خالتون نميتونه کاري انجام بده.باز اگر نگران تهديد نباشيد و گذشته ها گذشته با يک عذرخواهي از ته دل تو اين ايام عيد نوروز کدورتها را دور بريزيد.
    فرصت عمر کوتاه تر از آن هست ​که با نگراني و قهر بگذره.

زمان پیوستن
    09 May 2015

پیش گزیده

با عرض سلام
    من يه سوال داشتم آيا ميشه اس ام اس دريافتي رو تغيير داد؟ و به همون نام وشماره توي گوشيت ذخيرش کرد؟
    يا اينکه خودت متن اس ام اس رو بنويسي و با همان نام و شماره تلفن ذخيره کني ؟
    با تشکر فراوان از راهنمايي دوستان

زمان پیوستن
    19 Mar 2004
    شهر
    Tehran
    اتومبيل
    206 Type3
    گوشی موبایل
    iPhone 6

پیش گزیده

نقل قول نوشته شده توسط farzad5050 مشاهده گفتگو
    با عرض سلام
    من يه سوال داشتم آيا ميشه اس ام اس دريافتي رو تغيير داد؟ و به همون نام وشماره توي گوشيت ذخيرش کرد؟
    يا اينکه خودت متن اس ام اس رو بنويسي و با همان نام و شماره تلفن ذخيره کني ؟
    با تشکر فراوان از راهنمايي دوستان
    اسمس‌ها معمولا در قالب SQLite در گوشي‌ها ذخيره مي‌شه و براي تغيير دادنش بايد دسترسي روت داشته باشيد. روي آي‌فون جلبرک شده تولز براي اين کار هست و مي‌شد متن و شماره و تاريخ اسمس و تماس و همه چي رو تغيير داد. براي اندرويد هم لابد بايد باشه.

صفحه 33 از 33 اولاول ... 232627282930313233

نشانک‌گذاری

نشانک‌گذاری

قوانین ایجاد گفتگو در تالار

• شما نمی‌توانید گفتگوی جدید ایجاد کنید
  • شما نمی‌توانید پست جدید ارسال کنید
  • شما نمی‌توانید پیوست اضافه کنید
  • شما نمی‌توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
  • BB code ها روشن هستند
  • شکلک‌ها روشن هستند
  • کد [IMG] اکنون روشن می‌باشد